Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλέ μόνο εγώ κρατιέται??? Β μόνη μου παρασπονδία είναι λίγα πατατάκια κάθε απόγευμα!!

Κράτα γερά για ολεσ μας :-)

Just now, Hope.2019 είπε:

Κοριτσια μου γενικά εσείς έχετε κανένα τραβηγματακι; Αυτές τις μέρες είχα ηρεμήσει εντελώς από πονάκια αλλά σήμερα νοιώθω ενα τραβηγματακι αριστερά χαμηλά. Είναι φυσιολογικό λέτε επειδή μεγαλώνει η μήτρα και το μωρό;

Καλά εγώ το μόνο που δεν τρώω είναι τα γλυκά γιατί με αηδιάζουν. Αν και πριν ήμουν γλυκατζου. Έχω όμως πολλές λιγούρες για αλμυρά και ειδικά οτιδήποτε σε πίτες..

Μήπως είναι έντερο; τοχω περάσει και εγώ και ήταν έντερο σε μένα

  • Χαχα 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Papaki@ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Είμαι παραλία στην ξαπλώστρα και σας διαβάζω και γελάω! Μέσα σε 10 λεπτά θέλω να τα φάω όλα!!! Χαχαχα 

Λοιπόν τα νέα μου, σήμερα πήγαμε πρώτη φορά στην γυναικολόγος μου την παλιά μου έκανε υπέρηχο από πάνω όχι μέσα, είδαμε τα μικρούλια μου που έχουν μεγαλώσει σε μια εβδομάδα και είναι σχεδόν 2 εκατοστά! Μου έγραψε τις εξετάσεις μου και κλείσαμε ραντεβού για την άλλη Παρασκευή, μου είπε να πηγαίνω κάθε βδομάδα να τα παρακολουθουμε μέχρι τον 3ο μήνα για να είμαι ήρεμη, έφυγα όντως χαλαρή! 

Αχ πολλα πολλά μπράβο παπάκι μου..τι ωραία νέα.. μεγάλωνουν τα μικρά παπάκια...!!!!

Τέλεια!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pineapple είπε:

Αχ κορίτσια μου μου ανοίγετε την όρεξη με αυτά που γράφετε!!! Η αλήθεια είναι από πριν την έμβρυο μεταφορά ο ενδοκρινολόγος που είχε πει να προσέχω πολύ την διατροφή μου,κυρίως τα γλυκά και τους υδατάνθρακες,και όσο μπορώ προσπαθώ να το τηρώ ( με κάποιες εξαιρέσεις βέβαια κάποιες φορές). Εσάς ο γυναικολόγος σας, σας ζήτησε καμπύλη σακχάρου από τόσο νωρίς?? Εμένα ναι, καμπύλη με 50γρ γλυκόζη,τη μικρή καμπύλη δηλαδή, η οποία παρόλο που βγήκε καλή μου λέει πάλι να προσέχω!! Ουφφφ....

Εγώ επειδή έχω θέμα με τον θυροειδή πήγα την προηγούμενη βδομάδα στον ενδοκρινολόγο αλλά με βαση στις εξετάσεις που είχα κάνει (Προγεννητικό) Δεν μου είπε κάτι για καμπύλη Ζαχάρου ίσως γιατί δεν είχα πρόβλημα! Ίσως εσένα βλέπουν κάτι

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Κράτα γερά για ολεσ μας :-)

Μήπως είναι έντερο; τοχω περάσει και εγώ και ήταν έντερο σε μένα

Χμμμμ τώρα που το λες πιθανό.. είχα και ευερέθιστο έντερο  εδώ και χρόνια.. μπορεί δεν το σκέφτηκα. Πάντως είναι μια ήπια ενόχληση... Όχι κάτι έντονο..


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Τουτουνι μου μαζί κρατιομαστε. Είμαι στρατιώτης.. Έχω φάει μόνο ένα παγωτό από τη μέρα που μαθα για την εγκυμοσύνη. Ούτε αλάτι ούτε ζάχαρη τίποτα. 

