Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Τεστ πρόωρης ανίχνευσης!!!


Recommended Posts

Κοιτά σχετικά είναι τα συμπτώματα μοιάζουν 

όταν περίμενα αποτελέσματα χοριακης ένιωθα το αίμα να κατεβαίνει έτρεχα τουαλέτα κ τλκα είχα θετική χοριακη 

κοινώς δεν βγάζεις άκρη 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Κοιτά σχετικά είναι τα συμπτώματα μοιάζουν 

όταν περίμενα αποτελέσματα χοριακης ένιωθα το αίμα να κατεβαίνει έτρεχα τουαλέτα κ τλκα είχα θετική χοριακη 

κοινώς δεν βγάζεις άκρη 

τα διδυμακια σου πως τα ειχες κανει τοτε? με σπερματεγχυση ή εξωσωματικη?

ευχομαι γρηγορα το αγγελακι σας , να στειλει τα αδελφακια του !!!

Link to comment
Share on other sites

Με εξωσωματική τα γέννησα το 2015.

τι να πω μακαρι. Τις σπερματεγχυσεις εγω δεν τις προτιμώ θεωρώ πεταμένα λεφτά αλλά επειδή βελτιώθηκε το σπερμα και επειδή μέχρι να περάσω επιτροπή ξανά θα πάει Γενάρης ο γιατρός ήθελε να προσπαθήσουμε .

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Με εξωσωματική τα γέννησα το 2015.

τι να πω μακαρι. Τις σπερματεγχυσεις εγω δεν τις προτιμώ θεωρώ πεταμένα λεφτά αλλά επειδή βελτιώθηκε το σπερμα και επειδή μέχρι να περάσω επιτροπή ξανά θα πάει Γενάρης ο γιατρός ήθελε να προσπαθήσουμε .

απο τα λιγα που εχω ακουσει   και εγω η αληθεια ειναι, καπως ετσι το βλεπω , ομως δυο γνωστες μου επιασαν διδυμα και οι δυο με σπερματεγχυση , και με την πρωτη προσπαθεια.

. νομιζω καλα κανεις  και κανεις μια προσπαθεια ! αφου εχεις και χρονο μεχρι την επιτροπη . ευχομαι στην γιορτη του νικολα σου να του κανεις το ωραιοτερο δωρο !!!

Link to comment
Share on other sites

Δίδυμα με σπερματέγχυση ;;;;; Πλάκα κάνεις .

η αλήθεια είναι ότι δεν έχω στον κύκλο μου φίλη , γνωστή που να έχει κάνει σπερματέγχυση.

το θεωρώ σούπερ τύχη με σπερματέγχυση δίδυμα.

οπως κ να έχει ναι μακαρι να του τύχει τέτοιο δώρο φέτος . Ανυπομονεί κιόλας για την γιορτή του , είναι απίστευτος!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Δίδυμα με σπερματέγχυση ;;;;; Πλάκα κάνεις .

η αλήθεια είναι ότι δεν έχω στον κύκλο μου φίλη , γνωστή που να έχει κάνει σπερματέγχυση.

το θεωρώ σούπερ τύχη με σπερματέγχυση δίδυμα.

οπως κ να έχει ναι μακαρι να του τύχει τέτοιο δώρο φέτος . Ανυπομονεί κιόλας για την γιορτή του , είναι απίστευτος!

ναι οπως το λεω , η μια ειναι  η νυφη ενος συναδελφου μας,ο οποιος ειναι  φιλος του ανδρα μου. τωρα τα παιδακια ειναι 9-10 ετων , ή 11 , καπου εκει ,

κοριτσακι αγορακι κανανε, το κοριτσακι κατεβαινει σε αγωνας και ειναι πρωταθλητρια ενοργανης ή ρυθμικης .

στην αρχη δεν φαινοταν ο σακος, ειδαν τον εναν, και ξαναπαει στον υπερηχο  και της λεει οτι ειναι δυο σακοι.  πως γινεται αυτο τωρα,? δεν τα ξερω,? ειναι ο ενας πισω απο τον αλλον και δεν φαινεται? ή δεν εχει δημιουργηθει ακομα , επειδη ειναι πιο πισω σε ηλικια? μου ελεγε η αδελφη της οταν την πηρε τηλεφωνο εκλαιγε ,( απο στεναχωρια , οχι απο χαρα) γιατι επαθε σοκ, εδω με το ζορι ηθελε το ενα. ηταν πολλα χρονια με τον αντρα της , αν θυμαμαι καλα , και παιδια δε θελανε, οταν το πηραν αποφαση , δεν μπορουσε. ηταν στην ηλικια μας τοτε 38 ή 39.

και  η αλλη περιπτωση μια μαμα απο το σχολειο των παιδιων μου. δυο κοριτσακια.

