Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 7 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα!Μόλις γύρισα από την κλινική,σε δύο ώρες θα ξέρω το αποτέλεσμα.Εσυ πως είσαι ?

      Αγωνιώ με εσένα !!! Σου εύχομαι ολόψυχα μια τεράστια χοριακη !!!! Εγώ είμαι 6η ημέρα σήμερα …. Κάνω υπομονή κ προσπαθώ να είναι ήρεμη και αισιόδοξη !!!! Καλημέρα !

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.

Εμεις σε μια εβδομάδα γινόμαστε 4ων μηνών και είμαστε 6.250 και μάλλον θα ξεκινήσουμε φρουτόκρεμα.

Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια,

ποσες ώρες σας κοιμουντε τα μωράκια σας;

Εμενα 23:00-10:00 μετά θα ξανά κοιμηθείς κατά τις 12 για καμία ώρα και μετά για μεσημέρι 14:00-18:00 και πάλι καμία ώρα 20:00.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 28/4/2021 at 4:56 ΜΜ, Marialena123 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Εμεις σε μια εβδομάδα γινόμαστε 4ων μηνών και είμαστε 6.250 και μάλλον θα ξεκινήσουμε φρουτόκρεμα.

Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια,

ποσες ώρες σας κοιμουντε τα μωράκια σας;

Εμενα 23:00-10:00 μετά θα ξανά κοιμηθείς κατά τις 12 για καμία ώρα και μετά για μεσημέρι 14:00-18:00 και πάλι καμία ώρα 20:00.

Καλησπερα κ χρονια πολλα!!εμας δυστυχως δεν κοιμαται τοσο πολυ..ειδικα την μερα ενα μισαωρο. Τη νυχταθα ξυπνησει μια φορα..κ μετα το πρωι στις 7 με 8..

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Klegeo είπε:

Καλησπερα κ χρονια πολλα!!εμας δυστυχως δεν κοιμαται τοσο πολυ..ειδικα την μερα ενα μισαωρο. Τη νυχταθα ξυπνησει μια φορα..κ μετα το πρωι στις 7 με 8..

Δηλαδή για μεσημέρι δεν κοιμάταιΚαλη Ανάσταση!!!

Link to comment
Share on other sites

On 28/4/2021 at 4:56 ΜΜ, Marialena123 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Εμεις σε μια εβδομάδα γινόμαστε 4ων μηνών και είμαστε 6.250 και μάλλον θα ξεκινήσουμε φρουτόκρεμα.

Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια,

ποσες ώρες σας κοιμουντε τα μωράκια σας;

Εμενα 23:00-10:00 μετά θα ξανά κοιμηθείς κατά τις 12 για καμία ώρα και μετά για μεσημέρι 14:00-18:00 και πάλι καμία ώρα 20:00.

Χριστός Ανέστη! Τέλειο πρόγραμμα ύπνου!!! Εμάς ούτε καν δεν κοιμάται τόσες ώρες! Μέσα στη μέρα κοιμάται μόνο 3-4 σκόρπια 20 λεπτά και το βράδυ κοιμάται περίπου από 11 ως 8 το πρωί αλλά με τουλάχιστον 2-3 ξυπνήματα για φαγητό.


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χριστος Ανέστη κορίτσια, με υγεία κ χαρά σε όλες σας!!! Χαθήκαμε λιγο....πως είναι τα μωράκια σας; 

Εμείς μια χαρα, κοιμάται αρκετά το βράδυ, μονο αν κατι θέλει θα ξυπνήσει. Πχ αν δεν έχει ρευτει καλά ή θέλει κακα κ την πονάει η κοιλίτσα...Επίσης.....Τι ζέστη!!! Την εχω μονο με φανελάκι κ μπούτι εξω γιατι υπέφερε το καημένο. 

Περάσατε καλά το Πάσχα; μου λείψατε! 

Κοριτσια του fb Ολα καλα; Ολλανδέζα; Μύρινα; κορίτσι απο Αγγλία; Ρούλα;  πειτε  μας λιγο τα νεα σας. Φιλάκια πολλα 

  • Μου αρέσει 2

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 37 λεπτά , Lottaki είπε:

Χριστος Ανέστη κορίτσια, με υγεία κ χαρά σε όλες σας!!! Χαθήκαμε λιγο....πως είναι τα μωράκια σας; 

Εμείς μια χαρα, κοιμάται αρκετά το βράδυ, μονο αν κατι θέλει θα ξυπνήσει. Πχ αν δεν έχει ρευτει καλά ή θέλει κακα κ την πονάει η κοιλίτσα...Επίσης.....Τι ζέστη!!! Την εχω μονο με φανελάκι κ μπούτι εξω γιατι υπέφερε το καημένο. 

Περάσατε καλά το Πάσχα; μου λείψατε! 

