Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

Just now, Ξένη είπε:

Αυτήν την εξέταση γιατί την έκανες? Έχω δει που την διαφημίζουν αλλά εφόσον γίνεται η Αυχενική για ποιο λόγο να γίνει και αυτή. Θυμάμαι στην Αυχενική εκτός από τον υπέρηχο σου κάνουν και εξέταση αίματος, δεν έκανες εσύ? Εγω έχω πάρει περίπου 1,5 κιλό και ο γιατρός θα φωνάζει.....Η κοιλιά μου το πρωί είναι πλάκα και το βράδυ λες και είμαι στον 5ο μήνα....Πώς γίνεται αυτό...

Εδω που ζω ειναι συνηθισμενη αυτη η εξεταση + το οτι ειχα ηδη μια παλλινδρομη οποτε θελαμε να αποκλεισουμε οσο πιο πολλα ενδεχομενα γινεται. 1,5 κιλο θα το θεωρησει πολυ?Ειναι? Κ εμενα ειναι αυστηρη με τα κιλα αλλα 1 κιλο δεν ειναι οκ για το πρωτο τριμηνο? Οσο για την κοιλια κ εγω ετσι ακριβως!!! Δεν ξερω πως θα το κρυψω ακομα γιατι δεν θελω ακομη να το πω στη δουλεια πριν βγουν τα αποτελεσματα απο την εξεταση.


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, kastel είπε:

Εδω που ζω ειναι συνηθισμενη αυτη η εξεταση + το οτι ειχα ηδη μια παλλινδρομη οποτε θελαμε να αποκλεισουμε οσο πιο πολλα ενδεχομενα γινεται. 1,5 κιλο θα το θεωρησει πολυ?Ειναι? Κ εμενα ειναι αυστηρη με τα κιλα αλλα 1 κιλο δεν ειναι οκ για το πρωτο τριμηνο? Οσο για την κοιλια κ εγω ετσι ακριβως!!! Δεν ξερω πως θα το κρυψω ακομα γιατι δεν θελω ακομη να το πω στη δουλεια πριν βγουν τα αποτελεσματα απο την εξεταση.

Για εμάς το ένα κιλό η το 1,5 δεν είναι πολύ...Για τους γιατρούς όμως...λένε ότι δεν πρέπει να πάρουμε καθόλου το πρώτο τρίμηνο,  εγώ πήρα και πολλά κιλά πέρυσι, 18 περίπου, με φωνάζει από τώρα για να μην ξεφύγω.


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Για εμάς το ένα κιλό η το 1,5 δεν είναι πολύ...Για τους γιατρούς όμως...λένε ότι δεν πρέπει να πάρουμε καθόλου το πρώτο τρίμηνο,  εγώ πήρα και πολλά κιλά πέρυσι, 18 περίπου, με φωνάζει από τώρα για να μην ξεφύγω.

ρε συ εγω ειμαι +1 κιλο οταν περιμενω περιοδο!!Υπερβολη ειναι κ να σου λενε κατι για το 1 κιλο. Σιγουρα δεν πρεπει να ξεφευγουμε γιατι και για την υγιεια κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης δεν ειναι καλο, και σου μενουν μετα. Με μετρο ολα αλλα να μην ειμαστε υπρβολικοι. Εγω δεν νιωθω οτ τρωω περισσοτερο απο πριν-και πριν πολυ ετρωγα!! μουχαχα :lol:

  • Μου αρέσει 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια επειδη εγω ειμαι αρκετα παχια ετσι κι αλλιως και τα παιρνω και ευκολα τα κιλα, πηρα 2 1/2 και απο εδω και περα θελω να προσεχω! ο γιατρος ειπε αν μπορω να χασω κιολας ,οποτε το + κιλα δεν του αρεσει.... 

οσο για το πρηξιμο επειδη εγω εχω κοιλια λες και ειμαι απο μονη μου 3-4 μηνων , δεν ξερω αν εχω πρηστει ακομα...χαχαχαχαχα . 


ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ας πάνε όλα καλά και δεν με νοιάζουν ούτε κιλά ούτε τίποτα,  θα τα χάσουμε μετά...εγω γρήγορα τα παίρνω αλλά και γρήγορα τα χάνω..τρώω όμως και τα παίρνω, δεν με παχαίνει ο αέρας...Χαχαχαχ.πηγα σε διαιτολόγο μπας και φοβηθώ το ζυγισμα και τώρα κάθε φορά που σκέφτομαι τι να φάω λέω άσε θα με ζυγίζει...

  • Χαχα 2

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!

Καινούργια στο φόρουμ! Είμαι 11w 1d και έχω αυχενική την Τρίτη!

Έχω ήδη 3 αποβολές στο ιστορικό μου και μετά από άπειρες εξετάσεις βρήκαμε ότι έχω θρομβοφιλία οπότε κάνω ενεσούλες και salospir.

Δεν ξέρω τι άλλο να πρωτογράψω! Εννοείται φοβάμαι απίστευτα και ελπίζω να προχωρήσει...

Θέλω να κάνω αμνιοπαρακέντηση γιατί φοβάμαι για όλα και δυστυχώς δεν τολμώ να ζυγιστώ γιατί από το άγχος όλο τρώω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, ciqa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Καινούργια στο φόρουμ! Είμαι 11w 1d και έχω αυχενική την Τρίτη!

Έχω ήδη 3 αποβολές στο ιστορικό μου και μετά από άπειρες εξετάσεις βρήκαμε ότι έχω θρομβοφιλία οπότε κάνω ενεσούλες και salospir.

Δεν ξέρω τι άλλο να πρωτογράψω! Εννοείται φοβάμαι απίστευτα και ελπίζω να προχωρήσει...

Θέλω να κάνω αμνιοπαρακέντηση γιατί φοβάμαι για όλα και δυστυχώς δεν τολμώ να ζυγιστώ γιατί από το άγχος όλο τρώω...

Καλησπερα και καλως ηρθες!! Με το καλο το μπεμπακι σου και ολα να πανε κατ'ευχην αυτη τη φορα. Πως και αργησατε να βρειτε την θρομβοφιλια? Συνηθως ειναι απο τις πρωτες εξετασεις. Ποτε εχεις την αυχενικη σου μηπως και ηρεμησεις λιγο?

Just now, Ξένη είπε:

Ας πάνε όλα καλά και δεν με νοιάζουν ούτε κιλά ούτε τίποτα,  θα τα χάσουμε μετά...εγω γρήγορα τα παίρνω αλλά και γρήγορα τα χάνω..τρώω όμως και τα παίρνω, δεν με παχαίνει ο αέρας...Χαχαχαχ.πηγα σε διαιτολόγο μπας και φοβηθώ το ζυγισμα και τώρα κάθε φορά που σκέφτομαι τι να φάω λέω άσε θα με ζυγίζει...

πολυ γελασα:!!!!!

  • Χαχα 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ciqa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Καινούργια στο φόρουμ! Είμαι 11w 1d και έχω αυχενική την Τρίτη!

Έχω ήδη 3 αποβολές στο ιστορικό μου και μετά από άπειρες εξετάσεις βρήκαμε ότι έχω θρομβοφιλία οπότε κάνω ενεσούλες και salospir.

Δεν ξέρω τι άλλο να πρωτογράψω! Εννοείται φοβάμαι απίστευτα και ελπίζω να προχωρήσει...

Θέλω να κάνω αμνιοπαρακέντηση γιατί φοβάμαι για όλα και δυστυχώς δεν τολμώ να ζυγιστώ γιατί από το άγχος όλο τρώω...

