Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Μίλησα με το γιατρό μου μου είπε να μείνω ξαπλωμένη και θα περάσει! Εγώ πάλι έχω βάλει τα κλάματα!!! Δεν καταλαβαίνω...όλη μέρα ξάπλα ειμαι...γιατί??? Ευτυχώς δεν πονάω!

Σε νιώθουμε όλες.Εγω μια φορα ειδα αχνό καφε-μπεζ στην αρχή,στην 6-7η βδομάδα και τρελαθηκα,πηρα το γιατρό και πηγα κατευθειαν για υπερηχο.Εγω βεβαια δεν παιρνω και κανενα φαρμακο,πριν ακομα μαθω οτι ειμαι εγκυος.Δεν ηταν τιποτα πάντως.Και τα περισσότερα κοριτσια είδαν αιμα .κάποια στιγμη,καφε και κοκκινο.Δεν εχει να κανει με την ξαπλα,ηρεμησε και θα περασει.

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημενες μου τί κανετε;

@natassaki2006κοριτσακι μου με τα συμπτωματα που λες ποσο πιο εγκυουλα παιζει να εισαι; χιχιχιχι! Χαιρομαι πολυ που εισαι καλυτερα ψυχολογικα. Λιγο εμεινε να δεις παλι την κοιλιτσα σου! ως τοτε ξαπλα, ηρεμια και πολλες πολλες θετικες σκεψεις!

@Τουτουνικοριτσακι μου μη φοβασαι με το αιμα! Εμεις τοτε στην ομαδουλα ειχαμε διαφορα στην αρχη. Ισως ειναι αγγειακι  που εσπασε, ισως ο πλακουντας (εχεις και δυο εσυ!) κατι να εκανε.  Μη δινεις βαση οσο μπορεις. Να ξερεις οτι αν ειναι σοβαρο, ο γιατρος θα σου ειχε πει να πας σηκωτη. Σκουπισε τα ματακια σου και ολα ειναι μια χαρουλα.

  • Μου αρέσει 5

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Coffee92 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Έχει κάνει καμία προγεννητικό έλεγχο; Και σε ποιό εργαστήριο; Για Αθήνα...

Εύχομαι σε όλες να έχετε τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να είστε υγιείς!!!

Εγω βιοϊατρική έκανα πάντα.Σ ευχαριστουμε πολυ!

  • Ευχαριστώ 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Μίλησα με το γιατρό μου μου είπε να μείνω ξαπλωμένη και θα περάσει! Εγώ πάλι έχω βάλει τα κλάματα!!! Δεν καταλαβαίνω...όλη μέρα ξάπλα ειμαι...γιατί??? Ευτυχώς δεν πονάω!

Λοιπόν άκουσε με.περασα το ίδιο κ χειρότερο την πέμπτη. Νομιζα οτι απεβαλλα τοσο κοκκινο..κάθισα ξάπλα κ πέρασε...καφετιά βέβαια βγάζω ακόμα.. 

Σταματά να κλαις είναι το χειρότερο.εγώ ένα λόγος που το έπαθα είναι γτ όλη μέρα έκλαιγα. Θέλει ηρεμία.. πίστεψε με..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Αγαπημενες μου τί κανετε;

@natassaki2006κοριτσακι μου με τα συμπτωματα που λες ποσο πιο εγκυουλα παιζει να εισαι; χιχιχιχι! Χαιρομαι πολυ που εισαι καλυτερα ψυχολογικα. Λιγο εμεινε να δεις παλι την κοιλιτσα σου! ως τοτε ξαπλα, ηρεμια και πολλες πολλες θετικες σκεψεις!

@Τουτουνικοριτσακι μου μη φοβασαι με το αιμα! Εμεις τοτε στην ομαδουλα ειχαμε διαφορα στην αρχη. Ισως ειναι αγγειακι  που εσπασε, ισως ο πλακουντας (εχεις και δυο εσυ!) κατι να εκανε.  Μη δινεις βαση οσο μπορεις. Να ξερεις οτι αν ειναι σοβαρο, ο γιατρος θα σου ειχε πει να πας σηκωτη. Σκουπισε τα ματακια σου και ολα ειναι μια χαρουλα.

