Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

Just now, ciqa είπε:

Αχ κορίτσια, εγώ πολύ άγχος που δεν κάνει καλό. Όλο θέλω να κάνω υπέρηχο για επιβεβαίωση. 

Δεν πήρα και το doppler γιατί θα ήμουν κολλημένη πάνω του. 

Έχω και χαζά πονάκια κάθε τόσο. Ίσως γι αυτό φοβάμαι. 

@Rafaelatarzan μη σε ματιάσω... μου αρέσει η ηρεμία σου! Ελπίζω να είναι μεταδοτική! Να κολλήσω λίγο γιατί θα σκάσω από το φόβο!

πάρτην όλη σ λεω στην χαρίζω....κολλάω εγώ εύκολα θα δεις...χαζοπονακια έχω κ εγώ αλλά δεν τους  δινω σημασία καθόλου ποια...Ούτε που τα καταλαβαίνω...άστα εκεί να κάνουν δουλειά καλε τι σκας ...χαχαχαχαχαχα εσύ δεν είσαι για ντοπλερ μέσα θα μπει μαζί με αυτό...αχαχαχαχαχα πλάκα κάνω φυσικά μην με παρεξηγήσεις...το μωρό σ είναι τέλειο κ έρχεται....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όχι καλέ τι να παρεξηγήσω! Να τα λέμε να ξεχνιόμαστε, να φτάσει με το καλό ο καιρός να έχουμε όλες τα μωράκια μας γερά στις αγκαλιές μας!

Προφανώς φόβος είναι αυτό που έχω πάθει, έρχονται και τα πονάκια και με πιάνει αγωνία! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ciqa είπε:

Όχι καλέ τι να παρεξηγήσω! Να τα λέμε να ξεχνιόμαστε, να φτάσει με το καλό ο καιρός να έχουμε όλες τα μωράκια μας γερά στις αγκαλιές μας!

Προφανώς φόβος είναι αυτό που έχω πάθει, έρχονται και τα πονάκια και με πιάνει αγωνία! 

για ποτέ θα φτάσει κ θα περάσει ουυυυ καλά καλά σ λεω....μην φοβάσαι...Όταν φοβάσαι γράφε εσύ μα σ λεω καμία μαλάκια εγω να ξεχνιέσαι να γελάς

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια μου!!!!!!

Γύρισα από την εξέταση, η οποία δεν είναι τπτ τελικά....πονάς ίσα λίγο και νιώθεις κυρίως ένα σφίξιμο στην κοιλίτσα την ώρα που βάζουν την ένεση...τπτ άλλο! Όλα αποστειρωμένα ακόμα και τα γάντια του γιατρού ήταν,τα έβγαλαν από συσκευασία αποστειρωμένη.... νομίζω ότι πιο πολύ ήταν το άγχος μου και η στεναχώρια μου και τα κλάματα μου, παρά η εξέταση! Ο γιατρός εξαιρετικός, με πρόσεξε πολύ, με καθησύχασε πολύ, αφού γελούσα την ώρα εκείνη. Αντιβίωση για 4 μερες και ξάπλα!

Έχουμε αγοραρο!!!!

 

  • Μου αρέσει 9
  • Ευχαριστώ 1

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου!!!!!!

Γύρισα από την εξέταση, η οποία δεν είναι τπτ τελικά....πονάς ίσα λίγο και νιώθεις κυρίως ένα σφίξιμο στην κοιλίτσα την ώρα που βάζουν την ένεση...τπτ άλλο! Όλα αποστειρωμένα ακόμα και τα γάντια του γιατρού ήταν,τα έβγαλαν από συσκευασία αποστειρωμένη.... νομίζω ότι πιο πολύ ήταν το άγχος μου και η στεναχώρια μου και τα κλάματα μου, παρά η εξέταση! Ο γιατρός εξαιρετικός, με πρόσεξε πολύ, με καθησύχασε πολύ, αφού γελούσα την ώρα εκείνη. Αντιβίωση για 4 μερες και ξάπλα!

Έχουμε αγοραρο!!!!

 

να σ ζήσει  το μωράκι σ...Γεια σ άντρα μας λεβέντη....ξεκούραση τώρα κ τα αποτελέσματα θα ναι συπερ από συπερ κ ακόμα πιο συπερ. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου!!!!!!

