Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

Just now, _marjio είπε:

Το σώμα είναι μαθημένο στις αγκαλιές οπότε με λίγη προσοχή πιστεύω όλα θα είναι οκ! Και εγώ στη δεύτερη εγκυμοσύνη μου δεν είχα σταματήσει να παίρνω αγκαλιά τη κόρη μου. 

Αφού φτιάξεις το τικερ πας στην επεξεργασία υπογραφής και κανεις επικόλληση το σύνδεσμο που εχει στο lilypie Για τα φόρουμ. 

Εμένα δε με αφήνει να βάλω 3ο :/ 

Είπα να πεταχτώ σαν την ...  (τυχαία είδα το μήνυμα σου) αν δεν αφήσεις καθόλου κενό στην κάθε εικόνα χωράει και τα 3 τικερακια!!

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τζινα38 είπε:

καλησπερα κοριτσια μου..!!! εγω λογω χρονιας παθησης θελω δεν θελω θα γεννησω σε νοσοκομειο μαλλον ιπποκρατειο

το τικερακι τι ειναι ρε κοριτσια?

Έλα Τζίνα μαζί θα μορφωθουμε εμείς εδώ!! 10 χρόνια πριν στα 25 στο πρώτο μου τα έκανα αυτά, τώρα τα ξέχασα. Αυτή η ζωγραφιά κάτω από τις απαντήσεις μας που δείχνει τις ηλικίες. Αν δεις τα μνμ της Foroulina  κ της marjio, θα καταλάβεις. 

Marjio η επεξεργασία υπογραφής που είναι?? Μιλάμε ασχετοσύνη. Πάντως στο τεστ που έχει για τα tickers μου τα έβγαλε. Μπαίνω κ από το κινητό.. Μήπως δεν τα βλέπω όλα? Χάχα άσχετο? μη γελατε

Τζίνα μου τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις? Ελπίζω να μη γίνομαι πολύ αδιάκριτα, αλλά φαντάζομαι δε θα το ανέφερες καν αν είχες πρόβλημα να το συζητήσεις. Εννοείς ότι πρέπει να γεννήσεις οπωσδήποτε σε νοσοκομείο ή εσύ νιώθεις μεγαλύτερη ασφάλεια? 


b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση
  1. Just now, "Gigi" είπε:

    Έλα Τζίνα μαζί θα μορφωθουμε εμείς εδώ!! 10 χρόνια πριν στα 25 στο πρώτο μου τα έκανα αυτά, τώρα τα ξέχασα. Αυτή η ζωγραφιά κάτω από τις απαντήσεις μας που δείχνει τις ηλικίες. Αν δεις τα μνμ της Foroulina  κ της marjio, θα καταλάβεις. 

    Marjio η επεξεργασία υπογραφής που είναι?? Μιλάμε ασχετοσύνη. Πάντως στο τεστ που έχει για τα tickers μου τα έβγαλε. Μπαίνω κ από το κινητό.. Μήπως δεν τα βλέπω όλα? Χάχα άσχετο? μη γελατε

     

οκ και πως το βαζεις?


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εχω κανενα προβλημα να το αναφαιρω αλλιως δεν θα το εγραφα

εχω μεσογειακη αναιμια και ισως χρειαστω μεταγγιση την ημερα της γεννας και ο γιατρος μου προτειμα να παω σε νοσοκομειο παρα να με βαλει σε κυνδινο αν γινει κατι θεος φυλαξει συγκεκριμενα οταν το συζητησαμε μου ειπε προτμω να χασω ενα χιλιαρικο παρα να σε βαλω σε κυνδινο εσενα και το μωρο αν 1/1000 συμβει κατι.!


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τζινα38 είπε:

οχι δεν εχω κανενα προβλημα να το αναφαιρω αλλιως δεν θα το εγραφα

εχω μεσογειακη αναιμια και ισως χρειαστω μεταγγιση την ημερα της γεννας και ο γιατρος μου προτειμα να παω σε νοσοκομειο παρα να με βαλει σε κυνδινο αν γινει κατι θεος φυλαξει συγκεκριμενα οταν το συζητησαμε μου ειπε προτμω να χασω ενα χιλιαρικο παρα να σε βαλω σε κυνδινο εσενα και το μωρο αν 1/1000 συμβει κατι.!

