Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

Δευτερη εγκυμοσυνη μετα απο καισαρικη!!!


dinaki23

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!!Εχω εναν μπεμπη 4μιση μηνων κ μολις εμαθα οτι διμαι εγκυος παλι!!!!!!Ο μονος προβληματισμος μου ειναι οτι προερχομαι απο καισαρικη κατα τ αλλα χαιρομαι π θα εχουν μικρη δοαφορα ηλικιας...εχει καμμια αναλογη εμπειρια;;;


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, dinaki23 είπε:

Γεια σας κοριτσια!!Εχω εναν μπεμπη 4μιση μηνων κ μολις εμαθα οτι διμαι εγκυος παλι!!!!!!Ο μονος προβληματισμος μου ειναι οτι προερχομαι απο καισαρικη κατα τ αλλα χαιρομαι π θα εχουν μικρη δοαφορα ηλικιας...εχει καμμια αναλογη εμπειρια;;;

Πω πω συγχαρητήρια.....μπράβο με το καλό...Εγώ αν θυμάσαι καλά το πρώτο μωρό το έχασα στον 9ο μήνα, γέννησα  με καισαρική και έμεινα ξανά έγκυος στους 5 μήνες...Όλα μια χαρά πήγαν,  δεν υπήρχε πρόβλημα απλά θα πρέπει να προσέχεις πάρα πολύ...Δεν θα σηκώνεις καθόλου βάρη....Και θα γεννήσεις νωρίτερα,  δλδ σίγουρα 38η εβδομάδα...θα ακούσεις τον γιατρό σου και όλα καλά θα πάνε....μπράβο σου....

Και μένα με είδε ο γιατρός χθες και μου είπε αν θέλω μπορώ να ξεκινήσω προσπάθειες και όποτε έρθει αλλά δεν αντέχω για τρίτη εγκυμοσύνη στο καπάκι,  μου έχουν μείνει και κιλά και από τις δύο εγκυμοσύνες,  θέλω πρώτα να ηρεμήσω λίγο...

  • Ευχαριστώ 1

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , dinaki23 είπε:

Γεια σας κοριτσια!!Εχω εναν μπεμπη 4μιση μηνων κ μολις εμαθα οτι διμαι εγκυος παλι!!!!!!Ο μονος προβληματισμος μου ειναι οτι προερχομαι απο καισαρικη κατα τ αλλα χαιρομαι π θα εχουν μικρη δοαφορα ηλικιας...εχει καμμια αναλογη εμπειρια;;;

Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια!Με το καλό .Εύχομαι μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη που θα σου επιτρέψει να χαρείς και στο έπακρο το πρώτο σου μωράκι.:wub:Εχω 2 φίλες που τα μωρά τους έχουν ένα χρόνο διάφορα το πρώτο από το δεύτερο,είχαν πολύ καλές εγκυμοσύνες αλλά δεν ξέρω αν γέννησαν με καισαρική.

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Ξένη είπε:

Πω πω συγχαρητήρια.....μπράβο με το καλό...Εγώ αν θυμάσαι καλά το πρώτο μωρό το έχασα στον 9ο μήνα, γέννησα  με καισαρική και έμεινα ξανά έγκυος στους 5 μήνες...Όλα μια χαρά πήγαν,  δεν υπήρχε πρόβλημα απλά θα πρέπει να προσέχεις πάρα πολύ...Δεν θα σηκώνεις καθόλου βάρη....Και θα γεννήσεις νωρίτερα,  δλδ σίγουρα 38η εβδομάδα...θα ακούσεις τον γιατρό σου και όλα καλά θα πάνε....μπράβο σου....

Και μένα με είδε ο γιατρός χθες και μου είπε αν θέλω μπορώ να ξεκινήσω προσπάθειες και όποτε έρθει αλλά δεν αντέχω για τρίτη εγκυμοσύνη στο καπάκι,  μου έχουν μείνει και κιλά και από τις δύο εγκυμοσύνες,  θέλω πρώτα να ηρεμήσω λίγο...

Ευχαριστω πολυ!!Αυτο το "καθολου βαρη" συμπεριλαμβανει κ τον μπεμπη γι αυτο αγχωνομαι!!Αν θα μπορω να ανταποκριθω στο παιδι μου!!Βεβαια εχω βοηθεια οποτε με κθυσηχαζει καπως αυτο...θα δω τι θαου πει κ ο γιατρος!!


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...