Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

Just now, Ξένη είπε:

Μωρέ όποτε θες μπες σε ένα μαγαζί και ψώνισε κανένα ρουχαλακι,  ρίξε και καμία ματιά για καρότσι και κούνια, ρώτα πότε θα τα έχουν έτοιμα και βλέπεις....Και εγώ στο ίντερνετ Ρίχνω ματιτσες σε ρουχαλάκια, θα βάλουν εκπτώσεις όμως και θα πάω εκεί Ιανουάριο Φεβρουάριο..και πυτζάμες θα ξεκινήσω κάπου εκεί να κοιτάζω και αυτή τη φορά κοντομάνικο μπλουζάκια....Η ζέστη στα νοσοκομεία είναι αφόρητη..

Σκέφτομαι μηπως είναι νωρίς... Εμένα προς το παρόν τα ρούχα με νοιαζουν, σε 2 μέρες μπορώ να έχω αγοράσει ένα μαγαζί!! Χαχαχα.. Τα έπιπλα σκέφτομαι, καρότσι και αυτά τα βασικά βαριά κομμάτια. Ίσως δω κάτι τον άλλο μήνα σιγά σιγά :wub:. Θα έχετε τόση ζέστη Μάιο;;; λες; Φοράμε άραγε ότι θέλουμε στο νοσοκομείο;;;; :blink:


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, kastel είπε:

Σκέφτομαι μηπως είναι νωρίς... Εμένα προς το παρόν τα ρούχα με νοιαζουν, σε 2 μέρες μπορώ να έχω αγοράσει ένα μαγαζί!! Χαχαχα.. Τα έπιπλα σκέφτομαι, καρότσι και αυτά τα βασικά βαριά κομμάτια. Ίσως δω κάτι τον άλλο μήνα σιγά σιγά :wub:. Θα έχετε τόση ζέστη Μάιο;;; λες; Φοράμε άραγε ότι θέλουμε στο νοσοκομείο;;;; :blink:

Εγω γεννησα τελη Φλεβαρη και φορουσα νυχτικιες κοντομανικες με κουμπακια μπροστα για το θηλασμο.Ειχε πολυ ζεστη και με βολεψαν.Τις εχω κρατησει .Ευτυχως το δωματιο ειναι ετοιμο απο το γιο μου εξαλλου το πρωτο τριμηνο θα κοιμαται το μωρο διπλα μας στο λικνο,μονο αυτο εχω να στησω(το χω δανεισει σε μια φιλη και θα το παρω τα Χριστουγεννα).Ο γιος μου θα κοιμαται στην κουνια οπως τωρα μεχρι να παει και το μωρο στο δωματιο στο εξαμηνο και  θα του παρουμε παιδικο κρεβατι,θα κοντευει τα 3 τοτε.Σιγουρα θα χρειαστω ενα μαρσιπο αγκαλιας για να βαζω το μωρο και να ασχολουμαι και με το μικρο.

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel είπε:

Σκέφτομαι μηπως είναι νωρίς... Εμένα προς το παρόν τα ρούχα με νοιαζουν, σε 2 μέρες μπορώ να έχω αγοράσει ένα μαγαζί!! Χαχαχα.. Τα έπιπλα σκέφτομαι, καρότσι και αυτά τα βασικά βαριά κομμάτια. Ίσως δω κάτι τον άλλο μήνα σιγά σιγά :wub:. Θα έχετε τόση ζέστη Μάιο;;; λες; Φοράμε άραγε ότι θέλουμε στο νοσοκομείο;;;; :blink:

Τον Μάιο φαντάζομαι θα είναι κάτι ενδιάμεσο....τα μωρά απ ότι ξέρω εδώ σε ιδιωτικα τα ντύνουν στο νοσοκομείο με δικά τους, σε δημόσια είναι όλα δικά σου, όπως και τα ρούχα για την μαμά είναι όλα δικά της, εγώ με καισαρική γέννησα Μόνο πιτζάμες χρειάστηκα,  ακόμα και σερβιέτες και αφρόλουτρο μου έδωσαν στο νοσοκομείο και πετσέτες,  είχα δικές μου βέβαια. Τώρα στο εξωτερικό δεν ξέρω...θα σου δώσουν λίστα όμως τι θα χρειαστείς,  εμένα όταν έκανα την νροπλερ μου έδωσαν και μια λίστα με το τι ήθελαν και από χαρτιά αλλά και από ρούχα για μένα και για το μωρό.


