Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Άρα πιστεύεις ότι δεν θα υπάρξει θέμα με την σκόνη. Ούτε ότι εχτές έσκασε με το τέστ και έκλαιγε. Πρώτη φορά που σε εμβρυομεταφορα είχε 3 μέρες υπερβολικούς πόνους στην μέση ούτε να κάτσει ούτε να σηκωθεί και λέω μπασ και εγινε το θαύμα μας.Ναι το ξέρω με το άγχος έχεις δίκιο είναι για το μόνο θέμα που έχω άγχος λογικό όταν σου λένε οι γενετιστές ότι άμα κάνεις παιδί μέχρι τα 34 γιατί μετά είναι παθολογικό το σπέρμα τώρα είμαι 29 έχεις δίκιο συμφωνώ. Ελπίζω το τέστ να είναι λάθος και να δούμε την Κυριακή μια θετική χοριακη. Σε όλες σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αλήθεια 

      Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά την προηγούμενη Τετάρτη,βάλαμε ένα εμβρυακι.Ξεκινησα να κάνω τεστ από το Σάββατο η την Κυριακή αν θυμάμαι καλά και μέχρι την Τετάρτη το πρωί έβγαιναν αρνητικά (λογικό).Μετά έκανα αλλά δύο και βγήκαν θετικά,αύριο θα πάω για χοριακη.Αν θέλει να κάνει τεστ,καλό θα ήταν να περιμένει τουλάχιστον μία εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Οι πόνοι στην κοιλιά και τη μέση είναι καλό σημαδι, τουλάχιστον για μένα,διότι και τις δύο φορές που ήμουν έγκυος,είχα τέτοιους πόνους.Αλλα κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός,δεν υπάρχουν στάνταρ συμπτώματα.Καποιες γυναίκες δεν είχαν καθόλου συμπτώματα και παρόλα αυτά πήραν θετική χοριακη.Σχετικα με τη σκόνη και τον καφέ,ασφαλώς και δεν επηρεάζουν το έμβρυο.Αν είναι να πιάσει,θα πιάσει.Σας εύχομαι μια μεγάλη χοριακη και σε λίγο καιρό να γεμίσει η αγκαλιά σας με μωράκια ❤️

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

Just now, Woman88 είπε:

Ναι ο λεκιθικος ασκός αυτό το ρόλο έχει μέχρι να αναλάβει ο πλακούντας!!! Ουσιαστικά το μωράκι μοιάζει με δαχτυλίδι ειναι ο λεκιθικος και πάνω κολλημένο το έμβρυο απίστευτο! Έχω την τρίτη!!!!! Σε ποιον εμβρυολογο θα πατε για την αυχενικη; 

Τελεια με το καλο! Μην αγχώνεσαι θα δεις κ στον υπερηχο οτι ολα πηγαινουν τελεια! Στο Ιασω το κλεισαμε σε εναν που εμπιστεύεται κ συνεργάζεται ο γιατρος μου. Θα είναι κ ο γιατρος μου εκει μαζί.


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Τελεια με το καλο! Μην αγχώνεσαι θα δεις κ στον υπερηχο οτι ολα πηγαινουν τελεια! Στο Ιασω το κλεισαμε σε εναν που εμπιστεύεται κ συνεργάζεται ο γιατρος μου. Θα είναι κ ο γιατρος μου εκει μαζί.

Α πολύ ωραία!!! Θα ζητήσεις 4d; πόσο σου είπαν για την αυχενικη στο ιασω; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Woman88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

@Betty90 μην ανησυχείς καθόλου να τρως οταν μπορείς! Εμένα το βράδυ στον υπβο μου με πιάνει πείνα και ξυπνάω και έχω φροντίσει πλέον να έχω δίπλα στο κομοδίνο μου μια φρυγανιά η ενα φρουτάκι ώστε να ξεγελασω λίγο την πείνα που νιώθω εκείνη τη στιγμή.