η κουνιαδα μου παλι, εκανε τρεις σπερματεγχυσεις  και τελικα τα διδυμακια της τα  εκανε με εξωσωματικη ( προχθες εγιναν 20χρονων )

μηπως εχουν βελτιωθει τα πραγματα ή οχι , γιατι ειναι πολλααα χρονια πισω .

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Δίδυμα με σπερματέγχυση ;;;;; Πλάκα κάνεις .

η αλήθεια είναι ότι δεν έχω στον κύκλο μου φίλη , γνωστή που να έχει κάνει σπερματέγχυση.

το θεωρώ σούπερ τύχη με σπερματέγχυση δίδυμα.

οπως κ να έχει ναι μακαρι να του τύχει τέτοιο δώρο φέτος . Ανυπομονεί κιόλας για την γιορτή του , είναι απίστευτος!

Η ξαδέρφη μου έπιασε τριδυμα παρακαλώ με σπερματεγχυση κ έκανε μείωση σε δίδυμα. Τωρα είναι φοιτητές τα καμάρια μου. Καλή επιτυχία! 

  • Μου αρέσει 1

okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 28/11/2019 at 2:48 ΜΜ, noni90 είπε:

εμενα μου ηρθε ξαφνικο να σου πω την αληθεια... ειναι 11 μηνων ο μικρος μου... οταν ειδα το θετικο καταλαβα οτι το θελω παρα πολυ κ ας ειναι καπως απρογραμματιστο.... ποσο ειναι το πρωτο σου? 

 είναι 6 μηνών! Κι εγώ το θέλω αλλά φαντάσου τώρα εγκυμοσύνες κι ένα μπόμπιρα 9 κιλών να τον σηκώνω όλη την ώρα γιατί μου βγήκε και αγκαλίτσας ο άτιμος χαχα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Trelopitaki είπε:

 είναι 6 μηνών! Κι εγώ το θέλω αλλά φαντάσου τώρα εγκυμοσύνες κι ένα μπόμπιρα 9 κιλών να τον σηκώνω όλη την ώρα γιατί μου βγήκε και αγκαλίτσας ο άτιμος χαχα! 

Τι να φανταστώ που το ζω.... χαχαχα

9 κιλά κ ο δικός μου 11.5 μηνών δε περπατάει ακόμα... κ είναι όλο αγκαλιές κ στράτα στρατούλα γιατί προσπαθεί να περπατήσει... κ εγώ μόλις έμαθα ότι είμαι πάλι έγκυος.... θα είναι ζόρικα σίγουρα κ εγώ με την αδερφή μου έχουμε 1.5 χρόνο διαφορά... η μαμά μου λέει είναι πολύ δύσκολο στο μεγάλωμα αλλά στην εγκυμοσύνη είναι ανάλογα κ τι εγκυμοσύνη έχεις...εμένα λέει 17 μηνών εγώ κ εκείνη στο μήνα της κ με σήκωνε κανονικά χωρίς θεμα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, noni90 είπε:

Τι να φανταστώ που το ζω.... χαχαχα

9 κιλά κ ο δικός μου 11.5 μηνών δε περπατάει ακόμα... κ είναι όλο αγκαλιές κ στράτα στρατούλα γιατί προσπαθεί να περπατήσει... κ εγώ μόλις έμαθα ότι είμαι πάλι έγκυος.... θα είναι ζόρικα σίγουρα κ εγώ με την αδερφή μου έχουμε 1.5 χρόνο διαφορά... η μαμά μου λέει είναι πολύ δύσκολο στο μεγάλωμα αλλά στην εγκυμοσύνη είναι ανάλογα κ τι εγκυμοσύνη έχεις...εμένα λέει 17 μηνών εγώ κ εκείνη στο μήνα της κ με σήκωνε κανονικά χωρίς θεμα

Ηρωίδαααα! Αντε με το καλό κορίτσι μου! Από την μια είναι πολύ ωραίο να έχεις μικρή διαφορά με τα αδέρφια σου! Είσαστε φίλοι ταιριάζετε είναι αλλιώς εγώ έχω 7,5 χρόνια με τον αδερφό μου... Τον λατρεύω σα παιδί μου δε θέλω όμως τέτοια σχέση και για τα παιδιά μου. Πάντως τώρα που δεν είμαι έγκυος τελικά θα περιμένω λίγο καιρό ακόμα γιατί δεν έχω και καμία βοήθεια σπίτι δυστυχώς. Ο άντρας μου φεύγει 1 την νύχτα και γυρίζει 2 το μεσημέρι κι όμως βοηθάει αλλά και πάλι δε παύει να είμαι μόνη όλη μέρα με τον μικρό τζιχανιστή :tongue:

On 28/11/2019 at 3:36 ΜΜ, gmnth03 είπε:

παλια λεγανε μεγαλυτερο διαστημα !! και μαλιστα θυμαμαι στον γιο μου, ο γυναικολογος μου ειχε δωσει αντισυλληπτικα για να μην μεινω γρηγορα.

