Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Smile91 είπε:

Καλημερα μελλοντικές μανούλες  Μπήκα να διαβάσω μήπως έπαθε καμία αυτό που μ συνεβει χθες και διαπίστωσα πως και άλλες μανούλες είχαν τέτοιο συμβάν ,χθες το απόγευμα έπαθα και εγώ ένα μεγάλο σοκ όταν πήγα τουαλέτα είδα αίμα κόκκινο  και αρκετό ,από χθες το πρωί ταλαιπωρούμε με εμετούς και αναγούλες .Σήμερα το πρωί είχα μόνο καφέ καθόλου κόκκινο ζωηρό αίμα ! Αλλά αναγούλα πολύ . Ο γιατρός μ είπε να κόψω το Σαλοσπίρ έκανα χοριακη σήμερα (να είναι καλά ο μικροβιολόγος που ήρθε σπίτι γιατί εγώ δεν μπορώ να κουνηθώ από την ζάλη ) θα κάνω και αύριο και θα πάω να με δει ο γιατρός . Την προηγούμενη Τετάρτη είδαμε μόνο σάκο στον υπέρηχο και μ είπε ότι ήταν νωρίς για να δούμε κάτι παραπάνω ! Μου δώσατε ελπίδες ότι όλα θα πάνε καλά μέσα από τις δικές σας εμπειριες !

Εγώ κορίτσι μου ειμαι ακριβώς σαν εσένα.. πήγα την εβδομάδα όταν ήμουν 5+4 είδα μόνο μεγάλο σάκο κ όχι καρδιά.. το βράδυ είχα κατακόκκινο αιμα..Αλλά τρεις μέρες μετά δεν ξαναείδα..Τώρα έχω υπέρηχο την Τρίτη κ η αγωνία μου δε περιγράφεται γτ φοβάμαι πολύ.

Πόσο είσαι εσύ κοριτσάκι μου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 ώρες πρίν, Geonutr-mama είπε:

Μη μιλάτε για μπόι στην ψηλή... Χαχααχ

1.54 με το ζόρι κ 64 κιλά. Βαρελάκι όλε! 

Κοντουλα αλλά θαυματουργή χαχαχαχα

Φίλη μου καλημέρα. Και εγώ πρώτο μπόι σαν εσένα χαχαχα!!! Δεν πειράζει έχουμε και εμείς την χάρη μας!!! Από κιλά ήμουν 52,5 και τώρα έχω φτάσει 50,5  Μινιατούρα με λίγα λόγια χαχαχα 

8 ώρες πρίν, Balloo είπε:

Ένα έχω βρε φίλη!! Χαχαχα! Αλλά με τόσες διδυμομάνες(φτου σκόρδα) λογικό να χάσουμε τη μπάλα! 

Καλώς όρισες στην ομάδα και συγχαρητήριααααααα!! Να έχεις μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη ❤️

Κι εγώ στις 27!! Και δε περνούν οι μέρες οι ριμάδες..!!

Εγώ καλύτερα να μη μιλήσω για μπόι γιατί μετά δε θα με παίζεται.

Καλημέρα @Balloo σ'ευχαριστώ πολύ . Καλώς σας βρήκα.  Αμήν Παναγία μου για όλες μας!!! Και καλό μπανάκι σήμερα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Εγώ κορίτσι μου ειμαι ακριβώς σαν εσένα.. πήγα την εβδομάδα όταν ήμουν 5+4 είδα μόνο μεγάλο σάκο κ όχι καρδιά.. το βράδυ είχα κατακόκκινο αιμα..Αλλά τρεις μέρες μετά δεν ξαναείδα..Τώρα έχω υπέρηχο την Τρίτη κ η αγωνία μου δε περιγράφεται γτ φοβάμαι πολύ.

Πόσο είσαι εσύ κοριτσάκι μου?

@natassaki2006 σήμερα 5 +1  ,υπέρηχο έχω κανονικά την Τετάρτη αλλά θα πάω αύριο να με δει τελικα . Φοβάμαι πολύ και εγώ για το τι θα μου πει !

Link to comment
Share on other sites

Σας στέλνω την όμορφη και καλοκαιρινή καλημέρα μου από την παραλία!

διαβάζω τα σχόλια σας και βλέπω ότι είστε σε καλό δρόμο με τις τυρόπιτες :-P Και έχω ρίξει πολύ γέλιο. 

τουτουνάκι όλα καλά σήμερα έ;;; Σε εμένα έχει φανεί 3 φορές καφέ και τελικά όλα καλά! Μην ανησυχείς

Με το καλό αυτή η εβδομάδα που ερχεται με τους υπερήχους σας! ΘΑ διαβάζω τα νέα σας! Το 1,58 σας στέλνει τα φιλιά της :-P 

 

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 4

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renaki80 είπε:

Σας στέλνω την όμορφη και καλοκαιρινή καλημέρα μου από την παραλία!

διαβάζω τα σχόλια σας και βλέπω ότι είστε σε καλό δρόμο με τις τυρόπιτες :-P Και έχω ρίξει πολύ γέλιο. 