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Τον Μάιο φαντάζομαι θα είναι κάτι ενδιάμεσο....τα μωρά απ ότι ξέρω εδώ σε ιδιωτικα τα ντύνουν στο νοσοκομείο με δικά τους, σε δημόσια είναι όλα δικά σου, όπως και τα ρούχα για την μαμά είναι όλα δικά της, εγώ με καισαρική γέννησα Μόνο πιτζάμες χρειάστηκα,  ακόμα και σερβιέτες και αφρόλουτρο μου έδωσαν στο νοσοκομείο και πετσέτες,  είχα δικές μου βέβαια. Τώρα στο εξωτερικό δεν ξέρω...θα σου δώσουν λίστα όμως τι θα χρειαστείς,  εμένα όταν έκανα την νροπλερ μου έδωσαν και μια λίστα με το τι ήθελαν και από χαρτιά αλλά και από ρούχα για μένα και για το μωρό.

Εγω γεννησα στην γενικη  κλινικη,το μωρο οντως το ντυναν με δικα τους,μονο για την εξοδο πηραμε ρουχα,σερβιετες ειχα δικες μου.Οντως σου δινουν λιστα για σενα και το μωρο.Το μωρο το κρατουσαν οι μαιες και το φερνανε καθε 3 ωρες για μια ωρα να το θηλασεις ολο το 24ωρο.Πολυ βολικο,παλι ετσι θα κανω

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Εγω γεννησα τελη Φλεβαρη και φορουσα νυχτικιες κοντομανικες με κουμπακια μπροστα για το θηλασμο.Ειχε πολυ ζεστη και με βολεψαν.Τις εχω κρατησει .Ευτυχως το δωματιο ειναι ετοιμο απο το γιο μου εξαλλου το πρωτο τριμηνο θα κοιμαται το μωρο διπλα μας στο λικνο,μονο αυτο εχω να στησω(το χω δανεισει σε μια φιλη και θα το παρω τα Χριστουγεννα).Ο γιος μου θα κοιμαται στην κουνια οπως τωρα μεχρι να παει και το μωρο στο δωματιο στο εξαμηνο και  θα του παρουμε παιδικο κρεβατι,θα κοντευει τα 3 τοτε.Σιγουρα θα χρειαστω ενα μαρσιπο αγκαλιας για να βαζω το μωρο και να ασχολουμαι και με το μικρο.

Το λίκνο είναι για όταν έχεις το μωρό στο δωμάτιο; 

Just now, Ξένη είπε:

Τον Μάιο φαντάζομαι θα είναι κάτι ενδιάμεσο....τα μωρά απ ότι ξέρω εδώ σε ιδιωτικα τα ντύνουν στο νοσοκομείο με δικά τους, σε δημόσια είναι όλα δικά σου, όπως και τα ρούχα για την μαμά είναι όλα δικά της, εγώ με καισαρική γέννησα Μόνο πιτζάμες χρειάστηκα,  ακόμα και σερβιέτες και αφρόλουτρο μου έδωσαν στο νοσοκομείο και πετσέτες,  είχα δικές μου βέβαια. Τώρα στο εξωτερικό δεν ξέρω...θα σου δώσουν λίστα όμως τι θα χρειαστείς,  εμένα όταν έκανα την νροπλερ μου έδωσαν και μια λίστα με το τι ήθελαν και από χαρτιά αλλά και από ρούχα για μένα και για το μωρό.

