Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Τουτουνι είπε:

Αχ κορίτσια μου μακάρι...τα έβαλα και με τον άντρα μου...ελπίζω να πάνε όλα καλά!

Ήθελα να σου γράψω αυτό που σου είπε και η φίλη Υβόννη. Μεγαλώνει η μήτρα και σπάνε τα αγγειάκια. Μη ξεχνάς, είναι και δύο τα τουτουνάκια! Αφού δεν πονάς μη φοβάσαι κοριτσάκι μου..ξεκούραση και θα περάσει.


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Balloo είπε:

Ήθελα να σου γράψω αυτό που σου είπε και η φίλη Υβόννη. Μεγαλώνει η μήτρα και σπάνε τα αγγειάκια. Μη ξεχνάς, είναι και δύο τα τουτουνάκια! Αφού δεν πονάς μη φοβάσαι κοριτσάκι μου..ξεκούραση και θα περάσει.

Κορίτσια μου γλυκά ευχαριστώ τόσο πολύ για τη συμπαράσταση!!!  

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Μίλησα με το γιατρό μου μου είπε να μείνω ξαπλωμένη και θα περάσει! Εγώ πάλι έχω βάλει τα κλάματα!!! Δεν καταλαβαίνω...όλη μέρα ξάπλα ειμαι...γιατί??? Ευτυχώς δεν πονάω!

Βρε τι ναι αυτά που λες.? Άκου κλαματα? Έλα σε παρακαλώ συνελθε και κάνεις κακό στα μικρούλια σου. Τίποτα δεν είναι.... Μια χαρά είστε και οι τρεις. 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Εχει σχέση γιατι στου κασίδη το κεφάλι μπορείς να κανεις πάρτυ! Αν εσενα σου χρωστάνε λεφτά που δεν τα πάρεις ποτε πίσω εσυ θα φταις για την οικονομική καταστροφή σου;

Σε δημόσιο σχολειο.

Αν ειναι να συγκρίνουμε τους μισθούς μας , να συγκρίνουμε και τι ενοίκιο δίνουμε εμεις εδώ και το ενοίκιο δίνουν εκεί. Να συγκρίνουμε και ποσο κοστίζει μια διαδρομή με ταξί και ποσο κοστίζει ενα εισητηριο μέτρο και τι πληρώνουν και αν για να πανε πανεπιστήμιο , ολα αυτα αναλογικά πανε. @Νινι2019 θες να μας απαντήσεις.

Διπλάσιοι-τριπλάσιοι.Και στην Αμερικη που ανεφερες,4πλάσιοι.Τι λες τωρα λοιπον?

Σταματω κι εγώ εδω διοτι η συζητηση θυμίζει καφενείο χωριού οπου συζητάνε μέσοι Ελληνάρες που δεν εχουν βγει ποτέ απ το χωριό τους αλλά εχουν άποψη περι εξωτερικού απ οσα ακούν στις ειδησεις και τα μεσημεραδικα.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Βρε τι ναι αυτά που λες.? Άκου κλαματα? Έλα σε παρακαλώ συνελθε και κάνεις κακό στα μικρούλια σου. Τίποτα δεν είναι.... Μια χαρά είστε και οι τρεις. 

Μα κι αυτά τα τουτουνακια δεν κάθονται ήσυχα και με τρομάζουν!! Τώρα νιωθω πολύ καλύτερα όμως!! Σας ευχαριστώ τόσο πολύ!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Νινι2019 είπε:

Αναγούλες εμετοι υπνηλία όταν υπάρχουν και ειδικά από την 8η και μετά είναι στο πικ τους είναι η χοριακη στα ύψη μέχρι την 12η εβδομάδα όπου σταθεροππιιειται και γιαυτόενε ότι εκεί κάπου αρχίζουν να υποχωρούν και τα συμπτώματα λίγο λίγο.. Οπότε ναι θεωρώ καλό σημάδι τα συμοτ. Ατα αυτά... 

Κι ομως εμενα στη 10η βδομαδα υποχωρησαν τα συμπτωματα,εκτος απο υπνηλια,αδυναμία και πρησμενο στήθος.

Η γιατρος μου ειπε πάντως οτι τα συμπτωματα δε λενε τιποτα.Εχει αναθεωρηθει κι αυτός ο  μυθος.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka said:

Κι ομως εμενα στη 10η βδομαδα υποχωρησαν τα συμπτωματα,εκτος απο υπνηλια,αδυναμία και πρησμενο στήθος.

