Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Καλησπέρα κορίτσι μου!!!! Με το καλό τα μωράκια μας! Εγώ είμαι 6 εβδομάδων και είχα ένα ραντεβού με τον γιατρό σχετικά νωρίς 5w και 2 μέρες...μου είπε όλα καλά είδαμε σάκο και λεκιθικο ασκό..Τώρα σε 10 μέρες θα βρεθούμε Για να ακούσουμε καρδούλα ελπίζω... Εσύ πως είσαι? 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!!! Με το καλό τα μωράκια μας! Εγώ είμαι 6 εβδομάδων και είχα ένα ραντεβού με τον γιατρό σχετικά νωρίς 5w και 2 μέρες...μου είπε όλα καλά είδαμε σάκο και λεκιθικο ασκό..Τώρα σε 10 μέρες θα βρεθούμε Για να ακούσουμε καρδούλα ελπίζω... Εσύ πως είσαι? 

Καλησπερα :-) ευχομαι τη καλύτερη εγκυμοσυνη ever!! Εγώ τώρα είμαι 5&3 ημερών κ θα πάω γ το πρώτο υπέρηχο τη Παρασκευή που θα είμαι 6 εβδομάδων ακριβως ελπίζοντας να ακούσουμε κ καρδουλα!! Προς το παρόν είχα μια επίσκεψη τη προηγούμενη εβδομάδα για να μου γράψει τα χάπια αλλά δεν κάναμε υπέρηχο γτ μου είπε ότι δε θα φαίνεται τίποτε..τι ημερομηνία σ έδωσε?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύυυυ!Θα περιμένω τα υπεροχα νέα σου!!!! Εγω θα καθυστερήσω λιγάκι επειδή θα λείπω εκτός Αθηνών ..θα ξαναπάω για υπέρηχο όταν θα είμαι 7w και 5 ..μου έδωσε 6 Οκτωβρίου ! Εσένα? Εύχομαι να ακούσεις την καρδούλα του και να έχεις μια πολύ πολύ τέλεια εγκυμοσύνη!! Τώρα τι συμπτώματα έχεις?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Mariamaraki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύυυυ!Θα περιμένω τα υπεροχα νέα σου!!!! Εγω θα καθυστερήσω λιγάκι επειδή θα λείπω εκτός Αθηνών ..θα ξαναπάω για υπέρηχο όταν θα είμαι 7w και 5 ..μου έδωσε 6 Οκτωβρίου ! Εσένα? Εύχομαι να ακούσεις την καρδούλα του και να έχεις μια πολύ πολύ τέλεια εγκυμοσύνη!! Τώρα τι συμπτώματα έχεις?

9/10 μου είπε αν κ λέει πιο πιθανό από 28 Σεπτεμβρη έως 3 Οκτωβρίου..θα δούμε..μέχρι προχθές μονο πονακια περιόδου κ πρισμενο στήθος. Χθες κ σήμερα απίστευτη υπνηλία κ λίγο σαν ανακατοσουρα στο στομάχι χωρίς εμετό όμως..απλά ανακάτεμα.. εσύ??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ πόνο στο στήθος... υπνηλία και ένα ανακάτεμα περίεργο σαν να μην χωνεύω το φαγητό κάτι τέτοιο... Αλλά χωρίς εμετούς και εγώ... ❤❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Και εγώ πόνο στο στήθος... υπνηλία και ένα ανακάτεμα περίεργο σαν να μην χωνεύω το φαγητό κάτι τέτοιο... Αλλά χωρίς εμετούς και εγώ... ❤❤❤

Αθήνα μένεις? Ρωτάω για να μου πεις σε ποιο μαιευτήριο σκέφτεσαι να γεννήσεις..ο άντρας σου πως το πήρε με το νινι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Κορίτσια!!!! κ εγώ 6 εβδομάδων!!!!! είδαμε σάκο με ένα πολύ μικρό "σποράκι" και στις 17/02 θα πάμε για καρδούλα! να μας πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος και να έχουμε μια υπέροχη εγκυμοσύνη όλες!!!Εμένα μου έχει πει έως 12/10......:)))))))))))))))

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια και από εμένα!!5+2 σήμερα!Στις 19/02 έχω ραντεβού αν και δεν έχω καταλαβει τελικά αν θα ακούσω καρδούλα τότε ή πιο μετά γιατί η γιατρός μου είπε οτι ίσως να είναι νωρίς!!

@Irinoula86 είμαστε πολύ κοντα!11/10 μου είχε πει η γιατρός!!

με το καλό να έχουμε όλες μας μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να κρατήσουμε υγιή μπεμπάκια στην αγκαλίτσα μας!!!

