Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Που είστε μέλλουσες μανούλες??? Ποιες έχουμε το μωράκι μας στην αρχή του χρόνου??? 

Είμαι 6 εβδομάδων! Θα κάνω το πρώτο ραντεβού σε 10 μέρες αλλά δεν ξέρουμε αν θα ακούσουμε καρδούλα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια!

Εγω είναι 6 εβδομάδων κ 2 ημερών!

Εχθες είχα το πρώτο ραντεβού.Ειδαμε το μωράκι μας!Αλλα μας είπε η γιατρός ότι μέχρι τις 12 εβδομάδες όλα μπορεί να συμβούν κ με φόβισε πολύ αυτό.Το ήξερα δηλαδή κ από πριν αλλά...

Γενικα έχω πολλές ανακατωσούρες...

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω καθόλου σναγουλες..μόνο το στήθος Μ είναι πρησμένο κ πονάει πολύ.ευχομαι κ στις τρεις μας τα καλύτερα...@marialena123 εσύ να κάνεις ότι μπορείς για να σαι καλα..να τρως καλά κτλ.. δυστυχώς αυτά τα πράγματα δεν περνάνε από το χέρι μας οπότε κάνε ότι περνάει τουλάχιστον κ υπομονή να περάσει ο καιρός!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!

Και εμένα με εχει φαέι το άγχος αν και δεν είναι η πρωτη μου εγκυμοσύνη...Αλλά η τρίτη. Έχω ένα γιο 7 χρονών και πέρσι είχα μία παλλίνδρομη τη 10η εβδομάδα. Τώρα είμαι 6 εβδομάδων και η γιατρός μου θα μας δεί πρώτη φορά στις 1/6.

Αχ πως περνάνε οι μέρες...

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giota2013 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Και εμένα με εχει φαέι το άγχος αν και δεν είναι η πρωτη μου εγκυμοσύνη...Αλλά η τρίτη. Έχω ένα γιο 7 χρονών και πέρσι είχα μία παλλίνδρομη τη 10η εβδομάδα. Τώρα είμαι 6 εβδομάδων και η γιατρός μου θα μας δεί πρώτη φορά στις 1/6.

Αχ πως περνάνε οι μέρες...

 

Γεια σου κοπέλα μου!Φαντασου έχεις τόσο άγχος εσυ που τα έχεις λίγο πολύ ξανά πέσει όλα αυτά...Λυπάμαι πολύ για την παλινδρόμηση που ειχες!Ελπιζω να μας βοηθήσει ο Θεός και η Παναγία και να πάνε όλα καλά σε όλες μας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!! Μπηκα να σας καλωσορισω που κάνατε ποδαρικό για τον νέο χρόνο!! Μανούλα Μαρτίου 2020 εδώ! Εύχομαι καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες σε όλες σας και γερά παιδακια!! Θετική σκέψη Και ξεκουραση!! Όλα θα πάνε Καλά!!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Giota2013 κ μένα δεν είναι η πρώτη μου.εχω ηδη ένα αγοράκι κ ήμουν κ εγω έγκυος πριν λίγους μήνες αλλά δεν προχώρησε η εγκυμοσύνη δυστυχώς.παντως είτε πρώτη είτε εκατοστή έχει το ίδιο για να μη πω  περισσότερο άγχος 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!! Κ εγώ βάσει του τεστ είμαι περίπου 6 εβδομάδων αλλά ούτε εγώ έχω ακούσει καρδούλα.. Στις 11/06 έχω το πρώτο ραντεβού! Είμαι πολύ χαρούμενη αλλά ταυτόχρονα αγχωμένη γιατί ακόμα είναι ρευστά όλα.. Αλλά πρέπει πάντα να σκεφτόμαστε θετικά!!

Οπότε εύχομαι σε όλες τα καλυτερα κ να κρατήσουν στην αγκαλίτσα τους ένα μικρούλι θαυματάκι :wub:

Ααα, κ είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη.. Κ μένα με έχει φάει η ανυπομονησία κ δεν περνάνε οι μέρες...

  • Μου αρέσει 2

S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια!!! Ευχομαι σε ολες τα καλυτερα..θα ηθελα μια μικρη βοηθεια..ποτε θεωρειτε καλυτερα να γινει η β χοριακη για να εχουμε σιγουρη απαντηση; γραφω εδω επειδη ειστε ηδη εγκυος αρα ξερετε κατι παραπανω..

Ευχαριστω εκ των προτερων!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Χρυ_καρ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη ,είχα πάει την μέρα που περίμενα περίοδο να κάνω τεστ Παπ ,το ανέφερα στο γιατρό κ μου είπε κάνε μια χοριακη..και έκανα κ βγήκε αρνητική.δεκα μέρες μετά πήγα να πάρω το τεστ μου κ του είπα ότι είμαι έγκυος.ειχα κάνει τεστ τρεις μέρες μετά κ βγήκε θετικο..αυτή τη φορά πάλι πήγα να κάνω τεστ μια μέρα πριν την περίοδο μου ,το είπα πάλι στο γιατρό -αλλος γιατρος- και ρώτησα αν δε μου ρθει αύριο να κάνω ένα τεστ..η απάντηση του ήταν περίμενε κ αν δε σ ρθει κάνε σε μια βδομάδα!χοριακη έκανα μόνη Μ μετά από 4 μερες αφού είχα ήδη κάνει ένα τεστ γιατί δε κρατήθηκα.οποτε καλό είναι γενικά να υπάρχουν λίγες μέρες με καθυστέρηση.. δεν νομίζω ότι έχει στάνταρ ιδανική μέρα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...