Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

On 2/12/2022 at 4:48 ΜΜ, ΒαλεντιναΧ είπε:

Κοριτσια τι κάνετε??? Μεγάλωσαν και τα μικρούλια μας

1.5 ακριβώς ακόμα θηλάζουμε και δεν κοιμόμαστε  χαχαχχα 

Σήμερα από νοσταλγία βρήκα λίγο χρόνο να μπω... 

Ο μπέμπης (Αντώνης) τον άλλο μήνα γίνεται 2 ετών. Είναι χοντρουλινι τρώει συνέχεια παιδιά, αφού μέχρι και η μαμά μου που είναι κλασική Ελληνίδα γιαγιά που μπουκώνει τα μωρά, έφτασε σε σημείο να τού πει "σταματα πια να τρως θα πάθεις τίποτα". 

Σε κιλά είναι μια χαρά όμως είναι 13 κιλά, ύψος δε θυμάμαι. 

Έχουμε ξεκινήσει και βρεφικό σταθμό διότι προέκυψε πολύ καλή δουλειά και δε γινόταν να τη χάσω, ταλαιπωρηθηλαμε λίγο με τις ιώσεις αλλά θα τις είχαμε ούτως ή άλλως αφού και τ αδέρφια του πηγαίνουν σχολείο. 

"

Εσείς πώς είστε;;;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 ώρες πρίν, ΧρυσαΜ είπε:

Σήμερα από νοσταλγία βρήκα λίγο χρόνο να μπω... 

Ο μπέμπης (Αντώνης) τον άλλο μήνα γίνεται 2 ετών. Είναι χοντρουλινι τρώει συνέχεια παιδιά, αφού μέχρι και η μαμά μου που είναι κλασική Ελληνίδα γιαγιά που μπουκώνει τα μωρά, έφτασε σε σημείο να τού πει "σταματα πια να τρως θα πάθεις τίποτα". 

Σε κιλά είναι μια χαρά όμως είναι 13 κιλά, ύψος δε θυμάμαι. 

Έχουμε ξεκινήσει και βρεφικό σταθμό διότι προέκυψε πολύ καλή δουλειά και δε γινόταν να τη χάσω, ταλαιπωρηθηλαμε λίγο με τις ιώσεις αλλά θα τις είχαμε ούτως ή άλλως αφού και τ αδέρφια του πηγαίνουν σχολείο. 

"

Εσείς πώς είστε;;;; 

Είμαστε καλα! Σε ένα μήνα ακριβώς κλείνουμε 2χρ ο Δημήτρης μου σε λίγο θα φάει κ εμάς τρώει όλη μέρα κυριολεκτικά και τα πάντα αλλά βάρος δεν λέει να βάλει χτίζει σώμα! Θηλάζουμε ακόμα και πριν ένα μήνα καταφέραμε να αποσυνδεσουμε τον ύπνο από τον θηλασμό μπας και κοιμηθούμε λίγο παραπάνω από μισάωρο σερί! Θα πάει παιδικο τον Δεκέμβριο κανονικά στην ώρα του!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...