Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Εξωσωματική - εμφύτευση


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Just now, Sofi85 είπε:

Καλησπέρα, ήθελα ρωτήσω 5/3 έκανα εμβρύομεταφορα την τρίτη έχω χοριακη ! Σήμερα είχα λίγο αιματακι ροζ αχνό στο σκούπισμα ! Τι μπορεί να είναι; Εμφύτευση; 

Kαλησπερα κορίτσι μου.. Καλή επιτυχία σου εύχομαι με μια τεράστια χοριακη. Έβαλες βλαστοκύστες? Το αίμα σταμάτησε η έχεις ακόμα? 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Kαλησπερα κορίτσι μου.. Καλή επιτυχία σου εύχομαι με μια τεράστια χοριακη. Έβαλες βλαστοκύστες? Το αίμα σταμάτησε η έχεις ακόμα? 

3 ημερών εβαλα! Σταμάτησε δεν είχα ροή μόνο στο σκούπισμα λίγο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi85 είπε:

3 ημερών εβαλα! Σταμάτησε δεν είχα ροή μόνο στο σκούπισμα λίγο 

Απ ότι έχω διαβάσει από ιστορίες κοριτσιών και χωρίς να θέλω να σε ξεσηκωσω το θεωρώ πολύ καλό σημάδι... Συνήθως λίγο αιματακι υπάρχει όταν γίνεται εμφύτευση... Κάνε υπομονή και έχε πίστη δύο μέρες έμειναν. Όλα να πάνε καλά εύχομαι... Καλή επιτυχία... 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Απ ότι έχω διαβάσει από ιστορίες κοριτσιών και χωρίς να θέλω να σε ξεσηκωσω το θεωρώ πολύ καλό σημάδι... Συνήθως λίγο αιματακι υπάρχει όταν γίνεται εμφύτευση... Κάνε υπομονή και έχε πίστη δύο μέρες έμειναν. Όλα να πάνε καλά εύχομαι... Καλή επιτυχία... 

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές ! Είμαι ολοκαίνουρια εδώ και εκτιμώ την άμεση απάντηση ;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

23 ώρες πρίν, Sofi85 είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές ! Είμαι ολοκαίνουρια εδώ και εκτιμώ την άμεση απάντηση ;)

Καλησπέρα και από εμένα.ειμαι καινούρια στο forum.εχω ακούσει αρκετές φορές να βλέπουν αιματακι και να ναι καλό σημάδι.καλη επιτυχία αύριο μέσα από την καρδιά μου.καθ γω το Σάββατο πάω για χοριακη.εβαλα βλαστοκυστες 5ημερων την  Τετάρτη 11/3/20 βέβαια εγώ δεν έχω αίμα μέχρι στιγμής αλλά τις 2 προηγούμενες μέρες είχα έντονες κράμπες χαμηλά δεξιά και αριστερά και στο κέντρο της χαμηλά της κοιλιάς μήτρας.ελπιζω να μην είναι κάτι ανησυχητικό.εσεις είχατε κράμπες έντονες?

23 ώρες πρίν, Sofi85 είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές ! Είμαι ολοκαίνουρια εδώ και εκτιμώ την άμεση απάντηση ;)

 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Jovanna84 είπε:

Καλησπέρα και από εμένα.ειμαι καινούρια στο forum.εχω ακούσει αρκετές φορές να βλέπουν αιματακι και να ναι καλό σημάδι.καλη επιτυχία αύριο μέσα από την καρδιά μου.καθ γω το Σάββατο πάω για χοριακη.εβαλα βλαστοκυστες 5ημερων την  Τετάρτη 11/3/20 βέβαια εγώ δεν έχω αίμα μέχρι στιγμής αλλά τις 2 προηγούμενες μέρες είχα έντονες κράμπες χαμηλά δεξιά και αριστερά και στο κέντρο της χαμηλά της κοιλιάς μήτρας.ελπιζω να μην είναι κάτι ανησυχητικό.εσεις είχατε κράμπες έντονες?

 

Bgike h xoriaki sou SoFi 85?anypomomonoume Gia ta nea!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...