Αχ τι να πω μπράβο στο γιατρό σου!! Μακάρι να ήταν κ στο Ιπποκράτειο να τον έχεις μαζί σου. Τώρα στην εγκυμοσυνη πρέπει να κάνεις κάτι παραπάνω? Όλα καλά θα πάνε στη γέννα!! Νομίζω παντως πήρατε τη σωστή αποφαση αν κ δύσκολη. 

Βρήκα κ αυτό για τα τικερακια

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=51738 

  • Μου αρέσει 1

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι μετα απο αυτο τον εμπιστευομαι ακομα πιο πολυ.. λογικα θα μου συστησει καποιον που εμπιστευεται εκει.. στην αρχη χρειαστηκε να κανω 2 φορες την εβδομαδα μεταγγιση αλλα τωρα το μπεμπακι μου δεν με ξεζουμιζει και ειμαι καλυτερα απο αιμοσφαιρινη και αιματοκριτη

νομιζω τα καταφερα με το τικερακι χιχιχιχιχι


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, εσείς που έχετε κάνει αυχενική, έχω 2 απορίες!! Εγώ έχω αυχενική στις 9/1 στον κ.λιβανο...

1ον επιτρέπεται να μπει και ο μπαμπάς;

2ον η εξέταση είναι διαφορετική από τον υπέρηχο του γιατρού; Εννοώ βλέπεις περισσότερα;; γιατί μέχρι στιγμής σαν βατραχακι φαίνεται!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο βρε κορίτσια με τα τικερακια σας!αστέρια είστε!

@Μαρίαφi μπαίνει και ο μπαμπάς μέσα.υπερυχος είναι απλά βλέπει πιο συγκεκριμένα πράγματα...το υγρό πίσω στον αυχένα.. το Εθνικό κάτι...το στομάχι.. τα πόδια...τα χέρια...

Εγώ στον γυναικολόγο μου μέχρι τώρα έκανα κολπικό υπέρηχο και πρώτη φορά στην Αυχενική έκανα κοιλιακό υπερυχο

  • Ευχαριστώ 1

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Είπα να πεταχτώ σαν την ...  (τυχαία είδα το μήνυμα σου) αν δεν αφήσεις καθόλου κενό στην κάθε εικόνα χωράει και τα 3 τικερακια!!

Μου βγάζει ότι δεν ανταποκρίνεται στους περιορισμούς, δε ξερω πως πρέπει να γίνει :/

  • Μου αρέσει 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γειά σας!Χαίρομαι που είμαστε πολλές συμπατριώτισσες σε αυτή την καταπληκτική ομάδα που έχει υπέροχα κορίτσια από πολλές γωνιές της όμορφης πατρίδας μας.

@foroulina μου θα το πάρω κι εγώ αυτό το "εργαλείο" για τη μυτούλα. Φαίνετια να κάνει δουλειά :-o.

@"Gigi" σ ευχαριστώ για τις πληροφορίες σχετικά με το προϊόν της πρόπολης που χρησιμοποιείς.Θα παραγγείλω να μου στείλουν γιατί μου έχουν πει κι άλλες φίλες για τα θαύματα που κάνει.

Διαβάζω για διατροφές και κιλά!Πως αντιστέκεστε στα μελομακάρονα; ε; πείτε μου, πως; :sad::roll:


  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

ευτυχως δεν εχω ορεξη για γλυκα..γενικα δεν ειμαι γλυκατζου οποτε δεν μου λειπουν καθολου...εγω εχω αδυναμια στα αλμυρα πιτσες πιτες κλπ κλπ.!

Αχ @Τζινα38 κι εγώ του αλμυρού είμαι αλλά το μελομακάρονο είναι η αδυναμία μου!Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη πάντως έτρωγα κανονικά χωρίς να στερούμαι τίποτα και έβαλα 10 κιλά.Στόχος μου είναι και αυτή τη φορά περίπου τόσα να πάρω.Ξεκίνησα 65 και είμαι +2 αλλά αισθάνομαι πολύ φουσκωμένη απο την αρχή.


  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...