Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Mighty είπε:

Καλέ κατεβάστε το pregnancy + βάλτε ημερομηνία που σας έχει πει ο γιατρός για γεννα η μπείτε στο eleftheia και βρείτε το από εκεί κ μετά θα βλέπετε το έμβρυο σε 3d. Λέει πόσο περίπου πρέπει να είναι σε μέγεθος το συγκρίνει κ με φρούτα και δείνει κ συμβουλές ανάλογα με την εβδομάδα που διανύει κάποια. Εγώ σήμερα είμαι 7w ακριβώς κ το μέγεθος θα πρέπει να είναι σαν gummybear

Κοριτσαρα αυτα είναι απο τα πρώτα πράγματα που κάναμε,καμιά 150 σελιδες πριν.Αυτα δε μας.μπερδευουν,οι γιατροί μας μπερδεύουν!


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Joka είπε:

Κοριτσαρα αυτα είναι απο τα πρώτα πράγματα που κάναμε,καμιά 150 σελιδες πριν.Αυτα δε μας.μπερδευουν,οι γιατροί μας μπερδεύουν!

Είμαι πολύ πίσω. Χαχαχα. Τι να πω εγώ ακόμα υπέρηχο στις 27/7 έχω άλλον μπουσουλα δεν έχω πέρα από τις εφαρμογές κ εσάς εδώ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Καλη επιτυχία κοριτσι μου!! Εχουμε μαζι αυχενικη! Εγψ στις 14:00,ηθελε να μ βαλει δευτερα,  λεω δεν θα περασω σκ δραμα,  μεσα στο καταμεσημερο λοιπόν ;) εσυ τι ωρα;;;  αγωνια στα υψη! 

Καλη τυχη!! Με χαμογελο κ αισιοδοξία πιστη κ προσευχη ολα καλα θα πανε!! 

Καλή επιτυχία και σε σένα κορίτσι μου.. Όμορφα νέα περιμένουμε σήμερα.... ❤️❤️❤️


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geonutr-mama said:

Το 2ο ειναι το καλύτερο. Αρχίζεις νιώθεις τα κλωτσιδια, έχεις ενέργεια, δείχνεις έγκυος χωρίς όμως να κουράζεσαι πολύ.. Πάντως το πιο γλυκό στο τελευταίο τρίμηνο, και ειδικά στον τελευταίο μήνα είναι ο λοξυγγας του μωρου, χαχαχα είναι όλα τα λεφτά! 

Πωπω ... τι μου θύμισες .... το ειχα ξεχάσει αυτό με το λοξυγγα ... είχε συνέχεια !!!!
πωπω και θα είναι 2 τώρα , χαμός  θα γίνεται !!!! 

Και εγώ δεν μπήκα στον τελευταίο μήνα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη καν αλλά είχε συνέχεια λοξυγγα το θυμαμαι !!! 

Just now, Joka said:

Οντως,ρε σεις,απ την αρχή συνέχεια όνειρα.Καθε βραδυ σχεδον!Και κυρίως εφιάλτες!Παναγιά μου μου,δεν το περιμενα τοσο ζόρικο,αλήθεια!!!

Οι μανούλες της ομαδας μας είναι αφάνταστα πολύτιμες!Εγω περιμενω πως και πως να το ανακοινωσω στην κολλητη μου η οποια είναι τριτεκνη και απο καιρό περιμενει κι αυτη πως και πως και πως να μεινω έγκυος να γελαει μαζι μου και να το διασκεδαζει,οπως διασκεδαζουμε τη φιλη μας.εδω!!!

Αχ κι εμένα η κολλητή μου είναι τρίτεκνη και περιμένω την αυχενική να της πω ότι θα γίνω κι εγώ !!! Και έχω σκάσει ....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Καλή επιτυχία και σε σένα κορίτσι μου.. Όμορφα νέα περιμένουμε σήμερα.... ❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ αλλα την αυχενικη μ εχω στις 14:00 31/7, υπερηχο την Δευτέρα που μας ερχεται! Μετραω μερουλες ακομηηη! Καμια αλλη με αυχενικη καπου τοτε;;; αχ να φυγει κ αυτη η εβδομάδα που ειμαι 11η να ειναι ολα καλα κ τι στον κοσμο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Balloo είπε:

Όχι, εγώ από αύριο θα διανύω την 12η. Εσύ την 11η. Είπαμε η πρώτη εβδομάδα περιόδου 1η έως 7η ημέρα είναι η ΠΡΩΤΗ εβδομάδα, κι όχι η εβδομάδα μηδέν.

Άντε βρε κορίτσια εγω τι να πω που είμαι ακόμα στην 8η...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Σε ευχαριστώ αλλα την αυχενικη μ εχω στις 14:00 31/7, υπερηχο την Δευτέρα που μας ερχεται! Μετραω μερουλες ακομηηη! Καμια αλλη με αυχενικη καπου τοτε;;; αχ να φυγει κ αυτη η εβδομάδα που ειμαι 11η να ειναι ολα καλα κ τι στον κοσμο

Αααα νόμιζα σήμερα.. Χαχαχα δεν πειράζει καλή επιτυχία όπως και να χει :)

  • Ευχαριστώ 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

Μπορείς να βάλεις κ ονειροπαγίδα όχι ότι πιστεύω σε αυτά αλλά για το ψυχολογικό push. 