Γλυκιά μου Υβόννη που είσαι πάντα δίπλα μας!!!!Να είσαι καλά γλυκιά μανούλα!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι said:

Αχ κορίτσια μου μακάρι...τα έβαλα και με τον άντρα μου...ελπίζω να πάνε όλα καλά!

Δεν πειραζει, τιποτα δεν κανουν οι αντρες 9 μηνες! Ε ας φανε και λιγο βρισιδι αντεχουν χιχιχιχι! Αιμα δε σημαινει παντα κακο κοριτσακι μου! Εχεις και δυο μωρακια εσυ, ξερεις τι σπρωξιμο γινεται στην κοιλιτσα σου; Να σπασει ενα αγγειακι ειναι τοσο συνηθισμενο.

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Αχ κορίτσια μου μακάρι...τα έβαλα και με τον άντρα μου...ελπίζω να πάνε όλα καλά!

Θα είναι...Στο λέμε όλες...Και πίστεψε με Όχι για να νιώσεις καλύτερα...Αλλά γιατί το πιστεύουμε ...!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 said:

Γλυκιά μου Υβόννη που είσαι πάντα δίπλα μας!!!!Να είσαι καλά γλυκιά μανούλα!!!!

Σας διαβαζω κοριτσακια μου! Αντε να φυγουν λιγες βδομαδες ακομη και θα ηρεμησετε! Κι εμεις τοτε στην τσιτα ολες! Εγω εδειχνα το χαρτι απο το σκουπισμα στον αντρα μου να επιβεβαιωσει αν ηταν μπεζ η καφε! ποσο πιο σεξυ μπορει να ειναι αυτη η σχεση μας!! Χαχαχαχα! Ολα καλα κουκλιτσες μου ομορφες! Ηρεμια οσο γινεται (Αχ και να ειχαμε κουμπι) και πιστη στις ομορφες κοιλιτσες σας!

Κοριτσακι μου επειδη εγω με αναγουλα το εζησα για τα καλα, μικρα και συχνα γευματακια και οσο μπορεις κριτσινακια, κρακερακια κτλ!! Βρε λες να ειναι παλι γιος; Μου θυμιζεις πολυ εμενα στα συμπτωματα!

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Δεν πειραζει, τιποτα δεν κανουν οι αντρες 9 μηνες! Ε ας φανε και λιγο βρισιδι αντεχουν χιχιχιχι! Αιμα δε σημαινει παντα κακο κοριτσακι μου! Εχεις και δυο μωρακια εσυ, ξερεις τι σπρωξιμο γινεται στην κοιλιτσα σου; Να σπασει ενα αγγειακι ειναι τοσο συνηθισμενο.

Απλα.φοβαμαι γιατί εγώ δεν έχω ιδιαίτερα συμπτώματα, πόνους αναγουλες κτλ...μόνο σταθερά πρησμένο στήθος...

Just now, natassaki2006 είπε:

Θα είναι...Στο λέμε όλες...Και πίστεψε με Όχι για να νιώσεις καλύτερα...Αλλά γιατί το πιστεύουμε ...!!!!!

Ευχαριστώ πολύ Νατασακι μου!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Σας διαβαζω κοριτσακια μου! Αντε να φυγουν λιγες βδομαδες ακομη και θα ηρεμησετε! Κι εμεις τοτε στην τσιτα ολες! Εγω εδειχνα το χαρτι απο το σκουπισμα στον αντρα μου να επιβεβαιωσει αν ηταν μπεζ η καφε! ποσο πιο σεξυ μπορει να ειναι αυτη η σχεση μας!! Χαχαχαχα! Ολα καλα κουκλιτσες μου ομορφες! Ηρεμια οσο γινεται (Αχ και να ειχαμε κουμπι) και πιστη στις ομορφες κοιλιτσες σας!

Κοριτσακι μου επειδη εγω με αναγουλα το εζησα για τα καλα, μικρα και συχνα γευματακια και οσο μπορεις κριτσινακια, κρακερακια κτλ!! Βρε λες να ειναι παλι γιος; Μου θυμιζεις πολυ εμενα στα συμπτωματα!

