Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Η ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΣ(αννα25) ΓΕΝΝΗΣΕ!!!!!


Recommended Posts

ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ

ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΚΑΛΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΝΝΟΥΛΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΠΡΗΓΚΙΠΙΣΣΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΗ

ΕΙΔΕΣ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΤΕΥΧΗΝ...

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ...

ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ Κ ΤΟ ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ ΠΑΡΕΑ.ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!!!


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλέ!!! Πότε πρόλαβες? Μαγιάτικο δεν είπαμε θα ήταν?

Να σου ζήσει η μπουμπου Αννούλα μου, να είναι πάντα γερή και τυχερή, μόνο χαρές να έχει στην ζωή της. Κι εσείς να είστε καλά, να χαίρεστε και τα δύο κοριτσάκια σας και να τα καμαρώνετε πάντα!!!

Καλό σαραντισμό και καλή Ανατροφή!

Link to comment
Share on other sites

Να δωσω και εδω τις ευχες μου, αννουλα μας να σου ζησει η μπουμπουκιτσα σου, να ειναι παντα γερη και εσεις το ιδιο να την καμαρωνετε!

με το καλο να επιστρεψετε σπιτακι σας

φιλια πολλα


Κατερινούλα και Γιαννάκη σας λατρευω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αννούλα , κοριτσάκι μου που τόσα πέρασες ......αλλά τώρα πια τα ξέχασες όλα

......είμαι σίγουρη!!!!!!!!!

Να σας ζησει η κοριτσάρα σας , να ειναι γερή και τυχερή !!!! και να καμαρωνετε και τις 2 κορούλες σας !!!!!!!!!!

Γίνατε 4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλό σαραντισμό !!!!


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθεραααααααααα, ηρθε η μικρη μας!!!

να μας ζησει!!!

να ειναι παντα γερη και καλοτυχη και πολυ βολικη (για τον τζαναμπετη τον δικο μου χαχαχα)!!!;););)

σας ευχομαι τα καλυτερα κουκλα μου!

εχεις το κοριτσακι σου αγκαλιτσα, η αδελφουλα της λινας μας που με τοση λαχταρα περιμενατε!!!

να ζησετε αγαπη μου να τα χαιροσαστε τα κοριτσακια σας, να τα καμαρωνετε και να τα κανετε πολυ πολυ ευτυχισμενα (αν και ειμαι σιγουρη)!!!

καλο σαραντισμο γλυκεια μου!!!τα υπολοιπα θα τα πουμε απο κοντα!!!

νυφιτσα μουυυυυυυυ η πεθερουλα σουρχεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι και θα σεχει στα ωπα ωπα!!!:tongue::tongue:


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

κουκλα μου σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου...να δεις το μωρακι σου οπως επιθυμεις οπως και το κουκλακι σου..

χαιρομαι που ολα πηγαν καλα!

πανω απο ολα υγεια...


HouVp2.png

oVGVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζησει!!!!!!!!!!!!!!

Αννουλα μου να χαιρεσαι τη νεα μπουμπουκα σου,γερη και καλοτυχη να ειναι παντα!!Οι χαρες να διαδεχονται η μια την αλλη στην οικογενεια σας,καλο σαραντισμο κουκλιτσα μου και παντα ευτυχισμενη!!!


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αννουλι μου γλυκο και ομορφο!!!!!!!!!

επιτελους γινατε 4!!!!!!!!!

ποσο μεγαλη να ειναι η ευτυχια σου κουκλαρα μου και ποσο ολοκληρωμενη να νιωθεις αυτη τη στιγμη που εχεις ενα αγγελουδι στην αγκαλια σου;;;;

ευχομαι μια ζωη καραμελενια αγαπη μου γεματη πολλα ονειρα για τα κοριτσια σου!!!!!!!!!!!!

να τις καμαρωνετε και τις 2!

καλο σαραντισμο γυναικακι μου να ειστε παντα γεροι και ευτυχισμενοι οικογενειακως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!211221uxewdi27t1.gif


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΝΟΥΛΑ μου να σου ζησει η νεραιδουλα σου,να ειναι παντα γερη,καλοτυχη και ευτυχισμενη.Ηρθε η ωρα να την κρατησεις στην αγκαλια σου και να τη γεμισεις,χαδια και φιλια.

Να χαιρεσαι την οικογενεια σου και να καμαρωνεις και τις δυο σου κορουλες.

Καλη επιστροφη στο σπιτικο σας και καλο σαραντισμο!!!


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

αννουλι μουυυυυυυ και παλι να μας ζησει αγαπη μου!!!

ειναι μια κουκλα η νυφιτσα μου!!!σκετο αγγελουδακι, τοσο γλυκο μουτρακι, ενα απιστευτα ομορφο μωρακι!!!

οση ομορφια εχει λοιπον τοσο κι αλλο τοσο να ειναι η ζωη της ομορφη!!!

να τις χαιροσαστε και να τις καμαρωνετε!!!μονο χαρες στο σπιτι σας κοριτσαρα μου!

αντε και την επομενη φορα θα κανουμε τα αρραβωνιασματα...θα εχουμε και το μονοπετρο πες της μανουλας σου!!!;););)

κι εσυ μια κουκλα, ηρεμη δυναμη!!!πολυ συγκινηθηκα που τελικα συναντηθηκαμε!!!σας φιλωωωωωωω!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...