Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλησπέρα.  Είπα και εγώ να μπω δειλά-δειλά στην παρέα σας. Εχθές έκανα τον πρώτο υπέρηχο και ήταν απίστευτη στιγμή που άκουσα την καρδούλα από το σποράκι μου !!! Σήμερα είμαι 7w.

Διάβασα από την αρχή ολο το τοπικ και θα ήθελα να πω στα κορίτσια που έχουμε ξαναμιλήσει @Papaki@  πολύ χαίρομαι που είδες ξανά τα μικρουλια  σου και είναι μια χαρά.!!!

@Τουτουνι μου δεν  πρόλαβα να σου πω συγχαρητήρια  για τον υπέρηχο σου,  είδες και εσύ τα Τουτουνακια σου . Όσο για το καφέ που είδες,  αφού σταμάτησε και δεν πονάς όλα καλά. Πολλές τα είχαμε  Και καλά έκανες και τσακισες τον  πύραυλο

@natassaki2006 κορίτσι μου εδώ και  μέρες σε σκεφτόμουν για τον υπέρηχο και δεν ήθελα να σε ενοχλήσω. Εχθές που μου έστειλες δεν σε ρωτησα για να μην σε φέρω σε δύσκολη θέση.  Σήμερα πρόλαβα να διαβάσω τα νέα σου. Όπως σου είπαν και τα κορίτσια η εβδομάδα που πήγες βλέπεις μόνο σάκο. Είναι νωρίς. Και το αίμα δεν είναι κάτι,  αφού σταμάτησε. Ξάπλα και χαλάρωση όσο μπορείς μέχρι την Τρίτη που θα πας στο γιατρό. Πάντως πραγματικά με συγκίνησες που μπήκες στον κόπο να μου γραψεις πάρα τα όσα τραβουσες.  Στο έχω ξαναπεί είσαι πολύ καλός, θετικός και δοτικος άνθρωπος και σου αξίζουν όλα τα καλά.  Το μπιζελακι σου είναι εκεί δεν θα πάει πουθενά.  Θα προσευχομαι για σένα .

 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo said:

ΕΥΤΥΧΩΣ φιλενάδα έχω στις 11:30! 

Αχ έχω έχω στισ 27 τώρα αυχενική δεν περνάνε οι μέρες καθολουυυυ

Τυχερές που θα πάτε Δευτέρα και εγώ θέλω να το ξαναδώωω

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ladybag20 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.  Είπα και εγώ να μπω δειλά-δειλά στην παρέα σας. Εχθές έκανα τον πρώτο υπέρηχο και ήταν απίστευτη στιγμή που άκουσα την καρδούλα από το σποράκι μου !!! Σήμερα είμαι 7w.

Διάβασα από την αρχή ολο το τοπικ και θα ήθελα να πω στα κορίτσια που έχουμε ξαναμιλήσει @Papaki@  πολύ χαίρομαι που είδες ξανά τα μικρουλια  σου και είναι μια χαρά.!!!

@Τουτουνι μου δεν  πρόλαβα να σου πω συγχαρητήρια  για τον υπέρηχο σου,  είδες και εσύ τα Τουτουνακια σου . Όσο για το καφέ που είδες,  αφού σταμάτησε και δεν πονάς όλα καλά. Πολλές τα είχαμε  Και καλά έκανες και τσακισες τον  πύραυλο

@natassaki2006 κορίτσι μου εδώ και  μέρες σε σκεφτόμουν για τον υπέρηχο και δεν ήθελα να σε ενοχλήσω. Εχθές που μου έστειλες δεν σε ρωτησα για να μην σε φέρω σε δύσκολη θέση.  Σήμερα πρόλαβα να διαβάσω τα νέα σου. Όπως σου είπαν και τα κορίτσια η εβδομάδα που πήγες βλέπεις μόνο σάκο. Είναι νωρίς. Και το αίμα δεν είναι κάτι,  αφού σταμάτησε. Ξάπλα και χαλάρωση όσο μπορείς μέχρι την Τρίτη που θα πας στο γιατρό. Πάντως πραγματικά με συγκίνησες που μπήκες στον κόπο να μου γραψεις πάρα τα όσα τραβουσες.  Στο έχω ξαναπεί είσαι πολύ καλός, θετικός και δοτικος άνθρωπος και σου αξίζουν όλα τα καλά.  Το μπιζελακι σου είναι εκεί δεν θα πάει πουθενά.  Θα προσευχομαι για σένα .

 

Εγω σε ευχαριστώ για τα όμορφα σου λόγια...!!πραγματικά κάθε κοπέλα εδώ μέσα τη νιώθω σαν να ειμαι εγώ..Την πονάω χαίρομαι με τη χαρά της..Είμαστε όλες μέλλουσες μανούλες.. κορίτσια που παλεύουμε για αυτό που θέλουμε.. το θαύμα της ζωής...το μωράκι μας!!!

