Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ είμαι στη μικροβιολο για εξετάσεις!! Βρε κορίτσια γιατί μου έγραψαν καμπυλι ζαχάρου από τώρα?

Καλή επιτυχία για σήμερα!!! Περιμένουμε τα υπέροχα νέα σου!!!!

Μην αγχώνεσαι δεν είναι τιποτα.
Εγώ έκανα καμπύλη ζαγχάρου πριν την προσπάθεια.. προλήπτικά για να έχουμε μια "άποψη" αν παίζει κάποιο πρόβλημα!!


urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renula είπε:

Μην αγχώνεσαι δεν είναι τιποτα.
Εγώ έκανα καμπύλη ζαγχάρου πριν την προσπάθεια.. προλήπτικά για να έχουμε μια "άποψη" αν παίζει κάποιο πρόβλημα!!

Ευτυχώς τελείωσα!!! Για να δούμε τα αποτελέσματα τώρα!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Ladybag20 είπε:

@Ani!!  καλημέρα  και καλώς σας βρήκα.  Τι ωραία που είμαστε ίδια εβδομάδα!!! Πραγματικά είναι φοβερό συναίσθημα . Πότε έχεις ξανά υπέρηχο? Εμένα με έβαλε 31/7

Καλημέρα!! Πάω για τον πρώτο μου υπέρηχο ααύριο το απόγευμα..τωρα ειμαι 7 εβδομαδων

9 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Τεζα είμαι κι εγώ απ' το πρωί!! Ολο.ανακατοσουρες είχα σήμερα!!! Δύσκολη μέρα!

Εγω λιγο καλυτερα..ξυπνησα πηγα με το μικρο μου σουπερ για γάλατα και καφε..και γενικά γίνεται χαμος στο σπίτι μου αλλά δεν εχω κουραγιο να κανω σχεδον τιποτα μονο κατι πλυντήρια μπαινοβγαίνουν.ουφ κουραστικά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Πάντως κοριτσια, χαλιά το υγρό!!! Μπλιαχ!!

Άντε να τις κάνουμε να ξεμπερδευουμε!!!!

Αληθεια? Πως είναι? Δεν έχω κάνει ακόμα αυτή την εξέταση αν και έκανα προγεννητικό έλεγχο... 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Αληθεια? Πως είναι? Δεν έχω κάνει ακόμα αυτή την εξέταση αν και έκανα προγεννητικό έλεγχο... 

Έχει γεύση λεμόνι αλλά είναι πολύ γλυκό! Φαντάσου εμένα δεν  μου αρέσει το λεμόνι...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Έχει γεύση λεμόνι αλλά είναι πολύ γλυκό! Φαντάσου εμένα δεν  μου αρέσει το λεμόνι...

Ωχ κατάλαβα... Και πως γίνεται? Πίνεις το υγρό και παίρνουν αίμα? 

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Καλημέρα!! Πάω για τον πρώτο μου υπέρηχο ααύριο το απόγευμα..τωρα ειμαι 7 εβδομαδων

Εγω λιγο καλυτερα..ξυπνησα πηγα με το μικρο μου σουπερ για γάλατα και καφε..και γενικά γίνεται χαμος στο σπίτι μου αλλά δεν εχω κουραγιο να κανω σχεδον τιποτα μονο κατι πλυντήρια μπαινοβγαίνουν.ουφ κουραστικά 

Αχ όλα θα πανε τελεια κοριτσάκι μου!!!

Just now, Τουτουνι είπε:

Ευτυχώς τελείωσα!!! Για να δούμε τα αποτελέσματα τώρα!!!!

Μην ανησυχείς καθόλου όλα θα είναι μια χαρά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Katzei1982 είπε:

Ωχ κατάλαβα... Και πως γίνεται? Πίνεις το υγρό και παίρνουν αίμα? 

Έδωσα αιμα για τις πρώτες εξετάσεις μετά ήπια ένα κίτρινο υγρό ( μέσα σε 10 λεπτά) και.μετα από μία ώρα μου πήραν πάλι αίμα!

Just now, natassaki2006 είπε:

Αχ όλα θα πανε τελεια κοριτσάκι μου!!!

Μην ανησυχείς καθόλου όλα θα είναι μια χαρά!!!

Αμήν!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Αχ όλα θα πανε τελεια κοριτσάκι μου!!!

Μην ανησυχείς καθόλου όλα θα είναι μια χαρά!!!

Σε ευχαριστώ αντε να δούμε! Εμμ τελικα φτιαχνω κ κοκκινιστο με πουρέ και μάζεψα και 1.000.000 Lego που ηταν στο πάτωμα. :) δεν είχα επιλογη ;)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Καλημέρα!! Πάω για τον πρώτο μου υπέρηχο ααύριο το απόγευμα..τωρα ειμαι 7 εβδομαδων

Εγω λιγο καλυτερα..ξυπνησα πηγα με το μικρο μου σουπερ για γάλατα και καφε..και γενικά γίνεται χαμος στο σπίτι μου αλλά δεν εχω κουραγιο να κανω σχεδον τιποτα μονο κατι πλυντήρια μπαινοβγαίνουν.ουφ κουραστικά 

Με το καλό αύριο ο υπέρηχος.  Να ακούσεις τον πιο όμορφο ήχο!!! Όλα καλά να σου πάνε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...