Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, demifilol said:

Καλημέρα Ειρηνη μου !μαλλον σε πείραξε το παλιο Λίποζαν,μήπως να δοκίμαζες να βάλεις πάγο ;!παντως δεν είναι κάτι ,,αλλα εάν Δ ξεπρηστουν ,πήγαινε να σε δει ο γιατρός !

Ναι εχεις δικιο! Παω να βαλω λιγο παγο! Ευχαριστω Δημητρουλα μου! Ευτυχως δεν ειναι το χτεσινοβραδινο χαλι! Χιχιχιχιχι! Ειλικρινα εχω φυσκικο duck face σημερα! Χαχαχαχα! Πεταμα το λιποζαν...Δεν ηξερα κι εγω η χαζη οτι ληγουν...

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Despoina Mar είπε:

Κ εγώ τ πάθαινα αυτό.. Εγώ έχω ενόχληση όταν είμαι ξαπλωμενη καλλάζω πλευρο ρε κορίτσια στα γυναικολογικα εκεί στη μήτρα ποναω:roll:κ εγώ τόσο είχα παει κ τωρα έκλεισα Γ 25 στο γιατρό μ, αλλά από βδομάδα θ πρεπει ν παω νοσοκομείο ν δω τ γιατρό π θ μ γεννήσει.. Εδώ στ Καβάλα η κουμπαρα μ πριν 14  μέρες π γέννησε σε κλινική πληρωσε 1900 μαζί με παιδιατρο και τεστ covid

Καλα αποτελέσματα κοπέλα μ να έχεις!! 

Εννοείται η αλλαγή πλευου συνοδευεται από αχ βαχ!! Κάποιες φορές τραβιέμαι από τον Σπύρο για να γυρίσω η παίρνω μαζί μου και το μαξιλάρι (που έχω ανάμεσα στα πόδια) να στηρίζει την κοιλιά μου. Δεν ξέρω πως να στο περιγράψω αλλά αν το καταλαβαίνεις δοκίμασε το. 

  • Μου αρέσει 2

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Μόλις έκλεισα 29 Αυγούστου γ επιπέδου.Αυτο ήταν άρχισα ήδη να τρέμω κορίτσια.Εχω πολύ άγχος...να δούμε αν έφυγε το κομβίο η μειώθηκε...άρχισα να τα θυμάμαι όλα τώρα ότι άγχος κ φόβο κ στενοχώριαείχα περάσει μετά τη β επιπέδου 

 

Καλημέρα κορίτσι μου, ολα καλα θα πανε, μη μου αγχώνεσαι απο τωρα :wink:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Να στε καλά κοριτσάκια μου...ελπίζω να σας πω καλά νέα.και γενικά όλες μα όλες μας που μας στενοχωρησαν οι β επιπέδου να μας ανταμείψουν οι γ επιπέδου κ όλες οι άλλες εξετάσεις που θα πάρει απόφαση η κάθε κοπέλα να κάνει

  • Μου αρέσει 4

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Επειδη ειμαστε 7 μηνα κιολας Γωγουλα μου! Το τριτο τριμηνο εχει πολλα ψυχικα σκαμπανεβασματα, γιατι πλεον γινεται αληθινο ολο αυτο! Εγω οταν ηρθε το καροτσι στο σπιτι, σκεψου χαρα τη μια μερα και την αλλη με ειχε πιασει κλαμα με μαυρο δακρυ απο το φοβο μου στο ασχετο χωρις λογο!! Τί φοβομουν; Ελα ντε!!! Ειναι εντονη περιοδος συναισθηματικα τωρα οποτε μη δινεις και πολυ σημασια σε ολα αυτα! Και αληθεια στο λεω αυτο, αν ειχαν εστω και μια υπονοια οτι κατι δεν παει καλα, θα ειχες ηδη δει εμρβυοκαρδιολογο, θα ειχες σιγουρα επαναλαβει κατι με τον εμβρυολογο και σιγουρα η γιατρος σου θα ειχε επεμβει! Εδω καλε ειχε δει υποπτο το ζαχαρο σου απο μονη της προ καμπυλης, θα αφηνε ετσι κατι σοβαρο;

Και να σου θυμησω οτι κρατησες αυτη τη γιατρο ακριβως επειδη ειναι ψειρας και νιωθεις ασφαλεια οτι θα τα ψαξει ολα! Τζαμπα στερεισαι σεξ καλαμαρακια και μπανια; Οχι βεβαια!! Χιιχιχιχ, απλα τα εβαλες σε μια ζυγαρια και ειπες οκ θα ειναι αυστηρη αλλα θα ξερω οτι τα κοσκινιζει ολα! Οποτε μην κανεις σκεψεις μονη σου οσο γινεται, ετσι γλυκια μου;

Γλυκουλα εκλαιγες με το καροτσι; ατιμες ορμονες!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Ναι εχεις δικιο! Παω να βαλω λιγο παγο! Ευχαριστω Δημητρουλα μου! Ευτυχως δεν ειναι το χτεσινοβραδινο χαλι! Χιχιχιχιχι! Ειλικρινα εχω φυσκικο duck face σημερα! Χαχαχαχα! Πεταμα το λιποζαν...Δεν ηξερα κι εγω η χαζη οτι ληγουν...