@Vaso11.4.11μην ανησυχείς πράγματι το μωράκι σου παίρνει όλα τα απαραίτητα συστατικά. Αν δεν κάνω και λάθος στις αρχές αυτό το ρόλο τον έχει αναλάβει ο λεκιθικος ασκός για αυτό υπαρχει, ο οποίος μετά εξαφανίζεται και αναλαμβάνει ο. Πλακούντας. Τότε θα τρως και λογικά θα έχουν σταματήσει και οι εμετοι. Ανοίγει η όρεξη απότομα Μετα. Εδώ εγώ κάποιες μέρες που δεν είχα εμετούς και αναγουλες τρώω ο, τι θέλω χωρίς να το σκέφτομαι. Ισορροπημένα βέβαια... Και για ένα λόγο περιερηο δεν θέλω πολύ τα γλυκά.. 

Εμένα κορίτσια με ανησυχεί άλλο πράγμα. Νιώθω την κοιλιά μου σαν ξεπρησμενη ξαφνικά κι δεν έχω τίποτα απολύτως. Τίποτα όμως. Μόνο τον άστα στο ύπνο. Είναι καμία άλλη ρε κοριτσι έτσι; να της σταμάτησαν ξαφνικά όλα; απλά για μένα είναι πολύ νωρίς. Είμαι 7 και 6.

 

Όχι βρε κορίτσι μην σε αγχωνει που ξεφουσκώσει η κοιλίτσα σου..αύριο μπορεί να φουσκώσει ξανά ή να έχεις ανακατοσουρες ή καούρες..όλα πάνε κ έρχονται στην εγκυμοσύνη λόγω του πάρτυ που κάνουν μέσα μας οι ορμόνες!!

Όλα αυτά είναι φυσιολογικα..να έχεις μια όμορφη εγκυμοσυνη!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Α πολύ ωραία!!! Θα ζητήσεις 4d; πόσο σου είπαν για την αυχενικη στο ιασω; 

Βασικά δεν ξέρω ακριβώς πως γινεται αλλα θα ρωτησω. Εγω γνώριζα για 3D. Γινεται και 4D; 

140 ευρώ ειναι στο ιασω 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Vaso11.4.11ναι νομίζω υπάρχει δε στο λέω με βεβαιότητα μπορεί να τα έχω μπερδέψει κιόλας. Μια χαρά η τιμή είναι. Εκεί περίπου κυμαίνονται.

@Renez μου σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!! Απλά δεν είναι μόνο η κοιλίτσα ειναι όλα τα συμπτώματα που έρχονται και παρέρχονται. Βέβαια όπως διαβάζω είναι φυσιολογικό.

Εν τω μεταξύ κορίτσια μου να σας πω ένα άλλο θέμα... Όπως σας είπα εγώ εινια φιλόλογος και κάνω ιδιαίτερα... Ακόμα βέβαια δε θέλω να το πω σε κανεναν για την εγκυμοσυνη... Και το θέμα είναι ότι έχω πει ότι από 14 του μηνός ξεκινάω.. Και δεν είναι 1 και 2 είναι 10 μαθητές και. Κάποιοι καινούριοι  που με πήραν τηλ τους είπα 14 του μηνός... Και ο άντρας μου φυσικά είναι κάθετος ότι δεν μπορώ όλη μέρα να μαι στους δρόμους με ένα αμάξι και έχει και δίκιο... Αλλά τώρα τι να τους πω; ξέρετε τελικά δε θα κάνω μαθήματα χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Woman88 είπε:

@Vaso11.4.11ναι νομίζω υπάρχει δε στο λέω με βεβαιότητα μπορεί να τα έχω μπερδέψει κιόλας. Μια χαρά η τιμή είναι. Εκεί περίπου κυμαίνονται.

@Renez μου σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!! Απλά δεν είναι μόνο η κοιλίτσα ειναι όλα τα συμπτώματα που έρχονται και παρέρχονται. Βέβαια όπως διαβάζω είναι φυσιολογικό.

