Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Έγινε αργά η εμφύτευση … συμβαίνει … μην ανησυχείς άδικα ! Ο θεός μαζί σου ! Να ριναι ευλογημένο ! Όλα καλα θα πάνε εχε πίστη ! 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

6 ώρες πρίν, Marialena123 είπε:

Τέλεια!Ναι καλά κάνατε…εγώ στην αρχή έλεγα θα κάνω δεύτερο μετά από χρόνια αλλά τώρα έχω αρχίσει κ το σκέφτομαι κ εγώ…εσυ δουλεύεις;

Οχι δ δουλευω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τέλεια με το καλό!!!!! Και εμένα έχει ξε πεταχτεί πολύ!! Είναι όνειρο!!! Ειδικά όταν γελάει δεν μπορώ λιώνω!!! Εμείς δεύτερο λέμε να αρχίσουμε προσπάθειες από Απρίλη 2022 και μετά.. Που να βγει το 2023 με το καλό!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Suzukaki υπεροχα τα νεα σου!!!! Με το καλο ολα εύχομαι κ να ειναι ακόμα καλύτερη η εγκυμοσύνη σου απο την προηγούμενη! Γερο πανω απ ολα κι εσείς ευτυχισμένοι ολη η οικογένεια! Φαντάζομαι το σοκ σου...θυμάμαι που μας ελεγες οταν πήγες που 40ισες στο γιατρό κ μας ελεγες τις ανησυχίες σου. Είδες; Η φύση ξέρει :)

Εμείς καλά είμαστε! Μεγαλώνει με ραγδαίους ρυθμούς, παιζουμε συνέχεια ,γελαμε, τραγουδάμε ολα τα ωραία που θα κάνετε όλες σας φαντάζομαι. 

Χάρηκα που ειδα νεα σας κ εύχομαι να ακούσουμε κ απο τα Αλλα τα κοριτσια νεα.  Τα φιλιά μου!:x


Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 23/9/2021 at 11:52 ΜΜ, Lottaki είπε:

@Suzukaki υπεροχα τα νεα σου!!!! Με το καλο ολα εύχομαι κ να ειναι ακόμα καλύτερη η εγκυμοσύνη σου απο την προηγούμενη! Γερο πανω απ ολα κι εσείς ευτυχισμένοι ολη η οικογένεια! Φαντάζομαι το σοκ σου...θυμάμαι που μας ελεγες οταν πήγες που 40ισες στο γιατρό κ μας ελεγες τις ανησυχίες σου. Είδες; Η φύση ξέρει :)

Εμείς καλά είμαστε! Μεγαλώνει με ραγδαίους ρυθμούς, παιζουμε συνέχεια ,γελαμε, τραγουδάμε ολα τα ωραία που θα κάνετε όλες σας φαντάζομαι. 

Χάρηκα που ειδα νεα σας κ εύχομαι να ακούσουμε κ απο τα Αλλα τα κοριτσια νεα.  Τα φιλιά μου!:x

Ευχαριστω παρα πολυυυ.ναι ψυχολογικα αν οι ορμονες δ με τσακισουν παλι οπως στην πρωτη εγκυμ θα μαι καλυτερα πιστευω δοτι εχω εμπειρια πλεον κ πολυ φρεσκια κιολας.ακομα σοκαρισμενη ειμαι....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
On 25/9/2021 at 3:27 ΜΜ, Suzukaki είπε:

Ευχαριστω παρα πολυυυ.ναι ψυχολογικα αν οι ορμονες δ με τσακισουν παλι οπως στην πρωτη εγκυμ θα μαι καλυτερα πιστευω δοτι εχω εμπειρια πλεον κ πολυ φρεσκια κιολας.ακομα σοκαρισμενη ειμαι....

Συγχαρητήρια!!!!! Τι ωραία νέα! Με το καλό το μωράκι σου!

Εμας ο μπόμπιρας έχει μεγαλώσει πολύ! Μπουσουλαει κ τριγυρνάει σε όλο το σπίτι κ περπατάει πλάγια σαν τον κάβουρα πιάνοντας τραπέζια κ ότι βρει. Νομίζω ότι τα κάνει όλα πιο γρήγορα από τα δίδυμα.

Μέχρι τώρα δούλευα από το σπίτι. Τώρα θα ξεκινήσω σιγά σιγά γραφείο κι έχω αγχωθει λίγο για το πώς θα τα καταφέρουν οι υπόλοιποι με το μπεμπουλη αλλά οκ!


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γειά σας!!! Πως είστε;;; πως τα πάτε με την διατροφή; γενικά έχω αμφιβολίες ότι τα κάνω καλά. Δεν δίνω στην μικρή κάτι στο χέρι να κρατάει και να μασουλαει. Εσείς γενικά πως το κάνετε για να μάθει να τρώει μόνο του το μωρό σας; 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κι εγώ νομίζω σε αυτό το κομμάτι έχω μείνει λίγο πίσω. Παρόλο που έχω αρχίσει κ του δίνω κομμάτια πχ ψωμι, μπανάνα,πατάτα θέλει να του τα δίνω στο στόμα. Αν του τα δώσω στο χέρι δεν ασχολείται να τα βάλει στόμα. Απλά τα πετάει στο πάτωμα .


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Κορίτσια μου καλησπέρα... θέλω τα φώτα σας σε όσες γεννήσανε στο ρεα... από την διαδικασία γέννησης τι χαρτιά χρειάζεται να έχουμε μαζί μας... κ που πρέπει να πάμε από υπηρεσίες??? Έχω αγχωθεί λιγάκι... αν κάποια μπορεί να με βοηθήσει αναλυτικά θα το εκτιμούσα...


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...