Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

Just now, Athina3 είπε:

Καλήμερα κορίτσια!! Τι κάνετε? Πως είστε?? Εγω ευτυχως έχω βγει σε αναρρωτικη κ δε πηγαίνω για δουλειά από την μία βαριέμαι αλλά από την άλλη δε νομίζω να την παλέβα από την κούραση.. Εσείς πως είστε?

εδώ τα ίδια καναπε κ ξάπλα κ TV... από κούραση ζόμπι ειμαι...άραγε γιατί ,????εγω εχω δική μ δουλειά κ είμαι κλειστή...λεω να ανοίξω πάλι αλλα το σκέφτομαι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

εδώ τα ίδια καναπε κ ξάπλα κ TV... από κούραση ζόμπι ειμαι...άραγε γιατί ,????εγω εχω δική μ δουλειά κ είμαι κλειστή...λεω να ανοίξω πάλι αλλα το σκέφτομαι...

Και εγώ κουρασμένη νιώθω μου χει πέσει κ ο αιματοκρίτης.. 

Τα πρωινά που  είμαι σπίτι βαριέμαι μετά έρχεται ο μικρός από τον παιδικό κ δε καταλαβαίνω πότε περνάει η ώρα!


KF9Mp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Athina3 είπε:

Και εγώ κουρασμένη νιώθω μου χει πέσει κ ο αιματοκρίτης.. 

Τα πρωινά που  είμαι σπίτι βαριέμαι μετά έρχεται ο μικρός από τον παιδικό κ δε καταλαβαίνω πότε περνάει η ώρα!

αιματοκρίτη είναι ακόμα φουλ ...40 τον έχω...Αλλά η κούραση κούραση...έχεις τον μικρό εσύ λογικό το βρίσκω....να σ ζήσει το μωράκι σ το ένα κ με το καλο το άλλο 

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια! 

εγώ εχτές έκατσα σπίτι με άδεια και απόλαυσα την μέρα με τον αντρούλη μου! (καφεδάκι ,βολτίτσα κτλ κτλ, για σ@ξ ούτε λόγος, φοβάται...χαχαχα). 

σήμερα με περίμενε έκπληξη στο γραφείο μια και γίνεται ο χαμός εδώ. δεν πειράζει όμως, χαλάλι. Κορίτσια γώ απο ψώνια δεν εχω ξεκινήσει ,να περάσει η αμνιο, να κάνω και την β επιπέδου και μετά. Ωστόσο αυτό που λέτε για τα καρότσια; τι πρέπει να προσέξουμε εμείς οι πρωτομανούλες; έχω δει ένα που μου αρέσει λόγω σχεδίου, αλλά δεν ξέρω αν ειναι βολικό. τι πρέπει να έχει και τι όχι ένα καρότσι; ευτυχώς θα μου δώσουν 2 κούνιες (η μια θα πάει στην μητέρα μου), πάρκο, λίκνο, πολλά ρούχα, αποστειρωτή και θήλαστρο. γενικότερα δεν θα ψωνίσω πολλά ευτυχώς. 

@Rafaelatarzan διάβαζα τις ιστορίες σου εδώ και καιρό , απο τότε που προσπαθούσα να κάνω κι εγώ παιδί με εξωσωματική, ίσως να είχαμε συνομιλήσει και κανα 2 φορές. μπράβο σου και σε ευχαριστούμε που μας δίνεις κουράγιο! 

@ciqa ναι αυτές κάνω κάθε μέρα , αυτές πάνε με τα κιλά , κι επειδή έχω πολλά παραπάνω κιλά για αυτό κάνω και τις μεγαλύτερες. 

αύριο το απόγευμα την θετική σας σκέψη σας παρακαλώ.

φιλιά, 

  • Μου αρέσει 2

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

καλησπέρα κορίτσια! 

εγώ εχτές έκατσα σπίτι με άδεια και απόλαυσα την μέρα με τον αντρούλη μου! (καφεδάκι ,βολτίτσα κτλ κτλ, για σ@ξ ούτε λόγος, φοβάται...χαχαχα). 

