Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Αλλαγή μαιευτηρίου


Ntepaki22

Recommended Posts

Λόγω οικονομικών δυσκολιών μας... Δεν μπορώ να γεννήσω στο Ιασω , ο γιατρός που με παρακολουθεί ξεγενναει μόνο εκεί... Τα λεφτά γέννας και μαιευτηρίου βγαίνουν στα 4.000 , επιθυμία μου είναι να γεννήσω φυσιολογικά... Χωρίς καισαρική..  τι κάνουμε τώρα; Μένω Λιβαδειά... Έχει καμία μανούλα εμπειρία από γέννα στο δημόσιο; Και να σημειώσω πως είμαι στον 7ο μηνα


 
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είχαμε την οικονομική δυνατότητα, αλλά κ την επιμονή των παππουδων να γεννήσω σε κλινική. Ελδεν θα γεννουσα ποτέ σε κλινικη. Γέννησα σε δημόσιο, κ αν στείλει ο Θεός κ δεύτερο παιδάκι, πάλι σε δημόσιο θα γεννήσω. Ο, τι μα ο, τι κ να σου συμβεί στην κλινική, θα σε στείλουν σε δημόσιο νοσοκομείο. Ούτε εγώ γέννησα με το γιατρό μου. Γιατί; οι άλλοι γιατροί δεν ξέρουν να ξεγεννουν;; είναι ο φοβος που δημιουργούν στην πρωτότοκη μανουλα, γιατί όλα εχουν καταληξει εμπόριο. Προτίμησα να χαρώ αυτά τα λεφτά με τον άντρα μου κ το παιδί μου, παρά να τα δώσω ανούσια κ άσκοπα. Δημόσιο κ μόνο δημόσιο!!!

Επίσης ήθελα να αποφύγω την καισαρική. Κ στο δημόσιο τα κατάφερα. Οι περισσότεροι γιατροί προτιμουν την καισαρική, γιατί δεν εχουν καμία όρεξη να περιμένουν πότε θα έρθει φυσιολογικά.... Εγώ δεν έκανα καν επισκληριδιο. Τους το ζήτησα με το που πήγα στο νοσοκομείο, αν κ στα νοσοκομεία δεν κάνουν εύκολα επισκληριδιο

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γειά σου κορίτσι!! 

Δημόσιο σε δημόσιο διαφέρει.... Εγώ το πρώτο μου παιδί το γέννησα λόγο οικονομικών δύσκολων με δικό μου όμως γυναικολόγο ήταν και σε δημόσιο και σε ιδιωτικό ο γιατρός μου και τον πλήρωσα κανονικά όμως..γέννησα στο Ελενας με δικό μου δωμάτιο μόνη μου με ένα κρεβάτι πολυθρόνες ωραίες με καρέκλα θηλασμού ήταν πολύ καλά για δημόσιο απλά πληρώσαμε λίγη διαφορά γιατί το ταμείο μας κάλυπτε δίκλινο εμείς όμως θέλαμε να ήμασταν μόνοι μας με την οικογένεια μου.. Σε βοηθάνε στο θηλασμό αν θες να θηλάσεις σου δείχνουν αλλαγή πάνας μπάνιο όλα μια χαρά... Το δεύτερο το γέννησα σε ιδιωτικό με άλλο γιατρό λόγο ότι άλλαξα μέρος κατοικίας όλα καλά και εκεί φυσικά.. Κλασικό ιδιωτικό όλα τέλεια! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EleniKel said:

Είχαμε την οικονομική δυνατότητα, αλλά κ την επιμονή των παππουδων να γεννήσω σε κλινική. Ελδεν θα γεννουσα ποτέ σε κλινικη. Γέννησα σε δημόσιο, κ αν στείλει ο Θεός κ δεύτερο παιδάκι, πάλι σε δημόσιο θα γεννήσω. Ο, τι μα ο, τι κ να σου συμβεί στην κλινική, θα σε στείλουν σε δημόσιο νοσοκομείο. Ούτε εγώ γέννησα με το γιατρό μου. Γιατί; οι άλλοι γιατροί δεν ξέρουν να ξεγεννουν;; είναι ο φοβος που δημιουργούν στην πρωτότοκη μανουλα, γιατί όλα εχουν καταληξει εμπόριο. Προτίμησα να χαρώ αυτά τα λεφτά με τον άντρα μου κ το παιδί μου, παρά να τα δώσω ανούσια κ άσκοπα. Δημόσιο κ μόνο δημόσιο!!!

