Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, natassaki2006 είπε:

Αχ πόσο σε ζηλεύω που πίνεις καφέ...ξαφνικά εδώ κ μια εβδομάδα ούτε να τον μυρίσω..αναγουλιαζω...!!!!

Εκει που είσαι ήμουν κι εδώ που είμαι θα ρθεις!!!χαχααχαχαχχα

  • Χαχα 4
  • Μπερδεμένη/-ος 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

Αχ πολύ χαίρομαι...Κ εγώ είμαι καλύτερα με τις αναγούλες...Αλλά θέλω όλο να τρώω...άσε.. Ναι καφέ ούτε καν...

Έχω ψητές πατάτες σε ένα τάπερ κ σε ένα άλλο βραστές μόνο με λάδι κ λίγο πολύ λίγο αλάτι και τρώω τσουκου τσουκου σιγά σιγά να ξεγελιεμαι. Κ αχλάδια βοηθάνε κ οι μπανάνες. Επίσης τρώω κ μηλοκρεμα σαν τα μωρά αλλά μια μονο την μέρα γιατί έχει θερμιδες

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

Έχω ψητές πατάτες σε ένα τάπερ κ σε ένα άλλο βραστές μόνο με λάδι κ λίγο πολύ λίγο αλάτι και τρώω τσουκου τσουκου σιγά σιγά να ξεγελιεμαι. Κ αχλάδια βοηθάνε κ οι μπανάνες. Επίσης τρώω κ μηλοκρεμα σαν τα μωρά αλλά μια μονο την μέρα γιατί έχει θερμιδες

Πόσες βραστές πατάτες είχα φάει Θεέ μου, τσουβάλια! Έστρωναν κατευθείαν το στομάχι

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka said:

Αληθεια?Κι εσένα?Εγω την έλεγα πάντα ήρωα με τόσα παιδιά.

Το ξαναλέω,respect,πραγματικα!!Πόσο μάλλον με δίδυμα!!

Ναι και η δικιά μου είναι ήρωας και αν δεις πόση υπομονή έχει δε θα το πιστεύεις ... τα δικά της είναι 8, 6 και 2,5

Just now, Balloo said:

Πόσες βραστές πατάτες είχα φάει Θεέ μου, τσουβάλια! Έστρωναν κατευθείαν το στομάχι

Γιατί βραστές ρε παιδιά ;;; Εγώ τις τρώω τηγανητές !!!! Χαχαχα

Δεν τρώω γλουτένη ούτε αλάτι ... ε τις πατάτες θα τις φάω τηγανητές ... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Papaki@ είπε:

ασε Ανι μου εκανα το λαθος να ψαξω.. προκαλεί κοφωση προβλήματα στην όραση και στα γαστρεντερικά του εμβρυου 

γνωριζω πολυ καλα για ολα αυτα που λες απο τη φιλη μου μα δεν θα το αναλυσω! αναμεμενουμε για τα αποτελεσματα σου με θετική σκέψη

πρίν από 27 λεπτά , natassaki2006 είπε:

Εγώ τα έγραψα αλλά που πήγαν....χαχαχα.

Καλημερααααα λεωωωω αγαπεεεςς μου...

Κάτι λίγες αναγούλες.. τα καφετιά ακόμα από κάτω που και που όταν σκουπιζομαι σε καθημερινή βάση.. Και αρκετές λιγουρες....

Τώρα τα είπα...

καλημερα! μαλλον ειμαι η μικροτερη σε εβδομαδες για αυτο ακομα ειμαι καπως..οι λιγουρες καλες ειναι! ;)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 said:

Σε ευχαριστώ αλλα την αυχενικη μ εχω στις 14:00 31/7, υπερηχο την Δευτέρα που μας ερχεται! Μετραω μερουλες ακομηηη! Καμια αλλη με αυχενικη καπου τοτε;;; αχ να φυγει κ αυτη η εβδομάδα που ειμαι 11η να ειναι ολα καλα κ τι στον κοσμο

Αυχενικη στις 27.7 και δεν περνάνε οι μέρες έχω να κάνω υπέρηχο 2 βδομάδες δεν νομίζω να αντέξω.. Θέλω να πάω να το δω!! 11wκαι 3 σήμερα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Ναι και η δικιά μου είναι ήρωας και αν δεις πόση υπομονή έχει δε θα το πιστεύεις ... τα δικά της είναι 8, 6 και 2,5

Γιατί βραστές ρε παιδιά ;;; Εγώ τις τρώω τηγανητές !!!! Χαχαχα

Δεν τρώω γλουτένη ούτε αλάτι ... ε τις πατάτες θα τις φάω τηγανητές ... 

Καλά κάνεις κ ο άνδρας μου που έκανε ένα διάστημα τέτοια διατροφή έτρωγε απίθανες ποσότητες από πατάτες τηγανιτές κ γύρο.χωρις την πίτα βέβαια. Κ έχανε κιλά ο ατιμος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νινι2019 είπε:

Αυχενικη στις 27.7 και δεν περνάνε οι μέρες έχω να κάνω υπέρηχο 2 βδομάδες δεν νομίζω να αντέξω.. Θέλω να πάω να το δω!! 11wκαι 3 σήμερα!! 