Παιδιά δεν έχω ιδέα τι θέλουν εδώ! Εγώ πάντως θα πάρω κανενα ωραίο νυχτικακι γιατί θέλω να είμαι και περιποιημένη ανάθεμα με!! Χαχαχαχα!! 


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kastel είπε:

Το λίκνο είναι για όταν έχεις το μωρό στο δωμάτιο; 

Ναι,ειναι ξυλινο κουνακι.Χωραει διπλα στο κρεβατι μας και κουνιεται κιολας αν το κουνας για να το κοιμιζεις.Εξαλλου αν θηλασεις δεν βολευει να το πηγαινοφερνεις στο δωματιο του,επισης νεογεννητο θα το θελα διπλα μου.Στους 6 μηνες πηγα το μικρο στο δωματιο του,κοιμοταν πια  10 ωρες συνεχομενες το βραδυ

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel είπε:

Το λίκνο είναι για όταν έχεις το μωρό στο δωμάτιο; 

Παιδιά δεν έχω ιδέα τι θέλουν εδώ! Εγώ πάντως θα πάρω κανενα ωραίο νυχτικακι γιατί θέλω να είμαι και περιποιημένη ανάθεμα με!! Χαχαχαχα!! 

Χαχαχαχαχα... εννοείται αυτό!!!είναι νωρίς ακόμα,  όταν φτάνει ο καιρός θα στα πει και ο γιατρός και η μαία του, τώρα τα λέμε κουβέντα να γίνεται..αν χωράει στο δωμάτιο σας κούνια δεν χρειάζεται το λίκνο,  περιττά λεφτά η αν πάρεις μαζί με το καρότσι την καλαθουνα, πιστεύω για αρχή θα βολεύει μέχρι να το βάλεις στο δωμάτιο του.


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Ναι,ειναι ξυλινο κουνακι.Χωραει διπλα στο κρεβατι μας και κουνιεται κιολας αν το κουνας για να το κοιμιζεις.Εξαλλου αν θηλασεις δεν βολευει να το πηγαινοφερνεις στο δωματιο του,επισης νεογεννητο θα το θελα διπλα μου.Στους 6 μηνες πηγα το μικρο στο δωματιο του,κοιμοταν πια  10 ωρες συνεχομενες το βραδυ

Δεν ξερω ακόμη τι ακριβώς θα με βόλευε αλλά φαντάζομαι κάποια στιγμή θα καταλαβω.. Ελπίζω να μην είναι αργά!! Χεχε

Just now, Ξένη είπε:

Χαχαχαχαχα... εννοείται αυτό!!!είναι νωρίς ακόμα,  όταν φτάνει ο καιρός θα στα πει και ο γιατρός και η μαία του, τώρα τα λέμε κουβέντα να γίνεται..αν χωράει στο δωμάτιο σας κούνια δεν χρειάζεται το λίκνο,  περιττά λεφτά η αν πάρεις μαζί με το καρότσι την καλαθουνα, πιστεύω για αρχή θα βολεύει μέχρι να το βάλεις στο δωμάτιο του.

Αν δεν το έχεις ζήσει δεν εσείς ιδέα τι θα βολέψει αυτό είναι αλήθεια. Όσο για το νοσοκομείο το μόνο που ξέρω ότι θα πάρω σίγουρα είναι νυχτικακια και μακιγιάζ για μένα κ ρουχαλάκια, ή ότι άλλο μου πουν για το μπεμπη! Μουχαχα!! Κοκέτες είμαστε όχι αστεία! 

