Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2021!


Recommended Posts

On 9/5/2022 at 12:14 ΜΜ, Penny28 είπε:

Τέλεια γαλοπούλα θα τις δώσω και εγώ!!! Αφού φάει κουνέλι το δυσάρεστο εδώ είναι πως δεν βρίσκω ότι χρειάζομαι στο χωριό...μεφαλο βάσανο φασολάκι ολόκληρο όπως είναι? 

Α εισαι σς χωριο???οντως δυσκολο...Ναι τα εβρασα κ στ μουλτι μετα... Μια χαρα μου το εφαγε... 

On 7/5/2022 at 5:42 ΜΜ, Heidelberg είπε:

Λυπάμαι πολύ για αυτό που περνάς, ειδικά σε αυτήν την φάση με το μωρό σε τέτοια ηλικία! Είναι βαριά η γονεϊκότητα για πολλούς τελικά! Τώρα βέβαια ο σύζυγός σου δεν επηρεάστηκε και ιδιαίτερα, αφού στην ουσία σου μόνη σου είσαι και μάνα και πατέρας, αλλά δεν είναι όλοι για όλα...

Και να σου πω και κάτι; Άμα δεν τραβούσε άλλο, κάλλιο τώρα παρά αργότερα <3

 

 

Απλα το θυμηθηκε αργα... Θα ειν διπλα μας λεει δν θα εξαφανιστει αλλα του τελειωσε ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΓΑΜΟΟΟ... Φυσικα αν δν θελει μια αυτος 10 δν θελω εγω απλα σκεφτομαι το παιδι κ το μετα μου οι δυο μας. Πολυ αγχος κ φοβος... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Sadri09 είπε:

Α εισαι σς χωριο???οντως δυσκολο...Ναι τα εβρασα κ στ μουλτι μετα... Μια χαρα μου το εφαγε... 

Απλα το θυμηθηκε αργα... Θα ειν διπλα μας λεει δν θα εξαφανιστει αλλα του τελειωσε ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΓΑΜΟΟΟ... Φυσικα αν δν θελει μια αυτος 10 δν θελω εγω απλα σκεφτομαι το παιδι κ το μετα μου οι δυο μας. Πολυ αγχος κ φοβος... 

Κανενα αγχος να μην εχεις! Τοσες γυναικες διπλα σου! Τοσες δομες! Οτι χρειαζεσαι να μας λες και μπορουμε να βοηθησουμε!

Link to comment
Share on other sites

On 12/5/2022 at 8:11 ΠΜ, Sadri09 είπε:

Α εισαι σς χωριο???οντως δυσκολο...Ναι τα εβρασα κ στ μουλτι μετα... Μια χαρα μου το εφαγε... 

Απλα το θυμηθηκε αργα... Θα ειν διπλα μας λεει δν θα εξαφανιστει αλλα του τελειωσε ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΓΑΜΟΟΟ... Φυσικα αν δν θελει μια αυτος 10 δν θελω εγω απλα σκεφτομαι το παιδι κ το μετα μου οι δυο μας. Πολυ αγχος κ φοβος... 

Ωραία θα τα βάλω και εγώ!! 

Να σταθείς στα πόδια σου και θα τα καταφέρεις θα δεις!!!Κανέναν άντρα δεν χρειαζόμαστε για συνεχίσουμε την ζωή μας ούτως ή άλλως όλα μόνες μας τα κάνουμε! Θα τα καταφέρεις! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Penny28 είπε:

Ωραία θα τα βάλω και εγώ!! 

Να σταθείς στα πόδια σου και θα τα καταφέρεις θα δεις!!!Κανέναν άντρα δεν χρειαζόμαστε για συνεχίσουμε την ζωή μας ούτως ή άλλως όλα μόνες μας τα κάνουμε! Θα τα καταφέρεις! 

Μα ολα ομως!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

On 23/5/2022 at 2:36 ΜΜ, georgiaSep21 είπε:

Πως παμε κοριτσια?? Ολα καλα??

Καλά είμαστε πάμε καλύτερα με τις τροφές..θα ξεκινήσει αυγό και ψάρι τώρα και έχω αγχος γιατί ο άντρας μου έχει αλλεργία σε αυτά τα δύο...και θέλει πολύ προσοχή μήπως το έχει πάρει και η μικρή...Κατα τα τα άλλα δόντια βγάζουμε τώρα και έχουμε λίγη γκρίνια...αλλά όλα οκ! Εσείς πως είστε? 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Penny28 είπε:

Καλά είμαστε πάμε καλύτερα με τις τροφές..θα ξεκινήσει αυγό και ψάρι τώρα και έχω αγχος γιατί ο άντρας μου έχει αλλεργία σε αυτά τα δύο...και θέλει πολύ προσοχή μήπως το έχει πάρει και η μικρή...Κατα τα τα άλλα δόντια βγάζουμε τώρα και έχουμε λίγη γκρίνια...αλλά όλα οκ! Εσείς πως είστε? 

Εμεις δοκιμασαμε αυγο που δε το τρωει με τιποτα ομως!!!

Κ παλεουμε επισης κ με το γιαουρτι.

Ψαρι αυριο.

Βγαλαμε 2 δοντια σχετικα με λιγη γκρινια.

Link to comment
Share on other sites

On 28/5/2022 at 2:17 ΠΜ, georgiaSep21 είπε:

Εμεις δοκιμασαμε αυγο που δε το τρωει με τιποτα ομως!!!

Κ παλεουμε επισης κ με το γιαουρτι.

Ψαρι αυριο.

Βγαλαμε 2 δοντια σχετικα με λιγη γκρινια.

Εμείς ξεκινήσαμε όσπρια, ψάρι και αυγό σιγά σιγά λόγο αλλεργίας! Βγάζουμε 3 δόντια μαζί τα 2 έχουν σκάσει λίγο αλλά υποφέρει και την λυπάμαι πολύ!!Γιαούρτι δεν μας είπε ακόμα τον άλλο μήνα θα ξεκινήσουμε ξηρούς καρπούς! 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Καλημέρα κορίτσια είμαι η Αννα και γέννησα την μπουμπου μου στις 29/9/21. Είμαι 50 χρόνων .. ναι σωστά διαβάσατε εύχομαι σε όλες μας να ζήσουν τα μωράκια μας και στις έγκυες να πάνε όλα καλά και να κρατήσουν αγκαλιά ένα γερό και τυχερό μωράκι με το καλό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...