Έτσι κ εγώ ..Ούτε αλάτι ούτε ζάχαρη..μισή κασεροπιτα πριν 3 μέρες...Αυτό έχω κάνει μόνο κακό...!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Papaki@ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Είμαι παραλία στην ξαπλώστρα και σας διαβάζω και γελάω! Μέσα σε 10 λεπτά θέλω να τα φάω όλα!!! Χαχαχα 

Λοιπόν τα νέα μου, σήμερα πήγαμε πρώτη φορά στην γυναικολόγος μου την παλιά μου έκανε υπέρηχο από πάνω όχι μέσα, είδαμε τα μικρούλια μου που έχουν μεγαλώσει σε μια εβδομάδα και είναι σχεδόν 2 εκατοστά! Μου έγραψε τις εξετάσεις μου και κλείσαμε ραντεβού για την άλλη Παρασκευή, μου είπε να πηγαίνω κάθε βδομάδα να τα παρακολουθουμε μέχρι τον 3ο μήνα για να είμαι ήρεμη, έφυγα όντως χαλαρή! 

Τέλεια νέα κορίτσι μου! Τώρα ξεκουράσου και άραξε ήρεμη στην ξαπλώστρα!! Φιλιά

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Είμαι παραλία στην ξαπλώστρα και σας διαβάζω και γελάω! Μέσα σε 10 λεπτά θέλω να τα φάω όλα!!! Χαχαχα 

Λοιπόν τα νέα μου, σήμερα πήγαμε πρώτη φορά στην γυναικολόγος μου την παλιά μου έκανε υπέρηχο από πάνω όχι μέσα, είδαμε τα μικρούλια μου που έχουν μεγαλώσει σε μια εβδομάδα και είναι σχεδόν 2 εκατοστά! Μου έγραψε τις εξετάσεις μου και κλείσαμε ραντεβού για την άλλη Παρασκευή, μου είπε να πηγαίνω κάθε βδομάδα να τα παρακολουθουμε μέχρι τον 3ο μήνα για να είμαι ήρεμη, έφυγα όντως χαλαρή! 

Μπράβο παπάκι μου, αχ να ηρεμήσεις και εσύ!!!! 

Just now, Hope.2019 είπε:

Χμμμμ τώρα που το λες πιθανό.. είχα και ευερέθιστο έντερο  εδώ και χρόνια.. μπορεί δεν το σκέφτηκα. Πάντως είναι μια ήπια ενόχληση... Όχι κάτι έντονο..

Και εγώ το ίδιο, μια ενόχληση είχα, απλά μου έκανε εντύπωση που ήτανε αριστερά ή δεξιά και όχι στο κέντρο όπως οι άλλοι πόνοι που έχω. Ενεργήθηκα και τσουπ έφυγαν τα πονάκια

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Είμαι παραλία στην ξαπλώστρα και σας διαβάζω και γελάω! Μέσα σε 10 λεπτά θέλω να τα φάω όλα!!! Χαχαχα 

Λοιπόν τα νέα μου, σήμερα πήγαμε πρώτη φορά στην γυναικολόγος μου την παλιά μου έκανε υπέρηχο από πάνω όχι μέσα, είδαμε τα μικρούλια μου που έχουν μεγαλώσει σε μια εβδομάδα και είναι σχεδόν 2 εκατοστά! Μου έγραψε τις εξετάσεις μου και κλείσαμε ραντεβού για την άλλη Παρασκευή, μου είπε να πηγαίνω κάθε βδομάδα να τα παρακολουθουμε μέχρι τον 3ο μήνα για να είμαι ήρεμη, έφυγα όντως χαλαρή! 

Μπραβο κορίτσι,τελεια!Αντε να παμε κι εμεις να ηρεμησουμε,την επόμενη βδομαδα.

Κοριτσια,ερωτηση,οποια θελει να απαντησει.Οι γιατροι σας τι σας χρεωνουν καθε φορά που πατε για παρακολουθηση?

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Είμαι παραλία στην ξαπλώστρα και σας διαβάζω και γελάω! Μέσα σε 10 λεπτά θέλω να τα φάω όλα!!! Χαχαχα 

Λοιπόν τα νέα μου, σήμερα πήγαμε πρώτη φορά στην γυναικολόγος μου την παλιά μου έκανε υπέρηχο από πάνω όχι μέσα, είδαμε τα μικρούλια μου που έχουν μεγαλώσει σε μια εβδομάδα και είναι σχεδόν 2 εκατοστά! Μου έγραψε τις εξετάσεις μου και κλείσαμε ραντεβού για την άλλη Παρασκευή, μου είπε να πηγαίνω κάθε βδομάδα να τα παρακολουθουμε μέχρι τον 3ο μήνα για να είμαι ήρεμη, έφυγα όντως χαλαρή! 