Καλησπέρα,  με το καλό σου εύχομαι!!!Για μένα είναι μεγάλη βλακεία που οι γιατροί δεν προτείνουν και τις εξετάσεις θρομβοφιλιας στον προγενητικο έλεγχο. Έπρεπε δλδ να περάσεις τρεις αποβολές  για να σε βάλουν να ψάξεις τι φταίει? Τώρα ξέρεις ποιο ήταν το πρόβλημα και με τις ενέσεις όλα καλά θα πάνε, ξέρω κοπέλα που γέννησε πριν ένα μήνα με θρομβοφιλια και δεν είχε κανένα πρόβλημα.  Γιατί να κάνεις αμνιοπαρακεντηση?  Πόσο χρόνων είσαι? Σου το είπε ο γιατρός σου? 

Και για τα κιλά να μην αγχώνεσαι,  ενώ το πρώτο τρίμηνο λένε ότι δεν πρέπει να ξεφύγεις,  το πρώτο τρίμηνο για μένα είναι το πιο δύσκολο,  επειδή έχω περάσει όλα τα τρίμηνα,  ξέρω πώς είναι να θες να κάνεις εμετό επειδή έχεις άδειο στομάχι και να θες μόνο ψωμί και ότι υπάρχει σε υδατανθρακα και η πει να του πρώτου τριμήνου,  τι να πω.....εμένα είναι από τα πιο δύσκολα.  Μετά με το που μπεις στον τέταρτο θα δεις πως θα χαλαρώσεις και θα είσαι όπως πριν μείνεις έγκυος,  μέχρι να έρθει ο 7ο μήνας που θα έχεις τουμπανιασει από το πρήξιμο,  ούτε δαχτυλίδια ούτε τίποτα.....θα τρως λίγο και θα νιώθεις ένα στομάχι γεμάτο και ένα μωρό που θα βλέπεις την κοιλιά να πηγαίνει μια δεξιά μια αριστερά.....Αυτά θα ζήσουμε σε λίγο καιρό....Υπομονή και θετική σκέψη και κάνε ότι σε ευχαριστεί εσένα!!!!

  • Μου αρέσει 1

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Και για τα κιλά να μην αγχώνεσαι,  ενώ το πρώτο τρίμηνο λένε ότι δεν πρέπει να ξεφύγεις,  το πρώτο τρίμηνο για μένα είναι το πιο δύσκολο,  επειδή έχω περάσει όλα τα τρίμηνα,  ξέρω πώς είναι να θες να κάνεις εμετό επειδή έχεις άδειο στομάχι και να θες μόνο ψωμί και ότι υπάρχει σε υδατανθρακα και η πει να του πρώτου τριμήνου,  τι να πω.....εμένα είναι από τα πιο δύσκολα.  Μετά με το που μπεις στον τέταρτο θα δεις πως θα χαλαρώσεις και θα είσαι όπως πριν μείνεις έγκυος,  μέχρι να έρθει ο 7ο μήνας που θα έχεις τουμπανιασει από το πρήξιμο,  ούτε δαχτυλίδια ούτε τίποτα.....θα τρως λίγο και θα νιώθεις ένα στομάχι γεμάτο και ένα μωρό που θα βλέπεις την κοιλιά να πηγαίνει μια δεξιά μια αριστερά.....Αυτά θα ζήσουμε σε λίγο καιρό....Υπομονή και θετική σκέψη και κάνε ότι σε ευχαριστεί εσένα!!!!

αυτο στον 7ο το λες για καλο????:grin: Κοιτα εγω ξεκινησα με 5-6 παραπανω κιλα απο το κανονικο μου και δεν ειμαι χαρουμενη για αυτο αλλα δυστυχως δεν το σκεφτηκα νωριτερα μπας κ εκανα καμια διατροφη της προκοπης. Τωρα που μπηκαμε στο χορο, με προσοχη και ελπιζω να μη γινω σα βαρελακι! Αυτο που λες να κανουμε οτι μας ευχαριστει, το πιστευω κ εγω.χαρουμενη μαμα, χαρουμενο μωρο. Απλα ας μην εστιασουμε μονο στο φαι..χαχαχαχα!


