Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      ειχα ΑΜΗ 3+κάτι στα 28-29 μου! αν μετρήσω τώρα θα είναι πιο κάτω από σένα! έλα να συνέλθεις μην πέφτεις τσάμπα! δεν είναι σκέτη η ΑΜΗ που καθορίζει, είναι και οι υπόλοιπες ορμόνες μαζί! 

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ο δικός μου ήταν τέλειος αρνητικός γιατί την πρώτη φορά είχα πρόωρη γήρανση πλακούντα και τοτε δεν είχα καπνίσει ποτέ μου και ηταν το πρώτο που ρώτησαν και για να το αποφύγουμε έπρεπε μαχαίρι....αλλά υπό κανονικές συνθήκες ναι κάποιοι επιτρέπουν μέχρι και 5την ημέρα έχω ακούσει....

 

Άρα και σε εσάς το έχει επιτρέψει μάλιστα!!!

Αααα άλλο τότε!!! Έχει δίκιο..

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ναι αυτό είχα σκοπό να κάνω να προμηθευτώ ντεκαφ νες....

Έχω πάρει ντ3καφ νες από τον σκλαβενιτη τέλειο..

Πάντως θυμάμαι μού έλεγε ότι μπορώ να πιω έναν καφέ τη μέρα, ακόμη και καπουτσίνο. 

 

Κορίτσια να ξέρετε, εσάς που δεν εχετε όρεξη και χάνετε από τώρα κιλά δε σάς συμπαθώ χαχαχαχαχαχα 

Εγώ ναι μεν πεινάω όλη την ώρα αλλά δεν ξέρω τι να φάω. Ο, τι βλέπω με αποτρέπει, αλλά η πείνα πείνα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Eva1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μ !! 

Πέρασα μια δυσκολη νύχτα. είχα πόνο στο αυτί.  Κ σήμερα είμαι μια χαρά 

Αν ξαναπονεσω θα πάω γιατρο

Να σας ρωτήσω τυχαίνει σε κάποια από σας ,δεν ξέρω αν είναι λόγω ορμονών η ουτροτζεσταν ,να έχει κακή διάθεση;νιώθω ότι δε θέλω να Μ μιλάνε. Δεν θέλω πολλές κουβέντες.  Θέλω γενικά να ξαπλώνω με την ησυχία Μ στον καναπέ Μ 

Δεν έχω όρεξη να βγω να πάω πουθενά. 

Μ ενοχλούν όλοι. 

Νομίζω και εμένα η διάθεσή μου δεν είναι στα καλύτερά της. Ίσως επειδή εδώ και 17 μέρες είμαι σπίτι από καναπέ σε κρεβάτι με ναυτία και χάλια γεύση στο στόμα. Περίμενα με πολύ λαχτάρα την εγκυμοσύνη ( έχοντας περάσει την διαδικασία της εξωσωματικής, καταλαβαίνετε) αλλά τώρα με όλα αυτά νιώθω λίγο αχάριστη.. 

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Μόλις εστειλα τον γιατρό μου να ρωτησω για τον έναν καφέ που πίνω την ημέρα την πρώτη φορά δεν έπινα καθόλου όμως τώρα δεν μπορώ ήδη εκωψα το τσιγάρο μαχαίρι....μου είπε δεν υπάρχει θέμα για έναν καφέ εσείς πινετε??

Ο καφές στην αρχή μου είχε στοιχίσει πολύ που τον έκοψα. Τώρα με τις ναυτιες, ούτε να τον μυρίσω. Πίνω κάνα χαμομήλι που και που

Επίσης κορίτσια, δεν μπορώ να φάω κρέας. Μόνο όσπρια και λαχανικά εκτός από ρύζι, μακαρόνια και χυλοπίτες που μου αρέσουν πολύ

  • Μου αρέσει 1

LhJOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αυρα87 είπε:

Νομίζω και εμένα η διάθεσή μου δεν είναι στα καλύτερά της. Ίσως επειδή εδώ και 17 μέρες είμαι σπίτι από καναπέ σε κρεβάτι με ναυτία και χάλια γεύση στο στόμα. Περίμενα με πολύ λαχτάρα την εγκυμοσύνη ( έχοντας περάσει την διαδικασία της εξωσωματικής, καταλαβαίνετε) αλλά τώρα με όλα αυτά νιώθω λίγο αχάριστη.. 