σήμερα με περίμενε έκπληξη στο γραφείο μια και γίνεται ο χαμός εδώ. δεν πειράζει όμως, χαλάλι. Κορίτσια γώ απο ψώνια δεν εχω ξεκινήσει ,να περάσει η αμνιο, να κάνω και την β επιπέδου και μετά. Ωστόσο αυτό που λέτε για τα καρότσια; τι πρέπει να προσέξουμε εμείς οι πρωτομανούλες; έχω δει ένα που μου αρέσει λόγω σχεδίου, αλλά δεν ξέρω αν ειναι βολικό. τι πρέπει να έχει και τι όχι ένα καρότσι; ευτυχώς θα μου δώσουν 2 κούνιες (η μια θα πάει στην μητέρα μου), πάρκο, λίκνο, πολλά ρούχα, αποστειρωτή και θήλαστρο. γενικότερα δεν θα ψωνίσω πολλά ευτυχώς. 

@Rafaelatarzan διάβαζα τις ιστορίες σου εδώ και καιρό , απο τότε που προσπαθούσα να κάνω κι εγώ παιδί με εξωσωματική, ίσως να είχαμε συνομιλήσει και κανα 2 φορές. μπράβο σου και σε ευχαριστούμε που μας δίνεις κουράγιο! 

@ciqa ναι αυτές κάνω κάθε μέρα , αυτές πάνε με τα κιλά , κι επειδή έχω πολλά παραπάνω κιλά για αυτό κάνω και τις μεγαλύτερες. 

αύριο το απόγευμα την θετική σας σκέψη σας παρακαλώ.

φιλιά, 

ναι αγάπη μ σε θυμάμαι έχουμε μιλήσει.....όλα καλά κ για τις δύο μας....πολύ καλή επυτιχια για αύριο κ από τις 2 μας...όλα θα πάνε καλά αγαοη....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμεις ξεκινησαμε το ψαξιμο, έχουμε διαλέξει κρεβατάκι, συρταριερα, παρκοκρεβατο, καρότσι (πιο πολύ από όλα μου άρεσε ένα καρότσι 3 σε 1 απο beboulino 650 ευρώ. Είναι ελαφρύ κλείνει άνετα και έχει καλή κινηση. Επίσης μου άρεσε και το σχεδιο είναι ψαροκοκκαλο). Θα αρχισουμε να τα αγοραζουμε απο Ιανουάριο. 

Επισης εχούμε φτιάξει με την μαμά μου φωλίτσα ύπνου, καλαθακι για τις κρέμες της, σεντονακια σε διάφορα σχέδια και μερικές πάνες αγκαλιάς. 

Δεν ξέρω πώς να ανεβάσω φωτο για να σας δείξω. 

Τα υπόλοιπα, αποστειρωτες, βραστηρες κλπ θα τα πάρουμε όλα μαζί αργότερα φεβρουαριο-Μάρτιο. Ας τελειώσουμε πρώτα με τα χοντρά..


miENp2.png dmzcp2.png5NUQp2.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, _prasinomata_ είπε:

Εμεις ξεκινησαμε το ψαξιμο, έχουμε διαλέξει κρεβατάκι, συρταριερα, παρκοκρεβατο, καρότσι (πιο πολύ από όλα μου άρεσε ένα καρότσι 3 σε 1 απο beboulino 650 ευρώ. Είναι ελαφρύ κλείνει άνετα και έχει καλή κινηση. Επίσης μου άρεσε και το σχεδιο είναι ψαροκοκκαλο). Θα αρχισουμε να τα αγοραζουμε απο Ιανουάριο. 

Επισης εχούμε φτιάξει με την μαμά μου φωλίτσα ύπνου, καλαθακι για τις κρέμες της, σεντονακια σε διάφορα σχέδια και μερικές πάνες αγκαλιάς. 

Δεν ξέρω πώς να ανεβάσω φωτο για να σας δείξω. 

Τα υπόλοιπα, αποστειρωτες, βραστηρες κλπ θα τα πάρουμε όλα μαζί αργότερα φεβρουαριο-Μάρτιο. Ας τελειώσουμε πρώτα με τα χοντρά..