Γύρισα από την εξέταση, η οποία δεν είναι τπτ τελικά....πονάς ίσα λίγο και νιώθεις κυρίως ένα σφίξιμο στην κοιλίτσα την ώρα που βάζουν την ένεση...τπτ άλλο! Όλα αποστειρωμένα ακόμα και τα γάντια του γιατρού ήταν,τα έβγαλαν από συσκευασία αποστειρωμένη.... νομίζω ότι πιο πολύ ήταν το άγχος μου και η στεναχώρια μου και τα κλάματα μου, παρά η εξέταση! Ο γιατρός εξαιρετικός, με πρόσεξε πολύ, με καθησύχασε πολύ, αφού γελούσα την ώρα εκείνη. Αντιβίωση για 4 μερες και ξάπλα!

Έχουμε αγοραρο!!!!

 

Μπράβο ρε κορίτσι μου!!! Με το καλό το παλικαράκι σου!! Όλα καλά θα είναι και θα ηρεμήσεις κ εσύ κ ο γιατρός σου..!! Σούπερ! 

  • Ευχαριστώ 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου!!!!!!

Γύρισα από την εξέταση, η οποία δεν είναι τπτ τελικά....πονάς ίσα λίγο και νιώθεις κυρίως ένα σφίξιμο στην κοιλίτσα την ώρα που βάζουν την ένεση...τπτ άλλο! Όλα αποστειρωμένα ακόμα και τα γάντια του γιατρού ήταν,τα έβγαλαν από συσκευασία αποστειρωμένη.... νομίζω ότι πιο πολύ ήταν το άγχος μου και η στεναχώρια μου και τα κλάματα μου, παρά η εξέταση! Ο γιατρός εξαιρετικός, με πρόσεξε πολύ, με καθησύχασε πολύ, αφού γελούσα την ώρα εκείνη. Αντιβίωση για 4 μερες και ξάπλα!

Έχουμε αγοραρο!!!!

 

Μπράβο! Τώρα 4 μέρες χαλάρωση! Με το καλό το αγόρι σου! 

:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου!!!!!!

Γύρισα από την εξέταση, η οποία δεν είναι τπτ τελικά....πονάς ίσα λίγο και νιώθεις κυρίως ένα σφίξιμο στην κοιλίτσα την ώρα που βάζουν την ένεση...τπτ άλλο! Όλα αποστειρωμένα ακόμα και τα γάντια του γιατρού ήταν,τα έβγαλαν από συσκευασία αποστειρωμένη.... νομίζω ότι πιο πολύ ήταν το άγχος μου και η στεναχώρια μου και τα κλάματα μου, παρά η εξέταση! Ο γιατρός εξαιρετικός, με πρόσεξε πολύ, με καθησύχασε πολύ, αφού γελούσα την ώρα εκείνη. Αντιβίωση για 4 μερες και ξάπλα!

Έχουμε αγοραρο!!!!

 

Μπραβο κοριτσι μου, ωραια παει κι αυτο ,ξεκουρασου τωρα κι ολα καλα.Τραβαμε αγχος τωρα αλλα μετα να δειτε τι εχει να γινει.Ο μικρος μου σημερα εριξε καυτο καφε κι εκαψε το χερακι του,ημουν μπροστα και κατατρομαξα,κοντεψα να λιποθυμισω απο το φοβο μου,αυτος ουρλιαζε.Ετρεχα στους γιατρους,ολα καλα,μικρο εγκαυμα,βαζουμε αλοιφη και αντιφλεγμονωδη.Αυτος μες την τρελη χαρα τωρα.Τον κουβαλουσα με τις ωρες.Ξεχασα και εγκυμοσυνη και τα παντα.Ακομη ταχυκαρδια εχω:sad:

  • Λυπημένη/-ος 6

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Μπραβο κοριτσι μου, ωραια παει κι αυτο ,ξεκουρασου τωρα κι ολα καλα.Τραβαμε αγχος τωρα αλλα μετα να δειτε τι εχει να γινει.Ο μικρος μου σημερα εριξε καυτο καφε κι εκαψε το χερακι του,ημουν μπροστα και κατατρομαξα,κοντεψα να λιποθυμισω απο το φοβο μου,αυτος ουρλιαζε.Ετρεχα στους γιατρους,ολα καλα,μικρο εγκαυμα,βαζουμε αλοιφη και αντιφλεγμονωδη.Αυτος μες την τρελη χαρα τωρα.Τον κουβαλουσα με τις ωρες.Ξεχασα και εγκυμοσυνη και τα παντα.Ακομη ταχυκαρδια εχω:sad:

Περαστικά στο αγοράκι σου... είχε πέσει και σε μένα ένα μπρίκι με βραστό νερό... και πόναγα δυο μέρες. Πόσο μάλλον το ευαίσθητο δέρμα από ένα μικρό παιδάκι...

