Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2020!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα σας, να μαι και γω στην παρέα σας. Σήμερα είμαι 5 εβδομάδων στο 2ο παιδάκι μου και έχω το πρώτο ραντεβού με το γιατρό μου. Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όλες μας. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Eleni1988 είπε:

Καλημέρα σας, να μαι και γω στην παρέα σας. Σήμερα είμαι 5 εβδομάδων στο 2ο παιδάκι μου και έχω το πρώτο ραντεβού με το γιατρό μου. Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όλες μας. 

Καλημέρα!!!! Με το καλό!!!! Θα περιμένουμε νέα σου :) καλώς ήρθες!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια! Είμαι κι εγώ στην παρέα σας! Χθεσινή χοριακη 1177,3 και περιμένω το ραντεβού μου την Τετάρτη! Ο υπολογιστής κυησης με βγάζει 4 εβδομάδων και 4 ημερών αλλά νομίζω είμαι κανα δυο μέρες πίσω, λόγω μεγαλυτερου κυκλου! 

Εύχομαι σε όλες να είμαστε καλά, χωρίς κανένα πρόβλημα, μέχρι το τέλος του ταξιδιού!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Viik είπε:

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια! Είμαι κι εγώ στην παρέα σας! Χθεσινή χοριακη 1177,3 και περιμένω το ραντεβού μου την Τετάρτη! Ο υπολογιστής κυησης με βγάζει 4 εβδομάδων και 4 ημερών αλλά νομίζω είμαι κανα δυο μέρες πίσω, λόγω μεγαλυτερου κυκλου! 

Εύχομαι σε όλες να είμαστε καλά, χωρίς κανένα πρόβλημα, μέχρι το τέλος του ταξιδιού!!! 

Καλημέρα!!!! Καλώς ήρθες!!!! Με το καλό!!!! :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, valkyrie είπε:

Λέω να φτιάξω μια ομάδα στο fb για πιο άμεση επικοινωνία. Θέλετε; :)

Εγώ ευχαρίστως! Δεν ξέρω όμως πώς στέλνουμε προσωπικό μήνυμα, θα το βρω όμως αν το κοιτάξω σίγουρα! Θα σου στείλω λοιπόν το όνομά μου! 

Link to comment
Share on other sites

Γεια κι απο μενα, πολυ πολυ διστακτικά!

 Σημερα εκανα 1ο υπέρηχο με έβγαλαν 5w 4d. Καρδούλα δεν ακούσαμε και μου ειπαν να ξανακλείσω ραντεβού σε μια εβδομαδα -δέκα μερες. Εχει ακουσει καποια καρδια ποτε;

Πητ 27/12.

Facebook δεν εχω.

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Γεια κι απο μενα, πολυ πολυ διστακτικά!

 Σημερα εκανα 1ο υπέρηχο με έβγαλαν 5w 4d. Καρδούλα δεν ακούσαμε και μου ειπαν να ξανακλείσω ραντεβού σε μια εβδομαδα -δέκα μερες. Εχει ακουσει καποια καρδια ποτε;

Πητ 27/12.

Facebook δεν εχω.

Ειναι παρα πολυ νωρις κοριτσι μου. Στην 6η, 7η, αν ειναι διδυμακια ισως και 8η... Υπομονη... Σε 10 μερες που θα πας ξανα 99,99% θα ακουσεις. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Καντι είπε:

Γεια κι απο μενα, πολυ πολυ διστακτικά!

 Σημερα εκανα 1ο υπέρηχο με έβγαλαν 5w 4d. Καρδούλα δεν ακούσαμε και μου ειπαν να ξανακλείσω ραντεβού σε μια εβδομαδα -δέκα μερες. Εχει ακουσει καποια καρδια ποτε;

Πητ 27/12.

Facebook δεν εχω.

Χριστουγεννιάτικο μπεμπέ! 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Ειναι παρα πολυ νωρις κοριτσι μου. Στην 6η, 7η, αν ειναι διδυμακια ισως και 8η... Υπομονη... Σε 10 μερες που θα πας ξανα 99,99% θα ακουσεις. 

Ενα ειναι!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Ενα ειναι!

Υπομονη μεχρι το επομενο ραντεβου σου...ξερω ειναι δυσκολο....αλλα τι αλλο να κανεις... Ενα με τετοια χοριακη  που διαβαζα, μαλλον ειναι πολυ τουρμπο. Ετοιμασου για μπεμπαρο η μπεμπαρα!! Με το καλο!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Υπομονη μεχρι το επομενο ραντεβου σου...ξερω ειναι δυσκολο....αλλα τι αλλο να κανεις... Ενα με τετοια χοριακη  που διαβαζα, μαλλον ειναι πολυ τουρμπο. Ετοιμασου για μπεμπαρο η μπεμπαρα!! Με το καλο!

Ευχαριστω κοριτσακι!

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Γεια κι απο μενα, πολυ πολυ διστακτικά!

 Σημερα εκανα 1ο υπέρηχο με έβγαλαν 5w 4d. Καρδούλα δεν ακούσαμε και μου ειπαν να ξανακλείσω ραντεβού σε μια εβδομαδα -δέκα μερες. Εχει ακουσει καποια καρδια ποτε;

Πητ 27/12.

Facebook δεν εχω.

Είναι πολύ νωρίς για καρδούλα! Είμαστε πολύ κοντά, εγώ 31/12  έχω Πητ. Σε ένα 10ημερο λογικά θα ακούσουμε καρδούλα, λίγο πριν λίγο μετά. Όλα σχετικά είναι, τίποτα δεν είναι ίδιο από εγκυμοσύνη σε εγκυμοσύνη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...