Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Τεστ πρόωρης ανίχνευσης!!!


Recommended Posts

Just now, vals είπε:

πωπω τι τραβαμε.....σε καμια απο τις 3 δεν σε επιασε η επισκληριδιος...??

Μονο στη τριτη, ειχα κανει αντιπηκτικη την πριηγουμενη μερα, κ μου εβαλαν μικρη δοση, ισα ισα μεχρι να με κοψουν κ να βγει το μωρο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, vals είπε:

ωχ....μην το αμελεις...να πας να δεις οτι ολα ειναι στη θεση τους....εγω σκεψου εχω 3 χρονια που εχω γεννησει και ακομα κοιταει κατι εκει μεσα (χαχαχα) και ψιλαφιζει και με ρωταει αν νοιωθω πονο ή μουδιασμα...

Αχ Παναγιά μου λεγε μου τέτοια! Έχω τρελό θέμα με γιατρούς! Ήταν ο λόγος που δεν ήθελα παιδί :-( τον άλλο μήνα θα πάω σίγουρα όμως! Και τελικά τι είναι αυτό που βλέπει; το έχεις κοιτάξει περαιτέρω; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Trelopitaki είπε:

Αχ Παναγιά μου λεγε μου τέτοια! Έχω τρελό θέμα με γιατρούς! Ήταν ο λόγος που δεν ήθελα παιδί :-( τον άλλο μήνα θα πάω σίγουρα όμως! Και τελικά τι είναι αυτό που βλέπει; το έχεις κοιτάξει περαιτέρω; 

εμενα μου ειπε ελα μολις σαραντισεις , τελικα πηγα μετα απο κανα 5 μηνο .  , στο δευτερο παιδι  πηγα μετα απο κανα δυο χρονια μη σου πω . ( δεν πηγα καν μετα τα σαραντα)

 μετα το 5μηνο , πηγα τον μαιο που μας περασε  , στα 3 χρονια ,  προσπαθω να θυμηθω αν ειχα παει και νωριτερα, ισως αλλη μια φορα, αλλα δεν παιρνω και ορκο. οπου μου εγραψε να κανω μαστογραφια και υπερηχο. για να τα δειξω δεν πηγα . οπως βλεπετε και εγω με τους γιατρους εχω αψογες σχεσεις!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά με υγεία κ γερά μωράκια σε όσες προσπαθούν.

εκανα πριν λίγο τεστ εγκυμοσύνης κ βγήκε αρνητικό. Εκανα το ευαίσθητο . 30/12 μου είπε  βέβαια ο γιατρός να κάνω χοριακη. 

Ειναι η 2η σπερματέγχυση 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 26/12/2019 at 1:14 ΜΜ, νικηαντωνια81 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά με υγεία κ γερά μωράκια σε όσες προσπαθούν.

εκανα πριν λίγο τεστ εγκυμοσύνης κ βγήκε αρνητικό. Εκανα το ευαίσθητο . 30/12 μου είπε  βέβαια ο γιατρός να κάνω χοριακη. 

Ειναι η 2η σπερματέγχυση 

Καλη χρονια !!! Τι σκεφτεστε τωρα; θα πατε για εξωσωματικη;; 

Ευχομαι το 2020 να εχετε αγκαλια το αδελφακι σας!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Καλημέρα καλή χρόνια με υγεία !!!!

ναι αγάπη εξωσωματική φτου κι απ την αρχή η διαδικασία . 

Οτι θέλει ο θεός 

 Καλημερα!!! Καλη επιτυχια τοτε!!! Ευχομαι να μην ταλαιπωρηθεις καθολου, κ να τα πιασεις με τη πρωτη τα μπεμπακια!!!! 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!!! καλη χρονια να εχουμε ολοι με υγεια πανω απο ολα,ευτυχια,δυναμη και αισιοδοξια!!!

@Trelopitaki kai @gmnth03 που ειστε καλε????