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel είπε:

αυτο στον 7ο το λες για καλο????:grin: Κοιτα εγω ξεκινησα με 5-6 παραπανω κιλα απο το κανονικο μου και δεν ειμαι χαρουμενη για αυτο αλλα δυστυχως δεν το σκεφτηκα νωριτερα μπας κ εκανα καμια διατροφη της προκοπης. Τωρα που μπηκαμε στο χορο, με προσοχη και ελπιζω να μη γινω σα βαρελακι! Αυτο που λες να κανουμε οτι μας ευχαριστει, το πιστευω κ εγω.χαρουμενη μαμα, χαρουμενο μωρο. Απλα ας μην εστιασουμε μονο στο φαι..χαχαχαχα!

Αχχχ ο καλύτερος μήνας είναι ο 7ο, δεν μπορείς να κοιμηθείς σε καμία στάση,  με δύο μαξιλάρια στο κεφάλι,  σηκώνεσαι συνέχεια και τσισα....αλλά μόνο που νιώθεις αυτό το πλασματάκι μέσα σου να ρίχνει τις κλωτσαρες του και να κάνει πάρτυ γενικά,  τα ξεχνάς όλα και απλά απολαμβάνεις...Ας σταματήσω τη συζήτηση εδώ γιατί με βλέπω να κλαίω με μαύρο δάκρυ πάλι. 

Και εγώ ξεκίνησα με συν 7 κιλά από την προηγούμενη,  όχι ότι δεν τα είχα χάσει  αλλά το καλοκαίρι έπεσα με τα μούτρα σε όλα,  λες και θα ερχόταν η συντέλεια του κόσμου...τουλάχιστον τώρα όσο μπορώ θα προσέξω να πάρω τα μισά από πέρυσι....Πρέπει να έχουμε και αποθέματα,  τι θα κατασπαράξουν τα νεογέννητα μας μετά....χαχαχα. δικαιολογίες......

Έχω ερώτηση,  θα ρωτήσω και τον γιατρό αν και είμαι σίγουρη θα μου πει, κάτσε στα αυγά σου. Θα ήθελα εκεί πριν τα Χριστούγεννα ένα ταξιδάκι, εξωτερικό,  θα έχουμε κλείσει τον 4ο μήνα τότε,  θα υπάρχει πρόβλημα πιστεύετε? 

  • Χαχα 1

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ξένη είπε:

Αχχχ ο καλύτερος μήνας είναι ο 7ο, δεν μπορείς να κοιμηθείς σε καμία στάση,  με δύο μαξιλάρια στο κεφάλι,  σηκώνεσαι συνέχεια και τσισα....αλλά μόνο που νιώθεις αυτό το πλασματάκι μέσα σου να ρίχνει τις κλωτσαρες του και να κάνει πάρτυ γενικά,  τα ξεχνάς όλα και απλά απολαμβάνεις...Ας σταματήσω τη συζήτηση εδώ γιατί με βλέπω να κλαίω με μαύρο δάκρυ πάλι. 

Και εγώ ξεκίνησα με συν 7 κιλά από την προηγούμενη,  όχι ότι δεν τα είχα χάσει  αλλά το καλοκαίρι έπεσα με τα μούτρα σε όλα,  λες και θα ερχόταν η συντέλεια του κόσμου...τουλάχιστον τώρα όσο μπορώ θα προσέξω να πάρω τα μισά από πέρυσι....Πρέπει να έχουμε και αποθέματα,  τι θα κατασπαράξουν τα νεογέννητα μας μετά....χαχαχα. δικαιολογίες......

Παιδι μου εισαι καλα??? Ακους τι λες?? "Αχχχ ο καλύτερος μήνας είναι ο 7ο, δεν μπορείς να κοιμηθείς σε καμία στάση,  με δύο μαξιλάρια στο κεφάλι,  σηκώνεσαι συνέχεια και τσισα." χααχαχαχχαχα! Τρελα! Μαλλον θελουμε να τα υποστουμε ε?