Κ τα λιποζαν κ τα κραγιον !γενικα τα καλλυντικά !ελπιζω ν είσαι καλύτερα με τον πάγο !κ βγαλε ωραίες σελφι σήμερα Γτ μετά δεν θα ξαναδείς τέτοιο χειλος!!

  • Χαχα 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Καλημέρα Ειρηνη μου !μαλλον σε πείραξε το παλιο Λίποζαν,μήπως να δοκίμαζες να βάλεις πάγο ;!παντως δεν είναι κάτι ,,αλλα εάν Δ ξεπρηστουν ,πήγαινε να σε δει ο γιατρός !

@Υβόννη, ενα ενα τα βλεπω μια το κλαμα τωρα τα χείλη, αμαν βρε κοριτσι μου, το παγακι πιστευω θα κανει δουλειά η κομπρεσουλες με δροσερο νερο να ανακουφιστεις

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Καλα αποτελέσματα να έχεις !!

Έχεις το καλύτερο ραντεβού με τον γιο σου !ολα να πανε περίφημα !!θα περιμενουμε να ακούσουμε την εμπειρία σου !

Γεια σου Δεσποινακι !εγω Δ μπορω ν αλλάξω πλευρό !ειναι φυσιολογικά ολα αυτά τα μυϊκά κ τα πονάκια στη μήτρα !εχουμε βαρύνει πλέον !1900 πλήρωσε χωρίς την αμοιβή του γιατρού ;

Καλημέρα Γωγω!!!καλα αποτελέσματα κ είναι ωραίο να περιμενουμε επιτελους έναν ωραίο υπέρηχο!!

Αχ σε καταλαβαίνω.. Οχι όλα μέσα ήταν σε μονοκλινο δωμάτιο.. Η αλήθεια είναι ότι από ότι βλέπω Θεσσαλονίκη κ Αθήνα οι τιμές είναι πολυ τσιμπημενες.. 

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol said:

Κ τα λιποζαν κ τα κραγιον !γενικα τα καλλυντικά !ελπιζω ν είσαι καλύτερα με τον πάγο !κ βγαλε ωραίες σελφι σήμερα Γτ μετά δεν θα ξαναδείς τέτοιο χειλος!!

Κραγιον το ηξερα αλλα το λιποζαν σκεφτηκα οτι σιγα τί εχει μεσα; Αχ καλα να παθω να μου γινει μαθημα χιχιιχιχιχχι! Με τον παγο λιγο καλυτερα, ευχαριστω πολυ Δημητρουλα μου! Εννοειται σελφι και με ντεκολτε απο κατω!! Δεν εχω και ινστα να εκανα θραυση χχιχιχιχι!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου! Ελπιζω να κοιμηθηκατε καλα! Εγω κοριτσια μου χτες εβαλα λιγο λιποζαν στα σκασμενα μου χειλη (πριν την εγκυμοσυνη ποτε δεν ειχα σκασμενα χειλη). Μαλλον το λιποζαν το ειχαμε καιρο, δεν ξερω, και τουμπανιασαν τα χειλη  μου! Τρομαξαμε λιγο μηπως επαθα αλλεργικο σοκ αλλα ευτυχως οχι, απλα ειμα λιγο σαν να εχω κανει σιλικονη σημερα! Κατι το βυζι κατι τα χειλη λες και εχω κανει πλαστικες ειμαι!! Ελπιζω να περασει σημερα, αλλιως θα παω στο γιατρο το βραδακι.

@Depykalνα εχεις μια ομορφη β'επιπεδου σημερα κοριτσακι μου!!! Περιμενουμε νεα!  Η γ'επιπεδου ειναι το Ντοπλερ, αν δεν κανω λαθος και ειδα σου απαντησαν ηδη τα κοριτσια μας!

@Rebecca85καλα αποτελεσματα σητν καμπυλη σου! Εμενα μου ειχαν πει οτι μπορω να παρω κανονικα το χαπι, εγω προτιμησα να το κανω μετα την εξεταση.