Μακάρι κορίτσια μου αγαπημένα να πιάσουν οι προσευχές σας κ να πάνε όλα καλά την Τρίτη...

Χάρηκα πολύ που άκουσες το μωράκι σου..!!!

Είμαστε δυνατή ομάδα εδώ κ δε θέλω με τίποτα να.σας χάσω...!!!!

Just now, Ladybag20 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.  Είπα και εγώ να μπω δειλά-δειλά στην παρέα σας. Εχθές έκανα τον πρώτο υπέρηχο και ήταν απίστευτη στιγμή που άκουσα την καρδούλα από το σποράκι μου !!! Σήμερα είμαι 7w.

Διάβασα από την αρχή ολο το τοπικ και θα ήθελα να πω στα κορίτσια που έχουμε ξαναμιλήσει @Papaki@  πολύ χαίρομαι που είδες ξανά τα μικρουλια  σου και είναι μια χαρά.!!!

@Τουτουνι μου δεν  πρόλαβα να σου πω συγχαρητήρια  για τον υπέρηχο σου,  είδες και εσύ τα Τουτουνακια σου . Όσο για το καφέ που είδες,  αφού σταμάτησε και δεν πονάς όλα καλά. Πολλές τα είχαμε  Και καλά έκανες και τσακισες τον  πύραυλο

@natassaki2006 κορίτσι μου εδώ και  μέρες σε σκεφτόμουν για τον υπέρηχο και δεν ήθελα να σε ενοχλήσω. Εχθές που μου έστειλες δεν σε ρωτησα για να μην σε φέρω σε δύσκολη θέση.  Σήμερα πρόλαβα να διαβάσω τα νέα σου. Όπως σου είπαν και τα κορίτσια η εβδομάδα που πήγες βλέπεις μόνο σάκο. Είναι νωρίς. Και το αίμα δεν είναι κάτι,  αφού σταμάτησε. Ξάπλα και χαλάρωση όσο μπορείς μέχρι την Τρίτη που θα πας στο γιατρό. Πάντως πραγματικά με συγκίνησες που μπήκες στον κόπο να μου γραψεις πάρα τα όσα τραβουσες.  Στο έχω ξαναπεί είσαι πολύ καλός, θετικός και δοτικος άνθρωπος και σου αξίζουν όλα τα καλά.  Το μπιζελακι σου είναι εκεί δεν θα πάει πουθενά.  Θα προσευχομαι για σένα .

 

Με συγκινησες πραγματικα!!!

Just now, chris79 είπε:

Και εγώ Τετάρτη 7:30.... 

Πωπω στη σειρα ειμαστε ολες....!!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Εγω σε ευχαριστώ για τα όμορφα σου λόγια...!!πραγματικά κάθε κοπέλα εδώ μέσα τη νιώθω σαν να ειμαι εγώ..Την πονάω χαίρομαι με τη χαρά της..Είμαστε όλες μέλλουσες μανούλες.. κορίτσια που παλεύουμε για αυτό που θέλουμε.. το θαύμα της ζωής...το μωράκι μας!!!

Μακάρι κορίτσια μου αγαπημένα να πιάσουν οι προσευχές σας κ να πάνε όλα καλά την Τρίτη...

Χάρηκα πολύ που άκουσες το μωράκι σου..!!!

Είμαστε δυνατή ομάδα εδώ κ δε θέλω με τίποτα να.σας χάσω...!!!!

Με συγκινησες πραγματικα!!!

Πωπω στη σειρα ειμαστε ολες....!!!!

Δεν έχεις να πας πουθενά.  Εδω θα μείνεις.  Σε φιλώ!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ladybag20 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.  Είπα και εγώ να μπω δειλά-δειλά στην παρέα σας. Εχθές έκανα τον πρώτο υπέρηχο και ήταν απίστευτη στιγμή που άκουσα την καρδούλα από το σποράκι μου !!! Σήμερα είμαι 7w.

Διάβασα από την αρχή ολο το τοπικ και θα ήθελα να πω στα κορίτσια που έχουμε ξαναμιλήσει @Papaki@  πολύ χαίρομαι που είδες ξανά τα μικρουλια  σου και είναι μια χαρά.!!!

