Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Katzei1982 είπε:

Ααα τυχερουλα... Μια χαρα... Αντε να δεις τα μικρουλινακια :)

Ένα έχω βρε φίλη!! Χαχαχα! Αλλά με τόσες διδυμομάνες(φτου σκόρδα) λογικό να χάσουμε τη μπάλα! 

1 hour ago, Ladybag20 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.  Είπα και εγώ να μπω δειλά-δειλά στην παρέα σας. Εχθές έκανα τον πρώτο υπέρηχο και ήταν απίστευτη στιγμή που άκουσα την καρδούλα από το σποράκι μου !!! Σήμερα είμαι 7w.

Διάβασα από την αρχή ολο το τοπικ και θα ήθελα να πω στα κορίτσια που έχουμε ξαναμιλήσει @Papaki@  πολύ χαίρομαι που είδες ξανά τα μικρουλια  σου και είναι μια χαρά.!!!

@Τουτουνι μου δεν  πρόλαβα να σου πω συγχαρητήρια  για τον υπέρηχο σου,  είδες και εσύ τα Τουτουνακια σου . Όσο για το καφέ που είδες,  αφού σταμάτησε και δεν πονάς όλα καλά. Πολλές τα είχαμε  Και καλά έκανες και τσακισες τον  πύραυλο

@natassaki2006 κορίτσι μου εδώ και  μέρες σε σκεφτόμουν για τον υπέρηχο και δεν ήθελα να σε ενοχλήσω. Εχθές που μου έστειλες δεν σε ρωτησα για να μην σε φέρω σε δύσκολη θέση.  Σήμερα πρόλαβα να διαβάσω τα νέα σου. Όπως σου είπαν και τα κορίτσια η εβδομάδα που πήγες βλέπεις μόνο σάκο. Είναι νωρίς. Και το αίμα δεν είναι κάτι,  αφού σταμάτησε. Ξάπλα και χαλάρωση όσο μπορείς μέχρι την Τρίτη που θα πας στο γιατρό. Πάντως πραγματικά με συγκίνησες που μπήκες στον κόπο να μου γραψεις πάρα τα όσα τραβουσες.  Στο έχω ξαναπεί είσαι πολύ καλός, θετικός και δοτικος άνθρωπος και σου αξίζουν όλα τα καλά.  Το μπιζελακι σου είναι εκεί δεν θα πάει πουθενά.  Θα προσευχομαι για σένα .

 

Καλώς όρισες στην ομάδα και συγχαρητήριααααααα!! Να έχεις μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη ❤️

1 hour ago, Νινι2019 είπε:

Αχ έχω έχω στισ 27 τώρα αυχενική δεν περνάνε οι μέρες καθολουυυυ

Τυχερές που θα πάτε Δευτέρα και εγώ θέλω να το ξαναδώωω

Κι εγώ στις 27!! Και δε περνούν οι μέρες οι ριμάδες..!!

Just now, Τουτουνι είπε:

Όλες πρώτο μπόι βλέπω είμαστε!!!! χαχαχαχαχαχχααχχαχαχα

Εγώ καλύτερα να μη μιλήσω για μπόι γιατί μετά δε θα με παίζεται.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Balloo είπε:

Ένα έχω βρε φίλη!! Χαχαχα! Αλλά με τόσες διδυμομάνες(φτου σκόρδα) λογικό να χάσουμε τη μπάλα! 

Καλώς όρισες στην ομάδα και συγχαρητήριααααααα!! Να έχεις μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη ❤️

Κι εγώ στις 27!! Και δε περνούν οι μέρες οι ριμάδες..!!

Εγώ καλύτερα να μη μιλήσω για μπόι γιατί μετά δε θα με παίζεται.

Καλημέρα φίλη μου. Ναι το ξέρω ότι ένα είναι το balloudaki. Από κεκτημενη ταχύτητα το γραψα χάχαχα... Για πες αλλάζεις λάμπα χωρίς καρέκλα μου φαίνεται εσύ φιλεναδιτσα μου... Δεν πειράζει εγώ έχω συνηθίσει να καταλαβαίνω τη βροχή τελευταία χαχαχαχα 

Καλημέρααααα κορίτσια μουυυυ.... Ένα μεγάλο φιλί σε όλες... Πως είστε? 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπημένες μου...Εγώ σηκώθηκα 7 έκανα το μπάνιο μου γτ ένιωθα βρώμικη από τη Πέμπτη στο κρεβάτι.. κ τώρα είμαι άλλος άνθρωπος.. με αναγούλες βέβαια...!!

Ο αντρουλης μου στρώθηκε στις δουλειές..!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τσούπρες!! Η αλήθεια είναι φίλη μου @Katzei1982 ότι ένα μπόι το έχω όσο να'ναι. Καλά, δεν αλλάζω και λάμπα, αλλά δούλο του κοντού με λες άνετα..! 

Ζέστη σήμερα και την κάνουμε για θαλασσιτσα! Σας στέλνω πολλά δροσερά φιλιά ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Balloo είπε:

Ένα έχω βρε φίλη!! Χαχαχα! Αλλά με τόσες διδυμομάνες(φτου σκόρδα) λογικό να χάσουμε τη μπάλα! 

Καλώς όρισες στην ομάδα και συγχαρητήριααααααα!! Να έχεις μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη ❤️

Κι εγώ στις 27!! Και δε περνούν οι μέρες οι ριμάδες..!!

Εγώ καλύτερα να μη μιλήσω για μπόι γιατί μετά δε θα με παίζεται.

Ωχ ..κατάλαβα.....!!!Για πες μας να γουστάρουμε...

