Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

11 ώρες πρίν, linaa είπε:

@Papaki@ exei symbei k se mia fili mou k htan palia loimoksi ekane tis eksetaseis sto institouto  paster einai to mono aksiopisto 100%. eixes epafes me paidakia tora teleytaia giati synithos to kolane mexri to nipio k einai spanio na ksanakolliseis. 

οχι δεν ειχα επαφές με παιδάκια.. δεν ξερω που στο καλό το κόλλησα.. πηγα εχτες σε ενα κεντρο που μου ειπε η γιατρός μου, εκει μου ξαναζήτησαν να κανω τα τεστ αντισωμάτων γιατι θελανε τα δικά τους αποτελέσματα, και αν βγει παλι θετικό θα προχωρίσουν στο ability, 

Mακάρι να ειναι όπως τα λες... να εχω φτασει ως εδω και να εχω κανει ζημια στα εμβρυα απο αυτο το πράγμα δεν θα το αντέξω αληθεια σας λεω..


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Papaki@ είπε:

οχι δεν ειχα επαφές με παιδάκια.. δεν ξερω που στο καλό το κόλλησα.. πηγα εχτες σε ενα κεντρο που μου ειπε η γιατρός μου, εκει μου ξαναζήτησαν να κανω τα τεστ αντισωμάτων γιατι θελανε τα δικά τους αποτελέσματα, και αν βγει παλι θετικό θα προχωρίσουν στο ability, 

Mακάρι να ειναι όπως τα λες... να εχω φτασει ως εδω και να εχω κανει ζημια στα εμβρυα απο αυτο το πράγμα δεν θα το αντέξω αληθεια σας λεω..

μην το ψαχνεις κοριτσι μου μπορεις πολυ ευκολα να κολλησεις οτιδηποτε..εχω μια φιλη που μολις γεννησε κ το μωρακι της εχει εναν ιο που επηρρεαζει το εμβρυο στις εγκυους..μου ειπε πως το συγκεκριμενο κολλαει με σαλιο ή τσισα του μωρου..σκεψου ποσο ευκολο ειναο να το κολλησω εγω κ η καθεμια απο εμας αν δεν το ηξερα.. κ αυτο που σου λεω ειναι μονο 1 περιπτωση..μην το ψαχνεις..σημασια εχει να εισαι καλα εσυ κ το μπεμπακι σου!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

μην το ψαχνεις κοριτσι μου μπορεις πολυ ευκολα να κολλησεις οτιδηποτε..εχω μια φιλη που μολις γεννησε κ το μωρακι της εχει εναν ιο που επηρρεαζει το εμβρυο στις εγκυους..μου ειπε πως το συγκεκριμενο κολλαει με σαλιο ή τσισα του μωρου..σκεψου ποσο ευκολο ειναο να το κολλησω εγω κ η καθεμια απο εμας αν δεν το ηξερα.. κ αυτο που σου λεω ειναι μονο 1 περιπτωση..μην το ψαχνεις..σημασια εχει να εισαι καλα εσυ κ το μπεμπακι σου!

ασε Ανι μου εκανα το λαθος να ψαξω.. προκαλεί κοφωση προβλήματα στην όραση και στα γαστρεντερικά του εμβρυου 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

καλημερα κοριτσια! τι κανετε;;; @toutouni μπραβο για τον σουπερ υπερηχο σου! 

@chris79 επισης συγχαρητηρια! ραντεβου στον επομενο υπερηχο τωρα και μην μου αγχωνεστε..βλεπετε η ομαδα φυσαει!! 

εγω χθες ειχα τη γνωστη λιγουρα της τυροπιτας για πρωτη φορα και εφτιαξα τυροπιτακια σπιτι μιας κ τα εξω με ενοχλουν παρα πολυ... κ με τα σπιτικα βεβαια μη φανταστειτε 2 εφαγα.. 

τωρα το πρωι εκανα εξετασεις αιματος και ειμαι ακομα πιο χαλια!! εσειςμπως ειστε τωρα πια απο συμπτωματα;;

Καλημέρα Ani μου, εγώ χθες δεν είχα απολύτως τίποτα... Και σήμερα που ξύπνησα μια χαρά αισθάνομαι για την ώρα!