Ο καφές στην αρχή μου είχε στοιχίσει πολύ που τον έκοψα. Τώρα με τις ναυτιες, ούτε να τον μυρίσω. Πίνω κάνα χαμομήλι που και που

Και το τσάι δεν περιέχει καφεινη???? Δεν ξέρω από αυτά!!!! Ανεξερετος δρόμου ως το πολυπόθητο έχουμε νομίζω δικαιωμα να γκρινιάζουμε.....εγώ προσωπικά επειδή την πρώτη φορά την έβγαλα γκρινιάζοντας εντάξει δεν είχα πάθει και λίγα απλά πιστεύω ότι το γκαντεμιαζα και εγώ το όλο θέμα....είπα αυτήν την φορά τέρμα αυτό που ελεγα με το πρώτο πονακι στον άντρα μου πονάω κάνω ρανω δεν μπορώ κλπ....αυτήν την φορά ναι κουράζομαι με την μικρή όλη μέρα μόνες μας αλλά δόξα τω θεώ λέω και δεν παραπονιέμαι δεν αισθάνομαι κάτι ούτε ναυτίες ούτε πονακια ούτε ζαλάδες εύχομαι έτσι να μου πάει μέχρι τέλους...

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αυρα87 είπε:

Νομίζω και εμένα η διάθεσή μου δεν είναι στα καλύτερά της. Ίσως επειδή εδώ και 17 μέρες είμαι σπίτι από καναπέ σε κρεβάτι με ναυτία και χάλια γεύση στο στόμα. Περίμενα με πολύ λαχτάρα την εγκυμοσύνη ( έχοντας περάσει την διαδικασία της εξωσωματικής, καταλαβαίνετε) αλλά τώρα με όλα αυτά νιώθω λίγο αχάριστη.. 

Ο καφές στην αρχή μου είχε στοιχίσει πολύ που τον έκοψα. Τώρα με τις ναυτιες, ούτε να τον μυρίσω. Πίνω κάνα χαμομήλι που και που

Επίσης κορίτσια, δεν μπορώ να φάω κρέας. Μόνο όσπρια και λαχανικά εκτός από ρύζι, μακαρόνια και χυλοπίτες που μου αρέσουν πολύ

Έλα μωρέ δεν είναι αχαριστία. Δεν είναι εύκολη υπόθεση η εγκυμοσύνη. Είναι λίγο μανίκι 

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Και το τσάι δεν περιέχει καφεινη???? Δεν ξέρω από αυτά!!!! Ανεξερετος δρόμου ως το πολυπόθητο έχουμε νομίζω δικαιωμα να γκρινιάζουμε.....εγώ προσωπικά επειδή την πρώτη φορά την έβγαλα γκρινιάζοντας εντάξει δεν είχα πάθει και λίγα απλά πιστεύω ότι το γκαντεμιαζα και εγώ το όλο θέμα....είπα αυτήν την φορά τέρμα αυτό που ελεγα με το πρώτο πονακι στον άντρα μου πονάω κάνω ρανω δεν μπορώ κλπ....αυτήν την φορά ναι κουράζομαι με την μικρή όλη μέρα μόνες μας αλλά δόξα τω θεώ λέω και δεν παραπονιέμαι δεν αισθάνομαι κάτι ούτε ναυτίες ούτε πονακια ούτε ζαλάδες εύχομαι έτσι να μου πάει μέχρι τέλους...

Πόσο είναι η μικρή; 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Έλα μωρέ δεν είναι αχαριστία. Δεν είναι εύκολη υπόθεση η εγκυμοσύνη. Είναι λίγο μανίκι 

Πόσο είναι η μικρή; 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! 

Στις 19/12 γίνεται 2χρ

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εντάξει δηλ να μην ανησυχώ δεν είμαι η μόνη μουντρουχα της παρέας!!!

Καφέ εγώ ήμουν φαν πριν την εγκυμοσύνη. Τώρα με το ζόρι θα πιω κανένα ελληνικό η 2-3 γουλιες νες. 

Η απαίσια γεύση στο στόμα Μ σε συνδυασμό με την ναυτία Μ έχει κάνει πανπεριεργη.  Όλα Μ ξινιζουν.  Όχι λαδερα.  Όχι ζουμια. Όχι μπαχαρικά.  Όχι πιτογυρα (έλα θεέ στον τόπο σ)

Θέλω μόνο ψωμί στην τοστιέρα έτσι τσαρούχι σκληρό , μακαρόνια, ρύζι,πατάτες κ αναγκαστικά κανένα κομμάτι στεγνο-σολα κρέας 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια τι κάνετε;

Κι εγώ νεύρα σήμερα....εγω αναγούλες από το μεσημέρι και μετά τρωω συχνά γεύματα μετριέμαι συνέχεια για σάκχαρο από χθες ακόμα πιο αυστηρή διατροφή γιατί ήπια ένα χυμό φυσικό ρόδι και πήγε το σάκχαρο 170 για τρεις ώρες! 
απο συμπτώματα τώρα μπαίνω σιγά σιγά στην 6η εβδομάδα και ευχομαι και ανυπομονώ να ακούσουμε καρδουλα...

