Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ένα πολυτιμο δωρο απτον ουρανο για το μινακι μας!


Recommended Posts

Ενας μηνας πολύ δυσκολος για σενα κουκλιτσα μου!

Ενας μηνας στεναχωρος, συναισθηματικα φορτισμενος!

Ένας μηνας που σου ειχε παρει κατι πολυτιμο...

ενας μηνας όμως που αλλαξε τα δεδομενα…ενας μηνας που σου εφερε κατι πολυτιμοτερο…που γεμισε τη καρδια σου ευτυχια και το προσωπο σου χαμογελα!!!

Ένα δωρο απτον ουρανο, από μια ψυχη που δεν θελει να σε ξαναδει να κλαις παρα μονο από χαρα!

Και η χαρα ηρθε χαρα μου στο σπιτικο σας!!!

Ένα μικρο κουκιδακι στην κοιλιτσα σου, μια μικρη καρδουλα που θα χτυπαει γρηγορα και ζωηρα, ένα μικρο νινακι που θα κλωτσαει και δεν θα αφηνει την μανουλα του να κοιμηθει τα βραδυα!ενα μικρο μικρο πλασματακι που θα είναι στην αγκαλια σου σε 8 περιπου μηνες!!!

Με το καλο μινακι μου, καλη εγκυμοσυνη να εχεις, ανεφελη και τελειομηνη!!!

Με ένα γερο γερο αγγελουδι που θα φερει την απεραντη ευτυχια για δευτερη φορα στη ζωη σας!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1294495h29l7lp6p5.jpg

Μινακι μουυυυυυυυυ,καλα δεν το πιστευω,εχω χασει επεισοδια........

Με το καλο κουκλιτσα μου,σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη,ειδες λοιπον που δεν αργησε να γινει το θαυμα,για 2η φορα ; ;);)

Μπραβο κοπελα μου,χαρηκα τοσοοο πολυυυυ,ετοιμασου να ζησεις τη μαγεια!!!!!!!!!Σε μερικους μηνες θα κρατας ενα γερο,ζουμπουρλιδικο μωρακι,που θα ολοκληρωσει την ομορφη οικογενεια σου.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΜΙΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!!!

ΣΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ Ο ΑΠΡΙΛΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΣΟΥ...ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ;

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΗΡΕΜΗ Κ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ,ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ!!!!!!


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

2704464j1wtf12odi.gifΜινακι μου γλυκο ευχομαι κουκλα μου σημερα η ζωη σου να ειναι μονο χαρες και πολλες συγκινησεις,χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου δε μπορεις να φανταστεις ποσο πολυ!

να εχεις κουκλα μου μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και σε 8 μηνες να κρατας εναν αγγελο στην αγκαλια σου και να κανεις γι αυτον πολλα πολλα ονειρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε αντε χαμογελα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μινάκιιιιιιιιιιιιιιιιιι τέλειααα νέαααααααα

Σου εύχομαι μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!

Ανετάκι δάκρυσα......


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Μινακι μου γλυκο να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!

Ειδες η Ελισαβετ το εβλεπε το μωρακι και δεν ειχε αδικο!!!!

Αντε κοριτσακι μου ολα να πανε καλα και να χαρεις και τα δυο σου παιδακια!!!!

1687463qcly6eo799.gif

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα απο ολα στο γλυκο μου Αννετακι να πω ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστω αν και με εκανες να κλαψω παλι σκ@τουλιτσα μου!!!!! Εχω ενα τεραστιο χαμογελο κολλημενο στα χειλι μου αλλα μαζι και μια λυπη γιατι η ψυχουλα που εστειλε την ψυχη μου το σπορακι μου το πολυτιμοτερο πραγμα στον κοσμο μετα το φυστικακι μου δεν ειναι μαζι μου να χαρει με την χαρα μου αλλα και παλι μου αποδικνιει ποσο πολυ με αγαπουσε!!!!!!

Μανου μου σου ευχομαι κι εσενα μεσα απο την ψυχη μου να χαρισεις ενα αδελφακι στην κορουλα σου αλλα πανω απο ολα να ειστε ολοι υγιεις και αγαπημενοι ολα τα αλλα ερχονται

Τζενακι τωρα τι να πω για σενα??????Τα λογια ειναι περιττα οταν ερθω θα σε μπουφλισω

Παπακι μου σου ευχομαι ολα τα καλυτερα για το υπολοιπο της εγκυμοσυνης σου θα κανεις εναν κουκλο που θα σε γεμισει τρελα σαν την αννετ

Ανδριανη μου σε ευχαριστω κουκλιτσα μου περασες πολλες δυσκολιες αλλα η νταφλουκω σου ειναι δυνατη σαν την μαμα της!!!!!

Ξανθουλα κι εσενα σου ευχομαι να εχεις την πιο ευκολη εγκυμοσυνη απο δω και περα αρκετα σε ταλαιπωρησε η κορουλα σου

Στεγια να χαιρεσε τον γιοκα σου και σου ευχομαι να αποκτησεις αλλο ενα θαυματακι οσο συντομα το θες!!!!!

Αννουλα μου οντως το φυστικακι μου ηταν πολυ διορατικο τελικα αντε κοντευουμε να δουμε την μικρουλααααααααα!!!!!!!!!!

1578748ccf9ujhd23.gif


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

ααααααααααχχχχχχχχχχ........................ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!!!!

Μινάκι μου , να εχεις μια καταπληκτική εγκυμοσύνη με ένα γερό μπεμπάκι !!!!!!

Και βεβαια συμφωνώ με τα κορίτσια....και το φυστίκι ήξερε και ο Απρίλιος σου στέλνει πισω κάτι εξίσου πολύτιμο !!!!!!!!!!!!!!!!

άντε ....συγκινήθηκα πάλι....!!!!!!!!!!!!!!

Η μία θέση πιάστηκε.......η επόμενη παρακαλώ και γρήγοραααα...............


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστω κοριτσακια μου ολες μαολες ο μηνα ς αυτος μου δινει κατι πολυτιμο 2 χρονια μετα τον χαμο της μανουλας μου!!!!! ΜΑΝΟΥΛΑ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΠΟΥ ΒΡΗΣΚΕΣΕ!!!!!


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια κι από εδώ κουκλίτσα μου γλυκιά!!!!!!!!

Είμαι πάρα πολύ χαρούμενη για σένα...μετά από τόσο καιρό το σποράκι φύτρωσε στην κοιλίτσα σαν μικρό θαυματάκι!!!!!!Να είσαι καλά, χαρούμενη κι αισιόδοξη όπως σε ξέρουμε τόόόόόόόσο καιρό για να γεμίζεις χαρά κι αισιοδοξία το μικρό σου μωράκι!!!Να έχεις μια τελειόμηνη κι ανέφελη εγκυμοσύνη κοπέλα μου και να σκέφτεσαι πως σε λίγους μήνες θα κρατάς το δεύτερο παιδάκι σου αγκαλίτσα και θα είσαι τρισευτυχισμένη!!!!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...