Just now, Balloo είπε:

Καλημέρα τσούπρες!! Η αλήθεια είναι φίλη μου @Katzei1982 ότι ένα μπόι το έχω όσο να'ναι. Καλά, δεν αλλάζω και λάμπα, αλλά δούλο του κοντού με λες άνετα..! 

Ζέστη σήμερα και την κάνουμε για θαλασσιτσα! Σας στέλνω πολλά δροσερά φιλιά ❤️❤️❤️

Καλό μπανάκι φίλη μου...!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια κοντά και ψηλά !!
Και έτσι για το στατιστικό εγώ είμαι 1,65. :) 

@natassaki2006 @toutouni Ελπιζω σήμερα να είναι όλα καλά !! 

Καλημέρα γλυκούλα.. Δεν ξαναείχα αιμα....Κάτι καφετιά μόνο.. αναγούλες φουλ..!!!

Κ εγώ είμαι 1.65..!!

Just now, Balloo είπε:

Χαχαχαχα εεεενταξει δεν είμαι και Φασούλας καλέ!  1,77

Ουουυυυ...κόμματος!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 ώρες πρίν, Ladybag20 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.  Είπα και εγώ να μπω δειλά-δειλά στην παρέα σας. Εχθές έκανα τον πρώτο υπέρηχο και ήταν απίστευτη στιγμή που άκουσα την καρδούλα από το σποράκι μου !!! Σήμερα είμαι 7w.

Διάβασα από την αρχή ολο το τοπικ και θα ήθελα να πω στα κορίτσια που έχουμε ξαναμιλήσει @Papaki@  πολύ χαίρομαι που είδες ξανά τα μικρουλια  σου και είναι μια χαρά.!!!

@Τουτουνι μου δεν  πρόλαβα να σου πω συγχαρητήρια  για τον υπέρηχο σου,  είδες και εσύ τα Τουτουνακια σου . Όσο για το καφέ που είδες,  αφού σταμάτησε και δεν πονάς όλα καλά. Πολλές τα είχαμε  Και καλά έκανες και τσακισες τον  πύραυλο

@natassaki2006 κορίτσι μου εδώ και  μέρες σε σκεφτόμουν για τον υπέρηχο και δεν ήθελα να σε ενοχλήσω. Εχθές που μου έστειλες δεν σε ρωτησα για να μην σε φέρω σε δύσκολη θέση.  Σήμερα πρόλαβα να διαβάσω τα νέα σου. Όπως σου είπαν και τα κορίτσια η εβδομάδα που πήγες βλέπεις μόνο σάκο. Είναι νωρίς. Και το αίμα δεν είναι κάτι,  αφού σταμάτησε. Ξάπλα και χαλάρωση όσο μπορείς μέχρι την Τρίτη που θα πας στο γιατρό. Πάντως πραγματικά με συγκίνησες που μπήκες στον κόπο να μου γραψεις πάρα τα όσα τραβουσες.  Στο έχω ξαναπεί είσαι πολύ καλός, θετικός και δοτικος άνθρωπος και σου αξίζουν όλα τα καλά.  Το μπιζελακι σου είναι εκεί δεν θα πάει πουθενά.  Θα προσευχομαι για σένα .

 

@Ladybag20 καλωσηλθες στην ομάδα μας! Είμαστε στις ίδιες εβδομάδες! Το ωραια οι άκουσες καρδούλα! Δεν είναι φανταστικό συναισθημα;; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Αχ τι ωραία που σήμερα είμαστε όλες καλά! Φτου μας! Ελπίζω και το @Τουτουνι να είναι μια χαρά.

Για μπανακι πας ε? Ρε γαμωτο εγω φοβάμαι.. Μου πε ότι αν θέλω μπορώ αρκεί να αλλάξω κατευθείαν.. Να μην κάτσω στον ήλιο και να μην κολυμπησω...πφφφφ κουράστηκα κιολας


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Χαχαχαχα εεεενταξει δεν είμαι και Φασούλας καλέ!  1,77

Χαχα ε όχι εισαι λαμπάδα!  Μια χαρα! 

Κ εγώ θαλασσα χθες, θαλασσα σημερα! Εδώ αγκαλια με το σκύλο μου..τα αγόρια μου κολυμπάνε 

Στατιστικά εγω ειμαι 1.65 και 60 κιλά ακομα! :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μελλοντικές μανούλες  Μπήκα να διαβάσω μήπως έπαθε καμία αυτό που μ συνεβει χθες και διαπίστωσα πως και άλλες μανούλες είχαν τέτοιο συμβάν ,χθες το απόγευμα έπαθα και εγώ ένα μεγάλο σοκ όταν πήγα τουαλέτα είδα αίμα κόκκινο  και αρκετό ,από χθες το πρωί ταλαιπωρούμε με εμετούς και αναγούλες .Σήμερα το πρωί είχα μόνο καφέ καθόλου κόκκινο ζωηρό αίμα ! Αλλά αναγούλα πολύ . Ο γιατρός μ είπε να κόψω το Σαλοσπίρ έκανα χοριακη σήμερα (να είναι καλά ο μικροβιολόγος που ήρθε σπίτι γιατί εγώ δεν μπορώ να κουνηθώ από την ζάλη ) θα κάνω και αύριο και θα πάω να με δει ο γιατρός . Την προηγούμενη Τετάρτη είδαμε μόνο σάκο στον υπέρηχο και μ είπε ότι ήταν νωρίς για να δούμε κάτι παραπάνω ! Μου δώσατε ελπίδες ότι όλα θα πάνε καλά μέσα από τις δικές σας εμπειριες !

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...