@νικηαντωνια81 καλημερα!!χρονια πολλα!! λυπαμαι πολυ....γιατι εκανες σπερματεγχυσεις και οχι εξωσωματικη απ την αρχη?? και εγω τον αλλον μηνα ή τον μαρτιο θα κανω εμβρυμεταφορα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, vals είπε:

καλημερα κ απο μενα!!! καλη χρονια να εχουμε ολοι με υγεια πανω απο ολα,ευτυχια,δυναμη και αισιοδοξια!!!

@Trelopitaki kai @gmnth03 που ειστε καλε????

@νικηαντωνια81 καλημερα!!χρονια πολλα!! λυπαμαι πολυ....γιατι εκανες σπερματεγχυσεις και οχι εξωσωματικη απ την αρχη?? και εγω τον αλλον μηνα ή τον μαρτιο θα κανω εμβρυμεταφορα...

Καλημερα vals  μου!!!! Καλη χρονια!!! Ειδα που εφυγες απο την συνομιλια κ νομιζα οτι δεν ηθελες να μιλάμε! Συγνωμη!!! Καλα εισαι!!?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Vals μου καλή χρόνια και σε σένα κορίτσι.

βελτιωθηκε παρά πολύ το σπερμα γιαυτο καναμε 2 σπερματεγχυσεις .

αμα κανείς Μάρτιο θα είμαστε μαζί γιατί επιτροπή περνάω τον Φεβρουάριο.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gmnth03 είπε:

Καλημερα vals  μου!!!! Καλη χρονια!!! Ειδα που εφυγες απο την συνομιλια κ νομιζα οτι δεν ηθελες να μιλάμε! Συγνωμη!!! Καλα εισαι!!?? 

καλε δεν εφυγα απ τη συνομιλια αλλα μαλλον επειδη τις σβηνω (ξερεις γιατι) δεν μου ξαναηρθε και μηνυμα!!!!!χαχαχα...ναι ειμαστε ολοι καλα!!εσυ??το team σου???

Link to comment
Share on other sites

Just now, vals είπε:

καλε δεν εφυγα απ τη συνομιλια αλλα μαλλον επειδη τις σβηνω (ξερεις γιατι) δεν μου ξαναηρθε και μηνυμα!!!!!χαχαχα...ναι ειμαστε ολοι καλα!!εσυ??το team σου???

Ααα εγραψα για χρονια πολλα, δεν πηρα απαντηση κ δεν ξαναγραψα!! :-)

Just now, gmnth03 είπε:

Ααα εγραψα για χρονια πολλα, δεν πηρα απαντηση κ δεν ξαναγραψα!! 

Καλα ειναι, ξεκινησαν τα σχολεια, κ ηταν ολοι πρωι πρωι με νευρα!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Vals μου καλή χρόνια και σε σένα κορίτσι.

βελτιωθηκε παρά πολύ το σπερμα γιαυτο καναμε 2 σπερματεγχυσεις .

αμα κανείς Μάρτιο θα είμαστε μαζί γιατί επιτροπή περνάω τον Φεβρουάριο.

α ενταξει τοτε...εμενα ηταν η μικρογονιμοποιηση η λυση μου οποτε πηγα κατευθειαν ετσι....καλη επιτυχια να εχεις κ εσυ....ναι εχεις και την επιτροπη εσυ να περασεις!!τα εχεις μαζεψει τα χαρτια?

Link to comment
Share on other sites

Just now, vals είπε:

α ενταξει τοτε...εμενα ηταν η μικρογονιμοποιηση η λυση μου οποτε πηγα κατευθειαν ετσι....καλη επιτυχια να εχεις κ εσυ....ναι εχεις και την επιτροπη εσυ να περασεις!!τα εχεις μαζεψει τα χαρτια?

Όχι δεν τα έχω μαζέψει όλα. Εκκρεμούν σαλπιγγογραφια και 2ο σπερμοδιαγραμμα , υπέρηχοι. Έχω πολύ δουλειά ακόμα.

τις 2 εξωσωματικές με μικρογονιμοποιηση κι εμείς με τόσο χάλια σπερμα.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...