Εν τω μεταξύ κορίτσια μου να σας πω ένα άλλο θέμα... Όπως σας είπα εγώ εινια φιλόλογος και κάνω ιδιαίτερα... Ακόμα βέβαια δε θέλω να το πω σε κανεναν για την εγκυμοσυνη... Και το θέμα είναι ότι έχω πει ότι από 14 του μηνός ξεκινάω.. Και δεν είναι 1 και 2 είναι 10 μαθητές και. Κάποιοι καινούριοι  που με πήραν τηλ τους είπα 14 του μηνός... Και ο άντρας μου φυσικά είναι κάθετος ότι δεν μπορώ όλη μέρα να μαι στους δρόμους με ένα αμάξι και έχει και δίκιο... Αλλά τώρα τι να τους πω; ξέρετε τελικά δε θα κάνω μαθήματα χαχαχα

Βρε όλα αυτά φυσιολογικα είναι..εγώ να δεις πόσα είχα κ ξεειχα από την αρχή μέχρι τώρα που μπαίνω στον μήνα μου!! Για αυτό σου έγραψα άλλωστε να μην αγχώνεσαι :x

Όσο για το θέμα δουλειάς θεωρώ το πιο επαγγελματικο είναι να είσαι ξεκαθαρη από την αρχή.. δλδ από το 1ο μαθημα με το καλό να τους πεις πως είσαι έγκυος(πες ότι το έμαθες πρόσφατα) και πως θα μπορείς πχ να δουλεύεις μέχρι το τάδε χρονικό διάστημα..εγώ σου λέω πως μέχρι τον 6ο θα είσαι μια χαρά.. ειδικα το 2ο 3 μηνο θα πετάς λογικά οπότε γιατί να τα χάσεις..τώρα όσοι θέλουν (πχ λογικα οι παλαιοί που σε εμπιστεύονται ) μπορούν μέχρι τότε να είναι μαζί σου κ να αλλάξουν πριν σταματησεις κ όσοι δε θέλουν να αλλάζουν στο τέλος να έχουν από τώρα την δυνατότητα ανεύρεσης νέου καθηγητή.

 

Το θεωρώ τίμιο κ θα σε ξελαφρωσει κ εσένα όσοι κ αν μείνουν..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Βρε όλα αυτά φυσιολογικα είναι..εγώ να δεις πόσα είχα κ ξεειχα από την αρχή μέχρι τώρα που μπαίνω στον μήνα μου!! Για αυτό σου έγραψα άλλωστε να μην αγχώνεσαι :x

Όσο για το θέμα δουλειάς θεωρώ το πιο επαγγελματικο είναι να είσαι ξεκαθαρη από την αρχή.. δλδ από το 1ο μαθημα με το καλό να τους πεις πως είσαι έγκυος(πες ότι το έμαθες πρόσφατα) και πως θα μπορείς πχ να δουλεύεις μέχρι το τάδε χρονικό διάστημα..εγώ σου λέω πως μέχρι τον 6ο θα είσαι μια χαρά.. ειδικα το 2ο 3 μηνο θα πετάς λογικά οπότε γιατί να τα χάσεις..τώρα όσοι θέλουν (πχ λογικα οι παλαιοί που σε εμπιστεύονται ) μπορούν μέχρι τότε να είναι μαζί σου κ να αλλάξουν πριν σταματησεις κ όσοι δε θέλουν να αλλάζουν στο τέλος να έχουν από τώρα την δυνατότητα ανεύρεσης νέου καθηγητή.

 

Το θεωρώ τίμιο κ θα σε ξελαφρωσει κ εσένα όσοι κ αν μείνουν..