@Gogo1994κοριτσακι μου μην ανησυχεις μια χαρα ειναι το αντρακι σου! Αν υπηρχε θεμα για κατι οπως ειδες και με αλλα κοριτσια μας θα σε εβαζε να το παρακολουθειτε και θα εκανε λογο για εξτρα εξετασεις. Απλα τωρα εσυ θυμηθηκες τη μερα της β'επιπεδου που εφυγες με μια καποια αγωνια ομως αληθεια αν υπηρχε θεμα δε θα σε ειχαν αφησει τοσο καιρο ετσι.

Καλημερα κορίτσι μ γελάω με τις 'πλαστικες σ'... Χαχα.. Τελικά μετά την εγκυμοσυνη μας πρωτα ο Θεός θ είμαστε πολυ ενημερωμένες για την επόμενη.. Από τ ζέστη μπορεί ν χάλασε.. Δες κ πόσο κρατάει από πισω που το γράφει.. Αλλά δεν νομίζω ν γίνεις χειροτερα.. Εκμεταλευσου τα πριξηματα σου χαχα

  • Χαχα 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Marilou77 said:

@Υβόννη, ενα ενα τα βλεπω μια το κλαμα τωρα τα χείλη, αμαν βρε κοριτσι μου, το παγακι πιστευω θα κανει δουλειά η κομπρεσουλες με δροσερο νερο να ανακουφιστεις

Ορμονες Μαριλου μου ατιμες ορμονες! Αλλα οκ κανουμε ενα ξεσπασμα και μετα θελει να βαζουμε λιγο λογικη αλλιως τρελαινομαστε!!!! Ειναι εντονη εμπειρια και μοναδικη ολο αυτο! Και που να ερθουν τα μωρα, θα κλαιμε επειδη φτερνιστηκαν χαχαχα!!!

Πεταξα το παλιολιποζαν το φονικο!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Να στε καλά κοριτσάκια μου...ελπίζω να σας πω καλά νέα.και γενικά όλες μα όλες μας που μας στενοχωρησαν οι β επιπέδου να μας ανταμείψουν οι γ επιπέδου κ όλες οι άλλες εξετάσεις που θα πάρει απόφαση η κάθε κοπέλα να κάνει

Όλα θ πανε καλα θ τ δεις μην το σκέφτεσαι... :x

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ορμονες Μαριλου μου ατιμες ορμονες! Αλλα οκ κανουμε ενα ξεσπασμα και μετα θελει να βαζουμε λιγο λογικη αλλιως τρελαινομαστε!!!! Ειναι εντονη εμπειρια και μοναδικη ολο αυτο! Και που να ερθουν τα μωρα, θα κλαιμε επειδη φτερνιστηκαν χαχαχα!!!

Πεταξα το παλιολιποζαν το φονικο!!!!!!

Θα κλαιμε επειδή φταρνιστηκαν ε; πωπω πόσο δίκιο εχεις!!!!! Εγω ειχα παρει βιολογικο λαδι καρύδας κ είδα οτι εληξε κ αυτο κ οτι σκεφτομουν να το χρησιμοποιησω για ενυδάτωση, αφου λεω δε θα το φαω τι πειραζει, αλλα τωρα με τιποτα, εγω θα το βαζα κ στο σωμα, λες να γινομουν μπαλονι; χαχαχαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!

υπομονη μέχρι τις 2 ,,,να εισαι καλα μετράει κ ν μην χρειαστεί να πας από την κλινική του !οι γιατροί παίρνουν περίπου από 900-1500 κ κάποιοι Ισως και 1600-1800 αναλογα το ονομα που έχουν !η κλινική επίσης εξαρταται τι θα διάλεξεΙς !εγω πάντως έτσι όπως τα υπολόγισα θα βγουν περίπου 3000 !

Ναι σωστά εγώ τα 3000 τα έχω σαν πάτωμα βεβαια... Μαζί με covid και αν πάρουν το μέγιστο που έχω συζητήσει με άλλες κοπέλες θα φτάσει τα 5000 επισης ξέρει κάποια κοπέλα να μου πει με τα 2000 που παίρνουμε από το κράτος τι παίζει?? Δεν το έχω γκουγλαρει πότε. 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Ναι σωστά εγώ τα 3000 τα έχω σαν πάτωμα βεβαια... Μαζί με covid και αν πάρουν το μέγιστο που έχω συζητήσει με άλλες κοπέλες θα φτάσει τα 5000 επισης ξέρει κάποια κοπέλα να μου πει με τα 2000 που παίρνουμε από το κράτος τι παίζει?? Δεν το έχω γκουγλαρει πότε. 

Απο τον ανιψιό μου ξερω που γεννησε η γυναικα τα τα παίρνεις σε δυο δοσεις

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...