τέλεια με το καλο να τα πάρετε....κ γω τα χοντρά από Γενάρη θα τα πάρω λεω ....το λπεμπουλινο είναι Αθήνα???? Περιοχή???? ειμαι από επαρχία κ θα έρθω κ δεν ξερω .σε ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Θεσσαλονίκη μένω κ έχει ενα καταστημα εδω, δεν ξέρω για Αθήνα. Ρίξε μια ματιά στο σάιτ τους θα λέει. Τα έπιπλα δεν μου άρεσαν πολύ, γιατι εμεις ψάχνουμε κάτι πιο γκραντε,  ομολογω ομως οτι εχει εξαιρετικές τιμές. 

Τα έπιπλα μας θα τα πάρουμε από kiddo, μας άρεσε ένα βιντατζ σετ κρεβατάκι-συρταριερα.

  • Μου αρέσει 1

miENp2.png dmzcp2.png5NUQp2.png
 
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ZOIRITA20813 είπε:

καλησπέρα κορίτσια! 

εγώ εχτές έκατσα σπίτι με άδεια και απόλαυσα την μέρα με τον αντρούλη μου! (καφεδάκι ,βολτίτσα κτλ κτλ, για σ@ξ ούτε λόγος, φοβάται...χαχαχα). 

σήμερα με περίμενε έκπληξη στο γραφείο μια και γίνεται ο χαμός εδώ. δεν πειράζει όμως, χαλάλι. Κορίτσια γώ απο ψώνια δεν εχω ξεκινήσει ,να περάσει η αμνιο, να κάνω και την β επιπέδου και μετά. Ωστόσο αυτό που λέτε για τα καρότσια; τι πρέπει να προσέξουμε εμείς οι πρωτομανούλες; έχω δει ένα που μου αρέσει λόγω σχεδίου, αλλά δεν ξέρω αν ειναι βολικό. τι πρέπει να έχει και τι όχι ένα καρότσι; ευτυχώς θα μου δώσουν 2 κούνιες (η μια θα πάει στην μητέρα μου), πάρκο, λίκνο, πολλά ρούχα, αποστειρωτή και θήλαστρο. γενικότερα δεν θα ψωνίσω πολλά ευτυχώς. 

@Rafaelatarzan διάβαζα τις ιστορίες σου εδώ και καιρό , απο τότε που προσπαθούσα να κάνω κι εγώ παιδί με εξωσωματική, ίσως να είχαμε συνομιλήσει και κανα 2 φορές. μπράβο σου και σε ευχαριστούμε που μας δίνεις κουράγιο! 

@ciqa ναι αυτές κάνω κάθε μέρα , αυτές πάνε με τα κιλά , κι επειδή έχω πολλά παραπάνω κιλά για αυτό κάνω και τις μεγαλύτερες. 

αύριο το απόγευμα την θετική σας σκέψη σας παρακαλώ.

φιλιά, 

Μη φοβάσαι τίποτα για αύριο! Όλα θα πάνε καλά! Θα κάνεις την εξέταση και θα ηρεμήσεις!

Να πεις και σε μας που ακολουθούμε! Γιατί από χθες έχω αρχίσει τις αϋπνίες! 

Όσο για τα κιλά... άστα δυστυχώς κι εγώ έχω πολλά παραπάνω και ίσως μου αλλάξουν δόση. Να δούμε... ας προχωράει καλά η εγκυμοσύνη και όλα θα γίνουν!

@Rafaelatarzan εύχομαι να μη βρεθούν ποτέ ξανά εμπόδια στο δρόμο σου, αγωνίστηκες πολύ για αυτό το μωρό και εύχομαι η οικογένειά σας να γεμίσει χαρές από αυτό το μωράκι!

Λυπάμαι που είμαστε τόσες πολλές που έχουμε βιώσει απώλειες... μακάρι να μην υπήρχε μητέρα που χάνει το παιδί της. 

Μετά τις απώλειες που είχα μου λείπει η ανεμελιά που είχα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. Τώρα ανησυχώ για όλα... ελπίζω άδικα! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ZOIRITA20813 είπε:

καλησπέρα κορίτσια! 