Ναι απλώς σκέφτομαι μήπως είναι πιο ασφαλές να το πω όταν κλείσω το πρώτο τρίμηνο; ότι είμαι έγκυος και δεν μπορώ να συνεχίσω η θα συνεχίσω μέχρι τότε.... Επίσης σκέφτηκα μήπως να τους πω ότι θα συνεχίσω μόνο διαδικτυακά; σίγουρα είναι η δουλειά μου σίγουρα εινια το εισόδημα μου αλλά στην παρούσα προέχει η εγκυμοσύνη μου.... Έχω και παλιούς μαθητές οι γονείς των οποίων κατανοούν και είμαι σίγουρη ότι θα καταλάβουν ο, τι και αν τους πω... Τώρα με αγχώνουν κάποιοι καινούριοι που είναι λίγο απαιτητικόι... Τύπου να μην αργω 10 λεπτά στο μάθημα και τέτοια πράγματα λες και πηγαίνω με ελικόπτερο χάχα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Ναι απλώς σκέφτομαι μήπως είναι πιο ασφαλές να το πω όταν κλείσω το πρώτο τρίμηνο; ότι είμαι έγκυος και δεν μπορώ να συνεχίσω η θα συνεχίσω μέχρι τότε.... Επίσης σκέφτηκα μήπως να τους πω ότι θα συνεχίσω μόνο διαδικτυακά; σίγουρα είναι η δουλειά μου σίγουρα εινια το εισόδημα μου αλλά στην παρούσα προέχει η εγκυμοσύνη μου.... Έχω και παλιούς μαθητές οι γονείς των οποίων κατανοούν και είμαι σίγουρη ότι θα καταλάβουν ο, τι και αν τους πω... Τώρα με αγχώνουν κάποιοι καινούριοι που είναι λίγο απαιτητικόι... Τύπου να μην αργω 10 λεπτά στο μάθημα και τέτοια πράγματα λες και πηγαίνω με ελικόπτερο χάχα 

Τι εννοείς "πιο ασφαλές"? Σε θέμα προκαταλήψης ότι μπορεί να σε ματισουν?? Σε αυτό δε νομίζω καθώς είναι ήδη οίκογενειες με τα δικά τους παιδάκια οπότε δε νομίζω να τους λείπει αυτό το κομμάτι ώστε να σε ματιασοθν κ ίσα ίσα θα εκτιμήσουν ότι το είπες εξ αρχής κ ήσουν ξεκάθαρη..

Εμένα ρε φίλη δε θα μ άρεσε ούτε σαν γονέας αλλά ούτε κ σαν παιδί να είχα βγάλει μέχρι τις γιορτές την ύλη με μια καθηγήτρια να είχαμε βρει τα πατήματα μας κ μετά να μου έλεγε ξέρεις δε μπορώ να συνεχίσω γτ είμαι ήδη 4ων μηνών έγκυος αλλά δε σας το είχα πει..

Θεωρώ καλύτερα όπως σου είπα να είσαι ξεκαθαρη εξ αρχής κ ας το αντιμετωπίσει η κάθε οικογένεια όπως κρίνει καλύτερα..

Βάλε τη θέση σου στη μεριά τους ως γονέας κ στη θέση του μαθητή..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Τι εννοείς "πιο ασφαλές"? Σε θέμα προκαταλήψης ότι μπορεί να σε ματισουν?? Σε αυτό δε νομίζω καθώς είναι ήδη οίκογενειες με τα δικά τους παιδάκια οπότε δε νομίζω να τους λείπει αυτό το κομμάτι ώστε να σε ματιασοθν κ ίσα ίσα θα εκτιμήσουν ότι το είπες εξ αρχής κ ήσουν ξεκάθαρη..

Εμένα ρε φίλη δε θα μ άρεσε ούτε σαν γονέας αλλά ούτε κ σαν παιδί να είχα βγάλει μέχρι τις γιορτές την ύλη με μια καθηγήτρια να είχαμε βρει τα πατήματα μας κ μετά να μου έλεγε ξέρεις δε μπορώ να συνεχίσω γτ είμαι ήδη 4ων μηνών έγκυος αλλά δε σας το είχα πει..

Θεωρώ καλύτερα όπως σου είπα να είσαι ξεκαθαρη εξ αρχής κ ας το αντιμετωπίσει η κάθε οικογένεια όπως κρίνει καλύτερα..

Βάλε τη θέση σου στη μεριά τους ως γονέας κ στη θέση του μαθητή..

