Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΚΑΝΩ ΑΓΟΡΕΣ & ΒΟΗΘΑΩ "ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ"


stelaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ www.hamogelo-eshop.gr

Aν ήξερα ότι το χαμογελο του παιδιού εχει και μπομπονιέρες σιγουρα θα τις επερνα απο εκει για την βαφτιση του γιού μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μα διαφήμιση κ το χαμόγελο του παιδιού?!:rolleyes:

:) οχι διαφήμιση τι εχω να κερδισω εγω?????

απλα το υποστηρίζω. Εκει που ειναι να τα αγορασεις απο καποιο καταστημα παρτα απο εκει αν θελεις δεν σου βαλαμε και το μαχαιρι στο λαιμο!

οτι μπορει κανεις να κανει για το καλο καποιων παιδιων:)

Επεξεργάστηκαν by stelaki
Link to comment
Share on other sites

:) οχι διαφήμιση τι εχω να κερδισω εγω?????

απλα το υποστηρίζω. Εκει που ειναι να τα αγορασεις απο καποιο καταστημα παρτα απο εκει αν θελεις δεν σου βαλαμε και το μαχαιρι στο λαιμο!

οτι μπορει κανεις να κανει για το καλο καποιων παιδιων:)

Και εσύ αν έψαχνες το φόρουμ θα έβλεπες ότι έχει αναφερθεί πολλές φορές το χαμόγελο δεν είναι κάτι άγνωστο σε μας που έχουμε παιδιά κ νοιαζόμαστε για τα παιδια κ πολλές το έχουν στηρίξει....αλλά εσύ αντιθέτως άνοιξες 2 θέματα για να μας δώσεις μόνο το site.... ;)


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Και εσύ αν έψαχνες το φόρουμ θα έβλεπες ότι έχει αναφερθεί πολλές φορές το χαμόγελο δεν είναι κάτι άγνωστο σε μας που έχουμε παιδιά κ νοιαζόμαστε για τα παιδια κ πολλές το έχουν στηρίξει....αλλά εσύ αντιθέτως άνοιξες 2 θέματα για να μας δώσεις μόνο το site.... ;)

ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΨΑΞΕΙ ΣΤΟ SITE www.hamogelo.gr NΑ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΛΛΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΜΑΣ....:)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...