Η γιατρος μου ειπε πάντως οτι τα συμπτωματα δε λενε τιποτα.Εχει αναθεωρηθει κι αυτός ο  μυθος.

Και εμένα είμαι 10 και 4 ημερών και έχω μια ελαφριά ναυτία συγκριτικά με τισ 2 τελευταίες εβδομάδες κάθε οργανισμός αντιδρά αλλιώς.. Απλά και μενα μου χουν πει πως τα συμπτώματα σου δίνουν ένα σημάδι καλό.. Όχι ότι αν δεν εχεισ ή υποχωρούν συμβαίνει κάτι κάτι κακό. 

Link to comment
Share on other sites

@Τουτουνι και γω χθες ειχα πονους χαμηλα στην κοιλια και λιγο ροζ στο χαρτι...πηρα τον γιατεο και μου' πε οτι ειναι φυσιολογικο, να κατσω ξαπλωμενη 2-3 μερες και να συνεχισω κανονικα ενεσεις και χαπια. Οσο για τα συμπτωματα, δεν ειμαι καθε μερα το ιδιο. Την Δευτερα θα ειμαι ακριβως 9 εβδομαδων και μπορω να πω οτι αρχιζουν και υποχωρουν ζαλαδες και αναγουλες! Τρωω αρκετα πλεον και συνεχεια!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νινι2019 είπε:

Και εμένα είμαι 10 και 4 ημερών και έχω μια ελαφριά ναυτία συγκριτικά με τισ 2 τελευταίες εβδομάδες κάθε οργανισμός αντιδρά αλλιώς.. Απλά και μενα μου χουν πει πως τα συμπτώματα σου δίνουν ένα σημάδι καλό.. Όχι ότι αν δεν εχεισ ή υποχωρούν συμβαίνει κάτι κάτι κακό. 

Εγω εχω 2 φιλες που εκαναν παιδακια και δεν ειχαν ιδιαίτερα συμπτωματα.Αρα κι εγω πιστευω οτι ειναι μυθος τα συμπτωματα.Η γιατρος μου ηταν καθετη αλλα ειναι δεδομενο οτι καθε γιατρος τα δικα του..

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Αχ κορίτσια μου μακάρι...τα έβαλα και με τον άντρα μου...ελπίζω να πάνε όλα καλά!

Όλα καλά θα πάνε!!! Είδες ότι το έχουμε πάθει πάρα πολλές! Καταλαβαίνω την ανησυχία σου γιατί και εγώ ήμουν πολύ πολύ χάλια μιας και είχα κόκκινο αίμα και πολύ πόνο.. μόνο ξάπλα και εσύ και το @natassaki2006 και εγώ και όλα θα πάνε καλά. Ο γιατρός σου είπε να πας να σε δει?

Just now, Υβόννη είπε:

Εγω που ειχα αναγουλες ηθελα στηθος!  Δεν μας βρισκεις πουθενα! Κοριτσακι μου δεν λεει τιποτα η αναγουλα ή το βυζι! Ειναι θεμα οργανισμου αυτο! Καλυτερα κιολας για να μπορεις να τρως μια μπουκια σαν ανθρωπος. Αληθεια στο λεω, εμας στην ομαδα μας ετυχαν πολλα περιστατικα με αιματακι. Ξαπλα εσυ και οχι ιντερνετ τι σημαινει αιμα κτλ! Βαλτε μια ταινιουλα σημερα, παρτε κατι να φατε και θετικες σκεψεις!

Αυτό το Όχι ίντερνετ ξανά πες το γιατί όταν το έπαθα εγώ, διάβαζα ΣΥΝΕΧΕΙΑ και εννοείται ότι με έκανε χειρότερα!!

  • Μου αρέσει 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Efinikolaou είπε:

Όλα καλά θα πάνε!!! Είδες ότι το έχουμε πάθει πάρα πολλές! Καταλαβαίνω την ανησυχία σου γιατί και εγώ ήμουν πολύ πολύ χάλια μιας και είχα κόκκινο αίμα και πολύ πόνο.. μόνο ξάπλα και εσύ και το @natassaki2006 και εγώ και όλα θα πάνε καλά. Ο γιατρός σου είπε να πας να σε δει?

Αυτό το Όχι ίντερνετ ξανά πες το γιατί όταν το έπαθα εγώ, διάβαζα ΣΥΝΕΧΕΙΑ και εννοείται ότι με έκανε χειρότερα!!

Έτσι είναι όλες ξάπλα κορίτσια!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...