εχω πονάκια όπως τις πρώτες μέρες που και που και πονοκέφαλο...

Αυταααα ευχομαι ο Νοέμβριος να είναι ένας όμορφος κι ήσυχος μήνας για όλες μας!!!

  • Μου αρέσει 2

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Στις 19/12 γίνεται 2χρ

Αα κατάλαβα... Τόσο ήταν και ο γιος μου λίγο πριν κάνω τη μικρή οπότε καταλαβαίνω. Btw έχει γενέθλια κοντά με την κόρη μου, 15/12 είμαστε εμείς.

Just now, Eva1986 είπε:

 

Θέλω μόνο ψωμί στην τοστιέρα έτσι τσαρούχι σκληρό , μακαρόνια, ρύζι,πατάτες κ αναγκαστικά κανένα κομμάτι στεγνο-σολα κρέας 

Τι λαχταριστά που τα περιγράφεις χαχαχαχαχαχα 

Just now, mominthemaking είπε:

Καλημέρα κοριτσια τι κάνετε;

Κι εγώ νεύρα σήμερα....εγω αναγούλες από το μεσημέρι και μετά τρωω συχνά γεύματα μετριέμαι συνέχεια για σάκχαρο από χθες ακόμα πιο αυστηρή διατροφή γιατί ήπια ένα χυμό φυσικό ρόδι και πήγε το σάκχαρο 170 για τρεις ώρες! 
απο συμπτώματα τώρα μπαίνω σιγά σιγά στην 6η εβδομάδα και ευχομαι και ανυπομονώ να ακούσουμε καρδουλα...

εχω πονάκια όπως τις πρώτες μέρες που και που και πονοκέφαλο...

Αυταααα ευχομαι ο Νοέμβριος να είναι ένας όμορφος κι ήσυχος μήνας για όλες μας!!!

Νομίζω θα περιμένεις λίγο παραπάνω γιατί η καρδουλα ακούγεται γύρω στην 8η εβδομάδα. Όμως παίζει να τη δείτε να πάλλεται

 

Κορίτσια εχω κατεβάσει μια τέλεια εφαρμογή pregnancy+ λέγεται δείχνει ακριβώς πώς είναι το μωρό τώρα (και σε πραγματικό μέγεθος και σε zoom) ενώ όταν ακουμπάς την οθόνη το έμβρυο κουνιέται λες και το ακουμπάς. Ψάξτε το αν θέλετε έχει πολλή πλάκα 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Αα κατάλαβα... Τόσο ήταν και ο γιος μου λίγο πριν κάνω τη μικρή οπότε καταλαβαίνω. Btw έχει γενέθλια κοντά με την κόρη μου, 15/12 είμαστε εμείς.

Τι λαχταριστά που τα περιγράφεις χαχαχαχαχαχα 

Νομίζω θα περιμένεις λίγο παραπάνω γιατί η καρδουλα ακούγεται γύρω στην 8η εβδομάδα. Όμως παίζει να τη δείτε να πάλλεται

 

Κορίτσια εχω κατεβάσει μια τέλεια εφαρμογή pregnancy+ λέγεται δείχνει ακριβώς πώς είναι το μωρό τώρα (και σε πραγματικό μέγεθος και σε zoom) ενώ όταν ακουμπάς την οθόνη το έμβρυο κουνιέται λες και το ακουμπάς. Ψάξτε το αν θέλετε έχει πολλή πλάκα 

Α είναι κοντά πόσο είναι τα παιδάκια σου???? Πρέπει να είναι μικρά?!?

Just now, mominthemaking είπε:

Καλημέρα κοριτσια τι κάνετε;

Κι εγώ νεύρα σήμερα....εγω αναγούλες από το μεσημέρι και μετά τρωω συχνά γεύματα μετριέμαι συνέχεια για σάκχαρο από χθες ακόμα πιο αυστηρή διατροφή γιατί ήπια ένα χυμό φυσικό ρόδι και πήγε το σάκχαρο 170 για τρεις ώρες! 
απο συμπτώματα τώρα μπαίνω σιγά σιγά στην 6η εβδομάδα και ευχομαι και ανυπομονώ να ακούσουμε καρδουλα...