Just now, Papaki@ είπε:

ασε Ανι μου εκανα το λαθος να ψαξω.. προκαλεί κοφωση προβλήματα στην όραση και στα γαστρεντερικά του εμβρυου 

Βρε Παπάκι μου δεν είπαμε να μην διαβάζεις χαζομάρες απ' το ίντερνετ...αφού σου λέω τίποτε δεν θα είναι!!!!

Πότε θα κάνεις τις εξετάσεις ξανά και πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα?

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα Ani μου, εγώ χθες δεν είχα απολύτως τίποτα... Και σήμερα που ξύπνησα μια χαρά αισθάνομαι για την ώρα!

Βρε Παπάκι μου δεν είπαμε να μην διαβάζεις χαζομάρες απ' το ίντερνετ...αφού σου λέω τίποτε δεν θα είναι!!!!

Πότε θα κάνεις τις εξετάσεις ξανά και πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα?

εκανα εχτες το απογευμα θα δουν οτι ειναι παλι θετικό και μετα θα προχωρίσουν στο άλλο τεστ που θα κανει 1 βδομάδα περίπου για τα αποτελέσματα...


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ani!! είπε:

καλημερα κοριτσια! τι κανετε;;; @toutouni μπραβο για τον σουπερ υπερηχο σου! 

@chris79 επισης συγχαρητηρια! ραντεβου στον επομενο υπερηχο τωρα και μην μου αγχωνεστε..βλεπετε η ομαδα φυσαει!! 

εγω χθες ειχα τη γνωστη λιγουρα της τυροπιτας για πρωτη φορα και εφτιαξα τυροπιτακια σπιτι μιας κ τα εξω με ενοχλουν παρα πολυ... κ με τα σπιτικα βεβαια μη φανταστειτε 2 εφαγα.. 

τωρα το πρωι εκανα εξετασεις αιματος και ειμαι ακομα πιο χαλια!! εσειςμπως ειστε τωρα πια απο συμπτωματα;;

Εγώ δεν έχω καθόλου συμπτώματα αν εξαιρέσεις μόνο τα πονακια χαμηλά!

Just now, Papaki@ είπε:

οχι δεν ειχα επαφές με παιδάκια.. δεν ξερω που στο καλό το κόλλησα.. πηγα εχτες σε ενα κεντρο που μου ειπε η γιατρός μου, εκει μου ξαναζήτησαν να κανω τα τεστ αντισωμάτων γιατι θελανε τα δικά τους αποτελέσματα, και αν βγει παλι θετικό θα προχωρίσουν στο ability, 

Mακάρι να ειναι όπως τα λες... να εχω φτασει ως εδω και να εχω κανει ζημια στα εμβρυα απο αυτο το πράγμα δεν θα το αντέξω αληθεια σας λεω..

Ας ελπίσουμε να είναι όλα καλά παπάκι μου 

  • Μου αρέσει 2

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, chris79 είπε:
Just now, Efinikolaou είπε:

Εγώ δεν έχω καθόλου συμπτώματα αν εξαιρέσεις μόνο τα πονακια χαμηλά!

Καλημέρα κορίτσια μου...

Εγώ αναγούλες ακόμα λίγο πιο αραιές βέβαια...λίγο τα καφετιά από κάτω τα βγάζω ακόμα...Και λιγουρες πολλές...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Μην λες πολλά χαχαχαχα!

Εγώ τα έγραψα αλλά που πήγαν....χαχαχα.

Καλημερααααα λεωωωω αγαπεεεςς μου...

Κάτι λίγες αναγούλες.. τα καφετιά ακόμα από κάτω που και που όταν σκουπιζομαι σε καθημερινή βάση.. Και αρκετές λιγουρες....

