Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Renaki80 είπε:

Καλησπέρα αγαπημένες μου & τρελαμένες μου! Καλέ μπήκα να δω τι κάνετε και είχα να διαβάσω 10 σελίδες για να ενημερωθώ!!! Πάντως πολυθεματολογία από χθες :-P  Πατάτες βραστές, αυχενικές και το καλύτερο κάψιμο: ποια εβδομάδα είμαστε τελικά;;;;; Εντάξει με κάψατε και είμαι και διακοπές :-)
 @Sani μπράβο κοπέλα μου! Ο πρώτος επιβεβαιωμένος γιός! 
Κορίτσια μας βλέπω αγορομάνες όλες :-P  
Υπομονή μέχρι τις αυχενικές μας...άλλες 2 εβδομάδες....ουφ ατελείωτες...

σας φιλώ


  

 

Χαχαχχαχααα οπως τα λες τυχερουλα εσυ που εισαι διακοπες.Κι εγω αγορομανες μας βλεπω.Εγινε το ποδαρικο.Μεχρι τις αυχενικές...παράνοια οσο δεν πάει!!Θα κορυφωθεί!!!!Χαχχααααααα.

  • Χαχα 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Joka είπε:

Ααααα κοριτσι μην ακουω τετοια σε παρακαλώ!Το ντεπον επιτρέπεται άφοβα.Δεν κανει και για το μωρακι να υποφερεις!

Καλά λες φιλεναδιτσα μου μου φαίνεται θα το πάρω γιατί με χει σκίσει ο ο πονοκέφαλος εδώ και μια βδομάδα.. 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Καλά λες φιλεναδιτσα μου μου φαίνεται θα το πάρω γιατί με χει σκίσει ο ο πονοκέφαλος εδώ και μια βδομάδα.. 

Να παρεις μη φοβασαι κι εγω πήρα προχθες το πρωι γιατι δεν άντεχα.

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

@natassaki2006 @Balloo μου πε ο γιατρός ότι μπορώ να πάρω depon αλλά φοβάμαι βρε κορίτσια μου... Λέω άστο θα πονέσει... θα πονεσει θα ξεθυμάνει.. Μιλάμε για μαζόχα... Θα περιμένω λιγουλάκι και αν δεν υποχωρήσει δεν θα το γλιτώσω. 

Ξέρεις πόσα ντεπόν πήρα τότε με τον πονόδοντο??? Και στην αρχή δεν έπαιρνα και καθόμουν και πονούσα κι έλεγα ότι πρέπει να αντέξω. Πιστεύεις ότι κάνεις καλό αν δεν πάρεις παρακεταμόλη, όμως συμβαίνει το ακριβώς αντίθετο με τις ουσίες που παράγεις λόγω πόνου.. Αυτό μου είχε πει ο γιατρός μου και πήρα κατευθείαν. Ντεπόν μπορείς να παίρνεις άφοβα, μέχρι 3 την ημέρα.

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Ξέρεις πόσα ντεπόν πήρα τότε με τον πονόδοντο??? Και στην αρχή δεν έπαιρνα και καθόμουν και πονούσα κι έλεγα ότι πρέπει να αντέξω. Πιστεύεις ότι κάνεις καλό αν δεν πάρεις παρακεταμόλη, όμως συμβαίνει το ακριβώς αντίθετο με τις ουσίες που παράγεις λόγω πόνου.. Αυτό μου είχε πει ο γιατρός μου και πήρα κατευθείαν. Ντεπόν μπορείς να παίρνεις άφοβα, μέχρι 3 την ημέρα.

Καλά λες αγάπη... Μου φαίνεται θα σηκωθώ να πιω ένα σφηνάκι ντεπονακι γιατί δεν παλεύεται.. Ούτως η άλλως πρώτη φορά θα πάρω δεν έχω ξαναπάρει από την αρχή της εγκυμοσυνης... 

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πω πω κορίτσια τελείωσα δουλειά και είναι 4 σελίδες. Συγνώμη που δεν θυμάμαι ποια το πρότεινε αλλά το pregnancy+ φοβερό! Το κατέβασα και τρελάθηκα με το μωρό 3b. 

Το ξέρω ότι είμαι τρελή αλλά πάλι νομίζω ένιωσα ένα κάτι να με ακουμπάει από μέσα κάτω χαμηλά... αλήθεια όμως σας λέω...

 

  • Μου αρέσει 1

Xr0Qp3.png

7yzup3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είμαι σε τραγική κατάσταση σήμερα βγήκε πάλι θετικό το τεστ και προχωρησανε στο avidity θα κάνει λέει μια βδομάδα να βγει το αποτέλεσμα.. πήρα τον εξωσωματικο μου και απογοητευτικα.. μου λέει ωωω αμάν βρε κορίτσι μου, εμένα μου κόπηκαν τα πόδια είπε και αυτός να κάνω αυτό το τεστ αλλα αυτός λέει δεν είναι παλιό μήπως είναι ψευδές λόγω διδυμης κύησης, του λέω αν δεν είναι και μου είπε καλύτερα να μην το συζητήσουμε αυτό περίμενε να βγει το αποτέλεσμα 

  • Λυπημένη/-ος 4

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Κορίτσια είμαι σε τραγική κατάσταση σήμερα βγήκε πάλι θετικό το τεστ και προχωρησανε στο avidity θα κάνει λέει μια βδομάδα να βγει το αποτέλεσμα.. πήρα τον εξωσωματικο μου και απογοητευτικα.. μου λέει ωωω αμάν βρε κορίτσι μου, εμένα μου κόπηκαν τα πόδια είπε και αυτός να κάνω αυτό το τεστ αλλα αυτός λέει δεν είναι παλιό μήπως είναι ψευδές λόγω διδυμης κύησης, του λέω αν δεν είναι και μου είπε καλύτερα να μην το συζητήσουμε αυτό περίμενε να βγει το αποτέλεσμα 

Εγώ δεν έχω καταλάβει καλά, το εξέταση είναι αυτή, πως λέγεται???

