Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Απλά το καλοκαίρι πιστεύω δεν είναι τόσο καλή περίοδος με ζεστη κλπ άντε να δούμε

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Hope.2019 είπε:

Όντως έχουμε πονακια λέμε γιατί εχω μήπως γίνεται κάτι κακό; Δεν έχουμε λέμε γιατί σταμάτησαν! Μια παράνοια! Χαχα

Δεν ήξερα ότι μπορεί να έχουμε ενόχληση και μόνο από τη μια πλευρά.. νόμιζα μόνο κέντρο.. παράνοια εντελώς ! 

Κοριτσια σας θαυμάζω που κρατιεστε.  Εγώ αν δεν φάω καλά ξυπνάω το βράδυ και κάνω επιδρομή στο ψυγείο.  Αν και αυτές τις μέρες με ενοχλεί κάπως το στομάχι μου..

Δεν πειράζει, αν έτσι νιώθεις καλύτερα έτσι να κάνεις!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι ήθελα και μπήκα, πάλι πείνασα! Όσο για τα τελευταία οχυρά, να σας δω σε λίγες μέρες, με το ένα χέρι την τυρόπιτα και το άλλο τη νουκρέμα.

@Joka συντρόφισσα εγώ δίνω 20€ το ραντεβού. Νομίζω είναι πολυυυυ κομπλέ.

@Papaki@ μεγαλώνουν τα παπίνια σου ❤️ Τέλεια που θα κάνεις κάθε εβδομάδα!!

 

 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Είμαι παραλία στην ξαπλώστρα και σας διαβάζω και γελάω! Μέσα σε 10 λεπτά θέλω να τα φάω όλα!!! Χαχαχα 

Λοιπόν τα νέα μου, σήμερα πήγαμε πρώτη φορά στην γυναικολόγος μου την παλιά μου έκανε υπέρηχο από πάνω όχι μέσα, είδαμε τα μικρούλια μου που έχουν μεγαλώσει σε μια εβδομάδα και είναι σχεδόν 2 εκατοστά! Μου έγραψε τις εξετάσεις μου και κλείσαμε ραντεβού για την άλλη Παρασκευή, μου είπε να πηγαίνω κάθε βδομάδα να τα παρακολουθουμε μέχρι τον 3ο μήνα για να είμαι ήρεμη, έφυγα όντως χαλαρή! 

Μπράβο παπάκι μου!!! Υπέροχα τα νεακια σου!!! Πολύ καλά κάνεις να πηγαίνεις να κοιτάς τα παπάκια σου συχνά για να μην έχεις αγωνία!

Just now, Renaki80 είπε:

Με εμένα το έκλεισε το μαγαζί.....3 φορές πήγα για καρδιά δεν έπαιρνε με τίποτα μέχρι να ακουσουμε. Όταν ακούσαμε την 3η φορά είπε τώρα οκ. Ήταν 100€. Μετά από 15 ημέρες που ξαναπήγα πάλι τίποτα! Μου είπε μόνο στην αυχενική τώρα.

Εμ...στα πήρε όλα μαζί...εμένα μου παίρνει 40ε την επισκεψη!  Αλλά δεν με θέλει κάθε βδομάδα τώρα θα ξαναπάω στις 27...

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Μπραβο κορίτσι,τελεια!Αντε να παμε κι εμεις να ηρεμησουμε,την επόμενη βδομαδα.

Κοριτσια,ερωτηση,οποια θελει να απαντησει.Οι γιατροι σας τι σας χρεωνουν καθε φορά που πατε για παρακολουθηση?

Και μένα 20 ευρω μου παίρνει... Αλλά όχι πάντα. Την προηγούμενη φορά δεν μου πήρε τίποτα γιατί του πήγα φανουροπιτα χαχαχα

  • Χαχα 3

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Joka said:

Το υποψιαζομουνα,αλλα τωρα πειστηκα.Εγω δινω 50 ευρω καθε φορα,πολλά είναι ρε γαμ@το.......

