Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ


zafiria

Recommended Posts

Μια φορά και έναν καιρό ζούσε μία πολύ όμορφη βασιλοπούλα σε έναν ψηλό, πολύ ψηλό πύργο....

1.jpg

Ήταν, όμως, πολύ μόνη και λυπημένη...

2.jpg

Για να μην νιώθει μοναξιά αποφάσισε να τραγουδήσει...

3.jpg

Το τραγούδι της, μια μέρα, άκουσε ένα πολύ όμορφο βασιλόπουλο....

4.jpg

Το βασιλόπουλο ήξερε πως ακριβώς θα βρισκόταν κοντά στην πεντάμορφη βασιλοπούλα γιατί όταν ήταν παιδί είχε διαβάσει ένα σωρό παραμύθια....θα σκαρφάλωνε...

5.jpg

Θέλετε και το παιδί σας να τα καταφέρει στη ζωή του, να σκαρφαλώσει στα πιο ψηλά βουνά ευτυχίας...και να γίνει ευτυχισμένο;

Ξέρω το μυστικό...

Διαβάστε μαζί, πολλά πολλά παραμύθια....

Εκτιμώ τη στήριξη σας στην αγάπη μου για τα παιδιά και το παιχνίδι. Αυτός είναι και ο λόγος που δημιούργησα το Παίζουμε μαζί. Ένα blog για όλους μας! paizoumemazi.blogspot.

Ελπίζω να το επισκεφτείτε και να ακούσω τη γνώμη σας. Αν δεν το έχετε ήδη κάνει, θα χαρώ να σας κερδίσω και να γίνετε αναγνώστες του Παίζουμε μαζί κάνοντάς μας Follow!

Πάντα χαμόγελα, πάντα ελπίδα και ζωή και παιχνίδι!

Ραφτοπούλου Ζέφη

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...