Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Κέντρο δεξίωσης γάμου


marinaki1902

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες! 

Αρχικά να συστηθώ. Ονομάζομαι Μαρίνα και παντρεύομαι του χρόνου τον Οκτώβριο. Ο λόγος που ξεκίνησα να κλείνω τα βασικά από τώρα είναι ότι παρά πολύ γάμοι στην πόλη μου έχουν αναβληθεί για φέτος και ήδη πολλές ημερομηνίες για του χρόνου είναι ήδη κλεισμένες. Το πρόβλημα μου είναι το εξής: ο μέλλοντας σύζυγος μου είναι από άλλη πόλη και ο γάμος θα γίνει στην δική μου, επομένως δεν θα έχει πολλούς καλεσμένους από την δική του μεριά και συμφωνήσαμε να κάνουμε πιο κλειστό γάμο και υπολογίζουμε ότι θα έρθουν στο τραπέζι περίπου 120-150 άτομα, γέροι να είμαστε φυσικά μέχρι του χρόνου. Αυτό που με έβαλε σε σκέψεις είναι μια παρατήρηση που έκανε μια συνάδελφος μου όσον αφορά το κέντρο. Μου είπε ότι σε ένα κέντρο που χωράει 300 άτομα, αν εγώ θα έχω 120-150 θα είναι άδειο και δεν θα είναι ωραίο. Δεν το είχα σκεφτεί αυτό να πω την αλήθεια αλλά με προβλημάτισε αρκετά. Θα ήταν πιστεύετε προτιμότερο να έκλεινα ένα πιο μικρό μαγαζί από αυτό που ήθελα αρχικά, ίσως με μικρότερη πίστα και πιο λίγα τραπέζια; Εγώ το μόνο που δεν θέλω είναι να φαίνεται λειψό ή να είναι βαρετό και μουντό. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, marinaki1902 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! 

Αρχικά να συστηθώ. Ονομάζομαι Μαρίνα και παντρεύομαι του χρόνου τον Οκτώβριο. Ο λόγος που ξεκίνησα να κλείνω τα βασικά από τώρα είναι ότι παρά πολύ γάμοι στην πόλη μου έχουν αναβληθεί για φέτος και ήδη πολλές ημερομηνίες για του χρόνου είναι ήδη κλεισμένες. Το πρόβλημα μου είναι το εξής: ο μέλλοντας σύζυγος μου είναι από άλλη πόλη και ο γάμος θα γίνει στην δική μου, επομένως δεν θα έχει πολλούς καλεσμένους από την δική του μεριά και συμφωνήσαμε να κάνουμε πιο κλειστό γάμο και υπολογίζουμε ότι θα έρθουν στο τραπέζι περίπου 120-150 άτομα, γέροι να είμαστε φυσικά μέχρι του χρόνου. Αυτό που με έβαλε σε σκέψεις είναι μια παρατήρηση που έκανε μια συνάδελφος μου όσον αφορά το κέντρο. Μου είπε ότι σε ένα κέντρο που χωράει 300 άτομα, αν εγώ θα έχω 120-150 θα είναι άδειο και δεν θα είναι ωραίο. Δεν το είχα σκεφτεί αυτό να πω την αλήθεια αλλά με προβλημάτισε αρκετά. Θα ήταν πιστεύετε προτιμότερο να έκλεινα ένα πιο μικρό μαγαζί από αυτό που ήθελα αρχικά, ίσως με μικρότερη πίστα και πιο λίγα τραπέζια; Εγώ το μόνο που δεν θέλω είναι να φαίνεται λειψό ή να είναι βαρετό και μουντό. 

Καλημέρα!! Παντρεύτηκα πέρυσι το καλοκαίρι σε ένα κέντρο που χωράει μέχρι 600 άτομα εντός του μαγαζιού. Εμείς είχαμε καλεσμένους περίπου 300 εκ των οποίων ήρθαν περίπου 250. Όταν ρωτησαμε πως θα είναι η διάταξη των τραπεζιών μας είπε να μην ανησυχούμε καθώς αυτός γνωρίζει ανάλογα με τον κόσμο να τοποθετεί κ τα τραπέζια κ να φαίνεται όμορφο, γεμάτο και ισορροπημένο το μαγαζί. Και πράγματι ήταν έτσι! Φαινόταν φουλ γεμάτο το μαγαζι, η πίστα στο κέντρο, πολύ ωραία ήταν!! Βέβαια είχε στρογγυλά τραπέζια που νομίζω καμουφλάρουν κάπως το χώρο. Εκτός αυτού, από φέτος με τον κορωνοιο σιγουρα θα μπαίνουν σε κάποια απόσταση. 

Σε κάθε περίπτωση, το θέμα είναι να περάσετε καλά, αυτό δίνει ζωή κ χαρά στο γλέντι του γάμου. Εάν το ζευγάρι είναι ευτυχισμένο, και οι καλεσμένοι θα περάσουν καλά! Να είσαι σίγουρη!!

Η ώρα η καλή!! :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...