Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Καλημέρα μανούλες!!! Το πινακακι το σκεφτόμουν και γω είναι η αλήθεια γιατί είμαστε πράγματι πολλες!!!! Να βάλουμε και περιοχή τι λετε; Τελικά το ραντεβού μου είναι αύριο και με χει πιάσει παλι φόβος.... Τι πράγμα είναι και αυτο; Το βλέπω δεν θα ησυχάσω μέχρι να γεννήσω(μακάρι να φτάσω ως εκει).... Όσο για το φύλο σιγά μην αντέξω... Θέλω να το σκέφτομαι πως θα είναι.

Εχω και ενα ξεροβηχα που φοβάμαι μην δεν κάνει... Όλα τα χα αυτα μου έλειπαν....

  • Μου αρέσει 3

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, jellyfishch είπε:

Ναι Χρύσα μου, 4,4 ο πρώτος μου.

:wub::wub: μεγάλα μωρουλια και τα δικά σου!!!!!

Πω πω καλοπέρασες κι εσύ... 

Just now, Φραουλίτσα* είπε:

Καλημέρα μανούλες!!! Το πινακακι το σκεφτόμουν και γω είναι η αλήθεια γιατί είμαστε πράγματι πολλες!!!! Να βάλουμε και περιοχή τι λετε; Τελικά το ραντεβού μου είναι αύριο και με χει πιάσει παλι φόβος.... Τι πράγμα είναι και αυτο; Το βλέπω δεν θα ησυχάσω μέχρι να γεννήσω(μακάρι να φτάσω ως εκει).... Όσο για το φύλο σιγά μην αντέξω... Θέλω να το σκέφτομαι πως θα είναι.

Εχω και ενα ξεροβηχα που φοβάμαι μην δεν κάνει... Όλα τα χα αυτα μου έλειπαν....

Covid!!! Χαχαχα 

Μία χαρά θα πάνε όλα :x

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Πω πω καλοπέρασες κι εσύ... 

Covid!!! Χαχαχα 

Μία χαρά θα πάνε όλα :x

Χα χα καλο!!! Αν και δεν νομίζω. Αν είναι έτσι δεν είναι τίποτα. Μονο ενα βήχα εχω που πιο πολυ οταν ξαπλώνω με ενοχλεί. Απλά με ανησυχεί το τράνταγμα στην κοιλιά.


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!  Εγώ πήγα για τον πρώτο υπέρηχο! Είδαμε σακο!Μου είπε ότι είναι λίγο νωρίς ακόμη και ραντεβού ξανά σε 2 εβδομάδες. Δεν σας κρύβω ότι  ανησυχώ.ΤΕΡ 25/9 και θετικο τεστ ωορρηξίας στις 12/10 με κύκλο συνήθως 32 ημερών. 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evi! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!  Εγώ πήγα για τον πρώτο υπέρηχο! Είδαμε σακο!Μου είπε ότι είναι λίγο νωρίς ακόμη και ραντεβού ξανά σε 2 εβδομάδες. Δεν σας κρύβω ότι  ανησυχώ.ΤΕΡ 25/9 και θετικο τεστ ωορρηξίας στις 12/10 με κύκλο συνήθως 32 ημερών. 

Είμαστε στα ίδια ΤΕΡ 24/9 θετικό τεστ ωορρηξίας 12/10 περίμενα περίοδο στις 25/10(κύκλος 31ημερων)....2 του μηνός μόνο σακο είδαμε....μια χαρά γιατί ανησυχείς???

Ραντεβού έχω σε 15μερες!!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evi! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!  Εγώ πήγα για τον πρώτο υπέρηχο! Είδαμε σακο!Μου είπε ότι είναι λίγο νωρίς ακόμη και ραντεβού ξανά σε 2 εβδομάδες. Δεν σας κρύβω ότι  ανησυχώ.ΤΕΡ 25/9 και θετικο τεστ ωορρηξίας στις 12/10 με κύκλο συνήθως 32 ημερών. 

Μπορεί να έγινε καθυστερημένη σύλληψη. Γιατί ανησυχείς; βάσει μετρήσεων πόσο είσαι; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια Μ !! Σήμερα ακούσαμε κ μεις καρδούλα !! Ευτυχώς όλα καλά ! Έφυγε ένα βάρος !! 7+6 είμαι. Ξανά σε 2 βδομάδες ραντεβού!!!

Μπράβο κορίτσι....βήμα βήμα θα φτάσουμε στο τέλος!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίτσα* είπε:

Χα χα καλο!!! Αν και δεν νομίζω. Αν είναι έτσι δεν είναι τίποτα. Μονο ενα βήχα εχω που πιο πολυ οταν ξαπλώνω με ενοχλεί. Απλά με ανησυχεί το τράνταγμα στην κοιλιά.

Φραουλίτσα μου γλυκιά προσπάθησε να το δεις λίγο αλλιως. Δεν πειράζει αν βήχεις. Δεν θα πάθει το σπορακι από αυτό τίποτα. Καταλαβαίνω την αγωνία σου, και σκέψου ότι είναι πιο ανθεκτικά από ότι νομίζουμε. Αν δεν ήταν εδώ και αιώνες η ανθρωπότητα θα είχε αφανιστεί. 

Just now, Eva1986 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια Μ !! Σήμερα ακούσαμε κ μεις καρδούλα !! Ευτυχώς όλα καλά ! Έφυγε ένα βάρος !! 7+6 είμαι. Ξανά σε 2 βδομάδες ραντεβού!!!

Ωραία νέα!