  • Μου αρέσει 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Renez είπε:

Αθήνα μένεις? Ρωτάω για να μου πεις σε ποιο μαιευτήριο σκέφτεσαι να γεννήσεις..ο άντρας σου πως το πήρε με το νινι?

Αθήνα μένω ναι!!!! Μου σύστησαν ένα γιατρό στο Έλενα και μου φάνηκε πολύ καλός... Οπότε προς εκεί πάω γιατί οικονομικά είναι δύσκολα...Εσύ κορίτσι μου? Έχει ξετρελαθει απλά είναι συγκρατημένος μέχρι να ακούσουμε καρδούλα!! Χιχι ..εσένα τι λέει ο άντρας σου? 

Just now, Irinoula86 είπε:

Καλησπέρα Κορίτσια!!!! κ εγώ 6 εβδομάδων!!!!! είδαμε σάκο με ένα πολύ μικρό "σποράκι" και στις 17/02 θα πάμε για καρδούλα! να μας πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος και να έχουμε μια υπέροχη εγκυμοσύνη όλες!!!Εμένα μου έχει πει έως 12/10......:)))))))))))))))

Αχ τι ωραιααααα!!!! Με το καλό να ακούσετε καρδούλα Θα μας πει νεακια!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

Γεια σας κοριτσάκια και από εμένα!!5+2 σήμερα!Στις 19/02 έχω ραντεβού αν και δεν έχω καταλαβει τελικά αν θα ακούσω καρδούλα τότε ή πιο μετά γιατί η γιατρός μου είπε οτι ίσως να είναι νωρίς!!

@Irinoula86 είμαστε πολύ κοντα!11/10 μου είχε πει η γιατρός!!

με το καλό να έχουμε όλες μας μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να κρατήσουμε υγιή μπεμπάκια στην αγκαλίτσα μας!!!

Με το καλό και σε εσένα κορίτσι μου!! το πρώτο σου?

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Αθήνα μένω ναι!!!! Μου σύστησαν ένα γιατρό στο Έλενα και μου φάνηκε πολύ καλός... Οπότε προς εκεί πάω γιατί οικονομικά είναι δύσκολα...Εσύ κορίτσι μου? Έχει ξετρελαθει απλά είναι συγκρατημένος μέχρι να ακούσουμε καρδούλα!! Χιχι ..εσένα τι λέει ο άντρας σου? 

Αχ τι ωραιααααα!!!! Με το καλό να ακούσετε καρδούλα Θα μας πει νεακια!

Και εγώ στο Έλενα είμαι :-) βρήκα ένα φοβερό γιατρό (για εμένα) διότι ταιριάζουν σε όλα πάνω στην εγκυμοσύνη οι απόψεις μας (πχ όχι αχρειαστα φάρμακα κ συμπληρώματα,ναι σε φυσιολογικο τοκετό,ναι επισκληριδιο κτλ) άρα παίζει να είμαστε κ ιδιες μέρες εκεί όταν γεννησουμε!! :-)

Just now, EugenJen είπε:

Ναι το πρώτο!! όλες για το πρώτο πάμε?

Ναιιιι πρώτο κ εμένα.. :-) ποσο χρονών είστε κορίτσια?

1 ώρα πρίν, Irinoula86 είπε:

Καλησπέρα Κορίτσια!!!! κ εγώ 6 εβδομάδων!!!!! είδαμε σάκο με ένα πολύ μικρό "σποράκι" και στις 17/02 θα πάμε για καρδούλα! να μας πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος και να έχουμε μια υπέροχη εγκυμοσύνη όλες!!!Εμένα μου έχει πει έως 12/10......:)))))))))))))))

Άντε με το καλό κοριτσαρα!! Ανυπομονώ

σε1-2 μηνες να πούμε και τα φύλλα από τα νινακια μας!!

πρίν από 25 λεπτά , EugenJen είπε:

Γεια σας κοριτσάκια και από εμένα!!5+2 σήμερα!Στις 19/02 έχω ραντεβού αν και δεν έχω καταλαβει τελικά αν θα ακούσω καρδούλα τότε ή πιο μετά γιατί η γιατρός μου είπε οτι ίσως να είναι νωρίς!!

@Irinoula86 είμαστε πολύ κοντα!11/10 μου είχε πει η γιατρός!!

με το καλό να έχουμε όλες μας μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να κρατήσουμε υγιή μπεμπάκια στην αγκαλίτσα μας!!!

Άντε με το καλό κορίτσι μου κ εσύ!! Αφού έχω πρώτη ραντεβού απ' ότι κατάλαβα (αυτή τη Παρασκευή 14/2) κ θα είμαι 6+1 θα σας πω αν ακούγεται καρδούλα έτσι νωρίς :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...