Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

Just now, Katerinasam είπε:

Ευχαριστώ πολύ!! Εύχομαι καλά νέα για όλα τα κορίτσια!! Είμαι 12 εβδ. και μιας ημέρας. 

εμενα νομιζω πολυ αργα με εβαλε την αυχενικη,!με βαση την μετρηση του υπερηχου ειμαι 10 και 5 σημερα με βαση ομως την περιοδο ειμαι 11 και 3 .. στις 7/1 που ειναι το ραντεβου θα ειμαι 13 κ  2 ή 14 ακριβως 


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Vila είπε:

Ωραία @Αντζελίνα 30 μου!! Μεγαλώνει μια χαρά το μωράκι σου και αυτό έχει σημασία!! Σε αλλάζω στο πινακακι μας! :)

και εμενα μου αλλαξε την πητ αλλα μου ειπε στην αυχενικη θα μου πει σιγουρα.! ηταν 14/7 και εχθες με ειπε 11/7...μην το αλλαζεις σε εμενα να το σιγουρεψουμε και θα σου πω

και λεει στην αυχενικη μου 7/7 θα τρελαθω  χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

εμενα νομιζω πολυ αργα με εβαλε την αυχενικη,!με βαση την μετρηση του υπερηχου ειμαι 10 και 5 σημερα με βαση ομως την περιοδο ειμαι 11 και 3 .. στις 7/1 που ειναι το ραντεβου θα ειμαι 13 κ 14 ακριβως 

Όχι μην ανησυχείς. Μέχρι και την 14η εβδομάδα μπορείς να το κάνεις! Πάντως το μωράκι σου βάσει του μεγέθους του είναι μεγάλο για 10+5. Εμένα 10+1 εβδομάδα ήταν 3,3 εκατοστά. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τζινα38 είπε:

και εμενα μου αλλαξε την πητ αλλα μου ειπε στην αυχενικη θα μου πει σιγουρα.! ηταν 14/7 και εχθες με ειπε 11/7...μην το αλλαζεις σε εμενα να το σιγουρεψουμε και θα σου πω

και λεει στην αυχενικη μου 7/7 θα τρελαθω  χαχαχαχαχα

Χαχαχαχα όλα παίζουν!!!! 

Εμένα στις 10 εβδομάδες ακριβώς ήταν 3,2cm!

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

εμενα νομιζω πολυ αργα με εβαλε την αυχενικη,!με βαση την μετρηση του υπερηχου ειμαι 10 και 5 σημερα με βαση ομως την περιοδο ειμαι 11 και 3 .. στις 7/1 που ειναι το ραντεβου θα ειμαι 13 κ  2 ή 14 ακριβως 

13 κ 4 πήγα κ εγώ..μήν σε ανχωνει ξεριε Ο ντοκ σ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerinasam είπε:

Όχι μην ανησυχείς. Μέχρι και την 14η εβδομάδα μπορείς να το κάνεις! Πάντως το μωράκι σου βάσει του μεγέθους του είναι μεγάλο για 10+5. Εμένα 10+1 εβδομάδα ήταν 3,3 εκατοστά. 

 

Just now, Rafaelatarzan είπε:

13 κ 4 πήγα κ εγώ..μήν σε ανχωνει ξεριε Ο ντοκ σ...

αχ βρε κοριτσια μου σας ευχαριστω.! ακουω οτι οι περισσοτερες πανε στην 12η εβδομαδα και αγχωθηκα.!

Just now, Vila είπε:

Χαχαχαχα όλα παίζουν!!!! 

Εμένα στις 10 εβδομάδες ακριβώς ήταν 3,2cm!

εμεις ειμαστε 4,7 ιιιιιιιιιιιιιι ποσο μικρουλια ειναι μωρε και ποσο γρηγορα θα μεγαλωσουν.!