εγώ εχτές έκατσα σπίτι με άδεια και απόλαυσα την μέρα με τον αντρούλη μου! (καφεδάκι ,βολτίτσα κτλ κτλ, για σ@ξ ούτε λόγος, φοβάται...χαχαχα). 

σήμερα με περίμενε έκπληξη στο γραφείο μια και γίνεται ο χαμός εδώ. δεν πειράζει όμως, χαλάλι. Κορίτσια γώ απο ψώνια δεν εχω ξεκινήσει ,να περάσει η αμνιο, να κάνω και την β επιπέδου και μετά. Ωστόσο αυτό που λέτε για τα καρότσια; τι πρέπει να προσέξουμε εμείς οι πρωτομανούλες; έχω δει ένα που μου αρέσει λόγω σχεδίου, αλλά δεν ξέρω αν ειναι βολικό. τι πρέπει να έχει και τι όχι ένα καρότσι; ευτυχώς θα μου δώσουν 2 κούνιες (η μια θα πάει στην μητέρα μου), πάρκο, λίκνο, πολλά ρούχα, αποστειρωτή και θήλαστρο. γενικότερα δεν θα ψωνίσω πολλά ευτυχώς. 

@Rafaelatarzan διάβαζα τις ιστορίες σου εδώ και καιρό , απο τότε που προσπαθούσα να κάνω κι εγώ παιδί με εξωσωματική, ίσως να είχαμε συνομιλήσει και κανα 2 φορές. μπράβο σου και σε ευχαριστούμε που μας δίνεις κουράγιο! 

@ciqa ναι αυτές κάνω κάθε μέρα , αυτές πάνε με τα κιλά , κι επειδή έχω πολλά παραπάνω κιλά για αυτό κάνω και τις μεγαλύτερες. 

αύριο το απόγευμα την θετική σας σκέψη σας παρακαλώ.

φιλιά, 

Μην αγχωνεσαι κοριτσακι,θα δεις οτι δεν ειναι τιποτα,ολα θα πανε καλα,το μωρακι θα ναι υγιεστατο κι εσυ θα ηρεμησεις.

Εγω αποστειρωτη στο μικρο δεν πηρα απο την αρχη,θηλασα αποκλειστικα εως και τον 4ο και μετα πηρα θηλαστρο κι εδιναν δικο μου γαλα με μπιμπερο οταν ελειπα.Οποτε τοτε πηρα αποστειρωτη.Ειχα ενα μπιμπερο που μας δωσανε στην κλινικη δωρο οταν γεννησαμε.Μετα πηρα κι αλλα.Και θηλαστρο τωρα μαλλον θα νοικιασω στους 2 μηνες μετα τη γεννα.Στην αρχη ειχα πολυ γαλα και θηλαζα καθε 2 ωρες,ποτε να βαλεις και θηλαστρο..Το βραδυ δε συνεχομενα...

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


13 ώρες πρίν, ZOIRITA20813 είπε:

καλησπέρα κορίτσια! 

εγώ εχτές έκατσα σπίτι με άδεια και απόλαυσα την μέρα με τον αντρούλη μου! (καφεδάκι ,βολτίτσα κτλ κτλ, για σ@ξ ούτε λόγος, φοβάται...χαχαχα). 

σήμερα με περίμενε έκπληξη στο γραφείο μια και γίνεται ο χαμός εδώ. δεν πειράζει όμως, χαλάλι. Κορίτσια γώ απο ψώνια δεν εχω ξεκινήσει ,να περάσει η αμνιο, να κάνω και την β επιπέδου και μετά. Ωστόσο αυτό που λέτε για τα καρότσια; τι πρέπει να προσέξουμε εμείς οι πρωτομανούλες; έχω δει ένα που μου αρέσει λόγω σχεδίου, αλλά δεν ξέρω αν ειναι βολικό. τι πρέπει να έχει και τι όχι ένα καρότσι; ευτυχώς θα μου δώσουν 2 κούνιες (η μια θα πάει στην μητέρα μου), πάρκο, λίκνο, πολλά ρούχα, αποστειρωτή και θήλαστρο. γενικότερα δεν θα ψωνίσω πολλά ευτυχώς. 