Επίσης ήθελα να αποφύγω την καισαρική. Κ στο δημόσιο τα κατάφερα. Οι περισσότεροι γιατροί προτιμουν την καισαρική, γιατί δεν εχουν καμία όρεξη να περιμένουν πότε θα έρθει φυσιολογικά.... Εγώ δεν έκανα καν επισκληριδιο. Τους το ζήτησα με το που πήγα στο νοσοκομείο, αν κ στα νοσοκομεία δεν κάνουν εύκολα επισκληριδιο

Και γω δεν είμαι υπέρ της επισκληρηδιου περα από περιπτώσεις που είναι αναγκαία... συν ότι ήδη έχω θέμα με την μέση μου και έχω ακούσει ότι αφήνει κουσουρια γενικότερα... 

Αν επιτρέπεται σε ποιο μαιευτήριο γεννήσες; Απλά εγώ επειδή ήταν οικογενειακός μας γιατρός και μας είχε πει θα τα βρούμε..  περίμενα πως θα υπήρχε μια σχετική διευκόλυνση..  αλλα... Τέλος πάντων αυτό που με ενδιαφέρει είναι να είναι ασφαλής το μωράκι και γω , όχι τόσο οι ανέσεις του δωματίου... Έχω αγχωθει αρκετά γιατί δεν ξέρω τι θα αντιμετωπίσω... Όντως το έχουν κάνει εμπόριο δυστυχώς

Just now, Nikoleta20 said:

Γειά σου κορίτσι!! 

Δημόσιο σε δημόσιο διαφέρει.... Εγώ το πρώτο μου παιδί το γέννησα λόγο οικονομικών δύσκολων με δικό μου όμως γυναικολόγο ήταν και σε δημόσιο και σε ιδιωτικό ο γιατρός μου και τον πλήρωσα κανονικά όμως..γέννησα στο Ελενας με δικό μου δωμάτιο μόνη μου με ένα κρεβάτι πολυθρόνες ωραίες με καρέκλα θηλασμού ήταν πολύ καλά για δημόσιο απλά πληρώσαμε λίγη διαφορά γιατί το ταμείο μας κάλυπτε δίκλινο εμείς όμως θέλαμε να ήμασταν μόνοι μας με την οικογένεια μου.. Σε βοηθάνε στο θηλασμό αν θες να θηλάσεις σου δείχνουν αλλαγή πάνας μπάνιο όλα μια χαρά... Το δεύτερο το γέννησα σε ιδιωτικό με άλλο γιατρό λόγο ότι άλλαξα μέρος κατοικίας όλα καλά και εκεί φυσικά.. Κλασικό ιδιωτικό όλα τέλεια! 

Μια χαρουλα, να χαίρεστε τα παιδάκια σας...

Μέχρι στιγμής έχω ακούσει για το Αλεξάνδρας από μια γνωστή μου για τον Άρη Γιάννο... Το Έλενα και αυτό πολύ καλό!!


 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Σε απλό νοσοκομείο στην επαρχία. Οι μαιες εξαιρετικές, βέβαια ήξερα τι ηθελα, πχ να θηλασω αποκλειστικά.. Να υπογράψω ότι δε θα του έδιναν ξένο γάλα, ότι θα έκανα επαφή δέρμα με δέρμα κτλ... Μάλιστα όταν γέννησα έτυχε κ ήμουν μόνη στο δωμάτιο. Τα βράδια κοιμόταν μαζί μου ή ο άντρας μου, η ή μαμά μου. Κ ξάδερφος σου να ειναι ο γιατρός, εσένα σε αφορά το σπίτι σου κ μόνο αυτό. Δεν είπα να είμαστε αγενής, αλλά εξήγησε τον με μια απλή φράση, πως τα οικονομικα σου δε στο επιτρέπουν. Εγώ κ εκατομμύρια να είχα δε θα γεννουσα ποτέ σε κλινική. Ο τοκετός είναι από τις πιο απλές διαδικασίες ενός μαιευτήρα. Είναι κάτι που η φύση κάνει από μόνη της, έτσι κ αλλιώς. Αν ωστόσο συμβεί επιπλοκη, σε πάνε σε δημόσιο νοσοκομείο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 36 λεπτά , Ntepaki22 είπε:

Λόγω οικονομικών δυσκολιών μας... Δεν μπορώ να γεννήσω στο Ιασω , ο γιατρός που με παρακολουθεί ξεγενναει μόνο εκεί... Τα λεφτά γέννας και μαιευτηρίου βγαίνουν στα 4.000 , επιθυμία μου είναι να γεννήσω φυσιολογικά... Χωρίς καισαρική..  τι κάνουμε τώρα; Μένω Λιβαδειά... Έχει καμία μανούλα εμπειρία από γέννα στο δημόσιο; Και να σημειώσω πως είμαι στον 7ο μηνα

Ντεπακι δεν μπορεί να σε διευκολύνει ο γιατρός και να τον πληρώσεις αργότερα? 

Να πληρωσεις μονο το νοσοκομειο και του γιατρού όποτε μπορέσεις,  μόλις πάρεις και το επίδομα,  όποτε μπορείτε βασικά...

Καταλαβαίνω πόσο αγχωμένη είσαι...Δεν είμαι κατά του να πας σε δημόσιο,  το ίδιο είναι,  θα σας μείνουν και τα λεφτά,  απλά για να είσαι τόσο καιρό σε αυτόν τον γιατρό σημαίνει ότι του έχεις εμπιστοσύνη....Εκτός και αν σε ξενέρωσε και θες να αλλάξεις....

  • Μου αρέσει 1

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω στην περιοχή σου αν έχεις κάποιο δημόσιο μαιευτήριο, στην Αθήνα είναι το Έλενα και το Αλεξάνδρα, μπορείς να κλείσεις ραντεβού με μαιευτήρα γυναικολόγο στο 1535 για το Αλεξάνδρα και το 21 3205 1397 (μετά τις 3, απογευματινά ραντεβού) στο Έλενα. Θα σου συνιστούσα πρώτα να δεις κάποιον γιατρό στα απογευματινά ραντεβού να δεις αν σου κάνει. Επίσης στο http://www.hospital-elena.gr/for-pacients/eksoterika-iatreia/oloimeri-apogevmatini-leitourgia μπορείς να δεις ποιοι γιατροί κάνουν απογευματινα ιατρεία ποιες μέρες. Το κόστος κυμαίνεται από 38 ως 45 εάν είναι επιμελητής και 60 αν είναι διευθυντής, θα μπορούν να σου δώσουν και στο τηλ σχετικές πληροφορίες. Μπορείς βέβαια να κλείνεις και πρωινά και ραντεβού που είναι δωρεάν, χωρίς να σε παρακολουθεί συγκεκριμένος γιατρός. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ξένη said:

Ντεπακι δεν μπορεί να σε διευκολύνει ο γιατρός και να τον πληρώσεις αργότερα? 

Να πληρωσεις μονο το νοσοκομειο και του γιατρού όποτε μπορέσεις,  μόλις πάρεις και το επίδομα,  όποτε μπορείτε βασικά...

Καταλαβαίνω πόσο αγχωμένη είσαι...Δεν είμαι κατά του να πας σε δημόσιο,  το ίδιο είναι,  θα σας μείνουν και τα λεφτά,  απλά για να είσαι τόσο καιρό σε αυτόν τον γιατρό σημαίνει ότι του έχεις εμπιστοσύνη....Εκτός και αν σε ξενέρωσε και θες να αλλάξεις....