Όχι πιο ασφαλές εννοώ ότι θα έχω συμπλήρωσει το 1ο τρίμηνο, όχι από θέμα προκατάληψης ούτε καν!!!! Σκέφτομαι μετά τον επόμενο υπέρηχο Θεού θέλοντος να ναι όλα καλά και να το πω κυρίως σε 2,3 καινούρια που ήρθαν ώστε να κανονίσουν τι θα κάνουν. Και φυσικά σιγά σιγά θα αρχίσω να το λέω και στους άλλους. Επειδή είμαι υπεύθυνη και έντιμη και ειλικρινής  οι γονείς το εκτιμούν πολύ αυτό και έχω πολύ καλή σχέση με όλους και με κάποιους φιλική σχέση και μου έχουν σταθεί με κατανόηση σε πολύ δύσκολες για εμένα στιγμές. Και στην τελικά ρε κορίτσια εγώ θα είμαι ξεκάθαρη και όποιος θελει μενει οποίος δε θέλει ας αρχίσει να ψάχνει για καθηγήτρια..... Σε τελική ανάλυση! Γνωρίζω ότι κάποιοι θα μου πουν από μόνοι τους ήδη να κάνουμε διαδικτυακά μόλις το μάθουν θέλοντας να με προστατέψουν αλλά και εγώ προτιμώ να κρατήσω 5 μαθήματα καλά πάρα 12 που θα μου δημιουργούν άγχος. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 31/8/2020 at 4:33 ΠΜ, Woman88 είπε:

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια!! Ευχοναι να πάνε όλα καλά για οοοόλες τις κοπέλες!!!! Ήρθα και εγώ στην παρέα σας είμαι  7w 3d. Έχω κάνει 2 υπέρηχους, στον 2ο ακούσαμε την καρδούλα. Είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη που δείχνει ότι πηγαίνει καλά καθώς έχω βιώσει και εγώ αποβολες. Από συμπτωματα στις αρχές είχα έντονα πονακια περιοδου τα οποία έχουν περιοριστεί πολύ, καούρες, φούσκωμα και μια ναυτία άλλο πράγμα!!! Ωστόσο εδώ και κάνα 2 μέρες δε νιώθω πολλά πράγματα και ανησυχώ λιγάκι... Από την αρχή δεν ένιωθα έντονο πόνο στο στήθος αλλά κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική! Εσείς συμπτώματα έχετε κάθε μέρα;     ο γιατρός μου και μένα είναι στο Λητώ και στο Αρεταίειο!! ΠΗΤ 16/4!!

Καλησπέρα @Woman88! Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά!!! Κοντά είμαστε στο ΠΗΤ κ εγώ 21/4! Είμαι 7w1d σήμερα κ βίωσα χθες ένα άσχημο σκηνικό, καθώς είχα μία αιμορραγία κ έτρεξα στον γιατρό μου. Ευτυχώς κάναμε υπέρηχο κ ακούσαμε την καρδούλα του πρώτη φορά! Μου είπε ότι μάλλον ο πλακούντας που αναπτύσσεται χτύπησε κάποιο αιμοφόρο αγγείο κ προκλήθηκε η αιμορραγία. Ευτυχώς τωρα έχει υποχώρησει κ εγώ έχω συνέλθει αρκετά ψυχολογικά :) Ο Γιατρός μου Λητώ και Αρεταιειο, λες να έχουμε τον ίδιο; :) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Katerinula είπε:

Καλησπέρα @Woman88! Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά!!! Κοντά είμαστε στο ΠΗΤ κ εγώ 21/4! Είμαι 7w1d σήμερα κ βίωσα χθες ένα άσχημο σκηνικό, καθώς είχα μία αιμορραγία κ έτρεξα στον γιατρό μου. Ευτυχώς κάναμε υπέρηχο κ ακούσαμε την καρδούλα του πρώτη φορά! Μου είπε ότι μάλλον ο πλακούντας που αναπτύσσεται χτύπησε κάποιο αιμοφόρο αγγείο κ προκλήθηκε η αιμορραγία. Ευτυχώς τωρα έχει υποχώρησει κ εγώ έχω συνέλθει αρκετά ψυχολογικά :) Ο Γιατρός μου Λητώ και Αρεταιειο, λες να έχουμε τον ίδιο; :) 