@Rafaelatarzan διάβαζα τις ιστορίες σου εδώ και καιρό , απο τότε που προσπαθούσα να κάνω κι εγώ παιδί με εξωσωματική, ίσως να είχαμε συνομιλήσει και κανα 2 φορές. μπράβο σου και σε ευχαριστούμε που μας δίνεις κουράγιο! 

@ciqa ναι αυτές κάνω κάθε μέρα , αυτές πάνε με τα κιλά , κι επειδή έχω πολλά παραπάνω κιλά για αυτό κάνω και τις μεγαλύτερες. 

αύριο το απόγευμα την θετική σας σκέψη σας παρακαλώ.

φιλιά, 

Καλημέρα κοριτσια μου πως ειστε σημερα;;;

Έχω αρχίσει κ εγώ να ψάχνομαι για τα πράγματα του μπεμπέ.. Μας έχουν δώσει καροτσι και κούνια θήλαστρο.. το μόνο που έχω παραγγείλει προς το παρόν είναι το καθισματακι αυτοκινήτου που το βρήκα προσφορά στη black Friday  κ το Σκ θα πάω να πάρω κ τη συρταριερα..ρούχα κουνερτακια κτλ θα τα αφήσω με τις εκπτώσεις του Φλεβάρη.. 

Ερώτηση το δωμάτιο του μωρού ποτέ λέτε να το βαψετε;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mar-micky είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου πως ειστε σημερα;;;

Έχω αρχίσει κ εγώ να ψάχνομαι για τα πράγματα του μπεμπέ.. Μας έχουν δώσει καροτσι και κούνια θήλαστρο.. το μόνο που έχω παραγγείλει προς το παρόν είναι το καθισματακι αυτοκινήτου που το βρήκα προσφορά στη black Friday  κ το Σκ θα πάω να πάρω κ τη συρταριερα..ρούχα κουνερτακια κτλ θα τα αφήσω με τις εκπτώσεις του Φλεβάρη.. 

Ερώτηση το δωμάτιο του μωρού ποτέ λέτε να το βαψετε;; 

Καλημερααα κορίτσια!!! . Το θηλαστρο να κοιτάξεις να ταιριάζει στις θηλές σου! Εγώ είχα πάρει το midela το mini το μέγεθος δε ταίριαζε στη θηλή μου πήγα να πάθω μαστίτιδα άλλαξα χοάνη κ μετα ήμουν οκ! Αν κ το καλύτερο θηλαστρο είναι το νοσοκομειακό. Το θηλαστρο δε το χρησιμοποίησα πολύ ευτυχώς αλλά χρειάζεται όταν πρέπει να πας κάπου χωρίς το μωράκι..To κάθισμα είναι πολύ καλή αγορά μπράβο!! Νομίζω καλά είναι να να το βάψεις κατά τον Απρίλη που θα δει γλυκανει ο καιρός.. Με έχει βολεψει ακόμα κ τώρα η συρταριερα που ναι μαζί κ αλαξιερα

17 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

αιματοκρίτη είναι ακόμα φουλ ...40 τον έχω...Αλλά η κούραση κούραση...έχεις τον μικρό εσύ λογικό το βρίσκω....να σ ζήσει το μωράκι σ το ένα κ με το καλο το άλλο 

 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κ σε σένα τα καλύτερα!! Εμένα έχει πάει 33 κ για αυτό λέω ίσως είναι αυτό!! Τώρα που ξεκίνησε κ το κρύο ξεκιναει κ το χουχουλιασμα!!

  • Μου αρέσει 2

KF9Mp2.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα ,

να σας ρωτήσω κάτι που με απασχόλησε, σήμερα το πρωι που ξύπνησα και ενώ το στήθος μου ειχε σκουρύνει ,σήμερα το βλέπω πιο ανοιχτόχρωμο. Έχει συμβεί σε καμία άλλη ;  

κατά τα άλλα εγώ το δωμάτιο θα το βάψω κατά τον Απρίλη ,ίσως αρχές... ειναι πολύ αργά λέτε; 

σήμερα ευτυχώς κοιμήθηκα καλά ,δεν είχα εφιάλτες , οπότε και εύχομαι να πάνε όλα καλά και στην εξέταση.

