Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια να μπω κ εγω στην παρεα σας παρολο που ειμαι του Αυγούστου?

Ειμαι στην 15 βδομαδα κ περιμενω κοριτσακι!

Σημερα ενιωθα σφιξιμο στην κοιλια κ ξαπλωσα με μαγνησιο κ ουτροτζεσταν!

Επισης εχω συχνοουρια τα εχει καμια

  • Μου αρέσει 3

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annita tsoupani είπε:

Κοριτσια να μπω κ εγω στην παρεα σας παρολο που ειμαι του Αυγούστου?

Ειμαι στην 15 βδομαδα κ περιμενω κοριτσακι!

Σημερα ενιωθα σφιξιμο στην κοιλια κ ξαπλωσα με μαγνησιο κ ουτροτζεσταν!

Επισης εχω συχνοουρια τα εχει καμια

Καλωσόρισες!! Με το καλό το ζουζουνακι σου να το πάρεις αγκαλιτσα κ να έχεις μια ανώδυνη κ όμορφη εγκυμοσύνη!

Δεν νομίζω ότι είναι κάτι το σφίξιμο...Η μήτρα θα κάνει τα δικά της..χαχαχ..θα μεγαλώνει λογικά, αλλά πάρε κ το γιατρό σου να είσαι σίγουρη..Όσο για την συχνοουρια νομίζω πως όλες το έχουμε κ όσο προχωράμε θα γίνεται πιο έντονο!


sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Μαρίαφi είπε:

Εμείς χθές κάναμε τις πρώτες μας αγορές!!!:-D:-D

Αν και είναι νωρίς ακόμα, λόγω προσφορών αποφασίσαμε να πάρουμε 3 σε 1 καρότσι στη μισή τιμή και παρκοκρεβατο! Σήμερα το βράδυ έχω ραντεβού στο γιατρό και ανυπομονώ να δω την μπεμπουλα μου!!

Περιμένουμε νέα από το γιατρουλη! Καλορίζικα τα πρώτα σας ψώνια!! Τι καρότσι πήρατε?

Just now, Koalaki87 είπε:

Εγώ έχω βρει ήδη ποια πραγματακια θα πάρω κρεβατάκι καρότσι και όλα τα συναφή απλά θα τα παραγγείλω με το που κάνω την Β επιπέδου να πάρω το ΟΚ και από εκεί να τελειώσει κ αυτή η εξέταση και αμεσως θα τα κλείσω όλα τα μεγάλα τουλάχιστον να έρθουν εντός δύο μηνών έτσι και αλλιώς γιατί δεν είναι και ετοιμοπαραδοτα. Το καλό είναι πως όλα είναι από ένα μαγαζί και θα γίνει ομαδικά η δουλειά δεν έχω δλδ σουρτα φέρτα με δύο τρία γιατί έτσι δεν θα κατέληγα ποτέ η αλήθεια είναι. Όλο άλλαζα και ψάχνουμουν είχα αλλάξει ίσα με δέκα φορες κ λέω δεν γίνεται έτσι θα αποτρελαθω.τα βλέπω και τόσο μικρουλικα όλα μπιμπελό ρουχακτλ και τρελαίνομαι μου ρχεται να τα φάω.πεθαινω για πατουσινια και πωπουληδες ααααχ. Θα το φάω το παιζακι μου. Πάντως δεν ξέρω αν έχει κάποια άλλη κοπέλα εμπειρία μια μου πει αλλά κατέληξα σε καρότσι 2 σε 1 στο viva tutis είναι παναλαφρο που το δοκιμάσαμε ..αλλά.κριτικες δεν έχω διαβάσει για το συγκεκριμένο.. και ένα πολύ καλό καθίσματακι αυτοκινήτου που κάνει σχεδόν όσο το καρότσι κορίτσια..  

Τυχερουλααααα περιμένουμε νέα από την μπεμπινουλα σου!!!! 

 

@foroulina λοιπόν το παρήγγειλα και εγώ το μενταγιόν πιστεύω αύριο θα το χω γιατί μου ήρθε  ειδοποίηση από την μεταφορική. Πήρα ένα ροζ με κάτι πατουσινια βασικά ο αντρουλης το διαλεξε.μας ξεσηκώσες χαχαχαχχα.

Κοριτσάκι μου να ξεκουράζεσαι, διάβασα αυτό που ένιωσες, να προσέχεις! 

Τα καρότσια tutis τα κοιτούσα κι εγώ και ήταν μέσα στις επιλογές μας. Μου φάνηκαν πολύ ωραία και ποιοτικά από κοντά! 

Μενταγιόν ίδιο έχουμε ♥️

Just now, Annita tsoupani είπε:

Κοριτσια να μπω κ εγω στην παρεα σας παρολο που ειμαι του Αυγούστου?

Ειμαι στην 15 βδομαδα κ περιμενω κοριτσακι!

Σημερα ενιωθα σφιξιμο στην κοιλια κ ξαπλωσα με μαγνησιο κ ουτροτζεσταν!