  • Μου αρέσει 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!!! Έκανα πριν 2 εβδομάδες το ελεύθερο αίμα και σήμερα πήρα τα αποτελέσματα!! Όλα καλά μου λέει ο γιατρός, κανένα πρόβλημα!!!! Μου λέει θες να μάθεις το φύλο; Και του λέω ναι θέλω! ( 2 γιατροί πριν 2-3 εβδομάδες μου είπαν κορίτσι) Και μου λέει αρρεν!!! Χαχαχαχαχα πάλι καλά δεν έχω ψωνίσει τίποτα!!! Οπότε περιμένουμε αγοράκι!!!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσια!! εμεις χθες πηγαμε γιατρό, όλα καλά. 8 εκατοστά και 100 γραμμάρια η ζουζουνα μου. 

πολύ χαρήκαμε που την ειδαμε να κουνιέται. βγήκε και η εξέταση της αμερικής όλα καλά. 

επιτέλους με άφησε να κάνω νύχια και μαλλιά, οπότε από αύριο ξεκινάω μποτέ!! 

βλέπω που λέτε για τις κλινικές αλλά δεν έχω άποψη ακόμα. Πήγαμε στον αγιο λουκά που θα γεννήσουμε είδαμε τα δωμάτια.. εντάξει δεν ξετρελάθηκα, αλλα οκ! (στο γενεσις ηταν πιο καλά, έμοιαζε με ξενοδοχείο)

φιλιά από την παγωμένη αλλά πάντα όμορφη θεσσαλονικη!!

  • Μου αρέσει 2

miENp2.png dmzcp2.png5NUQp2.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 52 λεπτά , Ξένη είπε:

 

Θυμάμαι πέρυσι που ήθελα ένα συγκεκριμένο καρότσι δεν υπήρχε ετοιμοπαραδοτο και μου το έφεραν μετά από έναν  μήνα στο συγκεκριμένο μαγαζί,  το είχα βρει και σε άλλο μαγαζί πιο φθηνό κατά 80 ευρώ αλλά μου είχαν πει μετά από δύο μήνες,  επειδή βιαζόμουν έδωσα 80 ευρώ παραπάνω....

Pop ξέρω ότι ειναι άσχετο αλλά όντας πρωταρα μελουσσα μαμά δεν έχω ιδέα από καρότσια και το ψάχνω εδώ και μέρες πόλυ. Έχετε να μου προτείνετε κάποιο;; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, _prasinomata_ είπε:

καλησπέρα κοριτσια!! εμεις χθες πηγαμε γιατρό, όλα καλά. 8 εκατοστά και 100 γραμμάρια η ζουζουνα μου. 

πολύ χαρήκαμε που την ειδαμε να κουνιέται. βγήκε και η εξέταση της αμερικής όλα καλά. 

επιτέλους με άφησε να κάνω νύχια και μαλλιά, οπότε από αύριο ξεκινάω μποτέ!! 

βλέπω που λέτε για τις κλινικές αλλά δεν έχω άποψη ακόμα. Πήγαμε στον αγιο λουκά που θα γεννήσουμε είδαμε τα δωμάτια.. εντάξει δεν ξετρελάθηκα, αλλα οκ! (στο γενεσις ηταν πιο καλά, έμοιαζε με ξενοδοχείο)

φιλιά από την παγωμένη αλλά πάντα όμορφη θεσσαλονικη!!

Μπραβο η μικρη σου,ολα καλα.Να ξερεις τα μαιευτηρια παντα ειναι πιο ομορφα απο τις κλινικες.Οντως σαν ξενοδοχεια.Το θεμα ειναι σε περιπτωση που συμβει κατι που θα καταληξεις μετα.Εγω πχ στη γεννα εκανα ατονια μητρας λογω γρηγορου τοκετου και ειχα εντονη αιμοραγια.Σε περιπτωση που εισαι σε απλο μαιευτηριο και συμβει κατι το.πιο πιθανο ειναι να καταληξεις στο δημοσιο που εφημερευει(παπαγεωργιου η ιπποκρατειο) φυσικα χωρις το μωρο. Φυσικα το πιο πιθανο ειναι να μην συμβει κατι.Εξαλλου 3 μερες θα μεινουμε,μονο καθαρα να ειναι.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη said:

