Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2011


Recommended Posts

prosperous αυτο σκεφτομουν και γω με τη λιστα!!!

Αλλα δεν εχω ιδεα πως γινετε...

Εσυ σαν πιο παλια για ριξε τα φωτα σου!!!!!!!!

Να δουμε και ποσες μαζευομαστε τελικα...;);)

Καλα εννοειται οτι απο ποιοτητα δε σκιζουν, αυτα τα πραγματα ειναι ''οτι πληρωσεις παιρνεις''!!! Πολλες μανουλες και γω μαζι, καποια πραγματα θα τα παρω απο κει...


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    2310

  • _marjio

    1778

  • Dina:)

    1305

  • caramello

    955

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

νομιζω πως γινεται ως εξης..

ξεκιναω πχ μια λιστα με τα ονοματα μας και τις ΠΗΤ και προσθετουμε μια μια με copy paste σε επομενες δημοσιευσεις τις ΠΗΤ που λειπουν και τα μαιευτηρια.. να με συγχωρειτε ομως διοτι δεν εχω αρκετο χρονο για να γυρισω πισω να θυμηθω τις ΠΗΤ σας συνεπως για αρχη ξεκιναω τη λιστα οργανωτικα και η καθε μια ας την κοπαρει σκετη με προσθεση που την αφορα..

Link to comment
Share on other sites

Nick name ΠΗΤ Φύλο Μαιευτηριο

prosperous 16/11/11 Αγόρι Ιασω

_Aristea ........... ...... .........

Kyriak ........... ....... ..........

mp1979woman .......... ....... ...........

helen1983 ........... ....... ...........

marialena1 ........... ....... ............

Sofia* .......... ....... ............

Dina :) ........... ........ .............

Λια111 ........... ........ .............

(κοπαρετε μονο τη λιστα καντε paste στην απαντηση σας και προσθεστε τα στοιχεια που σας αφορουν.. sorry για τυχον λαθη ή παραλειψεις..)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον καταλαβα και επειδη εχω μαγειρεψει και δεν εχω τι να κανω.... Θα φτιαξω το πινακακι μαςςςςς!!!

Αλλα θα μου παρει λιγη ωρα!!!!!!!


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον καταλαβα και επειδη εχω μαγειρεψει και δεν εχω τι να κανω.... Θα φτιαξω το πινακακι μαςςςςς!!!

Αλλα θα μου παρει λιγη ωρα!!!!!!!

εχω, εχω και παρα εχω να κανω.. τωρα ηρθε η μανα μου να κρατησει λιγο τη μικρη και αρχιζω.. αλλα μιας και ειναι του Σταυρου δεν θα βαλω πλυντηρια..:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και από εμένα! Χρόνια πολλά για σήμερα και αν έχετε κάποιον που να γιορτάζει!

Ευτυχώς είμαι καλύτερα με τον πονοκέφαλο και έχω αρχίσει να συνέρχομαι μετά το κρύωμα..

Prosperous, καλή δύναμη με τις δουλειές και προσοχή όταν νιώθεις ότι έχεις κουραστεί να κάνεις διαλείμματα!

Μαριαλένα, με το καλό όπως και σε όλες μας!! Αχ πλησιάζει ο καιρός...!!

Αριστέα μου κι εγώ σκεφτόμουν να ανοίγαμε το κουτί να δούμε μήπως λείπει κάτι, αλλά τελικά δεν το ανοίξαμε. Λείπει ακόμη και ο άντρας μου, οπότε σε λίγες μέρες που θα επιστρέψει, ίσως να μην κρατηθούμε και να το ανοίξουμε!!! Προς το παρόν, καταλαμβάνει ένα μεγάλο χώρο στο σαλόνι..!

Εγώ όσον αφορά στη διακόσμηση του δωματίου, επειδή αποφασίσαμε να κάνουμε ζωγραφιές στους τοίχους (να είναι καλά ο κουνιάδος μου που πιάνει το χέρι του!!), δεν θα κολλήσω αυτοκόλλητα. Θέλω μονάχα να πάρω 2 ραφάκια από το ΙΚΕΑ. Δεν έχω βρει ακόμη φωτιστικό βασικά και δεν ξέρω πού να ψάξω... Πάντως το jumbo σε κάποια είδη συμφέρει και πολύ μάλιστα!

Αχ τι ωραία που θα κάνουμε αυτή τη λίστα!! Αριστέα ξεκίνα εσύ και μετά θα συμπληρώσω κι εγώ τα δικά μου στοιχεία! Πάω λίγο στην κουζίνα για το φαγητό και επανέρχομαι!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Την εφτιαξα τη λιστα μας!!

Αν εχω κανει καποιο λαθος συγχωρεστε με...

Ανετρεξα σε ολες τις σελιδες προς τα πισω και συμφωνα με τα γραφομενα τα συμπληρωσα...

Τα κενα υπαρχουν γιατι δε βρηκα τις αναλογες πληροφοριες..!!!


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λια1111-----------03/11........Κορίτσι - Ιασώ

kyriak_------------05/11........Αγόρι - Ιασώ

marialena1--------09/11.......Αγόρι - Μητέρα

helen83-----------14/11........Αγόρι -

prosperous--------16/11.......Αγόρι - Ιασώ

mp1979woman---18/11......Αγόρι -

bee_2-------------20/11........Δίδυμα

SnowFlake--------25/11........

_Aristea-----------28/11.......Κορίτσι - Μητέρα

Dina:smile:-------------28/11........Αγόρι

loveboom--------- ........Κορίτσι -

Sofia*------------- ........Κορίτσι -

annpan------------22/12........Αγόρι -

Καλυτερα ετσι....


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

πηρα και τις απαντησεις των γενικων εξετασεων.. ολα καλα εκτος απο την crp η οποια ειναι πανω απο το οριο.. δηλαδη αντι για high 0.80 εχω 0.87..

τωρα συμπτωματικο η μη δεν ξερω.. παντως το μονο που με ενδιαφερει αν δεν συντρεχει αλλος σοβαρος λογος ειναι να μην ειναι απο τον HPV (κονδυλωμα) που ειχα κανει εκτομη τραχηλου προπερσι..κατα τ'αλλα καλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...