Του έχω εμπιστοσύνη γιατί ήταν γυναικολόγος της μαμάς μου... Με ξενέρωσε ότι τον είχαμε ρωτήσει από την αρχή για τα χρήματα και μας είπε άστο θα τα βρούμε..  το άστο θα τα βρούμε σημαίνει πως θα ζηταγε ένα λογικό πόσο εφόσον με ξέρει από μωρό ουσιαστικά... Έχει ξεγεννησει τέσσερις φορές την μαμά μου εκτός από μένα που είχε άλλο γυναικολόγο... Και χτες που είχαμε ραντεβού τον ρωτήσαμε και μας είπε πάει όσο το δωμάτιο στο Ιασω άρα γύρω στα 1700... Και τον ρώτησα μήπως υπάρχει κάποιο οικονομικότερο γιατί έχω και καρτα ανεργίας; Και απλά απάντησε όχι... Δεν συνέχισε για κάποια διευκόλυνση προς τα χρήματα... Άλλη εμπειρία από άλλον γιατρό δεν έχω προσωπικά... Απλά δεν μας τρέχουν και από τα μπατζακια όπως όλος ο κόσμος βέβαια... Θα πάω να δω αυτόν τον μαιευτήρα που είναι στο Αλεξάνδρας και βλέπουμε..  όσο να ναι έχω πολύ άγχος γιατί αλλάζουν τα πράγματα έτσι όπως τα σκεφτόμουν

  • Μου αρέσει 1

 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Να μη σε αγχώνει αυτό. Θα σου πω ένα πχ. Τα 2 κορυφαία νοσοκομεία στη Θεσ/κη είναι Παπαγεωργίου κ Ιπποκράτειο. Έλα όμως που έφημερευουν εναλλάξ... Άρα οι κοπέλες που τα επιλέγουν, μέχρι τελευταία μέρα δεν ξέρουν που θα γεννήσουν. Κοίτα, όλες μα όλες στο πρώτο αγχώνονται. Αλλα ειλικρινά, θεωρώ οτι κ ένας όχι καλός μαιευτήρα, μια χαρά ξέρει να ξεγενναει. Ειδικά στα δημόσια που ει αι ρουτίνα. Κάνε το Σταυρο σου, κ πήγαινε σε ένα δημοσιο,με όποιον γιατρό σου τύχει. Άκου κ κάτι ακόμη... Πήγαινε άνοιξε καρτέλα στο πλησιέστερο νοσοκομείο της περιοχής σου, μάθε ποιοι γιατροί ειναι, κ έχεις δύο επιλογές. Είτε να σε ξεγεννήσει οποιος εφημέρευει εκείνη τη στιγμή-εγώ αυτό έκανα,ειτε να πληρώσεις όποιον θεωρείς καλύτερο εκει- μικρό ποσό, που ίσως δεν το δεχτει κιόλας, κ να σε ξεγεννήσει αυτός. Αλλά επειδή θα ανοίξεις καρτέλα κ θα πας κάποιες φορές, θα τους γνωρίσεις όλους είτε στα πρωινά είτε στα απογευματινά. Το ίδιο κ τις μαιες. Σου εύχομαι καλή λευτεριά, κοριτσάκι!! Κ μακάρι να σου χαρίσει ο Θεός τόσα παιδιά, όσα έδωσε κ στη μανούλα σου!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι είναι πολλά τα χρήματα και εγω όταν έμεινα έγκυος είχα μιλήσει με άλλον γυναικολόγο στο Έλενας απλά δεν αισθανόμουν καλά,  ήθελα να πάω στον ίδιο λόγω του ιστορικού που είχα από πέρυσι αλλιώς σε αυτόν θα πήγαινα γιατί ήξερα από φίλη μου ότι είναι πολύ καλός και τον έβρισκε όποτε ήθελε...

Πήγαινε δες αυτόν που λες και αν θες σου λέω το όνομα του γυναικολόγο της φίλης μου...

Τώρα αν θες οπωσδήποτε τον δικό σου γυναικολόγο πες του ξεκάθαρα ότι θέλεις αυτόν και ότι δεν μπορείς να τον πληρώσεις τώρα και αν γίνεται να τα δώσεις αργότερα...Δεν νομίζω να σου αρνηθεί...