Τέλεια τα νέα σου παπάκι μου... Αντε τώρα θα ηρεμήσεις.. ❤️

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Έτσι κ εγώ ..Ούτε αλάτι ούτε ζάχαρη..μισή κασεροπιτα πριν 3 μέρες...Αυτό έχω κάνει μόνο κακό...!!!!

Νατασσάκι ωραία η Ιδέα σου για κασερόπιτα αυτή θα χτυπήσω αύριο :-P

  • Χαχα 2

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, natassaki2006 είπε:

Έτσι κ εγώ ..Ούτε αλάτι ούτε ζάχαρη..μισή κασεροπιτα πριν 3 μέρες...Αυτό έχω κάνει μόνο κακό...!!!!

Μία χαρα και συ στο κλαμπ που κρατιομαστε χάχα... Ένα παγωτάκι έφαγα και το μετάνιωσα γιατί με πιασε αναγούλα... 

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Μπραβο κορίτσι,τελεια!Αντε να παμε κι εμεις να ηρεμησουμε,την επόμενη βδομαδα.

Κοριτσια,ερωτηση,οποια θελει να απαντησει.Οι γιατροι σας τι σας χρεωνουν καθε φορά που πατε για παρακολουθηση?

Με εμένα το έκλεισε το μαγαζί.....3 φορές πήγα για καρδιά δεν έπαιρνε με τίποτα μέχρι να ακουσουμε. Όταν ακούσαμε την 3η φορά είπε τώρα οκ. Ήταν 100€. Μετά από 15 ημέρες που ξαναπήγα πάλι τίποτα! Μου είπε μόνο στην αυχενική τώρα.


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Νατασσάκι ωραία η Ιδέα σου για κασερόπιτα αυτή θα χτυπήσω αύριο :-P

Χαχαχα....

Θυμάμαι στο γιο μου κορίτσια από την αρχή που ήμουν κ εγκύος παρέα με την αδερφή μου..Κάθε πρωί μα κάθε πρωί για πολλούς μήνες τσάκισαμε τυρόπιτα με Μίλκο.φωναζε ο γιατρός ειχαμε τον ιδιο αλλα εμεις εκει..!!

Ακόμα τα λέμε κ γελάμε.απο συγκεκριμένο μαγαζί εννοείται...!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Χαχαχα....

Θυμάμαι στο γιο μου κορίτσια από την αρχή που ήμουν κ εγκύος παρέα με την αδερφή μου..Κάθε πρωί μα κάθε πρωί για πολλούς μήνες τσάκισαμε τυρόπιτα με Μίλκο.φωναζε ο γιατρός ειχαμε τον ιδιο αλλα εμεις εκει..!!

Ακόμα τα λέμε κ γελάμε.απο συγκεκριμένο μαγαζί εννοείται...!!!

Πάντα Στο ίδιο μαγαζί! σταθερή αξία! τι; να πειραματιστείς και να μην είναι καλή τυρόπιτα; τζάμπα θερμίδες και παρακμή :-)

Ορίστε, μια χαρά άντρακλα έχεις μεγαλώσει και εγώ Θα βαδίζω στα χνάρια σου με τυρόπιτες, μαζί σου!!!

σας φιλώ προς το Παρόν πάω για περπάτημα μπας και κάψω τίποτα :-)

  • Χαχα 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Πάντα Στο ίδιο μαγαζί! σταθερή αξία! τι; να πειραματιστείς και να μην είναι καλή τυρόπιτα; τζάμπα θερμίδες και παρακμή :-)

Ορίστε, μια χαρά άντρακλα έχεις μεγαλώσει και εγώ με τυρόπιτες, μαζί σου!!!

σας φιλώ προς το Παρόν πάω για περπάτημα μπας και κάψω τίποτα :-)

Χαχαχαχα...Έτσι κάναμε κ εμείς...Αφού περιδρομιαζαμε μετά περπατήσαμε....

Μπουχαχα....δώσε πόνο....!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...