  • Χαχα 2

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Αχχχ ο καλύτερος μήνας είναι ο 7ο, δεν μπορείς να κοιμηθείς σε καμία στάση,  με δύο μαξιλάρια στο κεφάλι,  σηκώνεσαι συνέχεια και τσισα....αλλά μόνο που νιώθεις αυτό το πλασματάκι μέσα σου να ρίχνει τις κλωτσαρες του και να κάνει πάρτυ γενικά,  τα ξεχνάς όλα και απλά απολαμβάνεις...Ας σταματήσω τη συζήτηση εδώ γιατί με βλέπω να κλαίω με μαύρο δάκρυ πάλι. 

Και εγώ ξεκίνησα με συν 7 κιλά από την προηγούμενη,  όχι ότι δεν τα είχα χάσει  αλλά το καλοκαίρι έπεσα με τα μούτρα σε όλα,  λες και θα ερχόταν η συντέλεια του κόσμου...τουλάχιστον τώρα όσο μπορώ θα προσέξω να πάρω τα μισά από πέρυσι....Πρέπει να έχουμε και αποθέματα,  τι θα κατασπαράξουν τα νεογέννητα μας μετά....χαχαχα. δικαιολογίες......

Έχω ερώτηση,  θα ρωτήσω και τον γιατρό αν και είμαι σίγουρη θα μου πει, κάτσε στα αυγά σου. Θα ήθελα εκεί πριν τα Χριστούγεννα ένα ταξιδάκι, εξωτερικό,  θα έχουμε κλείσει τον 4ο μήνα τότε,  θα υπάρχει πρόβλημα πιστεύετε? 

καλα κι εγω ετρωγα, δεν τα ανεπνευσα τα κιλα... 

οσον αφορα το ταξιδι ,σου λεω οτι ειναι ασφαλες να πεταξεις ,αλλα οχι πολλες ωρες να εισαι σε αεροπλανο, και γενικοτερα να κουνιεσαι μεσα στο αεροπλανο, μην κατσεςι στην θεση ακινητη. Να σηκωθεις να περπατας. Τωρα οτι σου πει ο γιατρος σου. αυτα τα ξερω γιατι δουλευω σε γραφειο ταξιδιων.... αν με ρωτησεις εμενα προσωπικα, θα παω ταξιδι αλλα με το αυτοκινητο θα αποφυγω το αεροπλανο κυριως γιατι θελω να ειμαι Ελλαδα, μη τυχει κατι και χρειαστω νοσοκομειο. 


ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel είπε:

Καλησπερα και καλως ηρθες!! Με το καλο το μπεμπακι σου και ολα να πανε κατ'ευχην αυτη τη φορα. Πως και αργησατε να βρειτε την θρομβοφιλια? Συνηθως ειναι απο τις πρωτες εξετασεις. Ποτε εχεις την αυχενικη σου μηπως και ηρεμησεις λιγο?

πολυ γελασα:!!!!!

Έχω ήδη ένα παιδάκι 6 χρονών και κανένας δε θεωρούσε ότι πρέπει να κάνω έλεγχο γιατί στο πρώτο μου παιδάκι δεν είχα κανένα απολύτως θέμα... και μετά από πολλούς γιατρούς βρέθηκε ένας που είπε θα το εξετάσουμε και αυτό! Αυχενική έχω την Τρίτη... να δούμε! Μακάρι να πάνε σε όλες μας όλα καλά!

Just now, Ξένη είπε:

Καλησπέρα,  με το καλό σου εύχομαι!!!Για μένα είναι μεγάλη βλακεία που οι γιατροί δεν προτείνουν και τις εξετάσεις θρομβοφιλιας στον προγενητικο έλεγχο. Έπρεπε δλδ να περάσεις τρεις αποβολές  για να σε βάλουν να ψάξεις τι φταίει? Τώρα ξέρεις ποιο ήταν το πρόβλημα και με τις ενέσεις όλα καλά θα πάνε, ξέρω κοπέλα που γέννησε πριν ένα μήνα με θρομβοφιλια και δεν είχε κανένα πρόβλημα.  Γιατί να κάνεις αμνιοπαρακεντηση?  Πόσο χρόνων είσαι? Σου το είπε ο γιατρός σου? 

