Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Χειρουργείο κιρσοκήλης!


Recommended Posts

Καλησπέρα !!!παρακολουθώ καιρό διάφορα θέματα  και επιτελους μπόρεσα να γραφτω...

Ηθελαν να ρωτησω εμπειρίες και γνώμες μετα απο το χειρουργείο κιρσοκήλη ς...δηλαδή αν είδατε διάφορα και υπήρχε εγκυμοσύνη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Χρυσάνθη είπε:

Καλησπέρα !!!παρακολουθώ καιρό διάφορα θέματα  και επιτελους μπόρεσα να γραφτω...

Ηθελαν να ρωτησω εμπειρίες και γνώμες μετα απο το χειρουργείο κιρσοκήλη ς...δηλαδή αν είδατε διάφορα και υπήρχε εγκυμοσύνη.

Γεια σου κορίτσι.εδω παρούσα!Ο άντρας μου έκανε χειρουργείο κιρσοκηλης.το ανακαλύψαμε Αφού προσπαθούσαμε 6 μήνες για μωρό χωρίς αποτέλεσμα.ειχε χάλια σπέρμα από όλες τις απόψεις.ο γιατρός μας συνέστησε χειρουργείο.ητανε 30 χρονών ο άντρας μου.οριακα δηλαδή.εκανε το χειρουργείο τον Οκτώβρη του 17.Ο γιατρός μας είπε ότι διαφορά θα δούμε μετά τον 1μιση με 2 χρόνια.οπως και έγινε.τον Οκτώβριο του 18 πήγαμε για εξωσωματική Αφού δεν είχαμε άλλη υπομονή να περιμένουμε να δούμε αποτέλεσμα απ το χειρουργείο..κάναμε λοιπόν την εξωσωματική και τον Δεκέμβριο του 18 έκανα εμβρυομεταφορα...απέτυχε...και δεν μου μείνανε και έμβρυα.και εκεί που είπαμε θα πάμε ξανά για εξωσωματική τον Μάρτιο του 19 έμεινα έγκυος φυσιολογικά.ακριβως πάνω στον 1μιση χρόνο από το χειρουργείο!!!Και τώρα έχω μια μπέμπα 6μιση μηνών που την λατρεύω!Σου εύχομαι τα καλύτερα και πάνω απ όλα Όχι άγχος!


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...