Χαχαχαχαχα... εννοείται αυτό!!!είναι νωρίς ακόμα,  όταν φτάνει ο καιρός θα στα πει και ο γιατρός και η μαία του, τώρα τα λέμε κουβέντα να γίνεται..αν χωράει στο δωμάτιο σας κούνια δεν χρειάζεται το λίκνο,  περιττά λεφτά η αν πάρεις μαζί με το καρότσι την καλαθουνα, πιστεύω για αρχή θα βολεύει μέχρι να το βάλεις στο δωμάτιο του.

@kastel λοιπόν για τα πράγματα πήραν τόσο καιρό λόγω καλοκαιρινών διακοπών. Κι εγώ από Γερμανία τα είχα πάρει γιατί ήταν πολύ πιο φθηνά. Το καρότσι είχε πολύ καλή τιμή γιατί αν πρόσεξες δεν ήταν μόνο το καρότσι αλλά και 2 καθίσματα αυτοκινήτου συν τη βάση. Το είχαμε βρε σε ευκαιρία και γι' αυτό το παραγγείλαμε από μαγαζί. Απλά ρώτησε για να είσαι σίγουρη. Την καλαθούνα τη χρησιμοποιούσα πολύ και μέσα στο σπίτι. Μέσα στην ημέρα κοιμόταν αρκετές φορές στο καρότσι.

Εγώ στο γιο μου δεν πήρα ποτέ τίποτε άλλο παρά μόνο κούνια. Τον είχα στο δωμάτιό μας αλλά πάντα κοιμόταν στην κούνια του, τον θήλαζα όταν ξύπναγε και μετά πάλι κούνια. Από 4 μηνών τον πήγα στο δικό του δωμάτιο. Πριν κλείσει τα 2 μετατρέψαμε την κούνια σε κανονικό κρεβάτι (έβγαιναν τα κάγκελα και έβαζες ξύλα στο πλάι) και κοιμάται μια χαρά εκεί χωρίς να έχει πέσε ή χωρίς να έχω πρόβλημα στη μετάβαση. Σύντομα θα έρθει το μονό κρεβάτι του. Του είπαμε ότι είναι πια μεγάλο αγόρι και σύντομα θα έχει έναν μικρό αδερφό που θα του μάθει πολλά πράγματα. Έτσι ήδη ξέρει και λέει ότι το μπεμπέ θα πάρει το κρεβάτι που έχει τώρα γιατί εκείνος θα αποκτήσει μεγάλο κρεβάτι πια. Τώρα για λικνο και next to me και όλα αυτά που κυκλοφορούν είναι στο γούστο και στις επιλογές του κάθε γονιού. Εμείς αγοράσαμε μόνο την κούνια γιατί τα άλλα έπιπλα θεώρησα ότι ήταν πανάκριβα για αυτό που προσφέρουν. Του πήρα εξαρχής κανονική ντουλάπα για το δωμάτιο πχ. Από εκεί και πέρα τα μόνα πράγματα που αγόρασα και θεώρησα πολύ πρακτικά ήταν ο κάδος για τις πάνες (είχα πάρει τη μάρκα των orchestra που μπορείς να βάζεις όποια σακούλ θες εσύ), ο αποστειρωτής (όταν ξεκίνησα τη δουλειά) και ο ατμομάγειρας-μπλέντερ για όταν άρχισε τις τροφές.