εχω πονάκια όπως τις πρώτες μέρες που και που και πονοκέφαλο...

Αυταααα ευχομαι ο Νοέμβριος να είναι ένας όμορφος κι ήσυχος μήνας για όλες μας!!!

Θα ακουσετε κατά 95% καρδούλα στην κόρη μου 6&4 την είχαμε ακούσει μια χαρά τώρα εχθές που πήγα δεν ακούσαμε ήμουν 5&4 και επόμενη φορά έχουμε υπέρηχο όταν θα είμαι 8&1 οπότε αν όλα πάνε καλά θα την ακούσουμε τότε!!!

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πολλές μεταπτώσεις με τα Ουτροτζεστάν... Νεύρα γκρίνια μία κατάσταση ό, τι να ναι. Το γράφει κιόλας στις παρενέργειες. Ανυπομονώ να τα κόψω σιγά σιγά. Μέχρι τη 12η δεν είναι ?


2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ξέρω πότε τα κόβουν.  Εγώ έκοψα μόνη Μ το μεσημεριανό.  Δεν υπήρχε περίπτωση να πίνω τρία. Κ ας μου την πει τώρα. Με ξεκίνησε με 3 λόγω ιστορικού πρόωρου στην προηγούμενη. 

Ένα πρωί ,ένα βράδυ κ πάλι αργοπεθαίνω. Έχω το παιδί στην μάνα Μ.  Το σταμάτησα από τον παιδικό σταθμό.  Αλλά θα πρέπει να το πάρω γτ έχουν ελιές να μαζέψουν.  Περιμένω αυτή τη βδομάδα να ακούσω καρδιά άν όλα πάνε καλά. Κ μετά ξεκινάει το δύσκολο.  

Στην πρώτη εγκυμοσύνη είναι άλλη φάση γτ δεν έχεις την ευθύνη ενός παιδιού μέσα στο σπίτι.  Τώρα τα πράγματα είναι δύσκολα. Εγώ σήμερα από την ναυτία δεν έχω σηκωθεί από τον καναπέ. Μαγειρευω με χίλια ζόρια.  Θέλω να ξεράσω από την μυρωδιά.  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Αα κατάλαβα... Τόσο ήταν και ο γιος μου λίγο πριν κάνω τη μικρή οπότε καταλαβαίνω. Btw έχει γενέθλια κοντά με την κόρη μου, 15/12 είμαστε εμείς.

Τι λαχταριστά που τα περιγράφεις χαχαχαχαχαχα 

Νομίζω θα περιμένεις λίγο παραπάνω γιατί η καρδουλα ακούγεται γύρω στην 8η εβδομάδα. Όμως παίζει να τη δείτε να πάλλεται

 

Κορίτσια εχω κατεβάσει μια τέλεια εφαρμογή pregnancy+ λέγεται δείχνει ακριβώς πώς είναι το μωρό τώρα (και σε πραγματικό μέγεθος και σε zoom) ενώ όταν ακουμπάς την οθόνη το έμβρυο κουνιέται λες και το ακουμπάς. Ψάξτε το αν θέλετε έχει πολλή πλάκα 

Αυτη την εφαρμογή την εχω και γω απο την πρώτη εγκυμοσύνη, είναι φοβερή και ειδικά αυτο που το ακουμπάς κ κουνιέται. Σε αυτη αν πάνε όλα καλά θέλω να δείξω στην κόρη μου πως είναι το μωράκι στην κοιλιά, μετα την 10η βέβαια που μοιάζει πιο πολύ με μωρο μην τρομάξει!!! Χα χα!!!

Απο διάθεση και γω δεν έχω πολλή υπομονή, είναι οι αλλαγές οι ορμόνες τα χάπια όλα!!! Δεν είναι λίγα όσα ζούμε. Όσο για τον καφέ και γω δυστυχώς δεν μπορώ.... Πίνω έναν φίλτρου. Αλλιώς με πιάνει πονοκέφαλος δεν λειτουργώ και σέρνομαι... Βοηθά και στην τουαλέτα.  @Avmar μαζί με τα δαμάσκηνα δοκίμασε και δημητριακά πλούσια σε φυτικές ίνες ή γιαούρτια με bifidus. Αν δεν τα κάνω αυτα κάνω πανω απο μέρα να παω...

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου εύχομαι να είστε καλά... 

