Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Νοέμβριος 2011


Recommended Posts

Μαράκι καλωσήρθες στην παρέα μας και με το καλό να έρθει ο μπέμπης σου από μέρα σε μέρα ή από ώρα σε ώρα!!!!:D Να χαίρεσαι και τα άλλα δύο σου παιδάκια!!!!!!

Αρετή λυπάμαι κι εγώ για την απώλειά σου...:-(

Καληνύχτα σε όλες!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    2310

  • _marjio

    1778

  • Dina:)

    1305

  • caramello

    955

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπερα κοριτσια,καταρχας...

ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ

ΛΙΑ

SNOWFLAKE

PROSPEROUS

KYRIAKH

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ.ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΑ.ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ ΣΕ ΟΛΕς ΣΑς ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ:-D:grin:

κατα δευτερον,να καλοσωρισω κ γω τα καινουρια κοριτσια και να σας ευχυθω με εναν πονο.

Εγω,παλι χωρις υπολογιστη ημουν αυτην τη εβδομαδα,γι αυτο καθυστερησα τις ευχες,και το κιν του ανδρα μου εχανε την συνδεση,οποτε εχω χασει καποια επεισοδια.ελπιζω να μην ξεχασα καμμια,πωπωπω αρχισαν τα οργανα,και ανυπομονωωωωωωωωωω.ειναι λιγο νωρις ακομα για μενα βεβαια,αλλα εγω νοιωθω πως θα γεννησω συντομα.το νοιωθω το μωρο πολυ χαμηλα,αφου φανταστειτε οτι καθε φορα που εχει λοξυγγα,εγω κατουριεμαι γιατι τρανταζεται η κυστη μου:rolleyes:βαλιτσα ακομα δεν εκανα,αλλα μαλλον αυριο θα την κανω,να δω τι θα βαλω μεσα,αφου ουτε πυτζαμες εχω παρει ακομα,ουτε σουτιενακια καινουρια,τα παλια που ειχα στην κορη μου δεν μου κανουν τωρα,ουτε τα σαμπουανια μου.ΑΛΛΑ,πηρα κατι ωραιοτατες παντοφλιτσες ροζουλι με καρδουλες,λετε να γινω ρεζιλι?:tongue:

Επισης,εχω να αναφερω οτι το στηθος μου ειναι ετοιμο για αρμεγμα:-D:grin::-D:grin:σημερα μετα το μισαωρο μπανιο μου,το κοιταζα και διεκρινα κατι σταγονιτσες...

Δεν θυμαμαι τι αλλο ηθελα να σας πω,ελπιζω να ειστε ολες καλα,εγω εκτος απο τα παραπανω που σας εγραψα,εχω εναν πονο τρελο στα κοκκαλα των ποδιων ψηλα εσωτερικα.ωρες ωρες δεν μπορω να περπατησω,στο ντοκτορι θα παω αυτη την εβδομαδα,ελπιζω να μπορεσω να μπω για να δω κ να σας πω τα νεα μου.

Εφαγα και μια μακαροναδα απεξω και μαλλον μου πεσε βαρια,γιατι δεν μπορω να κοιμηθω...και πιο πριν 2 κομματια γαλακτομπουρεκο:confused::confused::confused:σκετη γουρουνιτσα θα γινω παλι


an1cEY00g410000MTA3NzdkfDU2NjU2NmhkYXxteSBhbmdlbCBpcw.gif

as1cJYi0aTD0000Nzc3MTEzZHwzMjg5NzhkbHxteSAybmQgYW5nZWwgaXM.gif

7760p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Άρτεμη περιμένουμε νέα σου.

Μαρία καλώς ήρθες!! Με το καλό!

Χθες πήγα ΙΚΕΑ για να δω για ένα φωτιστικό δαπέδου για το δωμάτιο. Βρήκα ένα πολύ ωραίο με 15euro. Βρήκα επίσης πολύ ωραία πάνινα κουκλάκια για τη μπέμπα.

Επίσης παρήγγειλα το μάρσιπο.

Φεύγω τώρα πάω να πάρω ένα καρότσι του κουτιού που θα μου δώσει μια γνωστή.

Θα τα πούμε μετά! Φιλιά


NQt5p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερούδια!!!

Ετοιμαζόμαστε νσ παμε στο γιατρο! ¨οταν γυρίσω θα σας εχω νεα! Φιλακια!:P

Καλημερα Αρτεμη περιμενουμε τα νεα σου,, μακαρι να εχει καποια αλλαγη ο ''κυριος Τραχηλος''......;)


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Άρτεμη περιμένουμε νέα σου.