Τώρα τα είπα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερίζω τσ'όμορφες! Μια χαρά είμαστε, φτου μας. @natassaki2006 μου λογικό να έχεις ακόμα καφέ, είσαι στα "καθαρίσματα". Υπενθυμίζω οτι με το που ξεκινήσουν οι αυχενικές, ξεκινάει και το επίσημο πινακάκι μας με ΠΗΤ και φύλο ❤️ Άντε να αρχίσουμε τα ευχάριστα

  • Μου αρέσει 5

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Balloo είπε:

Καλημερίζω τσ'όμορφες! Μια χαρά είμαστε, φτου μας. @natassaki2006 μου λογικό να έχεις ακόμα καφέ, είσαι στα "καθαρίσματα". Υπενθυμίζω οτι με το που ξεκινήσουν οι αυχενικές, ξεκινάει και το επίσημο πινακάκι μας με ΠΗΤ και φύλο ❤️ Άντε να αρχίσουμε τα ευχάριστα

Ναι άσε balloon μου βγάζω κ κάτι μεγάλα ώρες ώρες...τι να σ λέω...

Ναι νομίζω ότι όταν θα αρχίσουν οι ευγενικές θα έχουμε μόνο ευχάριστα...τι τελειαααα

Just now, natassaki2006 είπε:

Ναι άσε balloon μου βγάζω κ κάτι μεγάλα ώρες ώρες...τι να σ λέω...

Ναι νομίζω ότι όταν θα αρχίσουν οι ευγενικές θα έχουμε μόνο ευχάριστα...τι τελειαααα

Αυχενικες* ότι να ναι γράφει...

Και σε έγραψα κ balloon..πωωω...

Just now, Geo Jo είπε:

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια μου! Και γω ξύπνησα μια χαρά σήμερα, με πολύ όρεξη για φαγητό....αχαχαχχαχαχ!!! Σήμερα έχω και υπέρηχο στις 6!

Αχ Τέλεια....έχεις λίγη αγωνία κοριτσάκι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Ναι άσε balloon μου βγάζω κ κάτι μεγάλα ώρες ώρες...τι να σ λέω...

Ναι νομίζω ότι όταν θα αρχίσουν οι ευγενικές θα έχουμε μόνο ευχάριστα...τι τελειαααα

Αυχενικες* ότι να ναι γράφει...

Και σε έγραψα κ balloon..πωωω...

Αχ Τέλεια....έχεις λίγη αγωνία κοριτσάκι?

Αν έχω λίγη??? Ψάχνω για συμπτώματα και όσο δεν έχω, τόσο ανησυχώ!!! Χθες ανακατευόμουν και έφαγα ένα σουβλάκι γύρο απ' όλα και ίσιωσα...αχαχαχχαχα

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Εγώ τα έγραψα αλλά που πήγαν....χαχαχα.

Καλημερααααα λεωωωω αγαπεεεςς μου...

Κάτι λίγες αναγούλες.. τα καφετιά ακόμα από κάτω που και που όταν σκουπιζομαι σε καθημερινή βάση.. Και αρκετές λιγουρες....

Τώρα τα είπα...

Καλημέρα Καλημέρα!!!!! Φαε κανένα κριτσινακι!!

Just now, natassaki2006 είπε:

Εγώ τα έγραψα αλλά που πήγαν....χαχαχα.

Καλημερααααα λεωωωω αγαπεεεςς μου...

Κάτι λίγες αναγούλες.. τα καφετιά ακόμα από κάτω που και που όταν σκουπιζομαι σε καθημερινή βάση.. Και αρκετές λιγουρες....

Τώρα τα είπα...

Επίσης καφέ έχω και εγώ ακόμα!


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Καλημερίζω τσ'όμορφες! Μια χαρά είμαστε, φτου μας. @natassaki2006 μου λογικό να έχεις ακόμα καφέ, είσαι στα "καθαρίσματα". Υπενθυμίζω οτι με το που ξεκινήσουν οι αυχενικές, ξεκινάει και το επίσημο πινακάκι μας με ΠΗΤ και φύλο ❤️ Άντε να αρχίσουμε τα ευχάριστα

Αμήν Παναγία μου!!!!

Just now, Geo Jo είπε:

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια μου! Και γω ξύπνησα μια χαρά σήμερα, με πολύ όρεξη για φαγητό....αχαχαχχαχαχ!!! Σήμερα έχω και υπέρηχο στις 6!

Καλή επιτυχια!!!  Περιμένουμε να μας πεις τα ευχάριστα!!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...