σαν χαζη και μικρη τα πηρα το πρωτο μηνα, και επαθα ακατασχετη αιμορραγια . γιασμιν ή γιασμινελ , καπως ετσι τα  λεγανε .

@Trelopitaki μηπως θυμασαι μαρκα προφυλ?? μπας και ειμαι και εγω τυχερη:wub::tongue:

Χαχαχα! Durex! Και είναι και από τα καλά υποτίθεται! Καλά τι χάπια σου έδωσε ο άσχετος; μια φίλη μου είχε πάθει αιμορραγία από το χάπι επόμενης μέρας, αλλά από αντισυλληπτικά δεν ήξερα :confused:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Trelopitaki είπε:

Ηρωίδαααα! Αντε με το καλό κορίτσι μου! Από την μια είναι πολύ ωραίο να έχεις μικρή διαφορά με τα αδέρφια σου! Είσαστε φίλοι ταιριάζετε είναι αλλιώς εγώ έχω 7,5 χρόνια με τον αδερφό μου... Τον λατρεύω σα παιδί μου δε θέλω όμως τέτοια σχέση και για τα παιδιά μου. Πάντως τώρα που δεν είμαι έγκυος τελικά θα περιμένω λίγο καιρό ακόμα γιατί δεν έχω και καμία βοήθεια σπίτι δυστυχώς. Ο άντρας μου φεύγει 1 την νύχτα και γυρίζει 2 το μεσημέρι κι όμως βοηθάει αλλά και πάλι δε παύει να είμαι μόνη όλη μέρα με τον μικρό τζιχανιστή :tongue:

Χαχαχα! Durex! Και είναι και από τα καλά υποτίθεται! Καλά τι χάπια σου έδωσε ο άσχετος; μια φίλη μου είχε πάθει αιμορραγία από το χάπι επόμενης μέρας, αλλά από αντισυλληπτικά δεν ήξερα :confused:

ααα και καλη μαρκα!! σιγα μη παρω αυτη ,  του λιντλ παιρνω , μπας και βρεθει κανενα ελαττωματικο 8) και μαλιστα τα πολυ λεπτα

yasmin ,  μου εδωσε τα βρηκα στο ιντερνετ

 η νυφη μου που ειχε πολυκιστηκες επαιρνε τα yasminelle , κ επαθε πνευμονικη εμβολη, της ειπαν ηταν παρενεργεια απο τα χαπια

γιατι ειπες οτι δεν εισαι εγκυος τελικα, αδιαθετησες?

Link to comment
Share on other sites

Just now, gmnth03 είπε:

ααα και καλη μαρκα!! σιγα μη παρω αυτη ,  του λιντλ παιρνω , μπας και βρεθει κανενα ελαττωματικο 8) και μαλιστα τα πολυ λεπτα

yasmin ,  μου εδωσε τα βρηκα στο ιντερνετ

 η νυφη μου που ειχε πολυκιστηκες επαιρνε τα yasminelle , κ επαθε πνευμονικη εμβολη, της ειπαν ηταν παρενεργεια απο τα χαπια

γιατι ειπες οτι δεν εισαι εγκυος τελικα, αδιαθετησες?

Χαχαχαχα θεά! Για πιο σίγουρα αποτελέσματα τρύπησε τα με καρφίτσα :-D

Καλά γιατί δε τα έχουν αποσύρει τα κωλόχαπα; 

Ναιιιι μου ήρθε! Έκανα το τεστ την μέρα που περίμενα περίοδο και την επόμενη μου ήρθε! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Trelopitaki είπε:

Χαχαχαχα θεά! Για πιο σίγουρα αποτελέσματα τρύπησε τα με καρφίτσα :-D

Καλά γιατί δε τα έχουν αποσύρει τα κωλόχαπα; 

Ναιιιι μου ήρθε! Έκανα το τεστ τηκν μέρα που περίμενα περίοδο και την επόμενη μου ήρθε! 

Αα οκ!!  Κοιτα το ειχα σκεφτει κ αυτο, πριν κανω την μικρη. Τελικα περιμενα μεχρι να αλλαξει γνωμη. Στα 8 χρονια αλλαξε. Γινονται κ θαυματα!! Τωρα βεβαια παλι ειναι ανενδοτος! Αρα το αφηνω στο θεο!  Τα αδυνατα παρα ανθρωποις δυνατά παρα τω θεω εστιν! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...