@natassaki2006 την κατέβασες η μπα;χαχαχα ο άνδρας μου έχει πορωθεί όλη την ώρα με το έμβρυο παίζει. Εμένα με πιάνει πάλι αναγουλα

Την εγκατέστησα κανονικά...κ ο άντρας μου θα ξετρελαθει...

Έχεις ακόμα πολλές αναγούλες??συνεχίζεται ο εμετός???

Just now, Τουτουνι είπε:

Άντε βρε κορίτσια εγω τι να πω που είμαι ακόμα στην 8η...

Άσε εγώ...Στην 6η...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από την αρχή είχα κατεβάσει το 280days. Μπαίνω καθε πρωί με το που ανοίγω τα μάτια μου και μου φτιάχνει τη μέρα! Έχει και ημερολόγιο και περνάω φωτογραφίες με τους υπερήχους!

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

Είμαι πολύ πίσω. Χαχαχα. Τι να πω εγώ ακόμα υπέρηχο στις 27/7 έχω άλλον μπουσουλα δεν έχω πέρα από τις εφαρμογές κ εσάς εδώ. 

Ε δε μπορει,θα σε μπερδεψει κι εσενα κανενας γιατρος,πού θα πάει!!Χαχχαχα

Just now, Balloo είπε:

Εγώ από την αρχή είχα κατεβάσει το 280days. Μπαίνω καθε πρωί με το που ανοίγω τα μάτια μου και μου φτιάχνει τη μέρα! Έχει και ημερολόγιο και περνάω φωτογραφίες με τους υπερήχους!

Πονάς.ακομα σημερα?Κι.εγω χθες και το βραδυ πονουσα μονο χαμηλά δεξια και πισω στη μέση.

Σημερα ομως πάλι ξυπνησα μια χαρά,περδίκι!!!Ηπια το φρεντο εσπρεσο μου κι εφαγα και 2 κομματια κεηκ!!

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Joka είπε:

Ε δε μπορει,θα σε μπερδεψει κι εσενα κανενας γιατρος,πού θα πάει!!Χαχχαχα

Πονάς.ακομα σημερα?Κι.εγω χθες και το βραδυ πονουσα μονο χαμηλά δεξια και πισω στη μέση.

Σημερα ομως πάλι ξυπνησα μια χαρά,περδίκι!!!

Όχι φιλενάδα, σήμερα ξύπνησα καλύτερα. Ελάχιστα με τραβάει πάλι από τα δεξιά, αλλά καμία σχέση με χθες και προχθές. Τα τσιμπήματα στη μέση παραμένουν, αλλά οκ, λάιτ πράγματα


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Πωπω ... τι μου θύμισες .... το ειχα ξεχάσει αυτό με το λοξυγγα ... είχε συνέχεια !!!!
πωπω και θα είναι 2 τώρα , χαμός  θα γίνεται !!!! 

Και εγώ δεν μπήκα στον τελευταίο μήνα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη καν αλλά είχε συνέχεια λοξυγγα το θυμαμαι !!! 

Αχ κι εμένα η κολλητή μου είναι τρίτεκνη και περιμένω την αυχενική να της πω ότι θα γίνω κι εγώ !!! Και έχω σκάσει ....

Αληθεια?Κι εσένα?Εγω την έλεγα πάντα ήρωα με τόσα παιδιά.

Το ξαναλέω,respect,πραγματικα!!Πόσο μάλλον με δίδυμα!!


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Ε δε μπορει,θα σε μπερδεψει κι εσενα κανενας γιατρος,πού θα πάει!!Χαχχαχα

Πονάς.ακομα σημερα?Κι.εγω χθες και το βραδυ πονουσα μονο χαμηλά δεξια και πισω στη μέση.

Σημερα ομως πάλι ξυπνησα μια χαρά,περδίκι!!!Ηπια το φρεντο εσπρεσο μου κι εφαγα και 2 κομματια κεηκ!!

Αχ πόσο σε ζηλεύω που πίνεις καφέ...ξαφνικά εδώ κ μια εβδομάδα ούτε να τον μυρίσω..αναγουλιαζω...!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Την εγκατέστησα κανονικά...κ ο άντρας μου θα ξετρελαθει...

Έχεις ακόμα πολλές αναγούλες??συνεχίζεται ο εμετός???

Άσε εγώ...Στην 6η...

Έχω αλλά χθες δεν έκανα εμετο κ μάλλον ούτε κ σήμερα. Μεγάλη νίκη.τρωω πολύ μεθοδικά. Έχω συνέχεια αναγουλες κ μόνο με φαγητό σταματάνε. Αλλά θέλει πολύ μικρές ποσότητες. Είναι κουραστικό.καφε ούτε να τον μυρισω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

Έχω αλλά χθες δεν έκανα εμετο κ μάλλον ούτε κ σήμερα. Μεγάλη νίκη.τρωω πολύ μεθοδικά. Έχω συνέχεια αναγουλες κ μόνο με φαγητό σταματάνε. Αλλά θέλει πολύ μικρές ποσότητες. Είναι κουραστικό.καφε ούτε να τον μυρισω

Αχ πολύ χαίρομαι...Κ εγώ είμαι καλύτερα με τις αναγούλες...Αλλά θέλω όλο να τρώω...άσε.. Ναι καφέ ούτε καν...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...