Διαβάζω αυτά που λέτε. Εμένα ο γιατρός μου επιτρέπει έναν καφέ την ημέρα. Προτιμάμε τον κανονικό γτ ο ντεκαφ είναι ακόμα πιο επεξεργασμενος χημικά. Το τσάι επιτρέπεται αλλά προσέχουμε τις ποσότητες λόγω καφεΐνης να μην υπερβουμε τα όρια. Το πράσινο νομίζω δεν έχει. Το χαμομήλι το αποφεύγουμε γτ ευθύνεται για συσπάσεις (αυτό το διάβασα δεν μου το είπε ο γιατρός). 

Όσον αφορά το φαγητό κι εγώ μείον 2 κιλά αλλά δεν αγχώνομαι τσακ μπαμ θα τα πάρω όταν φτιάξει η όρεξη μου. Προς το παρόν φρυγανιές τσουρέκι ρύζι μακαρόνια ρόδι και στα καλά μου τρώω και κοτόπουλο στεγνό, πιο στεγνό πεθαίνεις, τοστ με τυρί. Πεθυμησα λίγο κρεατάκι αλλά μόνο το μυαλό ονειρεύεται, το στομάχι διαμαρτυρεται έντονα 

Και ο καφές μου λείπει τρελά και τα δημητριακά και άλλα που λέτε και ζηλεύω 

  • Μου αρέσει 3

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Δεν ξέρω πότε τα κόβουν.  Εγώ έκοψα μόνη Μ το μεσημεριανό.  Δεν υπήρχε περίπτωση να πίνω τρία. Κ ας μου την πει τώρα. Με ξεκίνησε με 3 λόγω ιστορικού πρόωρου στην προηγούμενη. 

Ένα πρωί ,ένα βράδυ κ πάλι αργοπεθαίνω. Έχω το παιδί στην μάνα Μ.  Το σταμάτησα από τον παιδικό σταθμό.  Αλλά θα πρέπει να το πάρω γτ έχουν ελιές να μαζέψουν.  Περιμένω αυτή τη βδομάδα να ακούσω καρδιά άν όλα πάνε καλά. Κ μετά ξεκινάει το δύσκολο.  

Στην πρώτη εγκυμοσύνη είναι άλλη φάση γτ δεν έχεις την ευθύνη ενός παιδιού μέσα στο σπίτι.  Τώρα τα πράγματα είναι δύσκολα. Εγώ σήμερα από την ναυτία δεν έχω σηκωθεί από τον καναπέ. Μαγειρευω με χίλια ζόρια.  Θέλω να ξεράσω από την μυρωδιά.  

Σήμερα έτρωγε η μάνα μου αγγούρι ντομάτα σαλάτα και αναγουλιασα... Που όλο το καλοκαίρι με σαλάτες την έβγαλα λόγω δίαιτας. 

Κιλά δυστυχώς εγώ πήρα, δεν τολμάω να ζυγιστω, θα πρέπει να προσέχω πολύ . Περιμένω να μπω β τρίμηνο για να αρχίσω περπάτημα.

Καφέ δεν πίνω, πίνω δύο κούπες γάλα κακάο το πρωί, έχουν κ αυτές λίγη καφεινη....

  • Μου αρέσει 1

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, jellyfishch είπε:

Σήμερα έτρωγε η μάνα μου αγγούρι ντομάτα σαλάτα και αναγουλιασα... Που όλο το καλοκαίρι με σαλάτες την έβγαλα λόγω δίαιτας. 

Κιλά δυστυχώς εγώ πήρα, δεν τολμάω να ζυγιστω, θα πρέπει να προσέχω πολύ . Περιμένω να μπω β τρίμηνο για να αρχίσω περπάτημα.

Καφέ δεν πίνω, πίνω δύο κούπες γάλα κακάο το πρωί, έχουν κ αυτές λίγη καφεινη....

Σαλάταααα μμμμ σταματα. Θέλω και από αυτήν. 

Κοίτα όσον αφορά τα κιλά εγώ ξεκίνησα αυτή την εγκυμοσύνη 6,5 κιλά λιγότερα από την προηγούμενη. Οπότε νιώθω πως έχω περιθώριο. Μην ανησυχείς πάντως χάνονται σχετικά εύκολα. Τώρα αν μεγάλωσα απότομα και χάλασε ακόμα περισσότερο ο μεταβολισμός μου και μετανιώσω αργότερα όσα λέω δεν ξέρω. 

Όπως καταλάβατε τα χω τα κιλακι μου και το φαγητό είναι η μεγάλη μου αδυναμία 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...