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια το ξέρω ότι θα ακουστεί άσχημο αυτό που θα πω και πως είναι ντροπή να σκέφτομαι έτσι ιδίως μετά τον Γολγοθά των εξωσωματικων αλλά όταν ο γιατρός είπε ότι θα είναι αγοράκι, σαν να στενοχωρηθηκα λίγο, αμαρτία που το λέω, αλλά πάντα ήθελα να έχω ένα κοριτσάκι και να είναι η παρεουλα μου και στο μυαλό μου το είχα πλασει τόσο ιδανικά που ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι θα είναι μπεμπούλα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοιτα και η κολλητη μου οταν εμαθε οτι ειχε 2 κοριτσια ηταν πολυ χαλια γιατι ηθελε αγορι, το αντιθετο με σενα χιχιχχιχιχι αλλα μετα απο καποιο διαστημα κυριως οταν τις ενιωσε μουτζωνε τον εαυτο της που ειχε την απογοητευση... και εγω πιστευω οτι θα εχω κοριτσακι αλλα αμα με πει αγορι θα πω γερο να ειναι μωρε το μπεμπεδακι μου.!και οπως το ειπες μετα τον γολγοθα των εξωσωματικων που περασαμε γερο μωρο να κανουμε και ολα τα αλλα ειναι τελευταια, απλα πιστευω ηταν η πρωτη σου σκεψη και δεν ειναι κακο που την εκανες 

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

 

αχ βρε κοριτσια μου σας ευχαριστω.! ακουω οτι οι περισσοτερες πανε στην 12η εβδομαδα και αγχωθηκα.!

εμεις ειμαστε 4,7 ιιιιιιιιιιιιιι ποσο μικρουλια ειναι μωρε και ποσο γρηγορα θα μεγαλωσουν.!

Οχι κι εμενα με την αλλαγη εβδομαδας την 13 εβδομαδα με εβαλε..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι ωραία νέα!!!!! Πολύ χαίρομαι καλά που μπήκα να σας διαβάσω πριν φύγω γιατί αγχώθηκα λίγο τώρα με την αναμονή. Πολύ χαίρομαι για όλες σας!!!! 

Katerinasam καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις.η στεναχωριεσαι δεν είναι κακό. Έχεις χρόνο να το δεχτείς! Χαχα! Κ εγώ όταν είχα πάει για το πρώτο μου κ μου είπε αγόρι 99% δεν είχα χαρεί. Απογοήτευση. Ντρεπόμουν που έκανα τέτοιες σκέψεις κλπ. Δεν είχαμε ποτέ κανένα αγόρι σε όλη την οικογένεια, ξαδέρφια κλπ. Μόνο ροζ φανταζόμουν. Αλλά εννοείται άλλαξα γνώμη. Πήγα στο άλλο άκρο κανονικότατα. Τώρα που μεγαλώνω αγόρια αισθάνομαι πολύ τυχερή! Είναι τόσο τρυφερά κ γλυκά!αθώα! Τα κοριτσάκια είναι πονηρά, σαν να μεγαλώνουν απότομα τα νιώθω. κ επίσης είναι λίγα τα κοριτσάκια που ξέρω κ είναι ναζιαρικα κλπ. Τα περισσότερα τα βλέπω σοβαρα, χωρίς φορεματάκια, κοκκαλακια! Τώρα στο τρίτο, ο μόνος λόγος που θα ήθελα κορίτσι είναι για αργότερα. Μαρεσει η σχέση μητερας κ κόρης σε μεγαλύτερη ηλικία. 

 

  • Μου αρέσει 1

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Ωραία @Αντζελίνα 30 μου!! Μεγαλώνει μια χαρά το μωράκι σου και αυτό έχει σημασία!! Σε αλλάζω στο πινακακι μας! :)

Αλλαξε με αν θες αλλα σιγουρα θα ξερω κι εγω στην Αυχενική..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αντζελίνα 30 είπε:

Αλλαξε με αν θες αλλα σιγουρα θα ξερω κι εγω στην Αυχενική..

Θα περιμένω τις αυχενικες τότε γιατί ίσως να έχουμε και άλλες αλλαγές!! 

@Katerinasam μου σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί έχουμε δημιουργήσει ίσως και από χρόνια πριν μια μελλοντική εικόνα στο μυαλό μας για τα παιδάκια μας έστω και υποσυνείδητα! Οπότε μετά είναι σαν να αλλάζει όλο το πλάνο! Η ξαδέρφη μου που έπαθε το ίδιο τώρα το αγοράκι της είναι 2 ετών και είναι τόσο γλυκός και τρυφερός μαζί της που μου λέει δεν θα τον άλλαζα με τα κορίτσια όλου του κόσμου χαχα! Κι εγώ πάντα κοριτσάκι είχα στο μυαλό μου αλλά κάτι σαν ένστικτο μου λέει πως θα είναι αγόρι! Όπως και να έχει σιγά σιγά θα συνηθίσεις στην ιδέα και θα δεις πόσο ευτυχισμένη θα σε κάνει το αγοράκι σου που θα σου έχει τρελή αδυναμία!!! 


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...