Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Εγκυμοσύνη η διαταραχη περιοδου??


Anna92

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας για ένα πρόβλημα που έχω.είμαι 27 ετών και προσπαθώ με τον άνδρα μου για παιδάκι 4 χρόνια. Είχα επαφή 20 Ιουνίου  και 28Ιουνίου και περίμενα περίοδο 29ιΙουνίου . Περίμενα 5 μέρες και δεν ήρθε καθόλου.έκανα χοριακη και βγήκε αρνητική. Έκανα μετά από τρεις μέρες τεστ εγκυμοσύνης και βγήκε αρνητικό. Επί δυο εβδομάδες γινόταν αυτό.μετά στις 13Ιουλίου ξεκίνησαν καφέ υγρά μόνο στο σκούπισμα και μετά από μια εβδομάδα σταγόνες αίμα ροζ και πόνους περιόδου ήπιους που και που.το περίεργο είναι ότι όταν πάω να σηκώσω βάρος μου τρέχει παραπάνω αίμα και οι πόνοι λίγο δυνατότεροι. Μετά ξαπλώνω και μου περνάει. Την άλλη εβδομάδα πάω στο γιατρό αλλά θέλω να μου πείτε την εμπειρία σας.και το άλλο από τις 29 Ιουνίου τα πόδια μου είναι πρισμενα πολύ. 

Το στήθος μου επίσης πονάει ,στις αρχές πονούσε πολύ τώρα όμως οχι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

20 ώρες πρίν, Anna92 είπε:

Γεια σας κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας για ένα πρόβλημα που έχω.είμαι 27 ετών και προσπαθώ με τον άνδρα μου για παιδάκι 4 χρόνια. Είχα επαφή 20 Ιουνίου  και 28Ιουνίου και περίμενα περίοδο 29ιΙουνίου . Περίμενα 5 μέρες και δεν ήρθε καθόλου.έκανα χοριακη και βγήκε αρνητική. Έκανα μετά από τρεις μέρες τεστ εγκυμοσύνης και βγήκε αρνητικό. Επί δυο εβδομάδες γινόταν αυτό.μετά στις 13Ιουλίου ξεκίνησαν καφέ υγρά μόνο στο σκούπισμα και μετά από μια εβδομάδα σταγόνες αίμα ροζ και πόνους περιόδου ήπιους που και που.το περίεργο είναι ότι όταν πάω να σηκώσω βάρος μου τρέχει παραπάνω αίμα και οι πόνοι λίγο δυνατότεροι. Μετά ξαπλώνω και μου περνάει. Την άλλη εβδομάδα πάω στο γιατρό αλλά θέλω να μου πείτε την εμπειρία σας.και το άλλο από τις 29 Ιουνίου τα πόδια μου είναι πρισμενα πολύ. 

Το στήθος μου επίσης πονάει ,στις αρχές πονούσε πολύ τώρα όμως οχι

καλησπέρα επαφές είχες όλο τον μήνα?αν ναι τότε υπάρχει περίπτωση να έπιασες πιο αργα από ότι υπολογιζες εσύ πως είχες ωορρηξια.και τοτε που είδες το αιμα να ήταν εμφύτευση ή ωορρηξια ...μετα απο 2 βδομάδες απο το αιμα θα δεις τι ήταν.μετα μπορεί και καμια κύστη να είναι, συμβαίνει καμια φορά αλλά καλύτερα ναι να πας στον γιατρό σου.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση κορίτσι μου.δυο φορές είχα μόνο επαφή.το περίεργο είναι ότι είχα πόνους περιόδου χωρίς περίοδο.τώρα έχω αίμα κόκκινο αλλά δεν αλλάζω σερβιετα, την αλλάζω κάθε τρεις μέρες.τώρα όσο για την κύστη τι συμπτώματα υπάρχουν?  Είχα κύστη μικρή και είχα τρελή αιμορραγία. Γιαυτο ρωτάω τι μπορεί να ειναι

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Anna92 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση κορίτσι μου.δυο φορές είχα μόνο επαφή.το περίεργο είναι ότι είχα πόνους περιόδου χωρίς περίοδο.τώρα έχω αίμα κόκκινο αλλά δεν αλλάζω σερβιετα, την αλλάζω κάθε τρεις μέρες.τώρα όσο για την κύστη τι συμπτώματα υπάρχουν?  Είχα κύστη μικρή και είχα τρελή αιμορραγία. Γιαυτο ρωτάω τι μπορεί να ειναι

εγώ πχ στην κύστη που είχα, ειχα πονο έντονο θυμάμαι συνεχόμενο από αιμα δεν έβλεπα απλα δεν είχα καθόλου περιοδο  πανω από 2 μηνες....απλα σε καποιες περιπτώσεις μπορεί να δεις καφε ήλιο αίμα...αφού τωρα ηρθε η περιοδος οκ το βλέπεις...εμενα μετα το 3ο παιδι αι.α πολυ εχω απο την 2η μέρα μέχρι και την 4η..που κράταγε 7 μερες τωρα πήγε στις 6 τις 2 τελευταίες φορες


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...