Να πας να το δεις!!! Σιγά μην κάτσεις να σκάσεις μέχρι την αυχενική! Εγώ. Από το χθεσινό άγχος έβγαλα έρπη σήμερα....

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty said:

Καλά κάνεις κ ο άνδρας μου που έκανε ένα διάστημα τέτοια διατροφή έτρωγε απίθανες ποσότητες από πατάτες τηγανιτές κ γύρο.χωρις την πίτα βέβαια. Κ έχανε κιλά ο ατιμος.

Θα αφήσω ασχολίαστο το ότι έχανε κιλά ... και γενικα το ποσό εύκολα χάνουν οι άντρες κιλά ... σε αντίθεση με εμάς 

Just now, Τουτουνι said:

Να πας να το δεις!!! Σιγά μην κάτσεις να σκάσεις μέχρι την αυχενική! Εγώ. Από το χθεσινό άγχος έβγαλα έρπη σήμερα....

Αλήθεια ... γιατί είχες τόσο άγχος χθες ; Πέρασα λίγο γρήγορα τις συνομιλίες τις απογευματινές που ήμουν στο γιατρό αλλά δεν κατάλαβα γιατί ανησυχούσε σ τόσο ; Έγινε κάτι ; 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, chris79 είπε:

Θα αφήσω ασχολίαστο το ότι έχανε κιλά ... και γενικα το ποσό εύκολα χάνουν οι άντρες κιλά ... σε αντίθεση με εμάς 

Αλήθεια ... γιατί είχες τόσο άγχος χθες ; Πέρασα λίγο γρήγορα τις συνομιλίες τις απογευματινές που ήμουν στο γιατρό αλλά δεν κατάλαβα γιατί ανησυχούσε σ τόσο ; Έγινε κάτι ; 

Φοβόμουν τα αποτελέσματα των εξετάσεων...όχι όλων δηλαδή, αλλά μόνο το τοξόπλασμα! Λέω ότι άλλο θα το ρυθμίσεις ο γιατρός για το τοξόπλασμα δεν γίνεται τίποτα όμως...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou said:

Εγώ τι να πω που υποτίθεται είναι 8+1 Σήμερα και τα μωρά είναι 3 μέρες πίσωωωωω

Τα μωρά πάνε με το πάσο τους ... δεν τους νοιάζει τι μετράνε οι γιατροί κ τα μηχανήματα ... άσε που είναι τόσο μικρούλια που με πόση ακρίβεια να τα μέτρησε ...; Όλο και κάποια χιλιοστά χάνει ... όσο μεγαλώνουν μην αγχώνεσαι :) 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Τα μωρά πάνε με το πάσο τους ... δεν τους νοιάζει τι μετράνε οι γιατροί κ τα μηχανήματα ... άσε που είναι τόσο μικρούλια που με πόση ακρίβεια να τα μέτρησε ...; Όλο και κάποια χιλιοστά χάνει ... όσο μεγαλώνουν μην αγχώνεσαι :) 

Λοιπον με αυτο που περιγραφεις ακριβως εχω αγχωθει σ αυτο το σταδιο.Διοτι κατι πρέπει να υπαρχει!Στον τελευταιο υπερηχο,9+6 στο περιπου πάντα,χαχχαχαχαα,μου μετρησε το μωρο 29 χιλιοστα.Ελα που αρχισα να διαβαζω οτι το μικροτερο μηκος σε αυτην εβδομάδα είναι 3εκ. εως 4 το μεγαλυτερο.Εφαγα μια φρικη απο τοτε μηπως αναπτυσσεται αργά και μηπως μεχρι την αυχενικα δεν εχει φτασει όσο πρέπει.Παράνοια,ξέρω,τα είπαμε.:mrgreen:

  • Χαχα 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Λοιπον με αυτο που περιγραφεις ακριβως εχω αγχωθει σ αυτο το σταδιο.Διοτι κατι πρέπει να υπαρχει!Στον τελευταιο υπερηχο,9+6 στο περιπου πάντα,χαχχαχαχαα,μου μετρησε το μωρο 29 χιλιοστα.Ελα που αρχισα να διαβαζω οτι το μικροτερο μηκος σε αυτην εβδομάδα είναι 3εκ. εως 4 το μεγαλυτερο.Εφαγα μια φρικη απο τοτε μηπως αναπτυσσεται αργά και μηπως μεχρι την αυχενικα δεν εχει φτασει όσο πρέπει.Παράνοια,ξέρω,τα είπαμε.:mrgreen:

Παράνοια εδώ! Κι εγώ!! Χιχιχι! Μη κοιτάτε που δε τα λέω. Οι παλμοί μας τη Δευτέρα στον υπέρηχο ήταν 147. Όλα τέλεια είπε η γιατρός. Έλα μου όμως που με το που επέστρεψα στο σπίτι μπήκα στο ίντερνετ και διάβασα ότι οι παλμοί στην εβδομάδα που είμαι είναι περίπου 160. Μη τα πολυλογώ, τελικά έμαθα ότι οι παλμοί του μωρού όταν κοιμάται είναι χαμηλότεροι, όπως και σε μας. Αν δεν αγχωθω με κάτι δε γίνεται τελικα..

  • Χαχα 3

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...