Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Εγκυμοσύνη κ καφέ υγρα


Recommended Posts

Καλημέραααα... Λοιπόν έχω ξαναγραψει ότι το 2019 είχα μια παλλινδρομη κύηση κ έκανα αποξεση κ μετά είχα κ μια αποβολή... Πλέον ξαναεμεινα έγκυος είμαι 5 εβδομάδων ο γιατρός μ έχει δώσει φιλικό οξύ utrogestan 3 φορές τη μέρα αντιπηκτικές ενέσεις κ medrol... Όλα καλά μέχρι π προχθές πήγα ν κατουρησω κ είδα ν φεύγει ένα κομματάκι μικρό κόκκινο... Πήρα τηλ γιατρό μ είπε μην ανησυχείς μπορεί ν είναι απ τον τράχηλο... Κοιμάμαι τίποτα ούτε αιμά ούτε τίποτα ξυπνάω τ πρωί πάω τουαλέτα σκουπιζομαι τίποτα... Μόλις ξαναπάω για ν ενεργηθω(συγνώμη) σκουπιζομαι κόκκινο κ κάνα δυο μικρά κομματάκια... Μετά λίγο καφέ στο σκούπισμα μετά τίποτα... Σήμερα τ πρωί πάω τουαλέτα τίποτα όλα καλά... Μόλις πήγα ν ενεργηθω σκουπιζομαι καφέ... Τι έιναι αυτο τωρα...;;; έχει συμβεί σε κάποια άλλη... Ν σημειώσω ότι είμαι ξάπλα... Ευχαριστώ εκ των προτερων... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου κοριτσάκι μου.με το καλο να ερθει το μωρακι σου.και εγω το 19 ειχα δυο παλινδρομες με αποξεσεις κλπ....αστα.και στις δυο πεμπτη με εκτη εβδομαδα ειχα καφε και λίγο κόκκινο. Κρεββατι και εγώ μεχρι να σταματήσει. Βέβαια για την κακη εξέλιξη δεν εφταιγαν ουτε επηρέασαν τα καφε.μην μου ανησυχεις αν και δύσκολο το ξερω....παίρνεις τα φαρμακακια σου ξεκουραζεσαι θετικη σκεψη και ολα καλα....

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, basw2 είπε:

Γεια σου κοριτσάκι μου.με το καλο να ερθει το μωρακι σου.και εγω το 19 ειχα δυο παλινδρομες με αποξεσεις κλπ....αστα.και στις δυο πεμπτη με εκτη εβδομαδα ειχα καφε και λίγο κόκκινο. Κρεββατι και εγώ μεχρι να σταματήσει. Βέβαια για την κακη εξέλιξη δεν εφταιγαν ουτε επηρέασαν τα καφε.μην μου ανησυχεις αν και δύσκολο το ξερω....παίρνεις τα φαρμακακια σου ξεκουραζεσαι θετικη σκεψη και ολα καλα....

Προσπαθώ Ν σκέφτομαι θετικά γιατί αλλιώς δεν βγαίνει... Περιμένω το Σάββατο π έχω ραντεβού με το γιατρό για ν καθησυχαστω ελπίζω... Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου κ εύχομαι κ σε σένα με το καλό να σου δώσει ο Θεός ένα μωρακι

Link to comment
Share on other sites

On 9/1/2020 at 9:11 ΜΜ, basw2 είπε:

Ολα καλα θα πανε....εύχομαι η τρίτη να είναι και η τυχερή και για τις δυο μας....περιμένω σαββατο τα νεα σου....

Πήγα σήμερα στο γιατρό όλα καλά ακούσαμε κ καρδούλα... Μ έφυγε ένα πολύ μεγάλο βάρος... Βέβαια συνεχίζω ξάπλα στο κρεβάτι... Κ υπομονή... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

22 ώρες πρίν, basw2 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!τέλεια νέα.....ολα καλα εύχομαι μωρε....ηρεμησε και σκεψου θετικά..η τριτη θα ειναι η τυχερή!!!!

Να σαι καλά κορίτσι μου... Εύχομαι ολόψυχα γρήγορα κ εσύ μ ένα μωράκι στην αγκαλιά σου... 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας !!! Δεν ξέρω αν πρέπει να ανοίξω αυτό το θέμα εδώ αλλά θα ήθελα την βοήθεια σας. Με τελευταία περίοδο 18/12 και κύκλο 28 -29 ημερών. Επαφή είχα την μέρα της ωορηξιας. Μετά από μια εβδομάδα παρουσίασα πόνο στο στήθος πολλές κολπικές εκκρίσεις και πονοκέφαλο. Σήμερα δηλαδή 3-4 μέρες πριν την περίοδο είδα αρκετό καφέ είμαι αλλά ανά διαστήματα. Εξακολουθώ να έχω πόνο στο στήθος και έντονες ζαλάδες και αναγούλες. Υπάρχει ενδεχόμενο εγκυμοσύνης ;;;

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως υπαρχει.το καφε που ειδες μπορει να ηταν αιμορραγία εμφυτευσης....απο την στιγμή που είχες ελεύθερες επαφες στις γόνιμες βεβαια και υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης....ολα είναι πιθανα κορίτσι σε λιγες μέρες θα ξέρεις. Παντως αν το επιθυμείς στο εύχομαι ολόψυχα.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...