  • Μου αρέσει 1

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία_Λ είπε:

@kastel λοιπόν για τα πράγματα πήραν τόσο καιρό λόγω καλοκαιρινών διακοπών. Κι εγώ από Γερμανία τα είχα πάρει γιατί ήταν πολύ πιο φθηνά. Το καρότσι είχε πολύ καλή τιμή γιατί αν πρόσεξες δεν ήταν μόνο το καρότσι αλλά και 2 καθίσματα αυτοκινήτου συν τη βάση. Το είχαμε βρε σε ευκαιρία και γι' αυτό το παραγγείλαμε από μαγαζί. Απλά ρώτησε για να είσαι σίγουρη. Την καλαθούνα τη χρησιμοποιούσα πολύ και μέσα στο σπίτι. Μέσα στην ημέρα κοιμόταν αρκετές φορές στο καρότσι.

Εγώ στο γιο μου δεν πήρα ποτέ τίποτε άλλο παρά μόνο κούνια. Τον είχα στο δωμάτιό μας αλλά πάντα κοιμόταν στην κούνια του, τον θήλαζα όταν ξύπναγε και μετά πάλι κούνια. Από 4 μηνών τον πήγα στο δικό του δωμάτιο. Πριν κλείσει τα 2 μετατρέψαμε την κούνια σε κανονικό κρεβάτι (έβγαιναν τα κάγκελα και έβαζες ξύλα στο πλάι) και κοιμάται μια χαρά εκεί χωρίς να έχει πέσε ή χωρίς να έχω πρόβλημα στη μετάβαση. Σύντομα θα έρθει το μονό κρεβάτι του. Του είπαμε ότι είναι πια μεγάλο αγόρι και σύντομα θα έχει έναν μικρό αδερφό που θα του μάθει πολλά πράγματα. Έτσι ήδη ξέρει και λέει ότι το μπεμπέ θα πάρει το κρεβάτι που έχει τώρα γιατί εκείνος θα αποκτήσει μεγάλο κρεβάτι πια. Τώρα για λικνο και next to me και όλα αυτά που κυκλοφορούν είναι στο γούστο και στις επιλογές του κάθε γονιού. Εμείς αγοράσαμε μόνο την κούνια γιατί τα άλλα έπιπλα θεώρησα ότι ήταν πανάκριβα για αυτό που προσφέρουν. Του πήρα εξαρχής κανονική ντουλάπα για το δωμάτιο πχ. Από εκεί και πέρα τα μόνα πράγματα που αγόρασα και θεώρησα πολύ πρακτικά ήταν ο κάδος για τις πάνες (είχα πάρει τη μάρκα των orchestra που μπορείς να βάζεις όποια σακούλ θες εσύ), ο αποστειρωτής (όταν ξεκίνησα τη δουλειά) και ο ατμομάγειρας-μπλέντερ για όταν άρχισε τις τροφές.

Πω πω αν έχεις εμπειρία ωραία τα γράφεις!! Χαχαχα.. Σε ευχαριστώ. Όντως τα υπόλοιπα σχετικά με τον ύπνο, εκτός από την κούνια είναι στην προτίμηση του καθενός. Έχω τα καροτσια που έχω δει έχουν γύρω 500-600€ και είναι τα κλασσικά 3 σε 1. Να φανταστώ ότι όλες πήρατε relax ετσι;νομίζω ότι όλες οι μαμάδες το αγαπάνε. :x


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel said:

Πω πω αν έχεις εμπειρία ωραία τα γράφεις!! Χαχαχα.. Σε ευχαριστώ. Όντως τα υπόλοιπα σχετικά με τον ύπνο, εκτός από την κούνια είναι στην προτίμηση του καθενός. Έχω τα καροτσια που έχω δει έχουν γύρω 500-600€ και είναι τα κλασσικά 3 σε 1. Να φανταστώ ότι όλες πήρατε relax ετσι;νομίζω ότι όλες οι μαμάδες το αγαπάνε. :x

Α ναι! αυτό το ξέχασα!! Ναι είχα και ριλάξ. Πόσο κούνημα έχω ρίξει για να κοιμηθεί 20 λεπτά... πωπω...μου έχουν λείψει όλα αυτά :) :wub:

  • Μου αρέσει 1

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...