Τέλος καλό όλα καλά, να ηρεμήσεις κι εσύ... βαθιές ανάσες! Εισπνοή, εκπνοή!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Μπραβο κοριτσι μου, ωραια παει κι αυτο ,ξεκουρασου τωρα κι ολα καλα.Τραβαμε αγχος τωρα αλλα μετα να δειτε τι εχει να γινει.Ο μικρος μου σημερα εριξε καυτο καφε κι εκαψε το χερακι του,ημουν μπροστα και κατατρομαξα,κοντεψα να λιποθυμισω απο το φοβο μου,αυτος ουρλιαζε.Ετρεχα στους γιατρους,ολα καλα,μικρο εγκαυμα,βαζουμε αλοιφη και αντιφλεγμονωδη.Αυτος μες την τρελη χαρα τωρα.Τον κουβαλουσα με τις ωρες.Ξεχασα και εγκυμοσυνη και τα παντα.Ακομη ταχυκαρδια εχω:sad:

Παναγία μου περαστικά σας!!!! 

Πιο πολύ νομίζω ποναμε εμείς οι μανάδες πάρα τα παιδιά ! Τωρα πως ειναι; πρέπει να ηρεμήσεις κι εσύ

 


ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ciqa είπε:

Περαστικά στο αγοράκι σου... είχε πέσει και σε μένα ένα μπρίκι με βραστό νερό... και πόναγα δυο μέρες. Πόσο μάλλον το ευαίσθητο δέρμα από ένα μικρό παιδάκι...

Τέλος καλό όλα καλά, να ηρεμήσεις κι εσύ... βαθιές ανάσες! Εισπνοή, εκπνοή!

Σε ευχαριστω κοριτσι μου,τωρα κοιμηθηκε και λιγο εκατσα.Προσπαθω να ηρεμησω.Λογω των ορμονων το πηρα πιο βαρια και μου ρχεται να κλαψω.Δεν ηταν τοσο σοβαρο ευτυχως.

Παντως το μωρακι με τοσο τρεξιμο και αγχος που τραβαω με το μικρο δεν ξερω πως θα βγει...

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσι μου,τωρα κοιμηθηκε και λιγο εκατσα.Προσπαθω να ηρεμησω.Λογω των ορμονων το πηρα πιο βαρια και μου ρχεται να κλαψω.Δεν ηταν τοσο σοβαρο ευτυχως.

Παντως το μωρακι με τοσο τρεξιμο και αγχος που τραβαω με το μικρο δεν ξερω πως θα βγει...

περαστικά στο λουλούδι σ το όμορφο...ευτυχώς δεν είναι κάτι σοβαρό...

το άλλο σ το μωράκι  θα βγει ζωηρό ζωηρό πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Παναγία μου περαστικά σας!!!! 

Πιο πολύ νομίζω ποναμε εμείς οι μανάδες πάρα τα παιδιά ! Τωρα πως ειναι; πρέπει να ηρεμήσεις κι εσύ

 

Μια ωρα μετα ηταν μια χαρα.Εγω ετρεμα.Ειναι και οι ορμονες,εχω παραγινει ευαισθητη το βλεπω.Ειναι τοσο καλα που αν του πεις πιο χερακι χτυπησες;σου δειχνει το αλλο που εβαψε με το μαρκαδορο:huh:Δεν φαινεται να ποναει παντως

Just now, Rafaelatarzan είπε:

περαστικά στο λουλούδι σ το όμορφο...ευτυχώς δεν είναι κάτι σοβαρό...

το άλλο σ το μωράκι  θα βγει ζωηρό ζωηρό πάντως...

Αλλο ενα ιδιο να βγει και να δω πως θα τα κουμανταρω.Ευχαριστω πολυ..


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...