Κοριτσια του fb Ολα καλα; Ολλανδέζα; Μύρινα; κορίτσι απο Αγγλία; Ρούλα;  πειτε  μας λιγο τα νεα σας. Φιλάκια πολλα 

Αληθώς Ανέστη με υγεία και ευτυχία Ωραιο Πάσχα για εμάς φέτος αφού είχαμε τα μωράκια μας.Ειχε πολυ ζέστη και εγω κάπως ετσι τν είχα τα φιλία μου σε όλες 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά!!!  Εμείς αύριο γινόμαστε 4 μηνών! Λέμε αγκου ουαου και γενικά κάνουμε φωνουλες! Το βράδυ κοιμούνται απ' τις 11 ως της 6, 6:30 το πρωί χωρίς ενδιάμεσα ξυπνήματα! Ανάμεσα στα γεύματα κοιμούνται σχεδόν ένα 2ωρο!!! Γενικά είναι πολύ ήσυχα!!! 

Πιάνουν μαλλιά τις μπλούζες μας αλλά ακόμα όχι κουδουνιστρες!! Κρατάνε το κεφαλάκι τους μόνα τους και το γυρνάνε αριστερά δεξιά και όταν είναι μπρούμυτα η μικρή σηκώνει το κεφάλι της μέχρι πάνω, ο μικρός όχι ακόμα! Αλλά κουνάνε τα ποδαράκια τους σαν να θέλουν να μπουσουλισουν...φυσικά δεν τα καταφέρνουν και θυμώνουν και κλαίνε!!! Έχουν πολύ πλάκα!!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 3/5/2021 at 3:53 ΜΜ, Lottaki είπε:

Χριστος Ανέστη κορίτσια, με υγεία κ χαρά σε όλες σας!!! Χαθήκαμε λιγο....πως είναι τα μωράκια σας; 

Εμείς μια χαρα, κοιμάται αρκετά το βράδυ, μονο αν κατι θέλει θα ξυπνήσει. Πχ αν δεν έχει ρευτει καλά ή θέλει κακα κ την πονάει η κοιλίτσα...Επίσης.....Τι ζέστη!!! Την εχω μονο με φανελάκι κ μπούτι εξω γιατι υπέφερε το καημένο. 

Περάσατε καλά το Πάσχα; μου λείψατε! 

Κοριτσια του fb Ολα καλα; Ολλανδέζα; Μύρινα; κορίτσι απο Αγγλία; Ρούλα;  πειτε  μας λιγο τα νεα σας. Φιλάκια πολλα 

Αληθώς Ανέστη! Καλά τα περάσαμε! Αν και θα προτιμούσα να είχαμε πάει στο χωριό αλλά τι να κάνουμε. Το μωράκι μια χαρά! Δεν είναι και πολύ του ύπνου. Το βράδυ ξυπνάει κάθε 2-3 ώρες για φαι. Αν κάνει κανένα τετράωρο κάνω το σταυρό μου. Τη μέρα επίσης συνεχίζει κ κοιμάται 20 λεπτά κ μισαωρα.  Λέει αγου,γελαει και είναι σχεδόν 6 κιλά!!!!!όλη μέρα καθομαι και τον χαζεύω κ τον απολαμβανω!!!!! Σε δύο βδομάδες ξεκινάω κ δουλεια . Ευτυχώς τηλεργασια αλλά κ πάλι θέλω να δω πως θα βγαίνει. Αυτά από μένα! :-)

  • Μου αρέσει 2

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι πολυ για τα νεα σας! Τι ωραία που πανε ολα καλά για τα μωράκια...εύχομαι έτσι να συνεχιστεί η ανάπτυξη τους με περισσότερο υπνο για όσες δεν τα καταφέρνουν σε αυτο κ οτι καλύτερο να συμβαίνει :)

  • Μου αρέσει 2

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Kκαλησπέρα σας κ Χρόνια Πολλά!

Εμεις σήμερα κάναμε το 3ο μας εμβολιο και είμαστε 6.420kg και 63 πόντους.

Ξεκιναμε κρέμα βανίλια και σε 10-15 ημέρες φρουτοκρεμα.

Θα ξεκινήσει κάποιο άλλο μωράκι κρεμουλα από αυτόν τον μήνα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


16 ώρες πρίν, Marialena123 είπε:

Kκαλησπέρα σας κ Χρόνια Πολλά!

Εμεις σήμερα κάναμε το 3ο μας εμβολιο και είμαστε 6.420kg και 63 πόντους.

Ξεκιναμε κρέμα βανίλια και σε 10-15 ημέρες φρουτοκρεμα.

Θα ξεκινήσει κάποιο άλλο μωράκι κρεμουλα από αυτόν τον μήνα;

Καλησπερα!!Χρονια πολλα!!εμεις θα ξεκινησουμε στους 5,5 μηνες;-)

πρίν από 3 λεπτά , Suzukaki είπε:

Γεια σας μανουλες τι κανετε;;να σας ρωτησω η περιοδος σας εχει επανλεθει;;αδιαθετησα πρωτη φορα 16 μαρτη κ απο τοτε  τπτ

Εγω οχι ακομα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Suzukaki είπε:

Γεια σας μανουλες τι κανετε;;να σας ρωτησω η περιοδος σας εχει επανλεθει;;αδιαθετησα πρωτη φορα 16 μαρτη κ απο τοτε  τπτ

Εμένα έχει έρθει κ μάλιστα μ έρχεται 2 φορές τον μηνα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...