@Τουτουνι μου δεν  πρόλαβα να σου πω συγχαρητήρια  για τον υπέρηχο σου,  είδες και εσύ τα Τουτουνακια σου . Όσο για το καφέ που είδες,  αφού σταμάτησε και δεν πονάς όλα καλά. Πολλές τα είχαμε  Και καλά έκανες και τσακισες τον  πύραυλο

@natassaki2006 κορίτσι μου εδώ και  μέρες σε σκεφτόμουν για τον υπέρηχο και δεν ήθελα να σε ενοχλήσω. Εχθές που μου έστειλες δεν σε ρωτησα για να μην σε φέρω σε δύσκολη θέση.  Σήμερα πρόλαβα να διαβάσω τα νέα σου. Όπως σου είπαν και τα κορίτσια η εβδομάδα που πήγες βλέπεις μόνο σάκο. Είναι νωρίς. Και το αίμα δεν είναι κάτι,  αφού σταμάτησε. Ξάπλα και χαλάρωση όσο μπορείς μέχρι την Τρίτη που θα πας στο γιατρό. Πάντως πραγματικά με συγκίνησες που μπήκες στον κόπο να μου γραψεις πάρα τα όσα τραβουσες.  Στο έχω ξαναπεί είσαι πολύ καλός, θετικός και δοτικος άνθρωπος και σου αξίζουν όλα τα καλά.  Το μπιζελακι σου είναι εκεί δεν θα πάει πουθενά.  Θα προσευχομαι για σένα .

 

Πόσο χαίρομαι για σένα!!! Είδες τι όμορφος τι μαγικός ήχος είναι ο ήχος της καρδουλας???? Αχ Παναγια μου μακάρι να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος για όλες μας!!!

Just now, Νινι2019 είπε:

Αχ έχω έχω στισ 27 τώρα αυχενική δεν περνάνε οι μέρες καθολουυυυ

Τυχερές που θα πάτε Δευτέρα και εγώ θέλω να το ξαναδώωω

Αχ τι ωραία!! 27 πας για την αυχενική σου και ησυχάζεις!!! Με το καλό κορίτσι μου!!! Εγώ 27 έχω ραντεβού για να δούμε τι κάνουν τα τουτουνακια!!!

  • Μου αρέσει 3

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Πόσο χαίρομαι για σένα!!! Είδες τι όμορφος τι μαγικός ήχος είναι ο ήχος της καρδουλας???? Αχ Παναγια μου μακάρι να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος για όλες μας!!!

Αχ τι ωραία!! 27 πας για την αυχενική σου και ησυχάζεις!!! Με το καλό κορίτσι μου!!! Εγώ 27 έχω ραντεβού για να δούμε τι κάνουν τα τουτουνακια!!!

Τουτουνακι μου πραγματικά είχα χαζέψει!!!Νομίζω για κάνα 2λεπτο δεν άκουγα μετά τι μου έλεγε ο γιατρός ..χαχαχα. Αμήν Παναγία μου να πάνε όλα καλά για όλες μας εδώ 

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Katzei1982 είπε:

Αααα πρώτο μπόι και συ. Φαντάζομαι στην παρέλαση πίσω πισω.. Μια απ τα ίδια και γω φιλεναδιτσα μου... Δεν πειράζει έχουμε μεγάλη καρδιά ❤️

Μη μιλάτε για μπόι στην ψηλή... Χαχααχ

1.54 με το ζόρι κ 64 κιλά. Βαρελάκι όλε! 

Κοντουλα αλλά θαυματουργή χαχαχαχα

  • Χαχα 3

mij0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geonutr-mama είπε:

Μη μιλάτε για μπόι στην ψηλή... Χαχααχ

1.54 με το ζόρι κ 64 κιλά. Βαρελάκι όλε! 

Κοντουλα αλλά θαυματουργή χαχαχαχα

Όλες πρώτο μπόι βλέπω είμαστε!!!! χαχαχαχαχαχχααχχαχαχα

  • Χαχα 4

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geonutr-mama είπε:

Μη μιλάτε για μπόι στην ψηλή... Χαχααχ

1.54 με το ζόρι κ 64 κιλά. Βαρελάκι όλε! 

Κοντουλα αλλά θαυματουργή χαχαχαχα

Έλα ρε γλυκούλα μου... Εισαι θεαααααα❤️

Just now, Νινι2019 είπε:

Κορίτσια έφαγα τυρόπιτα λίγη σπανακόπιτα και παγωτό ποναει το στομάχι μου:((((( είχα λυσσάξει όμως.... Χαχχα

Φάε και τίποτα φίλη μου. Σαν λίγα τα ακούω χάχαχα 

  • Χαχα 6

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 said:

Έλα ρε γλυκούλα μου... Εισαι θεαααααα❤️

Φάε και τίποτα φίλη μου. Σαν λίγα τα ακούω χάχαχα 

Και σήμερα δεν έχω σταματημό μπριζολιτσα με σαλατουλα, χαχαχαχ

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...