Εγώ δίνω 70 τη μια φορά και την επόμενη σε 2 βδομαδες που ξαναπάω 10... αρα μέσο όρο πες 40. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Το υποψιαζομουνα,αλλα τωρα πειστηκα.Εγω δινω 50 ευρω καθε φορα,πολλά είναι ρε γαμ@το.......

Κ εγω 40 ανα 2 εβδομάδες που παω,  αλλα εξάλλου αφου να ειμαστε καλα κ φτασουμε στο τελος,  απο το συνολικο ποσό που θα επαιρνε για τη γεννα, θα αφαιρεθουν οσα δινουμε στις επισκεψεις,  αρα ειναι σαν να τα δινουμε λιγα λιγα,  γιατι ανοιξαμε καρτελα κ τα σημειωνουμε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Κ εγω 40 ανα 2 εβδομάδες που παω,  αλλα εξάλλου αφου να ειμαστε καλα κ φτασουμε στο τελος,  απο το συνολικο ποσό που θα επαιρνε για τη γεννα, θα αφαιρεθουν οσα δινουμε στις επισκεψεις,  αρα ειναι σαν να τα δινουμε λιγα λιγα,  γιατι ανοιξαμε καρτελα κ τα σημειωνουμε

Εμενα δε θ αφαιρεθουν και θελει κ πολλά για τη γεννα,τελοσπαντων...θα δω...αν και μεχρι το τελος του τριμηνου πρεπει ν αποφασισω.Δελεαζομαι πολυ και για το Ελενα....

  • Μπερδεμένη/-ος 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Μπραβο κορίτσι,τελεια!Αντε να παμε κι εμεις να ηρεμησουμε,την επόμενη βδομαδα.

Κοριτσια,ερωτηση,οποια θελει να απαντησει.Οι γιατροι σας τι σας χρεωνουν καθε φορά που πατε για παρακολουθηση?

Ο εξωσωματικος δεν μου έπαιρνε χρήματα μέχρι την καρδούλα, τώρα η γυναικολόγος μου είπε 40€ τον μήνα όσες φορές και να πάω 

  • Μου αρέσει 3

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλέ μόνο εγώ κρατιέται??? Β μόνη μου παρασπονδία είναι λίγα πατατάκια κάθε απόγευμα!!

Έφαγα και εγώ 10 πατατακια σήμεραααα

Just now, Papaki@ είπε:

Ο εξωσωματικος δεν μου έπαιρνε χρήματα μέχρι την καρδούλα, τώρα η γυναικολόγος μου είπε 40€ τον μήνα όσες φορές και να πάω 

Ας μην μιλήσω για τον δικό μου εξωσωματικο πόσα παίρνει για τους υπέρηχους..

Εγώ παιδιά 80 ευρώ στον εξωσωματικο κάθε φορά που πάω για υπέρηχο ..από 120 αρχική!!!

Ο γιατρός που πήγα χθες για υπέρηχο μου πήρε 50 και χωρίς φωτογραφία κιόλας.

  • Μπερδεμένη/-ος 1
  • Λυπημένη/-ος 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Efinikolaou είπε:

Έφαγα και εγώ 10 πατατακια σήμεραααα

Ας μην μιλήσω για τον δικό μου εξωσωματικο πόσα παίρνει για τους υπέρηχους..

Εγώ παιδιά 80 ευρώ στον εξωσωματικο κάθε φορά που πάω για υπέρηχο ..από 120 αρχική!!!

Ο γιατρός που πήγα χθες για υπέρηχο μου πήρε 50 και χωρίς φωτογραφία κιόλας.