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Κορίτσια είμαι σε τραγική κατάσταση σήμερα βγήκε πάλι θετικό το τεστ και προχωρησανε στο avidity θα κάνει λέει μια βδομάδα να βγει το αποτέλεσμα.. πήρα τον εξωσωματικο μου και απογοητευτικα.. μου λέει ωωω αμάν βρε κορίτσι μου, εμένα μου κόπηκαν τα πόδια είπε και αυτός να κάνω αυτό το τεστ αλλα αυτός λέει δεν είναι παλιό μήπως είναι ψευδές λόγω διδυμης κύησης, του λέω αν δεν είναι και μου είπε καλύτερα να μην το συζητήσουμε αυτό περίμενε να βγει το αποτέλεσμα 

Αχ κοριτσάκι μου, θα δεις όλα καλά θα είναι.. Μπορεί όντως να επηρεάζεται η τιμή από τα δίδυμα. Το κακό είναι ότι θα κάνει και μια εβδομάδα να βγεί..! Υπομονή και θετική σκέψη.

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Αχ μπράβοοοο κορίτσι μου. Τέλεια αποτελέσματα. Να σε ρωτήσω ο σύζυγος μπήκε μέσα μαζί σου ή τον άφησαν να περιμένει? Κορίτσια σας διαβάζω αλλά έχω μια τρομερή ημικρανία που δεν μπορώ να ανοίξω ούτε τα μάτια μου. Μην νομίζετε ότι σας εχω ξεχάσει.. 

Μπήκε μεσα αλλα με μασκα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Papaki@ είπε:

Κορίτσια είμαι σε τραγική κατάσταση σήμερα βγήκε πάλι θετικό το τεστ και προχωρησανε στο avidity θα κάνει λέει μια βδομάδα να βγει το αποτέλεσμα.. πήρα τον εξωσωματικο μου και απογοητευτικα.. μου λέει ωωω αμάν βρε κορίτσι μου, εμένα μου κόπηκαν τα πόδια είπε και αυτός να κάνω αυτό το τεστ αλλα αυτός λέει δεν είναι παλιό μήπως είναι ψευδές λόγω διδυμης κύησης, του λέω αν δεν είναι και μου είπε καλύτερα να μην το συζητήσουμε αυτό περίμενε να βγει το αποτέλεσμα 

αχ στην αναμομη θα εισαο παλι βρε παπακι τι εκνευριστικο κ αυτο;;;;; ευχομαι οτι καλυτερο!!! μην βαζεις αμεσως τα χειροτερα με το νου σου κ περιμενε! ηρεμησε γιατι θα κανεις κακο κ στα παπακια σου ε;;;;;;;;;

Just now, Sani είπε:

Μπήκε μεσα αλλα με μασκα

τελια τελεια τελεια!!! να τη η πρωτη αγορομανα! κοριτσια δεν θα το αντεξω να κανω παλι αγορι και να εχω την συμπαρασταση ιδιου φυλλου μονο απο το σκυλο μου;;;;;; ;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Κοριτσι,σε ποια βδομάδα είχες αυτή την παλίνδρομη?Εμας η Σούκα πάλι λέει.

Στην εβδομη εβδομαδα ειχα κανει υπερηχο και οτα πηγα παλι δεκα μερες μετα ειχε σταματησει να αναπτυσεται λογικα ειχε γινει τελος εβδιμης αρχες ογδοοης αλλα μην τα σκεφτεσαι καθολου αυτα δεν μας κανουν καλο ολα καλα θα ειναι για ολες μας

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Κορίτσια είμαι σε τραγική κατάσταση σήμερα βγήκε πάλι θετικό το τεστ και προχωρησανε στο avidity θα κάνει λέει μια βδομάδα να βγει το αποτέλεσμα.. πήρα τον εξωσωματικο μου και απογοητευτικα.. μου λέει ωωω αμάν βρε κορίτσι μου, εμένα μου κόπηκαν τα πόδια είπε και αυτός να κάνω αυτό το τεστ αλλα αυτός λέει δεν είναι παλιό μήπως είναι ψευδές λόγω διδυμης κύησης, του λέω αν δεν είναι και μου είπε καλύτερα να μην το συζητήσουμε αυτό περίμενε να βγει το αποτέλεσμα 

Παπάκι μου γλυκό μην απογοητεύεσαι... Όλα θα ναι καλά... Θετική σκέψη και πίστη κορίτσι μου.... Μπορεί ο γιατρός να χει δίκιο και να ναι λόγω διδυμης κύησης... Υπομονή μέχρι να βγει το αποτέλεσμα ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , chris79 είπε:

Τα μωρά πάνε με το πάσο τους ... δεν τους νοιάζει τι μετράνε οι γιατροί κ τα μηχανήματα ... άσε που είναι τόσο μικρούλια που με πόση ακρίβεια να τα μέτρησε ...; Όλο και κάποια χιλιοστά χάνει ... όσο μεγαλώνουν μην αγχώνεσαι :) 

Το ψυχουλακι το 2ο είναι καταπιεσμένο μέσα στον σάκο του...


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Εγώ δεν έχω καταλάβει καλά, το εξέταση είναι αυτή, πως λέγεται???

CMV λέγεται τουτουνι

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες για το κουράγιο που μου δίνετε ελπίζω να είναι απλά μια περιπέτεια και αυτό .. θα προσπαθήσω να ηρεμήσω γιατί το δάκρυ πάει κορομηλο

  • Λυπημένη/-ος 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...