  • Μου αρέσει 1

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ξένη said:

Η αλήθεια είναι ότι είναι πολλά τα χρήματα και εγω όταν έμεινα έγκυος είχα μιλήσει με άλλον γυναικολόγο στο Έλενας απλά δεν αισθανόμουν καλά,  ήθελα να πάω στον ίδιο λόγω του ιστορικού που είχα από πέρυσι αλλιώς σε αυτόν θα πήγαινα γιατί ήξερα από φίλη μου ότι είναι πολύ καλός και τον έβρισκε όποτε ήθελε...

Πήγαινε δες αυτόν που λες και αν θες σου λέω το όνομα του γυναικολόγο της φίλης μου...

Τώρα αν θες οπωσδήποτε τον δικό σου γυναικολόγο πες του ξεκάθαρα ότι θέλεις αυτόν και ότι δεν μπορείς να τον πληρώσεις τώρα και αν γίνεται να τα δώσεις αργότερα...Δεν νομίζω να σου αρνηθεί...

Εάν μπορείς να μου πεις θα ήταν καλό να έχω και μια ιδέα από εκεί..  Θα δούμε τώρα αυτός στο Αλεξάνδρα είναι καθηγητής..  η αλήθεια είναι πως με εκνευρισε ο δικός μου γιατρός, γιατί στην αρχή είχα τρομερούς εμετούς και μετά στο δεύτερο τρίμηνο που μου σταμάτησαν μου είπε να ξεκινήσω σίδηρο κ ασβέστιο... Τα πήρα αλλά μου έφεραν ξανά εμετούς και μου λέει πετά τα..  δεν τα έπαιρνα λοιπόν και τώρα που μεγαλώνει το μωράκι νιώθω αδυναμία.. το λέει αυτό χτες ο άντρας μου στον γιατρό και μου λέει μα δεν τα έπαιρνες; Έκανε δηλαδή τον Κινέζο... Δεν ξέρω τι να πω... Εσύ εννοείται έχεις και το ιστορικό σου , ότι αισθάνεσαι καλύτερα..  και όπου νιώθεις ασφαλής και εσύ και το μωράκι σου...

Γενικά για όλες μας... 


 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ntepaki22 είπε:

Εάν μπορείς να μου πεις θα ήταν καλό να έχω και μια ιδέα από εκεί..  Θα δούμε τώρα αυτός στο Αλεξάνδρα είναι καθηγητής..  η αλήθεια είναι πως με εκνευρισε ο δικός μου γιατρός, γιατί στην αρχή είχα τρομερούς εμετούς και μετά στο δεύτερο τρίμηνο που μου σταμάτησαν μου είπε να ξεκινήσω σίδηρο κ ασβέστιο... Τα πήρα αλλά μου έφεραν ξανά εμετούς και μου λέει πετά τα..  δεν τα έπαιρνα λοιπόν και τώρα που μεγαλώνει το μωράκι νιώθω αδυναμία.. το λέει αυτό χτες ο άντρας μου στον γιατρό και μου λέει μα δεν τα έπαιρνες; Έκανε δηλαδή τον Κινέζο... Δεν ξέρω τι να πω... Εσύ εννοείται έχεις και το ιστορικό σου , ότι αισθάνεσαι καλύτερα..  και όπου νιώθεις ασφαλής και εσύ και το μωράκι σου...

Γενικά για όλες μας... 

Αν πας σε αυτόν τον καθηγητή και αν σου κάνει το κλικ μείνε εκεί γιατί όσο πιο πολλούς βλέπεις τόσο περισσότερο μπερδεύεσαι, αρκεί να σε αναλάβει γιατί μερικοί γιατροί δεν αναλαμβάνουν όταν είναι προχωρημένη η εγκυμοσύνη .Αυτός της φίλης μου λέγεται Φούντας σεραφείμ, είναι στο Έλενα, μια φορά που τον πήρα τηλέφωνο μου είχε ακουστεί μια χαρά και η φίλη μου πολύ ευχαριστημένη,  έστειλε και άλλες γνωστές της εκεί...τώρα όσο για την αδυναμία,  εγω από την αρχή έπινα σίδηρο κτλ, ξεκίνησα με αιματοκρίτη 37 και παρόλο που έπινα τώρα έχω 33, απλά μου αύξησε την δόση....προσπάθησε να μην αγχώνεσαι,  σε όποιο νοσοκομείο και να πας το αποτέλεσμα το ίδιο θα είναι, κάνεις γιατρός δεν θα σε αφησει να γεννήσεις μόνη σου, απλά σε επαρχεία δεν ξέρω αν κάνουν επισκληριδιο,  εδώ Αθήνα τα δημόσια κάνουν...


