Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Balloo said:

@Joka άσχετο αλλά επειδή το έψαξα, 13+0 μπαίνουμε δεύτερο τρίμηνο. Συν μία εβδομάδα δηλαδή..! (φτου!)

Λοιπόν γι αυτό που λέγαμε με τις εβδομάδες ... χθες ήμουν 9+6 και κάτι ρώτησε ο άντρας μου το γιατρό και πετάγομαι και λέω «αύριο μπαίνω στην 11η εβδομάδα» και λέει ο γιατρός «δεν πάει έτσι ... είναι όπως με τα γενέθλια .. όταν κλείνεις τα 35 δε λες ότι είσαι 36... λες 35. Έτσι κι εσύ θα είσαι 10 εβδομάδων, όχι 11». 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

@Joka άσχετο αλλά επειδή το έψαξα, 13+0 μπαίνουμε δεύτερο τρίμηνο. Συν μία εβδομάδα δηλαδή..! (φτου!)

Ε ναι αυτό έγραψα χθες.Θες αλλη μία βδομάδα εσύ.Αστα,3 αιωνες ειναι αυτοί οχι 3 μήνες!!

Just now, chris79 είπε:

Λοιπόν γι αυτό που λέγαμε με τις εβδομάδες ... χθες ήμουν 9+6 και κάτι ρώτησε ο άντρας μου το γιατρό και πετάγομαι και λέω «αύριο μπαίνω στην 11η εβδομάδα» και λέει ο γιατρός «δεν πάει έτσι ... είναι όπως με τα γενέθλια .. όταν κλείνεις τα 35 δε λες ότι είσαι 36... λες 35. Έτσι κι εσύ θα είσαι 10 εβδομάδων, όχι 11». 

Ωχουυυυυυυυ μας εχουν τρελανειιιιιιι!!!!

  • Χαχα 2

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Λοιπόν γι αυτό που λέγαμε με τις εβδομάδες ... χθες ήμουν 9+6 και κάτι ρώτησε ο άντρας μου το γιατρό και πετάγομαι και λέω «αύριο μπαίνω στην 11η εβδομάδα» και λέει ο γιατρός «δεν πάει έτσι ... είναι όπως με τα γενέθλια .. όταν κλείνεις τα 35 δε λες ότι είσαι 36... λες 35. Έτσι κι εσύ θα είσαι 10 εβδομάδων, όχι 11». 

Αν μπεις και το ψάξεις, όλοι γράφουν το αντίθετο. Μας το επιβεβαίωσε και η Υβόννη. Τι να πω, ούτε οι ίδιοι δε ξέρουν μου φαίνεται..

78η με 84η ημέρα είναι η 12η εβδομάδα


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Geo Jo είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Σ'ευχαριστώ πολύ!

Καλή επιτυχία κοριτσι μου στον υπέρηχο σήμερα. Θα περιμένουμε τα νέα σου ❤️

Just now, Sani είπε:

Καλημέρα εχω ραντεβου στη 13:00 εκανα την προσευχη μου και οτι θελει ο θεός. Ευχαριστώ θα σας πω λεπτομερειες τα φιλια μου σε ολες

Καλή επιτυχία κοριτσι μου γλυκό... Η πρώτη τυχερή αυχενική της παρέας θα είναι... Θα περιμένουμε νέα και εντυπώσεις ❤️


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo said:

Αν μπεις και το ψάξεις, όλοι γράφουν το αντίθετο. Μας το επιβεβαίωσε και η Υβόννη. Τι να πω, ούτε οι ίδιοι δε ξέρουν μου φαίνεται..

78η με 84η ημέρα είναι η 12η εβδομάδα

Απλά λέει ότι δε λες ότι διανυεις την 11η εβδομάδα ... αλλά είμαι 10 εβδομάδων. και αν το σκεφτείς δεν είναι λάθος ... εγώ στα γενέθλια μου φέτος θα κλείσω τα 41... θα λέω είμαι 42;;; Με τίποτα όμως ... χαχαχαχα
 

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Απλά λέει ότι δε λες ότι διανυεις την 11η εβδομάδα ... αλλά είμαι 10 εβδομάδων. και αν το σκεφτείς δεν είναι λάθος ... εγώ στα γενέθλια μου φέτος θα κλείσω τα 41... θα λέω είμαι 42;;; Με τίποτα όμως ... χαχαχαχα
 

Ναι αλλά έχεις ολοκληρώσει τις δέκα εβδομάδες. Οκ, η ηλικία αποτελεί εξαίρεση..χιχιχιχι


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Geo Jo είπε:

Δεν έχω σήμερα αυχενική...στις 31/7 έχω! Σήμερα έχω τον 3ο μου υπέρηχο!

Καλη επιτυχία κοριτσι μου!! Εχουμε μαζι αυχενικη! Εγψ στις 14:00,ηθελε να μ βαλει δευτερα,  λεω δεν θα περασω σκ δραμα,  μεσα στο καταμεσημερο λοιπόν ;) εσυ τι ωρα;;;  αγωνια στα υψη! 

Just now, Sani είπε:

Καλημέρα εχω ραντεβου στη 13:00 εκανα την προσευχη μου και οτι θελει ο θεός. Ευχαριστώ θα σας πω λεπτομερειες τα φιλια μου σε ολες

Καλη τυχη!! Με χαμογελο κ αισιοδοξία πιστη κ προσευχη ολα καλα θα πανε!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Καλη επιτυχία κοριτσι μου!! Εχουμε μαζι αυχενικη! Εγψ στις 14:00,ηθελε να μ βαλει δευτερα,  λεω δεν θα περασω σκ δραμα,  μεσα στο καταμεσημερο λοιπόν ;) εσυ τι ωρα;;;  αγωνια στα υψη! 

Ευχαριστώ!!!! Καλή επιτυχία και σε σένα!!!Eγώ σήμερα στις 6!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Και τώρα που το σκέφτομαι, η πρώτη εβδομάδα ποια ειναι..η πρώτη μέρα περιόδου συν έξι μέρες, δηλαδή 1η μέρα με 7η. Δεν θεωρείται εβδομάδα μηδέν.

Αρα εσυ εισαι 11 εβδομαδων κι εγω 10,σωστά?Ετσι πρέπει να το λέμε και να το υπολογίζουμε.Πω πωωωω,ακομαααα???


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo said:

Ναι αλλά έχεις ολοκληρώσει τις δέκα εβδομάδες. Οκ, η ηλικία αποτελεί εξαίρεση..χιχιχιχι

Ναι σωστά ... αλλά και τα 41 θα έχω ολοκληρώσει ... :) 

Αποφάσισα ότι φέτος θα κλείσω τα 41 αλλα θα είμαι 40 ακόμα ... άλλωστε το μισό 2020 δε μετράει έτσι κι αλλιώς αφού ήμασταν καραντίνα !! :) :) 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Χαχχαχα έχετε πολλή πλάκα! Να δείτε πως στο τέλος θα παρακαλάτε να τελειώνετε γρήγορα με την εγκυμοσύνη γιατί δε θα αντεχετε άλλο, εκεί να δείτε πως ΔΕ περνάνε οι μέρες... Βαραινουμε, καούρες, αϋπνίες, δε μπορεις να βολέψεις τη κοιλαρα και άλλα χαριτωμένα αλλά έχεις μαζί μ αυτά και ανυπομονησία να δεις το σπλαχνακι που σε παιδεύει... 


mij0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...