 

 

 

Α... ΠΗΤ έχω 14 Ιουνίου, και είναι σίγουρη γιατί είμαι από εξωσωματική.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, Eva1986 είπε:

Πονάει η διαδικασία τοποθέτησης;που την κάνεις;;στο ιατρείο;

Ναι στο ιατρείο το κάνει. Ποναει η αλήθεια είναι αλλά μέχρι να μπει . Μισό λεπτο κραταει, ιην φανταστείς πολύ ώρα.

  • Λυπημένη/-ος 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Φραουλίτσα μου γλυκιά προσπάθησε να το δεις λίγο αλλιως. Δεν πειράζει αν βήχεις. Δεν θα πάθει το σπορακι από αυτό τίποτα. Καταλαβαίνω την αγωνία σου, και σκέψου ότι είναι πιο ανθεκτικά από ότι νομίζουμε. Αν δεν ήταν εδώ και αιώνες η ανθρωπότητα θα είχε αφανιστεί. 

Ωραία νέα!

 

 

 

Α... ΠΗΤ έχω 14 Ιουνίου, και είναι σίγουρη γιατί είμαι από εξωσωματική.

Το ξέρω ότι ειμαι υπερβολική το ίδιο μου είπε και ο άντρας μου. Σ'ευχαριστώ. Όλο στο κακο παει το μυαλό μου δυστυχώς, το μόνο καλό ότι γίνεται πιο έντονο όταν έχω υπέρηχο...

Just now, Eva1986 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια Μ !! Σήμερα ακούσαμε κ μεις καρδούλα !! Ευτυχώς όλα καλά ! Έφυγε ένα βάρος !! 7+6 είμαι. Ξανά σε 2 βδομάδες ραντεβού!!!

Μπράβο για την καρδούλα!!! Να συνεχίσεις έτσι όλο ευχάριστα να έχεις!!!

πρίν από 54 λεπτά , Evi! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!  Εγώ πήγα για τον πρώτο υπέρηχο! Είδαμε σακο!Μου είπε ότι είναι λίγο νωρίς ακόμη και ραντεβού ξανά σε 2 εβδομάδες. Δεν σας κρύβω ότι  ανησυχώ.ΤΕΡ 25/9 και θετικο τεστ ωορρηξίας στις 12/10 με κύκλο συνήθως 32 ημερών. 

Αφού το είδες όλα καλά. Αν έβλεπε κατι ανησυχητικό πιστεύω θα στο έλεγε ο γιατρός. Με το καλό και καρδούλα την επόμενη φορά!!!

 

Εγω πητ έχω 11/6/2021, Θα περιμένω βέβαια και την αυχενική, και πάλι βέβαια νωρίτερα θα είναι αφου θα είμαι με καισαρική!!!! Να φτάσουμε όλες κορίτσια στον Ιούνιο!!! Και μόνο άνχος να είναι η γέννα!!!!

  • Μου αρέσει 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια Μ !! Σήμερα ακούσαμε κ μεις καρδούλα !! Ευτυχώς όλα καλά ! Έφυγε ένα βάρος !! 7+6 είμαι. Ξανά σε 2 βδομάδες ραντεβού!!!

Αχχ βρε κορίτσια συγκινούμαι πάρα πολύ!!! Μπράβο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια Μ !! Σήμερα ακούσαμε κ μεις καρδούλα !! Ευτυχώς όλα καλά ! Έφυγε ένα βάρος !! 7+6 είμαι. Ξανά σε 2 βδομάδες ραντεβού!!!

Έχεις κάποιο πρόβλημα? Θα βάλεις πέσσο?


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Φραουλίτσα μου γλυκιά προσπάθησε να το δεις λίγο αλλιως. Δεν πειράζει αν βήχεις. Δεν θα πάθει το σπορακι από αυτό τίποτα. Καταλαβαίνω την αγωνία σου, και σκέψου ότι είναι πιο ανθεκτικά από ότι νομίζουμε. Αν δεν ήταν εδώ και αιώνες η ανθρωπότητα θα είχε αφανιστεί. 

Ωραία νέα!

 

 

 

Α... ΠΗΤ έχω 14 Ιουνίου, και είναι σίγουρη γιατί είμαι από εξωσωματική.

Στην εξωσωματική έχεις στάνταρ ημερομηνία; δεν το γνώριζα. Άντε τουλάχιστον εσύ ξέρεις πότε θα σού ρθει το μοιραίο χαχαχαχαχαχα 

Just now, Evi! είπε:

Άρα λέτε είναι λογικό ?  Να μην αγχώνομαι?Απλά απογοητεύτηκα.. νόμιζα θα βλέπαμε και το σπορακι!

Στην 6-7 εβδομάδα δεν είσαι; αν ήταν κάτι ανησυχητικό θα στο έλεγε και ο γιατρός βρε συ

Just now, Φραουλίτσα* είπε:

Το ξέρω ότι ειμαι υπερβολική το ίδιο μου είπε και ο άντρας μου. Σ'ευχαριστώ. Όλο στο κακο παει το μυαλό μου δυστυχώς, το μόνο καλό ότι γίνεται πιο έντονο όταν έχω υπέρηχο...

Μπράβο για την καρδούλα!!! Να συνεχίσεις έτσι όλο ευχάριστα να έχεις!!!

Αφού το είδες όλα καλά. Αν έβλεπε κατι ανησυχητικό πιστεύω θα στο έλεγε ο γιατρός. Με το καλό και καρδούλα την επόμενη φορά!!!

 

Εγω πητ έχω 11/6/2021, Θα περιμένω βέβαια και την αυχενική, και πάλι βέβαια νωρίτερα θα είναι αφου θα είμαι με καισαρική!!!! Να φτάσουμε όλες κορίτσια στον Ιούνιο!!! Και μόνο άνχος να είναι η γέννα!!!!

Αχχχ αυτή η γέννα.... Αχχ...... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...