 

Just now, Athina3 είπε:

Καλημερααα κορίτσια!!! . Το θηλαστρο να κοιτάξεις να ταιριάζει στις θηλές σου! Εγώ είχα πάρει το midela το mini το μέγεθος δε ταίριαζε στη θηλή μου πήγα να πάθω μαστίτιδα άλλαξα χοάνη κ μετα ήμουν οκ! Αν κ το καλύτερο θηλαστρο είναι το νοσοκομειακό. Το θηλαστρο δε το χρησιμοποίησα πολύ ευτυχώς αλλά χρειάζεται όταν πρέπει να πας κάπου χωρίς το μωράκι..To κάθισμα είναι πολύ καλή αγορά μπράβο!! Νομίζω καλά είναι να να το βάψεις κατά τον Απρίλη που θα δει γλυκανει ο καιρός.. Με έχει βολεψει ακόμα κ τώρα η συρταριερα που ναι μαζί κ αλαξιερα

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κ σε σένα τα καλύτερα!! Εμένα έχει πάει 33 κ για αυτό λέω ίσως είναι αυτό!! Τώρα που ξεκίνησε κ το κρύο ξεκιναει κ το χουχουλιασμα!!

κορίτσια εγώ αιματοκρίτη έχω ακόμα 39... οποτε ειμαι καλά .απο Σίδηρο εχω ελλειψη αλλα εντάξει , παίρνω βιταμίνες και τις καλύπτομαι! 


ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

κορίτσια καλημέρα ,

να σας ρωτήσω κάτι που με απασχόλησε, σήμερα το πρωι που ξύπνησα και ενώ το στήθος μου ειχε σκουρύνει ,σήμερα το βλέπω πιο ανοιχτόχρωμο. Έχει συμβεί σε καμία άλλη ;  

κατά τα άλλα εγώ το δωμάτιο θα το βάψω κατά τον Απρίλη ,ίσως αρχές... ειναι πολύ αργά λέτε; 

σήμερα ευτυχώς κοιμήθηκα καλά ,δεν είχα εφιάλτες , οπότε και εύχομαι να πάνε όλα καλά και στην εξέταση.

 

Καλημέρα μου Χε συμβεί στον πρώτο μου γιο νομίζω τώρα ακόμα δε έχει σκουρινει ακόμα!! Όλα θα πάνε καλά στο εύχομαι από την καρδιά μου!!

  • Ευχαριστώ 1

KF9Mp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Athina3 είπε:

Καλημερααα κορίτσια!!! . Το θηλαστρο να κοιτάξεις να ταιριάζει στις θηλές σου! Εγώ είχα πάρει το midela το mini το μέγεθος δε ταίριαζε στη θηλή μου πήγα να πάθω μαστίτιδα άλλαξα χοάνη κ μετα ήμουν οκ! Αν κ το καλύτερο θηλαστρο είναι το νοσοκομειακό. Το θηλαστρο δε το χρησιμοποίησα πολύ ευτυχώς αλλά χρειάζεται όταν πρέπει να πας κάπου χωρίς το μωράκι..To κάθισμα είναι πολύ καλή αγορά μπράβο!! Νομίζω καλά είναι να να το βάψεις κατά τον Απρίλη που θα δει γλυκανει ο καιρός.. Με έχει βολεψει ακόμα κ τώρα η συρταριερα που ναι μαζί κ αλαξιερα

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κ σε σένα τα καλύτερα!! Εμένα έχει πάει 33 κ για αυτό λέω ίσως είναι αυτό!! Τώρα που ξεκίνησε κ το κρύο ξεκιναει κ το χουχουλιασμα!!

Καλημερα. Εγω ειχα νοικιασει νοσοκομειακο για 2 μηνες και ηταν τελειο.Μου χε δωσει η κουνιαδα μου ενα απλο στην αρχη και δεν εβγαζα σταγονα,δοκιμασα το νοσοκομειακο και σε 10 λεπτα εβγαλα 100 ml.Αυτο θα νοικιασω και τωρα. Καλημερα σε ολες!

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...