Μαρία καλώς ήρθες!! Με το καλό!

Χθες πήγα ΙΚΕΑ για να δω για ένα φωτιστικό δαπέδου για το δωμάτιο. Βρήκα ένα πολύ ωραίο με 15euro. Βρήκα επίσης πολύ ωραία πάνινα κουκλάκια για τη μπέμπα.

Επίσης παρήγγειλα το μάρσιπο.

Φεύγω τώρα πάω να πάρω ένα καρότσι του κουτιού που θα μου δώσει μια γνωστή.

Θα τα πούμε μετά! Φιλιά

Καλημερα Σοφακι!!

Μεγεια τα πραγματα για τη μπουμπου....

Μαρσιπο ring sling παρηγγειλες;;

Φιλιααααα!!!


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Ανδριανα καλημερα!!

Ειδες;; αρχισαν οι γεννες, να παιρνουμε σειρα κ μεις οι τελευταιες...χαχαχα!!

Μιας και ειναι ηδη χαμηλα η μπουμπου και ειναι κ το δευτερο σου μπορει το προαισθημα σου να βγει και να γεννησεις νωριτερα!! μακαρι!!!

Μια χαρα μου ακουγονται οι παντοφλιτσες...κ μενα ειναι παρδαλες.....!!:tongue:


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


hi2_14.gif

Γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε?????

Εγω εχω νευρακια γιατι μου εφυγε κιολας το προσωρινο σφραγισμα....κατα τ'αλλα θα κρατουσε περιπου εναν μηνα! Ελπιζω να μην αρχισει να ποναει μεχρι αυριο που θα παω παλι αρον αρον να το φτιαξω....ελπιζω να μην μου κανει παλι αναισθησια!

Τι νεα εσεις????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Ματιναααααα!!!

Τι κανει το μπεμπακι σου;;;; Εσυ καλα;:D

Καλημερα Αριστεα μου! Το μπεμπακι καλα ειναι κλωτσαει αρκετα...εγω δεν ειμαι καλα...τα νευρα μου τσαταλια μ'αυτο το δοντι που εμπλεξα τωρα!

Η μπουμπου σου καλα????

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Άρτεμη περιμένουμε νέα σου.

Μαρία καλώς ήρθες!! Με το καλό!

Χθες πήγα ΙΚΕΑ για να δω για ένα φωτιστικό δαπέδου για το δωμάτιο. Βρήκα ένα πολύ ωραίο με 15euro. Βρήκα επίσης πολύ ωραία πάνινα κουκλάκια για τη μπέμπα.

Επίσης παρήγγειλα το μάρσιπο.

Φεύγω τώρα πάω να πάρω ένα καρότσι του κουτιού που θα μου δώσει μια γνωστή.

Θα τα πούμε μετά! Φιλιά

Σοφια μου με'γεια τα πραγματακια της μπουμπους σου! Ναι ρε συ στο Ικεα εχει πολυ ωραια πραγματα και οικονομικα! Κι εμεις φωτιστικο για το δωματιο του μπεμπη και αρκετα αλλα απο το Ικεα τα εχουμε παρει! Με το καλο να ερθει και ο μαρσιπος!

Link to comment
Share on other sites

Καλα εμεις η μικρη ειναι κινητικη ως συνηθως...

Μα ηταν αναγκη τωρα να το παθεις αυτο με το δοντι ρε γμτ;;;

Πολυ ταλαιπωρια βρε παιδι μου, πονας κιολλας;;

Α!τωρα που το θυμηθηκα, ο καρπος σου που σε ποναγε πριν καιρο ειναι ενταξει τωρα;;


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλα εμεις η μικρη ειναι κινητικη ως συνηθως...

Μα ηταν αναγκη τωρα να το παθεις αυτο με το δοντι ρε γμτ;;;

Πολυ ταλαιπωρια βρε παιδι μου, πονας κιολλας;;

Α!τωρα που το θυμηθηκα, ο καρπος σου που σε ποναγε πριν καιρο ειναι ενταξει τωρα;;

Μπραβο το κοριτσι...ετσι να ειναι κινητικη πρεπει και να κανει την μανουλα χαρουμενη!

Ελα ντε επρεπε να το παθω αυτο τωρα λιγο πριν γεννησω? Και μαλιστα 2 φορες κοντα κοντα να παω στον γιατρο? Τι να κανω ομως τυχαινουν αυτα!

Με το χερι δοξα τον Θεο ολα καλα! Ηταν για λιγο τελικα και περασε...ευτυχως!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...