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, μπορειτε να μου προτείνεται κάποιον γιατρό στο Έλενα;;;; Είχα διαβάσει καλά λόγια για τον Φούντα αλλά όταν πήρα να κλείσω ραντεβού στα απογευματινά μου είπαν πως δεν υπάρχει αυτό το όνομα... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gorgona94 είπε:

Καλησπέρα σας, μπορειτε να μου προτείνεται κάποιον γιατρό στο Έλενα;;;; Είχα διαβάσει καλά λόγια για τον Φούντα αλλά όταν πήρα να κλείσω ραντεβού στα απογευματινά μου είπαν πως δεν υπάρχει αυτό το όνομα... 

Μια φίλη μου τον είχε γιατρό,  υπάρχει πως δεν υπάρχει...φούντα σεραφείμ τον λένε...κάποιον άλλο δεν ξέρω.. πάντως και εγω που μίλησα μια φορά μαζί του και η φίλη μου που γέννησε σε αυτόν έμεινε πολύ ευχαριστημένη..


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 12/2/2020 at 6:10 ΜΜ, Ξένη είπε:

Αν πας σε αυτόν τον καθηγητή και αν σου κάνει το κλικ μείνε εκεί γιατί όσο πιο πολλούς βλέπεις τόσο περισσότερο μπερδεύεσαι, αρκεί να σε αναλάβει γιατί μερικοί γιατροί δεν αναλαμβάνουν όταν είναι προχωρημένη η εγκυμοσύνη .Αυτός της φίλης μου λέγεται Φούντας σεραφείμ, είναι στο Έλενα, μια φορά που τον πήρα τηλέφωνο μου είχε ακουστεί μια χαρά και η φίλη μου πολύ ευχαριστημένη,  έστειλε και άλλες γνωστές της εκεί...τώρα όσο για την αδυναμία,  εγω από την αρχή έπινα σίδηρο κτλ, ξεκίνησα με αιματοκρίτη 37 και παρόλο που έπινα τώρα έχω 33, απλά μου αύξησε την δόση....προσπάθησε να μην αγχώνεσαι,  σε όποιο νοσοκομείο και να πας το αποτέλεσμα το ίδιο θα είναι, κάνεις γιατρός δεν θα σε αφησει να γεννήσεις μόνη σου, απλά σε επαρχεία δεν ξέρω αν κάνουν επισκληριδιο,  εδώ Αθήνα τα δημόσια κάνουν...

Καλησπέρα, διάβασα πως γνωρίζεις για τον Φούντα. Μήπως μπορείς να μου πεις πως μπορώ να τον βρω και αν συνεχίζει να βρίσκεται στο Έλενα;;; Στο ίντερνετ μόνο Facebook υπάρχει κανένα τηλέφωνο ή διεύθυνση !

Just now, Ξένη είπε:

Μια φίλη μου τον είχε γιατρό,  υπάρχει πως δεν υπάρχει...φούντα σεραφείμ τον λένε...κάποιον άλλο δεν ξέρω.. πάντως και εγω που μίλησα μια φορά μαζί του και η φίλη μου που γέννησε σε αυτόν έμεινε πολύ ευχαριστημένη..

Αααα τώρα είδα πως μου απάντησες ευχαριστωωωω

Μου έκανε εντύπωση που στο τηλέφωνό μου είπαν πως δεν υπάρχει ... Μήπως έχεις κάποιο τηλέφωνο του;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...