Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Soho24 είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Ναι είναι μια χαρά για 1η χοριακή 🤗 Εύχομαι καλό διπλασιασμό. Πότε θα επαναλάβεις? 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2020!!!!


Recommended Posts

22 ώρες πρίν, KATERINOYLA είπε:

ΚΑΝΤΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ...ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ...ΕΚΛΕΙΣΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΓΙΑ 9 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΑΛΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ .....ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ 

Κι εγω έκλεισα αυχενική μια εβδομαδα μετα απο σένα. Που θα την κανεις;

Just now, basoliakou είπε:

Γειά σας κορίτσια. Αν και είμαι στη 5η βδομάδα μάλλον θα προστεθώ στην ομάδα σας. Είμαι έγκυος σε δίδυμα. Το ένα όμως δεν ξέρουμε αν θα τα καταφέρει. Υπολογίζω να γεννήσω τον Δεκέμβριο λόγω προηγούμενης καισαρικής. Καλή εγκυμοσύνη σε όλες.

Μακάρι να πανε ολα κατ ευχήν κορίτσι μου και να προχωρήσουν κανονικά τα διδυμάκια σου!!! Την πεμπτη εβδομαδα ομως που εισαι δεν ειναι πολυ νωρίς για να εχετε τέτοιες επιφυλάξεις για το δεύτερο έμβρυο; Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Καντι είπε:

Κι εγω έκλεισα αυχενική μια εβδομαδα μετα απο σένα. Που θα την κανεις;

Μακάρι να πανε ολα κατ ευχήν κορίτσι μου και να προχωρήσουν κανονικά τα διδυμάκια σου!!! Την πεμπτη εβδομαδα ομως που εισαι δεν ειναι πολυ νωρίς για να εχετε τέτοιες επιφυλάξεις για το δεύτερο έμβρυο; Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!

Κοριτσια γιατί κλείσατε από τώρα την αυχενική ....εμένα μου είπε ο γιατρός οτι πρέπει να γίνει από 30/5 μέχρι 16/6 πρέπει να κλείσω από τώρα ραντεβού ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria95 είπε:

Κοριτσια γιατί κλείσατε από τώρα την αυχενική ....εμένα μου είπε ο γιατρός οτι πρέπει να γίνει από 30/5 μέχρι 16/6 πρέπει να κλείσω από τώρα ραντεβού ;

Άρα γύρω στις 7 του μήνα να την κλείσεις. Πήρα τηλεφωνο διερευνητικά να ρωτήσω τιμη και κάποιες άλλες λεπτομεριες που ηθελα και τους ειπα οτι ειναι να την κανω σε ενα μήνα και μου ειπε η γραμματέας το ραντεβού να το κλεισουμε απο τωρα. Οποτε το έκλεισα. Εσενα σε ποιον σε στέλνει ο γιατρος σου;


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Άρα γύρω στις 7 του μήνα να την κλείσεις. Πήρα τηλεφωνο διερευνητικά να ρωτήσω τιμη και κάποιες άλλες λεπτομεριες που ηθελα και τους ειπα οτι ειναι να την κανω σε ενα μήνα και μου ειπε η γραμματέας το ραντεβού να το κλεισουμε απο τωρα. Οποτε το έκλεισα. Εσενα σε ποιον σε στέλνει ο γιατρος σου;

Σην Σιώκου Αθηνα αν δεν κάνω λάθος ....άρα να κλείσω κ εγω αν είναι ....τι τιμή σου είπαν ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

18 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Κι εγω έκλεισα αυχενική μια εβδομαδα μετα απο σένα. Που θα την κανεις;

Μακάρι να πανε ολα κατ ευχήν κορίτσι μου και να προχωρήσουν κανονικά τα διδυμάκια σου!!! Την πεμπτη εβδομαδα ομως που εισαι δεν ειναι πολυ νωρίς για να εχετε τέτοιες επιφυλάξεις για το δεύτερο έμβρυο; Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!

Δεν ξέρω κάτι παραπάνω κορίτσι μου. Ότι μου είπε ο γιατρός σας έγραψα. Από βδομάδα θα έχω νέα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια. Με το καλο τα μωράκια σε ολες! Καλως εχόντων των πραγμάτων θα μαι και γω μανούλα Δεκεμβριου. Ημουν πάλι μανουλα Δεκεμβριου του 2018 και τωρα μετα απο 2 χρονια ξανα!  Δεν αλλαξα μηνα, αφου μου εκατσε καλα την πρωτη το παιζω safe χαχα. Να χουμε τελειομηνες εγκυμοσυνες ολες.

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια. Με το καλο τα μωράκια σε ολες! Καλως εχόντων των πραγμάτων θα μαι και γω μανούλα Δεκεμβριου. Ημουν πάλι μανουλα Δεκεμβριου του 2018 και τωρα μετα απο 2 χρονια ξανα!  Δεν αλλαξα μηνα, αφου μου εκατσε καλα την πρωτη το παιζω safe χαχα. Να χουμε τελειομηνες εγκυμοσυνες ολες.

Καλώς ήρθες κορίτσι στην παρέα μας!!!

ποσων εβδομάδων εισαι;


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nanoula90 είπε:

Ελααα διπλα διπλα ειμαστε χαχα. Κατι λιγες αναγουλες καπου καπου. Εσυ πως αισθανεσαι? 

Όχι δεν θα ελεγα οτι εχω, δυο φορές εκανα εμετό χωρις αναγούλα , την μια ήπια πορτοκαλάδα και με ανακάτωσε και την αλλη πηγα στο κρεωπολειο και εκανα αμάν να φτάσω σπίτι, να τα βγάλω.

Επισης εχει φουσκώσει η κοιλιά μου ενώ ειμαι με σαλάτες και κρέας για να μην ανεβαίνει το σάκχαρο.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Όχι δεν θα ελεγα οτι εχω, δυο φορές εκανα εμετό χωρις αναγούλα , την μια ήπια πορτοκαλάδα και με ανακάτωσε και την αλλη πηγα στο κρεωπολειο και εκανα αμάν να φτάσω σπίτι, να τα βγάλω.

Επισης εχει φουσκώσει η κοιλιά μου ενώ ειμαι με σαλάτες και κρέας για να μην ανεβαίνει το σάκχαρο.

Κ μενα εχει φουσκωσει, ειναι βεβαια και ορμονολογικο. Εχεις θεμα με σακχαρο γενικα? 

Ειχα διαβητη κυησης στην προηγουμενη εγκυμοσυνη και ηθελε λιγη προσοχη, αλλα μην το παρακανεις γενικα. Να τρως απο ολες τις τροφες, να προτιμας ολικης αλεσεως οπου μπορεις και συχνα γευματα. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...