Ας είναι υγιέστατο υβοννη μου κ ας είναι ότι θέλει...!!!

Καλά κ εμένα τα έχει δει όλα Ο αντρουλης μου..κόκκινα άσπρα καφέ.. σερβιετακια βρακια  τουαλέτες όλο τον φωνάζω να δει...

Και από χθες δε θέλω καθόλου τον καφέ...μα καθόλου όμως...

Just now, Τουτουνι είπε:

Απλα.φοβαμαι γιατί εγώ δεν έχω ιδιαίτερα συμπτώματα, πόνους αναγουλες κτλ...μόνο σταθερά πρησμένο στήθος...

Ευχαριστώ πολύ Νατασακι μου!!

Τίποτα καρδούλα μου..Είμαστε όλες εδώ δίπλα σου μη φοβάσαι...κάνουμε κακό στα μωράκια μας με το φόβο ρε γμτ..Αυτά παλεύουν μέσα κει κ εμείς τα ταράξουμε...

Ηρέμησε όσο μπορείς...

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Ας είναι υγιέστατο υβοννη μου κ ας είναι ότι θέλει...!!!

Καλά κ εμένα τα έχει δει όλα Ο αντρουλης μου..κόκκινα άσπρα καφέ.. σερβιετακια βρακια  τουαλέτες όλο τον φωνάζω να δει...

Και από χθες δε θέλω καθόλου τον καφέ...μα καθόλου όμως...

Τίποτα καρδούλα μου..Είμαστε όλες εδώ δίπλα σου μη φοβάσαι...κάνουμε κακό στα μωράκια μας με το φόβο ρε γμτ..Αυτά παλεύουν μέσα κει κ εμείς τα ταράξουμε...

Ηρέμησε όσο μπορείς...

Εμ...παλεύουμε κι αυτά τα σκασμενα...αλλά μας σκάνε κι εμάς...δεν γίνεται να κάτσουν ήσυχα???


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι said:

Απλα.φοβαμαι γιατί εγώ δεν έχω ιδιαίτερα συμπτώματα, πόνους αναγουλες κτλ...μόνο σταθερά πρησμένο στήθος...

Ευχαριστώ πολύ Νατασακι μου!!

Εγω που ειχα αναγουλες ηθελα στηθος!  Δεν μας βρισκεις πουθενα! Κοριτσακι μου δεν λεει τιποτα η αναγουλα ή το βυζι! Ειναι θεμα οργανισμου αυτο! Καλυτερα κιολας για να μπορεις να τρως μια μπουκια σαν ανθρωπος. Αληθεια στο λεω, εμας στην ομαδα μας ετυχαν πολλα περιστατικα με αιματακι. Ξαπλα εσυ και οχι ιντερνετ τι σημαινει αιμα κτλ! Βαλτε μια ταινιουλα σημερα, παρτε κατι να φατε και θετικες σκεψεις!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Εμ...παλεύουμε κι αυτά τα σκασμενα...αλλά μας σκάνε κι εμάς...δεν γίνεται να κάτσουν ήσυχα???

Αυτή είναι η δουλειά τους να μην κάθονται ήσυχα...εμάς όμως η δουλειά μας είναι ήσυχα κ ήρεμα ..!!!

Just now, Υβόννη είπε:

Εγω που ειχα αναγουλες ηθελα στηθος!  Δεν μας βρισκεις πουθενα! Κοριτσακι μου δεν λεει τιποτα η αναγουλα ή το βυζι! Ειναι θεμα οργανισμου αυτο! Καλυτερα κιολας για να μπορεις να τρως μια μπουκια σαν ανθρωπος. Αληθεια στο λεω, εμας στην ομαδα μας ετυχαν πολλα περιστατικα με αιματακι. Ξαπλα εσυ και οχι ιντερνετ τι σημαινει αιμα κτλ! Βαλτε μια ταινιουλα σημερα, παρτε κατι να φατε και θετικες σκεψεις!

Σωστή...πολύ σωστή!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...