Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

νωρις για χοριακη?


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα, 

Είχα ελεύθερες επαφές με τον σύντροφο μου την 7η μέρα του κύκλου μου δύο μέρες δηλαδή μετά το τέλος της περιόδου μου. Τελευταία περίοδος 18/5. Έχω σχετικά σταθερό κύκλο 27-29 μέρες.  Στις 6/6 είχα για μιάμιση μέρα ελάχιστο αίμα. Επίσης έχω τα κλασσικά συμπτώματα περιόδου. Στις 8/6 έκανα β-χοριακή η οποία βγήκε αρνητική. Τι πιθανότητες υπάρχουν να ήταν πολύ νωρίς?

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, art art είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, 

Είχα ελεύθερες επαφές με τον σύντροφο μου την 7η μέρα του κύκλου μου δύο μέρες δηλαδή μετά το τέλος της περιόδου μου. Τελευταία περίοδος 18/5. Έχω σχετικά σταθερό κύκλο 27-29 μέρες.  Στις 6/6 είχα για μιάμιση μέρα ελάχιστο αίμα. Επίσης έχω τα κλασσικά συμπτώματα περιόδου. Στις 8/6 έκανα β-χοριακή η οποία βγήκε αρνητική. Τι πιθανότητες υπάρχουν να ήταν πολύ νωρίς?

 

Ναι ήταν πολύ νωρίς, γτ περίοδο περιμένεις σε 5-7μερες

Αν ήταν η μόνη επαφή, κ είχες μείνει εγκυος μπορεί κ να εδειχνε

Απλα με τον κύκλο σου γενικώς η 7η μέρα είναι οριακά να υπολογιστεί ως γονιμη

Link to comment
Share on other sites

Just now, art art είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, 

Είχα ελεύθερες επαφές με τον σύντροφο μου την 7η μέρα του κύκλου μου δύο μέρες δηλαδή μετά το τέλος της περιόδου μου. Τελευταία περίοδος 18/5. Έχω σχετικά σταθερό κύκλο 27-29 μέρες.  Στις 6/6 είχα για μιάμιση μέρα ελάχιστο αίμα. Επίσης έχω τα κλασσικά συμπτώματα περιόδου. Στις 8/6 έκανα β-χοριακή η οποία βγήκε αρνητική. Τι πιθανότητες υπάρχουν να ήταν πολύ νωρίς?

 

Αν ήθελες να μείνεις εγκυος 1 Ιουνίου πάνω κάτω έπρεπε να εχετε επαφές και για χοριακη να πας 15/6.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι στο πρόγραμμα μας μία εγκυμοσύνη. Έχουμε ελεύθερες επαφές τις θεωρητικά ακίνδυνες μέρες. Απλά αυτό το λίγο αίμα με ανησύχησε πολύ. Τι άλλο θα μπορούσε να είναι. Δεν μου έχει ξανασυμβεί ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Για ωορρηξία μου κάνει πιο πολύ πάρα αιμορραγία εμφύτευσης.απλα καθυστερημένη ωορρηξία για τα δεδομένα σου.αν είναι έτσι λογικά θα καθυστερήσει ελαφρώς και η περίοδος σου.παντως εγώ έχω πολύ συχνά αιματακι στις καλές μου ωορηξιες.και πάντα ανησυχούσα για πολύποδες κ αλλά κ πήγαινα γιατρό και μου λέγε ωορρηξία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...