Καλησπερα κοριτσακι μου!!! Σε ευχαριστώ πολύ το ίδιο εύχομαι και σε εσένα! Μπορώ να καταλάβω το άγχος και την τρομάρα που πέρασες απόλυτα όμως άκουσες καρδούλα οπότε ηρέμησε. Πολλές γυναίκες έχουν αίμα που τελικά δεν είναι τίποτα. Και εμένα ο γιατρός μου Λητώ και Αρεταίειο! Χμμμμ δεν αποκλείεται!!! Έχει και ιατρείο κοντά στο Αρεταίειο;;;;; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Καλησπερα κοριτσακι μου!!! Σε ευχαριστώ πολύ το ίδιο εύχομαι και σε εσένα! Μπορώ να καταλάβω το άγχος και την τρομάρα που πέρασες απόλυτα όμως άκουσες καρδούλα οπότε ηρέμησε. Πολλές γυναίκες έχουν αίμα που τελικά δεν είναι τίποτα. Και εμένα ο γιατρός μου Λητώ και Αρεταίειο! Χμμμμ δεν αποκλείεται!!! Έχει και ιατρείο κοντά στο Αρεταίειο;;;;; 

Ναι ;) Μάλλον τον ίδιο έχουμε :)  Φυσική σύλληψη ή εξωσωματική εσύ; Κ σκέφτεσαι γέννα στο Λητώ ή στο Αρεταιειο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerinula είπε:

Ναι ;) Μάλλον τον ίδιο έχουμε :)  Φυσική σύλληψη ή εξωσωματική εσύ; Κ σκέφτεσαι γέννα στο Λητώ ή στο Αρεταιειο;

Φυσική σύλληψη.... Αλλά στο παρελθόν είχα ατυχίες....εσύ φυσική σύλληψη; Κοίταξε έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το Αρεταίειο και την μαιευτική του.... Εντάξει το Λητώ ειναι όπως όλα τα ιδιωτικά... Αλλά και το Αρεταίειο ως νοσοκομείο είναι πολύ καλό.... Δνε το έχω αποφασίσει ακόμα αυτό... Εσύ; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Φυσική σύλληψη.... Αλλά στο παρελθόν είχα ατυχίες....εσύ φυσική σύλληψη; Κοίταξε έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για το Αρεταίειο και την μαιευτική του.... Εντάξει το Λητώ ειναι όπως όλα τα ιδιωτικά... Αλλά και το Αρεταίειο ως νοσοκομείο είναι πολύ καλό.... Δνε το έχω αποφασίσει ακόμα αυτό... Εσύ; 

Εγώ εξωσωματική στον ίδιο, τα κατάφερα ευτυχώς με την πρώτη και η αλήθεια είναι ότι σκέφτομαι το Λητώ λόγω παραπάνω άνεσης που μπορεί να προσφέρει το ιδιωτικό. Θα το συζητήσω κ με τον γιατρό βέβαια γιατί ακόμα δεν έχουμε προλάβει να μιλήσουμε για επόμενα βήματα. Χθες πήγα με το άγχος της αιμορραγίας κ δεν είχα μυαλό για τίποτα άλλο :) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerinula είπε:

Εγώ εξωσωματική στον ίδιο, τα κατάφερα ευτυχώς με την πρώτη και η αλήθεια είναι ότι σκέφτομαι το Λητώ λόγω παραπάνω άνεσης που μπορεί να προσφέρει το ιδιωτικό. Θα το συζητήσω κ με τον γιατρό βέβαια γιατί ακόμα δεν έχουμε προλάβει να μιλήσουμε για επόμενα βήματα. Χθες πήγα με το άγχος της αιμορραγίας κ δεν είχα μυαλό για τίποτα άλλο :) 

Όλα καλά όμως με την αιμορραγία όλα καλά είναι οπότε μην ανησυχείς. Εινι το πρώτο σου παιδάκι; τώρα έχει σταματήσει το αίμα; σου έδωσε utro; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...