Επισης εχω συχνοουρια τα εχει καμια

Με το καλό!!! Συχνοουρια μπόλικη χιχι! Για τα υπόλοιπα συμπτώματα μίλα με τον γιατρό σου για σιγουριά!


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annita tsoupani είπε:

Κοριτσια να μπω κ εγω στην παρεα σας παρολο που ειμαι του Αυγούστου?

Ειμαι στην 15 βδομαδα κ περιμενω κοριτσακι!

Σημερα ενιωθα σφιξιμο στην κοιλια κ ξαπλωσα με μαγνησιο κ ουτροτζεσταν!

Επισης εχω συχνοουρια τα εχει καμια

Συχνοουρια φουλ και εγω.. φευγουν τα χαρτιά υγείας για πλάκα χαχα

Σφίξιμο με πόνο ειχες;; είχα και εγω αλλα με το μαγνήσιο σταμάτησαν σχεδόν!!

@Koalaki87 δε το ξέρω το καρότσι αλλά είναι πολύ σημαντικό που ειναι ελαφρύ! 

Εγώ θα κρατηθώ ακόμα, κατά τον Απρίλη θα κάνω αγορές, βασικά μόνο ρουχακια και εναν καλο εργονομικό μάρσιπο θα πάρουμε μιας και δε μου χρειάζεται τίποτα άλλο.. . Και για το μαρσιπο θα περιμενω να γεννηθει πρωτα για να παω για δοκιμή σε 2 καταστήματα που θέλω!!

  • Μου αρέσει 3

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, _marjio είπε:

Συχνοουρια φουλ και εγω.. φευγουν τα χαρτιά υγείας για πλάκα χαχα

Σφίξιμο με πόνο ειχες;; είχα και εγω αλλα με το μαγνήσιο σταμάτησαν σχεδόν!!

Οχι δεν πονουσα σαν τραβηγμα μιλησα με γιατρο κ μ δωσε μαγνησιο

  • Μου αρέσει 1

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, _marjio είπε:

Συχνοουρια φουλ και εγω.. φευγουν τα χαρτιά υγείας για πλάκα χαχα

Σφίξιμο με πόνο ειχες;; είχα και εγω αλλα με το μαγνήσιο σταμάτησαν σχεδόν!!

@Koalaki87 δε το ξέρω το καρότσι αλλά είναι πολύ σημαντικό που ειναι ελαφρύ! 

Εγώ θα κρατηθώ ακόμα, κατά τον Απρίλη θα κάνω αγορές, βασικά μόνο ρουχακια και εναν καλο εργονομικό μάρσιπο θα πάρουμε μιας και δε μου χρειάζεται τίποτα άλλο.. . Και για το μαρσιπο θα περιμενω να γεννηθει πρωτα για να παω για δοκιμή σε 2 καταστήματα που θέλω!!

Για το μάρσιπο και εμενα μου χουν πει ότι καλύτερο με το μωράκι εκείνη την ώρα δοκιμή και να πάρουμε παρά από πριν. @Annita tsoupani καλώς ήρθες στην παρεϊτσα μας με το καλό το μωράκι σου και μια όμορφη εγκυμοσύνη να έχεις!το πρώτο σου παιδάκι είναι; Το σφίξιμο στην κοιλίτσα δεν είναι κάτι ανησυχητικό η μήτρα τώρα ετοιμαζει χώρο για το μωράκι σου και το σώμα περνάει σοκ και είναι λογικό να χεις σφίξιμο τραβήγματακια κ πονάκια αλλά οτιδήποτε σε προβληματίζει πάντα να ενημερώνεις τον γιατρό σου.και εγώ σήμερα ανησύχησα γιατί για ένα εικοσαλεπτο ένιωσα πονάκια περιόδου όχι έντονα όμως αλλά μετά θυμήθηκα ότι αλλάζω εβδομάδα και όταν αλλάζω πάντα μια μέρα πριν η μετα έχω ελαφριες ενοχλήσεις σαν η μπεμπουλα μου να μετράει αντίστροφα και να σβήνει εβδομάδες. 


bSdCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αννιτακι καλως ηρθες στην παρεα μας χαιρομαι που εισαι καλα .!!με το καλο το κοριτσακι σου..

κοριτσια σημερα ημουν στο ΑΧΕΠΑ και τσουπ μαθαινουμε για τον κορωνοιο εεε χαμουλης δεν μπορειτε να φανταστειτε τι ελεγαν..θα κλεισουν σχολεια θα κλεισουν οι δημοσιες υπηρεσιες να παμε σουπερ μαρκετ να γεμισουμε τα ψυγεια και καταψυκτες εεεε ενταξει απλα γελαω 

  • Χαχα 5

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Koalaki87 είπε:

Για το μάρσιπο και εμενα μου χουν πει ότι καλύτερο με το μωράκι εκείνη την ώρα δοκιμή και να πάρουμε παρά από πριν. @Annita tsoupani καλώς ήρθες στην παρεϊτσα μας με το καλό το μωράκι σου και μια όμορφη εγκυμοσύνη να έχεις!το πρώτο σου παιδάκι είναι; Το σφίξιμο στην κοιλίτσα δεν είναι κάτι ανησυχητικό η μήτρα τώρα ετοιμαζει χώρο για το μωράκι σου και το σώμα περνάει σοκ και είναι λογικό να χεις σφίξιμο τραβήγματακια κ πονάκια αλλά οτιδήποτε σε προβληματίζει πάντα να ενημερώνεις τον γιατρό σου.και εγώ σήμερα ανησύχησα γιατί για ένα εικοσαλεπτο ένιωσα πονάκια περιόδου όχι έντονα όμως αλλά μετά θυμήθηκα ότι αλλάζω εβδομάδα και όταν αλλάζω πάντα μια μέρα πριν η μετα έχω ελαφριες ενοχλήσεις σαν η μπεμπουλα μου να μετράει αντίστροφα και να σβήνει εβδομάδες. 

Εμενα ειναι το δεύτερο εχω ενα γιο 8 ετων!!!κ τώρα περιμενω κοριτσακι!

  • Μου αρέσει 1

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Annita tsoupani είπε:

Εμενα ειναι το δεύτερο εχω ενα γιο 8 ετων!!!κ τώρα περιμενω κοριτσακι!

Μήπως ήσουν τότε στο καφέ Νοεμβρίου 2011;;;; κάτι μου θυμίζει το όνομα σου και ο τρόπος γραφής σου!!


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!

Καλωσήρθες @Annita tsoupani με το καλό το κοριτσάκι σου!

Εχω μια ερώτηση: Ξερετε ποιες ειναι οι διαφορές -αν υπάρχουν- οσον αφορα το nipt test, μεταξυ Harmony και Panorama ?


dJaep3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε? Εγώ ξεπέρασα τον κορονοιο ευτυχώς κ αποφάσισα να ετοιμαστώ για το σαββατοκύριακο που είπαμε να πάμε εκδρομή. Θα είμαστε μεγάλη παρέα κ παιδάκια.ωραία θα είναι ανυπομονώ! Έχω κάνει μάσκα μαλλιών τώρα κορίτσια κ περιμένοντας κάνω κ πεντικιούρ (υποτίθεται) μόνη μου γιατί δε βλέπω να πηγαίνω ποτε. Επίσης πήρα σίδηρο 2 μέρες κ δεν έκανα εμετό.. Βέβαια δεν το πήρα εντελώς νηστικη.μάλλον αυτό βοήθησε να το δεχτώ. Εσείς τι οδηγίες έχετε για τον σίδηρο? 

6 ώρες πρίν, Ελλάκι είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!

Καλωσήρθες @Annita tsoupani με το καλό το κοριτσάκι σου!

Εχω μια ερώτηση: Ξερετε ποιες ειναι οι διαφορές -αν υπάρχουν- οσον αφορα το nipt test, μεταξυ Harmony και Panorama ?

Ελλακι μου δυστυχώς δεν έχω ιδέα από αυτές τις εξετάσεις. 

12 ώρες πρίν, Τζινα38 είπε:

Αννιτακι καλως ηρθες στην παρεα μας χαιρομαι που εισαι καλα .!!με το καλο το κοριτσακι σου..

κοριτσια σημερα ημουν στο ΑΧΕΠΑ και τσουπ μαθαινουμε για τον κορωνοιο εεε χαμουλης δεν μπορειτε να φανταστειτε τι ελεγαν..θα κλεισουν σχολεια θα κλεισουν οι δημοσιες υπηρεσιες να παμε σουπερ μαρκετ να γεμισουμε τα ψυγεια και καταψυκτες εεεε ενταξει απλα γελαω 

Γελάω κ εγώ με τους γεμάτους καταψυκτες.. Έλεος! Εντάξει κ εγώ φοβηθηκα για τον κορονοιό χθες αλλά όχι κ έτσι βρε παιδί μου! Εσύ πάντως τέρας ψυχραιμίας Τζίνα μου μπράβο!!!! 

 

 

13 ώρες πρίν, Annita tsoupani είπε:

Κοριτσια να μπω κ εγω στην παρεα σας παρολο που ειμαι του Αυγούστου?

Ειμαι στην 15 βδομαδα κ περιμενω κοριτσακι!

Σημερα ενιωθα σφιξιμο στην κοιλια κ ξαπλωσα με μαγνησιο κ ουτροτζεσταν!

Επισης εχω συχνοουρια τα εχει καμια

Annita μου κ εγώ συχνοουρια έντονη. Ευτυχώς τα βράδια δεν ξυπνάω βέβαια αλλά όλη μέρα πηγαινοερχομαι.

  • Μου αρέσει 1

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofou είπε:

Καλημέρααααα κοριτσια!! Θα γίνω κι εγώ μανούλα του Ιουλίου με πητ 8/7!! Πολλές είμαστε τελικά οι καλοκαιρινές!!! 

 

 

Καλώς ήρθες με το καλό το μωράκι σου! Είμαστε 3 με ΠΗΤ 8/7!αγορακι περιμένεις ή κοριτσάκι? 


b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...