Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Τρέμουλο χαμηλά στην κοιλιά


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Εχω μπει στον 4ο μηνα και απο την αρχή το βράδυ ή τα πρωινά νιώθω ενα τρέμουλο στην κοιλιά το οποίο κρατά πολύ λίγο κ μετα σταματα. Ο γιατρός μου είχε πει πως ειναι επειδή κρυώνω αλλα δεν είναι με τίποτα αυτο...Έχει συμβει σε καμια αυτο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Ρούλα Γ. είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εχω μπει στον 4ο μηνα και απο την αρχή το βράδυ ή τα πρωινά νιώθω ενα τρέμουλο στην κοιλιά το οποίο κρατά πολύ λίγο κ μετα σταματα. Ο γιατρός μου είχε πει πως ειναι επειδή κρυώνω αλλα δεν είναι με τίποτα αυτο...Έχει συμβει σε καμια αυτο;

Επειδη η αίσθηση είναι δύσκολο να περιγραφει, κ δ ειμαι σιγουρη ακριβώς το εννοείς. Μήπως άρχισες να νιώθεις το μωρο; εγω στο πρώτο στις αρχες ένιωθα σαν κτ να με περπαταει, η σαν μικρές φούσκες να σκάνε πιο μετα

Επισης καμια φορα ένιωθα σαν ρυθμικό χτύπημα στην κοιλια, σαν να ένιωθα λοξυγκα χαμηλά,αλλα ηταν οι φλεβες μου που χτυπούσαν χαμηλά, πάνε μεγάλες ποσότητες αίματος για να αιματωνεται η μητρα(μπορεί να μην το περιγράφω πολύ καλά, έχει περάσει καιρός που το είχα). 

(σε μεγαλύτερη ηλικία κύησης νιώθεις κ τον λοξυγκα του μωρου) 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ρούλα Γ. είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εχω μπει στον 4ο μηνα και απο την αρχή το βράδυ ή τα πρωινά νιώθω ενα τρέμουλο στην κοιλιά το οποίο κρατά πολύ λίγο κ μετα σταματα. Ο γιατρός μου είχε πει πως ειναι επειδή κρυώνω αλλα δεν είναι με τίποτα αυτο...Έχει συμβει σε καμια αυτο;

Έτσι κάπως σααααν τρέμουλο νιώθω εγώ το μωρό μου.. ή όπως ειπε η Βίκυ παραπάνω σαν φούσκες που σκάνε είτε πολλές μαζί που τότε μοιάζει με τρέμουλο ή μια μία πιο μεγάλες..κ ξέρω πλέον πως είναι σιγουρα αυτό γτ όσο περνούν οι μέρες το τρέμουλο δυναμώνει κ έχω φάει κ δυο-τρια καλά κλωτσιδακια κ ένα μάλιστα το ένα όταν μου έκανε υπέρηχο κ γιατρός κ γελάσαμε!!

Εγώ άρχισα να τον νιώθω ελαφριά από τη 15η εβδομάδα περίπου κ τώρα πλέον στη 18η το νιώθω καλά,κ μόλις κλωτσισε τώρα :-)

 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...