τουτουνάκι όλα καλά σήμερα έ;;; Σε εμένα έχει φανεί 3 φορές καφέ και τελικά όλα καλά! Μην ανησυχείς

Με το καλό αυτή η εβδομάδα που ερχεται με τους υπερήχους σας! ΘΑ διαβάζω τα νέα σας! Το 1,58 σας στέλνει τα φιλιά της :-P 

 

Παντως πλακα πλάκα αν μαζευτούμε όλες οι (διμετρες) κατεβάζουμε 11αδα στο μπάσκετ.... Χαχαχα

  • Χαχα 5

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile91 είπε:

@natassaki2006 σήμερα 5 +1  ,υπέρηχο έχω κανονικά την Τετάρτη αλλά θα πάω αύριο να με δει τελικα . Φοβάμαι πολύ και εγώ για το τι θα μου πει !

Σε νιώθω τόσο πολύ...Εγώ από τη στεναχώρια μου είχα το αίμα...προσπάθησε όσο μπορείς να είσαι ήρεμη.. με βοήθησαν πολύ τα κορίτσια μου εδώ μέσα...!!!

Έχε πίστη στο μπεμπακι σου...!!

Ότι θέλεις μας λες..!

Just now, Ladybag20 είπε:

@natassaki2006  μου καλημέρα. Μια χαρά τα συμπτώματα σου!!! Όλα μου ακούγονται πολύ θετικά!

Καλημέρα καλή μου...μακάρι να είναι για καλο...!!!Τι να πω...Όσο φτάνει η τρίτη τόσο αγχώνομαι...!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 said:

Παντως πλακα πλάκα αν μαζευτούμε όλες οι (διμετρες) κατεβάζουμε 11αδα στο μπάσκετ.... Χαχαχα

Πλάκα πλάκα εκτός από τη @Balloo οι άλλες όχι για μπάσκετ ... για ποδοσφαίρου είμαστε (και το λέω εγώ που έπαιζα χρόνια μπάσκετ) χαχαχα

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, natassaki2006 είπε:

Σε νιώθω τόσο πολύ...Εγώ από τη στεναχώρια μου είχα το αίμα...προσπάθησε όσο μπορείς να είσαι ήρεμη.. με βοήθησαν πολύ τα κορίτσια μου εδώ μέσα...!!!

Έχε πίστη στο μπεμπακι σου...!!

Ότι θέλεις μας λες..!

Καλημέρα καλή μου...μακάρι να είναι για καλο...!!!Τι να πω...Όσο φτάνει η τρίτη τόσο αγχώνομαι...!!!!

Το ξέρουμε όλες ότι το άγχος δεν είναι σύμμαχος μας.  Όσο μπορείς πάρε βαθιές ανάσες για χαλάρωση.  Έχει στο YouTube video για διαλογισμό,  πως να αποβάλλεις το άγχος,  τις αρνητικές σκέψεις .Εγώ είχα βάλει διαλογισμός στο σπίτι  Ή βάλε  καμιά ταινία κομεντί ή κωμωδία μπας  και ξεφύγει λίγο το μυαλό σου.  Λίγο ακόμη έμεινε,  υπομονή 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κορίτσια βλέπω ότι πολλές από εμάς έχουμε περάσει αυτό με το αίμα... τελικά είναι πολύ συχνό φαινόμενο. 

By the way έφαγα και σήμερα τυρόπιτα και ένα κρουασάν βούτυρου... τι κάνω η κακία μάνα στα παιδιά μου παναγιά μου.

Εγώ είμαι 1,69 και 75 κιλά..κοινός φακλανιτσα

  • Χαχα 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Πάντως κορίτσια βλέπω ότι πολλές από εμάς έχουμε περάσει αυτό με το αίμα... τελικά είναι πολύ συχνό φαινόμενο. 

By the way έφαγα και σήμερα τυρόπιτα και ένα κρουασάν βούτυρου... τι κάνω η κακία μάνα στα παιδιά μου παναγιά μου.

Εγώ είμαι 1,69 και 75 κιλά..κοινός φακλανιτσα

Εφη μη τρως πολλα τετοια και σου ανεβαινει το σακχαρο χωρις λογο, κανε λιγο κρατη ας πουμε το κρουασαν τι το θελες; Θα μπορουσες να το ετρωγες πχ απογευμα σε αλλο γευμα εννοω..Σε παρακολουθει ενδοκρινολογος; Εχεις κανει καμπυλες κλπ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Εφη μη τρως πολλα τετοια και σου ανεβαινει το σακχαρο χωρις λογο, κανε λιγο κρατη ας πουμε το κρουασαν τι το θελες; Θα μπορουσες να το ετρωγες πχ απογευμα σε αλλο γευμα εννοω..Σε παρακολουθει ενδοκρινολογος; Εχεις κανει καμπυλες κλπ;

Έχω ανεβασμένο ζάχαρο και κάνω διατροφή υποτίθεται ...Αλλά ειλικρινά δεν μπορώ να αντισταθώ.  Η θα τρώω βρωμιές η θα μένω νηστικη . Τώρα μέτρησα το ζάχαρο μου μια ώρα μετά και τρόμαξα.. 172..


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Έχω ανεβασμένο ζάχαρο και κάνω διατροφή υποτίθεται ...Αλλά ειλικρινά δεν μπορώ να αντισταθώ.  Η θα τρώω βρωμιές η θα μένω νηστικη . Τώρα μέτρησα το ζάχαρο μου μια ώρα μετά και τρόμαξα.. 172..

Ειναι παρα πολύ ρε συ προσεχε,μη τρως μια ιδεα ειναι..Πρεπει νηστειας να εχεις 92 στη 1h:140 το πολυ! Και στο διωρο 120

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...