Σώπα ρε φίλη...άκου 80€!! Και ο άλλος.. μα καλά δε σου έδωσε τον υπέρηχο? Τσιγκουνιά στο μελάνι? Εμένα μου είπε να τους βάζω σε έναν φάκελο που μου έδωσε και να τον παίρνω κάθε φορά μαζί μου στην εξέταση για να τον τσεκάρει. Μήπως να ψάξεις για κανέναν άλλο..?


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Εμενα δε θ αφαιρεθουν και θελει κ πολλά για τη γεννα,τελοσπαντων...θα δω...αν και μεχρι το τελος του τριμηνου πρεπει ν αποφασισω.Δελεαζομαι πολυ και για το Ελενα....

Αλήθεια τωρα;;  το ποσο είναι ενα εφόσον σε αναλαμβάνει,  τι άλλο οι επισκέψεις αλλο η γεννα..  Βέβαια οκ μεγαλουτσικο στο τελος το ποσο,  δεν λεω, αλλα προβλεπομενο για αυτο κ λεω ας φευγουν λιγα λιγα.  Μερικοι δεν ξερουν τι ζητανε,  τα εχουν εμπορευματοποιησει ολα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Έφαγα και εγώ 10 πατατακια σήμεραααα

Ας μην μιλήσω για τον δικό μου εξωσωματικο πόσα παίρνει για τους υπέρηχους..

Εγώ παιδιά 80 ευρώ στον εξωσωματικο κάθε φορά που πάω για υπέρηχο ..από 120 αρχική!!!

Ο γιατρός που πήγα χθες για υπέρηχο μου πήρε 50 και χωρίς φωτογραφία κιόλας.

Και εγω τρωω πατατακια ανα 3 μερες στανταρ και pretzel salinis γιατί αποφευγω τη γλουτενη, τι να τρωω πια; ποσους υπερηχους θα κανεις πριν την αυχενικη; Εμενα μου ειπανε δεν χρεωνουν τον πρωτο που θα κανω τη δευτερα και 120€ τον επομενο(μετα απο 15 μερες)και μετα αυχενική..

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Εμενα δε θ αφαιρεθουν και θελει κ πολλά για τη γεννα,τελοσπαντων...θα δω...αν και μεχρι το τελος του τριμηνου πρεπει ν αποφασισω.Δελεαζομαι πολυ και για το Ελενα....

Εμένα με βλέπει στα απογευματινά όπου πληρώνεις ανάλογα με τη θέση που έχει ο γιατρός σου οπότε δίνω 48€ τη φορά. Υπάρχουν όμως κ γιατροί στο Έλενα που σε βλέπουν δωρεάν στα πρωινά. Η συχνότητα τώρα είναι 1 φορά τον μήνα αλλά σκέψου αφού θα κάνω αυχενική δεν θα με δει αυτόν τον μήνα μου είπε ξανά Αύγουστο..


Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Σώπα ρε φίλη...άκου 80€!! Και ο άλλος.. μα καλά δε σου έδωσε τον υπέρηχο? Τσιγκουνιά στο μελάνι? Εμένα μου είπε να τους βάζω σε έναν φάκελο που μου έδωσε και να τον παίρνω κάθε φορά μαζί μου στην εξέταση για να τον τσεκάρει. Μήπως να ψάξεις για κανέναν άλλο..?

Καλε Ναι ήδη ψάχνω!!!!! Έχω Τετάρτη ραντεβού με έναν και ο επόμενος είναι ένας που μου προτείνει μια κοπέλα από εδώ...

Just now, Nephelie είπε:

Και εγω τρωω πατατακια ανα 3 μερες στανταρ και pretzel salinis γιατί αποφευγω τη γλουτενη, τι να τρωω πια; ποσους υπερηχους θα κανεις πριν την αυχενικη; Εμενα μου ειπανε δεν χρεωνουν τον πρωτο που θα κανω τη δευτερα και 120€ τον επομενο(μετα απο 15 μερες)και μετα αυχενική..

120 και εσύ?Στον παντο είσαι?

Κορίτσια έφαγα μια σακούλα πατατακια...


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...