Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πόνος στον κόλπο


Recommended Posts

Έχω ένα καινούριο θέμα...αφου κόντυνε ο τράχηλος είμαι κρεβατωμένη και πάιρνω κολπικα προγεστερόνη.Αφού πέρασαν 10 μέρες,ο κόλπος μεσα ποναει ,ειδικά όταν ζορίζομαι στην τουαλέτα και κάποιες φορές εξωτερικά ματώνει ελαφρώς.επίσης τις τελευταίες μέρες εχει σκληρύνει μέσα και με το ζόρι βάζω το utrogestan.Δεν διακρίνω φλέβες να πετάγονται ούτε σπυράκια.Έχει τύχει σε καμιά?Έχω ραντεβού με τον γιατρό μες στη βδομαδα αλλά μέχρι τότε ανησυχώ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Stella_kl είπε:

Έχω ένα καινούριο θέμα...αφου κόντυνε ο τράχηλος είμαι κρεβατωμένη και πάιρνω κολπικα προγεστερόνη.Αφού πέρασαν 10 μέρες,ο κόλπος μεσα ποναει ,ειδικά όταν ζορίζομαι στην τουαλέτα και κάποιες φορές εξωτερικά ματώνει ελαφρώς.επίσης τις τελευταίες μέρες εχει σκληρύνει μέσα και με το ζόρι βάζω το utrogestan.Δεν διακρίνω φλέβες να πετάγονται ούτε σπυράκια.Έχει τύχει σε καμιά?Έχω ραντεβού με τον γιατρό μες στη βδομαδα αλλά μέχρι τότε ανησυχώ...

Καλησπέρα κορίτσι!!

Μάλλον πως δεν έχει σκληρύνει μέσα αλλά λογικά έχει στεγνώσει για αυτό σε πονάει όταν βάζεις το υπόθετο..

Δεν έχω περάσει το ίδιο ακριβώς πάντως κ εγώ από τον 5ο μηνα νιώθω πολλές φορές(ειδικά μετά από ορθοστασία) σαν βαρύ εκεί κάτω το μέρος..δε ξέρω πως να το περιγράψω..θαρρώ πως έχει να κάνει με την υπεραιματωση..καλύτερα φυσικά να το δεις με τον γιατρό σου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...