Και για τα κιλά να μην αγχώνεσαι,  ενώ το πρώτο τρίμηνο λένε ότι δεν πρέπει να ξεφύγεις,  το πρώτο τρίμηνο για μένα είναι το πιο δύσκολο,  επειδή έχω περάσει όλα τα τρίμηνα,  ξέρω πώς είναι να θες να κάνεις εμετό επειδή έχεις άδειο στομάχι και να θες μόνο ψωμί και ότι υπάρχει σε υδατανθρακα και η πει να του πρώτου τριμήνου,  τι να πω.....εμένα είναι από τα πιο δύσκολα.  Μετά με το που μπεις στον τέταρτο θα δεις πως θα χαλαρώσεις και θα είσαι όπως πριν μείνεις έγκυος,  μέχρι να έρθει ο 7ο μήνας που θα έχεις τουμπανιασει από το πρήξιμο,  ούτε δαχτυλίδια ούτε τίποτα.....θα τρως λίγο και θα νιώθεις ένα στομάχι γεμάτο και ένα μωρό που θα βλέπεις την κοιλιά να πηγαίνει μια δεξιά μια αριστερά.....Αυτά θα ζήσουμε σε λίγο καιρό....Υπομονή και θετική σκέψη και κάνε ότι σε ευχαριστεί εσένα!!!!

Είμαι μεγάλη 40 και λόγω των αποβολών μου δε θέλω να το ρισκάρω επιπλέον... Αλλά ένα βήμα τη φορά. Να δούμε αυχενική και μετά βλέπουμε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kastel είπε:

Παιδι μου εισαι καλα??? Ακους τι λες?? "Αχχχ ο καλύτερος μήνας είναι ο 7ο, δεν μπορείς να κοιμηθείς σε καμία στάση,  με δύο μαξιλάρια στο κεφάλι,  σηκώνεσαι συνέχεια και τσισα." χααχαχαχχαχα! Τρελα! Μαλλον θελουμε να τα υποστουμε ε?

Χαχαχαχαχ....αν θέλουμε να τα υποστούμε....με χίλια...το καλύτερο συναίσθημα είναι,  να έχεις ένα μωράκι μεγάλο στην κοιλίτσα σου και να νιώθεις τα πάντα από τις κινήσεις του,  που σε κλωτσάει...που έχει βάλει τα πόδια του κάτω από το στήθος και δεν μπορείς να πάρεις ανάσα....που εχει λοξυγγα....

Μετά από όλα αυτά που τράβηξα,  γύρισα στο σπίτι μετά την καισαρικη, η κοιλιά μου χωρίς την αίσθηση του μωρού,  μωρό στο σπίτι δεν είχαμε,  κάθε βράδυ έπεφτα για ύπνο και το μόνο που έκανα ήταν κλάμα μέχρι να με πάρει ο ύπνος....Καλά και ακόμα στεναχωριέμαι,  δεν ξεχνιέται, απλά το προσπερναω γιατί σκέφτομαι ότι δεν θέλω να στεναχωρώ το μωράκι που έχω τώρα στην κοιλιά μου....

Καλά να είναι τα παιδάκια μας και ότι και να νοιώθουμε εμείς.....Όλα γλυκά είναι!!!!

  • Λυπημένη/-ος 1

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ξένη λυπάμαι πραγματικά... Πόσο μηνών ήσουν; 

Εγώ τουλάχιστον παρά τις τρεις ατυχίες μου ήμουν λίγων εβδομάδων ήταν όλες πρώτου τριμήνου και νομίζω ότι το αποδεχόμουν ευκολότερα.

Τώρα θα πάνε όλα καλά! Να είσαι σίγουρη! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...